Impel
counter
2 6 23 5 1
R F Impel ZG LUBIN Nowy wpis

Nie polecam tej Śmiesznej Firmy Impel ZG Lubin Tragedia - Firmie IMPEL - Przydała by się Kontrola !!! Impel NIE Płaci za nic Totalny Wyzysk Niepełnosprawnych Pracowników za marne grosze !!!! Kilkanaście ludzi się z tej Śmiesznej firmy Pozwalniało !!! Po za tym jeden z pracowników G CH ma wszy Łonowe Ciągle Śpi w pracy na 1 zm Żałosna ta firma IMPEL ZG Lubin !!!! NIE Polecam !!!!!

Z G LUBIN IMPEL Nowy wpis

NIE Polecam tej Śmiesznej Firmy IMPEL ZG LUBIN !!!!! (usunięte przez administratora) IMPEL ZG Nie Płaci za nic pracownikom !!!! W tej firmie liczą się pracownicy z pierwszą i drugą Grupą Inwalidzką !!!! Wiadomo Kasa !!!!! Niema żadnych Paczek Bonów Zwrotów za leki Poprostu nie ma NIC !!!!!! Ciągle zaniżaja koszta dlatego wygrywają przetargi !!!!!! NIE POLECAM - IMPEL ZG LUBIN !!!!!!!!!

CIKITA 2 IMPEL ZG LUBIN Nowy wpis

Tragedia IMPEL ZG LUBIN Nie Polecam !!!! Impel nie płaci za nic !!! Wyzysk pracowników za marne grosze !!! kilkanaście osób się z Impela pozwalniało !!! Impel Tragedia !!!! NIE POLECAM Tej Firmy IMPEL ZG LUBIN !!!!! Tomasz Ruda Ciota nic nie robi !!! (usunięte przez administratora)

IMPEL ZG LUBIN Nowy wpis

NIE POLECAM IMPEL ZG LUBIN !!!!!! NIE NIE NIE !!!!!

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Dzinger IMPEL ZG LUBIN

Nie Polecam Firmy IMPEL ZG LUBIN !!! Tragedia !!!!! Kilkanaście osób się pozwalniało z tej Śmiesznej Firmy IMPEL ZG LUBIN !!! (usunięte przez administratora) Wyzysk Niepełnosprawnych Pracowników !!!! Za marne grosze !!!! NIE POLECAM FIRMY IMPEL ZG LUBIN !!!!!!!!

Frodo 1 Impel Z G LUBIN

IMPEL ZG LUBIN TRAGEDIA !!!!! NIE POLECAM !!!!!! Firma impel tylko się cieszy że ma pracowników z 1 i 2 grupą Inwaldzka !!!! Wiadomo Kasa !!!! Impel nie Płaci za nic !!!! Tragedia !!!!! po za tym jeden z pracowników Impela ZG Lubin Grzegorz Cholewa ma WSZY ŁONOWE !!!!! Ciągle Śpi w Pracy !!!! jemu wolno !!!!! Po zatym ciągle Drapi się po Genitaliach !!! Nie Kąpie się w CALE !!!!! Śmierdzi od Grzesią CH jak cholera !!!!! WSPÓŁCZÓJĘ !!!!!!! rodzicom !!!!

Frodo 1 Impel Z G LUBIN

Nie polecam tego Impela z g Lubin jeden z pracowników ma wszy !!! (usunięte przez administratora)! Śpi na 1 zm !! G CHolewa !!!!! Impel nie płaci za nic !!!! Tragedia !!! Dla firmy Liczą się pracownicy z 1 2 grupą inwaldzką !!!! Wiadomo Kasa !!!! A pracownik (usunięte przez administratora) za grosze !!!!!! Impel nie płaci za nic !!!!! Tragedia !!! Nie polecam firmy IMPEL ZG LUBIN !!!!!!!

ZG LUBIN IMPEL

Tragedia NIE Polecam !!!! Ta śmieszna firma IMPEL Nie płaci pracownikom za nic !!! Niema żadnych Premii Bonów Paczek Świątecznych !!! Chociaż mają na to fundusze !!!!! Dosłownie niema NIC !!!! Niedługo Pracownicy bedą pracować za darmo !!!!

Kriss IMPEL LUBIN Z G

Nie Polecam !!! Tragedia !!!! Wyzysk Niepełnosprawnych Pracowników !!!! Z G LUBIN !!! Jeden z pracowników G CH Ma wszy Łonowe !!! Ciągle Śpi n 1 zm !!!!

ZG LUBIN IMPEL

Tej firmy IMPEL NIE Polecam Nikomu !!! Tragedia !!!! Zaniżają koszta dlatego wygrywają przetargi !!!!! Pracownicy pracują za grosze !!!!!

Marcin ZG LUBIN IMPEL

Tej Firmy NIE Polecam Nikomu !!!!!! Impel ZG LUBIN !!!!! Tragedia !!!

Były Pracownik

Rudzielec Nic nie robi !!!!! Ponieważ Uważa się za Dyrektora !!! Do niczego się nie nadaje !!!!! Z G LUBIN !

Były Pracownik

Nie Polecam firmy IMPEL Nikomu !!!!!!!! Z G LUBIN !!! Totalny wyzysk niwpełnosprawnych pracowników !!!!

Kondrat 000

Nie polecam nikomu tej firmy ipel bo to sąm (usunięte przez administratora) niepełnąsprawny i brygadzista bardzo się żuca i wyklina i czepia się osub nie pełnosprawnych nie poleca nikomu na prawdę tej firmy ipel.......

Były Pracownik

Zwolniłem się z IMPELA już dawno !!!!!! Z G LUBIN !!!!!!! Tej Firmy IMPEL nie polecam Nikomu !!!!! Wyzysk Niepełnosprawnych Pracowników za Marne Grosze !!!!!!!!!! R. F .były pracownik !!! Obiecanki Cacanki a Głupiemu Radość !!!!!! Impel ma pracownika za NIC !!!! Liczy się tylko Kasa !!!!!!

m

Marcin --masz racje

LOVELAS - LUBIN Z G !!!

Ja zauważyłem że jeden z pracowników Impela G CH Ciągle Śpi na 1 zm !!!! Po zatym ma Wszy Łonowe !!! Ciągle drapie się po Genitaliach !!!! Jak to możliwe że Impel przyjmuje do pracy Śmierdzące Osoby !!!!!

Mark oh
Użytkownicy czekają na odpowiedź 78 dni.

Najgorsza firma jaką znam . kierownik oddziału krzyczy na pracowników -a jeśli ci się nie podoba to niech się pan zwolni.pozatym pracowałem na 3 umowach z których otrzymałem świadectwo pracy tylko na 1 -to tak jakbym pracował przez 3 miesięczne-a pozostałe lata się nie liczą ???? żenada :( nie polecam nikomu firmy Impel -oddzial Lubin(usunięte przez administratora)

LUBIN - IMPEL

Dla firmy liczą się pracownicy z 1 i 2 Grupą Inwalidzką !!! Wiadomo KASA !!!!!! Ciągle zaniżają koszta dlatego wygrywają przetargi !!! Niedługo pracownicy Impela będą pracować za darmo !!!!!

Krystyna55

Firma dbająca o pracownika i wykonywaną przez niego pracę.

Zostaw merytoryczną opinię o Impel - Lubin