Impel Airport Services
3 118 343 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 99 dni.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Impel Airport Services? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Adaś Nowy wpis

A jak wygląda sprzątanie samolotów?

Dominika Nowy wpis

@Cezary, aplikowałeś i byłeś już na rozmowie? Jeśli tak, to napisz jak było i z jakim wynikiem przebiegła. Jak już napisał jeden z użytkowników, oferty pracy są zamieszczone na stronie internetowej https://www.impel.pl/praca.php w zakładce praca. Są to oferty pracy dla różnych miast. Jeśli chodzi o Poznań to obecnie widziałam jedną ofertę pracy na stronie internetowej. Jeśli ktoś już aplikował to dobrze by było jakby podzielił się z innymi użytkownikami swoimi doświadczeniami z przebiegu rozmowy o pracę.

Cezary

Słyszałem sporo dobrego o firmie i mam pytanie czy aktualnie prowadzą rekrutacje?

Impel Nowy wpis
@Cezary

Cezary, wszystkie aktualne oferty pracy znajdziesz na www.impel.pl/praca

Ranking

Moglibyście się podzielić się z innymi aplikantami, swoim doświadczeniem wynikającym ze współpracy z Impel Airport Services?

lumo

Roboty jest dużo i nie jest lekko, ale przychodzę tu do pracy, a nie na wczasy. Kasa się zgadza i jest na czas, czyli dla mnie git

kasssia

Zaczęłam pracować niedawno i z czystym sercem polecam, wszyscy straszyli a praca calkiem przyjemna, kierowniczka ok, wszystko jasno powiedziane i umowa

Ania

Spoko praca, fajni ludzie, no i przede wszystkim pieniądze na czas.

Dominika

@w Poznaniu co dokładniej masz na myśli? Możesz napisać coś więcej - jak ocenisz pracę w Impel Airport Services?

Dominika

@konik, a na jaką umowę można tutaj liczyć, o pracę czy tylko zlecenie? Na pewno bardziej liczy się tutaj stawka godzinowa ale takie kwestie jak umowa, dla osób, które chcą się zatrudnić, też pełnią ważną rolę.

konik

Praca na lotnisku jest ciekawsza niz w centrum handlowym dlatego tez sie ciesze ze tu trafilem. Stawka godzinowa ok tak jak sie umawialem na poczatku. Grafik w porzadku przelozeni rowniez. Polecam

Dominika

@Tom opowiesz nam coś więcej na temat swojego stanowiska, jak i warunków zatrudnienia w firmie? Każda opinia jest ważna dla osób poszukujących pracy.

Tom

Zawsze marzyłem by pracować na lotnisku. W końcu się udało i od trzech lat pracuję portu w pozaniu. Impel t o dobra firma, warto

julka

Manager Sprzedaży Usług ds. Technicznego Utrzymania Nieruchomości jest u nich teraz potrzebny z tego co widziałem.

marta

jak dla mnie impel jest godny zaufania, słyszałam to z paru źródeł m.in. od kolegi który tam pracuje. pieniądze na czas, więc płaci swoje sprawy w terminach. plus spoko przełożeni, i normalna atmosfera.

ksawery

Dzięki pracy wakacyjnej w Impelu zarobiłem trochę kasy na opłacenie semestru na uniwerku; jest dobrze.

paweł

Nie ma co czekać na oklaski i kaszę mannę z nieba. Sami działajcie, ciągle poprzez Impel mozna szukać ciekawej pracy i zarobku.

marek

a ja pracowałem tu jakiś czas temu, gdyby nie to, że się przeprowadzałem zostałbym na pewno, atmosfera i zarobki mi odpowiadały, ogólnie nie miałem zastrzeżeń.

Dawid

Pracowałem w tej firmie w Poznaniu na lotnisku 6 miesięcy więc powiem szczerze ze tam jest masakra,tam sie nie da pracować z takimi ludzmi i za takie ochłapy co tam placa,podrugie pierwszego dnia mi kazali myc okna na terminalu a nie samoloty sprzatac totalna porazka

Tak5Nie

Marlena

Praca w tej firmie....nie polecam przynajmniej na lotnisku w poznaniu.Zwłaszcza jak przychodzą nowe osoby i mieszają,wszyscy się kłócą to jest po prostu nie do zniesienia a praca w miłej atmosferze i w miłym towarzystwie to podstawa zwłaszcza jak jest parę osób na zmianie.A Pani Kierownik brak słów poprostu nie daje sobie rady z pracownikami.Więc na to wygląda że pracownik tam rządzi a nie Ona.

Tak7Nie

oli

jak widac kazdy ma inna sytuacje, ja pracuje na caly etat i tylko taki wchodzi w gre, kredyt do splacenia

maja

etaty sa rozne, bo ja np pracuje na pol etatu, musze godzis studia z praca i jakos to mi sie jak naraze udaje

jagoda

ja pracuje na caly etat, od poczatku zaznaczylam ze taka praca mnie interesuje i to sie nie zmienia

iwi

malwina a duzo godzin tygodniowo wychodzi, bo ja szukam pracy na pol etatu, jest tutaj taka opcja w ogole?

malwina

o nawet nie wiedzialam, ze takie oferty sa, ja pracuje w ochronie i trzeba przyznac,ze warunki pracy naprawde fajne mamy

iza

cv warto zlozyc bo sie moze okazac ze przejdziesz rekrutajce i a noz dostaniesz prace

magda

z tego co slysze to maja dobrych ludzi do zarzadzania, ktorzy ciagle mysla nad tym co i jak usprawnic

karol

a to mozna tak sie przeniesc? fajnie, ze daja taka mozliwosc

patryk

dla mnei tutaj byl za duzy ruch, ja jednak wole nieco wiecej spokoju, wiec przenioslem sie na inny obiekt

grzegorz

lonisko to rzeczywiscie miejsce gdzie nudy nie ma, pracowalem 1,5 roku i dobrze wspominam

Zostaw opinię o Impel Airport Services - Poznań

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie