Opinie o Impel Airport Services w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Impel Airport Services. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Impel Airport Services o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impel Airport Services w Poznań

olik

interesuje w pracy mnie akurat wyplata na czas, atmosfera i ludzie, tutaj wszystko mi odpowiada i sie sklada

ignacy

mam podobne zdanie, minusy i plusy sie bilansuja, bo wiadomo ze nigdzie nie jest super kolorowo i rozowo, ale warto rozwazyc za i przeciw

marta

zgadzam sie z tym ze caloksztalt to podstawa, bo w firmie jak w zyciu, bywa lepiej i gorzej ale jak sie ogolnie wychodzi na plus to warto i ja tak tutaj mam

pen

w każdej firmie coś może być nie tak. ale to nie przesądza o całości pracy w danym miejscu. mi się impel podoba za stabilizację jaką daje i za to że nie ma większych problemów czy to z wypłatą czy z atmosferą w pracy.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Impel Airport Services, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
edek

jest calkiem niezle, wiadomo ze czasami jakies drobne sprawy mnie denerwuja, ale reasumujac zaliczam prace tutaj na plus

witek

firme polecam, z tego wzgledu, ze poprostu dobrze sie tutaj pracuje

antek

wiesz co masz robic, obowiazki sa jasno sprecywzowane, nie nudzisz sie bo nie masz kiedy, dzieki czemu czas leci szybko

reks

a ktos cos moze napisac o obowiazkach? chodzi mi o to jak jest praca zorganizowana

kamil

dobrze wiedziec ze w poznaniu jest ok, z tego wzgledu ze bede tam mieszkac za miesiac i juz sie rozgladam za zajeciem dla siebie

iga

z tego co wiem nie tylko impel w poznaniu ma dobre opinie, firma idzie do przodu i dba o pracownikow, wiec jak ktos ma szanse, to warto u nch szukac pracy

arek

impel w poznaniu ma dobre opinie, moi znajomi tu pracuja, ja czekam na oferte zeby sie zahaczyc i pozostac na dluzej, bo z tego co wiem mozliwosci rozwoju rowniez sa

karina

to jest ich ogromny plus, w dzisiejszych czasach wszyscy stawiaja na mlodych, a my po 50 to juz nie wiadomo co mamy robic, a tutaj jest na szczescie inaczej

marta

nie spychaja na margines ze wzgledu na wiek, u mnie pracuje sporo osob po 50 i sa zadowoleni, wiec i ty sprobuj

alina

warto poczytac co sie dzieje w firmie do ktorej sie aplikuje, wiec ja juz forum przeczytalam cale i wyrobilam sobie calkiem niezla opinie

alek

fajnie ze firma ma dobre opinie, bo wlasnie dostalem mozliwosc pracy, po przeczytaniu wiem, ze moge spokojnie ja przyjac

Łukasz
@alek

Sam jeszcze pół roku temu szukałem pracy, to forum mi bardzo pomogło, dużo opinii i teraz widzę, że nie ściemnionych. Impel to rzetelny pracodawca, fajni ludzie i wypłata na czas

Kamil
@Łukasz

Imple ma naprawdę wiele zalet jako pracodawca, sporo nagród na swoim koncie i co ważne dają szansę na pracę także ludziom powyżej 50 roku życia.

jola

rozmowa to czas zeby siepokazac, warto to zrobic z glowa, poczytac troche czym sie zajmuja, bo podstawa to informacje o firmie do ktorej sie idzie, zawsze jest to mile widziane

zoska

bede miala szanse negocjowac w najbliszym tygodniu, moze ktos napisac jak wyglada rozmowa rekrutacyjna?

Mirka
@zoska

No jak wygląda, u mnie przynajmniej było tak, że była fajna młoda dziewczyna, pytała o doświadczenie, mocne i słabe strony. Rozmowa bez spiny, wiec nie ma co się denerować

nina

moim zdaniem zawsze mozna negocjowac chocby warunki finansowe, nie zaszkodzi sprobowac, zawsze mozna sobie dodatkowe pieniadze wynegocjowac

zuza

mnie pytali jeszcze o to jak radze sobie w stresujacych sytuacjach, jakie mam wizje odnosnie mojej przyszlosci, jak organizuje czas jak mam go malo a zajec duzo

marta

ale jak sie przygotowac do takiej rozmowy, o co np pytaja?

Magda
@marta

Mnie pytali o doświadczenie, mocne, słabe strony, ale podejrzewam, że to zależy od osoby, która prowadzi rozmowę kwalifikacyjną. Najważniejsze to wyspać się przed rozmową, nie stresować się i zobaczysz będzie ok

Zostaw merytoryczną opinię o Impel Airport Services - Poznań

Impel Airport Services