Impel Airport Services

Poznań

Opinie o Impel Airport Services

Dominika

@w Poznaniu co dokładniej masz na myśli? Możesz napisać coś więcej - jak ocenisz pracę w Impel Airport Services?

Dominika

@konik, a na jaką umowę można tutaj liczyć, o pracę czy tylko zlecenie? Na pewno bardziej liczy się tutaj stawka godzinowa ale takie kwestie jak umowa, dla osób, które chcą się zatrudnić, też pełnią ważną rolę.

konik

Praca na lotnisku jest ciekawsza niz w centrum handlowym dlatego tez sie ciesze ze tu trafilem. Stawka godzinowa ok tak jak sie umawialem na poczatku. Grafik w porzadku przelozeni rowniez. Polecam

Dominika

@Tom opowiesz nam coś więcej na temat swojego stanowiska, jak i warunków zatrudnienia w firmie? Każda opinia jest ważna dla osób poszukujących pracy.

Tom

Zawsze marzyłem by pracować na lotnisku. W końcu się udało i od trzech lat pracuję portu w pozaniu. Impel t o dobra firma, warto

julka

Manager Sprzedaży Usług ds. Technicznego Utrzymania Nieruchomości jest u nich teraz potrzebny z tego co widziałem.

marta

jak dla mnie impel jest godny zaufania, słyszałam to z paru źródeł m.in. od kolegi który tam pracuje. pieniądze na czas, więc płaci swoje sprawy w terminach. plus spoko przełożeni, i normalna atmosfera.

ksawery

Dzięki pracy wakacyjnej w Impelu zarobiłem trochę kasy na opłacenie semestru na uniwerku; jest dobrze.

paweł

Nie ma co czekać na oklaski i kaszę mannę z nieba. Sami działajcie, ciągle poprzez Impel mozna szukać ciekawej pracy i zarobku.

marek

a ja pracowałem tu jakiś czas temu, gdyby nie to, że się przeprowadzałem zostałbym na pewno, atmosfera i zarobki mi odpowiadały, ogólnie nie miałem zastrzeżeń.

Dawid

Pracowałem w tej firmie w Poznaniu na lotnisku 6 miesięcy więc powiem szczerze ze tam jest masakra,tam sie nie da pracować z takimi ludzmi i za takie ochłapy co tam placa,podrugie pierwszego dnia mi kazali myc okna na terminalu a nie samoloty sprzatac totalna porazka

Marlena

Praca w tej firmie....nie polecam przynajmniej na lotnisku w poznaniu.Zwłaszcza jak przychodzą nowe osoby i mieszają,wszyscy się kłócą to jest po prostu nie do zniesienia a praca w miłej atmosferze i w miłym towarzystwie to podstawa zwłaszcza jak jest parę osób na zmianie.A Pani Kierownik brak słów poprostu nie daje sobie rady z pracownikami.Więc na to wygląda że pracownik tam rządzi a nie Ona.

oli

jak widac kazdy ma inna sytuacje, ja pracuje na caly etat i tylko taki wchodzi w gre, kredyt do splacenia

maja

etaty sa rozne, bo ja np pracuje na pol etatu, musze godzis studia z praca i jakos to mi sie jak naraze udaje

jagoda

ja pracuje na caly etat, od poczatku zaznaczylam ze taka praca mnie interesuje i to sie nie zmienia

iwi

malwina a duzo godzin tygodniowo wychodzi, bo ja szukam pracy na pol etatu, jest tutaj taka opcja w ogole?

malwina

o nawet nie wiedzialam, ze takie oferty sa, ja pracuje w ochronie i trzeba przyznac,ze warunki pracy naprawde fajne mamy

iza

cv warto zlozyc bo sie moze okazac ze przejdziesz rekrutajce i a noz dostaniesz prace

magda

z tego co slysze to maja dobrych ludzi do zarzadzania, ktorzy ciagle mysla nad tym co i jak usprawnic

karol

a to mozna tak sie przeniesc? fajnie, ze daja taka mozliwosc

patryk

dla mnei tutaj byl za duzy ruch, ja jednak wole nieco wiecej spokoju, wiec przenioslem sie na inny obiekt

grzegorz

lonisko to rzeczywiscie miejsce gdzie nudy nie ma, pracowalem 1,5 roku i dobrze wspominam

