Opinie o Impel Airport Services w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Impel Airport Services. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Impel Airport Services o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impel Airport Services w Poznań

magik

mój już się zaczął, dziś pierwszy raz w pracy, do tego nowej, ale było całkiem nieźle, wszystko mi pokazują póki co i nie ma stresu

arek

a ja zycze wszystkim z ochrony aby rok 2015 byl lepszy niz 2014, jeszcze intensywniejszy i ciekawszy

jarek

nie pamietam czasow kiedy nic sie nie robilo, bo od 3 lat pracuje tutaj i wlasciwie kazdy dzien jest bardzo intensywny

mirek

kiedys w pracy nic nie robilam, tutaj pracy czasem mam az za duzo, ale wole taki tryb zdecydowanie bardziej

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Impel Airport Services, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
logo firmy Agent nieruchomości RE/MAX Effect Katowice
Katowice
RE/MAX Polska
zenek

u nas przewija sie tyle roznych osob ze czasmai mnie to meczy,a le to prawda, monotonia niegrozna, wiec chyba tak lepiej niz siedziec za biurkiem i papiery przekladac

darek

lubie prace na lotnisku, bo mozna spotkac ciekawych ludzi i zawsze cos sie dzieje, o monotoni nie ma mowy

waldi

no nuda w pracy to chyba najgorsze co moze byc, wiec i mi praca tutaj w ochronie odpowiada, czas szybko leci

kacper

na lotnisku przwija sie tyle ludzi, ze trzeba miec oczy w okol glowy, ale fajnie, nie ma nudy

marcin

warunki pracy takie jak byc powinny, wiadomo ze czasami latwo nie jest, ale ogolnie wydaje mi sie ze nie ma wiele powodow do niezadowolenia

greg

przerwa jest, spokojnie mozna odsapnac, to normalna praca z normalnymi warunkami

witek

to dobrze, bo skoro praca za biurkiem u mnie sie nie sprawdzila, to moze w ruchu bedzie lepiej

karsik

to prawda, tutaj jest ciagly ruch, cos sie dzieje, praca z ludzmi , nie ma monotoni

maciek

ja taka prace wole, nie wyobrazam sobie pracy za biurkiem, zanudzilbym sie na smierc

igor

pracuje od pewnego czasu, na poczatku ciezko bylo sie odnalezc, ale juz jest ok, praca dosyc wymagajaca, ciagle skupienie i uwaga, ale daje satysfakcje

aska

firma ogolnie daje rade, mamy naprawde fajny zespol, przynajmniej u mnie i dzieki temu ja do pracy chodze z przyjemnoscia

radi

mnie wzieli bez doswiadczenia, nauczylem sie szybko wszystkiego, mialem neizlego szkoleniowca, jeden z kolegow naprawde byl bardzo pomocny

artur

fajnie jak sie ma doswiadczenie, ale i u nich sa szkolenia, ja pracuje na polskim lotnisku, wydaje mi sie ze za granica nie ochraniaja, ale nie wiem

natek

zobowiaznaia ma wiekszosc osob zyjaca w dzisiejszych czasach, wiec dobrze wiedziec, ze tutaj nic nie kombinuja z wynagrodzeniami

artur

co człowiek, to opinia, Impel to olbrzymia firma i ciesze się, ze nalazłem tu zatrudnienie, pracuję juz od kilku m-cy, wynagrodzenie zawsze na czas, co jest dla mnie bardzo ważne, bo mam różne zobowiązania

karina

na lotnisku ochrona jest niezwykle wazna, uwazam ze oni sie dobrze z tego wwiazuja, dyskretnie i profesjonalnie

Zostaw merytoryczną opinię o Impel Airport Services - Poznań

Impel Airport Services