impel

no i poszukują pracowników, np. głównego księgowego we wrocławiu

OK
@artistio 24.04.2016 20:56
no i poszukują pracowników, np. głównego księgowego we wrocławiu

w roznych oddzialach w roznych miastach szukaja pracownikow nizszego/sredniego i wysokiego szczebla - umowy stawki i czas wykonania zlecenia tez od tego zalezy

Nie polecam pracy w tej firmie, dyrektorzyna to zwykły handlowiec,oszukują na umowach, po trzy umowy dają aby uciekać od składek zus, fałsz i obłuda.

jakie tam ktos widzial 8 zl netto za godzine???? chyba ze to pisze ktos z tej firmy hahhaha 8 zl to brutto bo kilka dni sie dowiedzialem ile moga zaplacic ale od tego trzeba odjac podatek ,ubezpieczenie itp wiec ok.5.70zl wychodzi to żalosne jest wrecz!!! wyzysk ludzi ,ciekaw jestem co zrobi tak firma jesli sie skoncza czasy kiedy nie bedzie dodatkow i roznych ulg zwiazanych z zakladami pracy chronionej !!!!wykorzystywana jest sytuacja na rynku a ludzi traktuja jak [usunięte przez moderatora] wrecz

taborro

[usunięte przez moderatora] tylko i traktowanie ludzi jak śmieci wrecz!!! stawki wrecz glodowe bo jak nazwac te smieszne ok60-70zl za 12 godzin pracy ,wykorzystuja sytuacje na rynku pracy bo w innym wypadku by wiele osob ich olalo wrecz !!!!! czemu nikt sie nie zajmie takim traktowaniem ludzi i wiecznym umowani zlecenie to jawny [usunięte przez moderatora] nic poza tym !!!!

Zostaw opinię o impel - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie impel