grzegorz

kacper

tylu ludzic o ja tutaj spotkalem, to jeszcze w zadnej pracy tak nie bylo, fajna przygoda

jula

to fakt, pracuje już od kilku miesięcy i każdy dzień jest pelen pracy, ale to dobrze lepiej więcej niż mniej

michalina

kadry to niezły dzial, sporosie dzieje, bo i pracowników do ogarniecia jest tutaj naprawdę duzo

marcin

pracowałam 2 lata w kadrach, fajna praca, zmieniłam tylko dlatego ze się przeprowadziłam do innego miasta, warto u nich porbowac

kinga

mi się tutaj podoba to, ze jak zaczynasz to widzisz cel i możliwości, o to powinno wlasnie chodzic w pracy

marian

swiadczy o tym,ze w impel est sporo miejsca dla roznych osob, sam pracuje juz dlugo bo 5 lat i widze caly czas zmiany i progres

kacper

no ja tez mam od znajomych sygnaly ze im sie podoba w pracy i nie narzekaja, wiec o czyms to swiadczy

renia

kolega tam pracuje i jest mega zadowolony, wydaje mi sie ze warto spobowac

baska

u nas w dziale dobrze, wiadomo ze pracuja rozni ludzie, raz maja lepszy raz gorszy humor, ale ogolnie przyjemnie przychodzi sie do pracy

zuza

we wroclawiu chyba maja siedzibe glowna,tam pracuje moja kolezanka wkadrach, bardzo sobie chwali

kornelia

o nie wiedzialam ze maja aplikacje na stronie, sprawdze bo chce zmienic prace a tutaj chyba jest calkiem niezle

marina

mam pytanie, czy tutaj cyklicznie odbywaja sie rekrutacje, gdzie w ogole szukac ofert pracy, bo firma zapowiada sie dobrze, ale nie wiem jak aplikowac

zitke

samolotamijednak szybciej, a tutaj dobrze sie prauje, bo naprawde jest co robic i organizacaj pracy fajna, nie ma chaosu

jacek

ostatnio sporo roboty, bo chyba corz wiecej ludzi lata, swieta sie zblizaja, wiec pewnie jakies nadgodziny wpadna, wiec jest dobrze

maja

firma sie tak rozrosla, ze az ciezko w to uwierzyc, naprawde niezle, fajnie ze polska jest

zoska

uwazam ze zadnafirma nie daje tyle mozliwosci co oni,duza korporacja, duze mzliwosci

ignacy

wlasnei to mi sie u nich podoba, jest umowa o prace, sa perpektywy, to dobra firma do pracy

michal

trzeba oferty sledzic caly czas, bo czasami sie pojawiaja i szybko znikaja bo duzo chentych

marcin

a na jakim lotnisku i w jakich miastach mozna tutaj dostac prace?

ula

Praca na lotnisku to prestiż. Oczywiście nie należy do najłatwiejszych, ale daje radę. Impel zatrudnia ludzi, którzy dają z siebie wszystko, a najlepsi zawsze mają otwartą drogę do awansu. Do spoko pracodawca

iga

maja sporo działow, sporo stanowisk, slyszalam o stażach, jak ktos szuka pracy warto sie zainteresowac na penwo

Arek

@timi właśnie wiele osób kojarzy impel tylko z ochrona, a przecież to bardzo szeroka firma zajmująca się wieloma dziedzinami.

kajetan

kierownika budowy? to u nich sa tez takie stanowiska? mi sie wydawalo ze tylko w ochronie mozna sie zahaczyc

majka

mysle ze dla osob ktore szukaja stabilnej pracy to bardzo fajna opcja, we wroclawiu maja duzo ofert z tego co widac

jacek

praca daje rade,ekipa rowniez, czasami latwo nie jest jak jest duzo pracy, ale ogolnie nie szukam innej, wiec to o czyms swiadczy

Ad

Nie łatwo było się dostać do pracy na lotnisku, Impel nie wybiera byle kogo, trzeba się właściwie zaprezentować, ale warunki jakie stwarza są daleko lepsze od innych firm ochroniarskich. Teraz wiele ułatwił młodym dzięki programowi stażowemu.

iwona

caly czas szukaja ludzi, wiec waro na pewno zagldac co nowego i na jakie stanowiska

Zostaw opinię o Impel Airport Services - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Impel Airport Services