Opinie o Impel w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Impel. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Impel na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impel w Bydgoszcz

Domi Nowy wpis

A czy jest tam jakiś socjal,czy tez premie dla osób sprzątających?

Łucja

Oj widzę że powtarza się tu narzekanie na atmosferę i rozumiem bo to ważna kwestia ale niestety nikt nie podał ile się tu właściwie zarabia. Stawki wynagradzają ewentualne złe nastroje według was?

@Łucja

Stawka bardzo wynagradza.. ;) 3010 brutto dla pracowników, dla brygadzistow 21 zł brutto/rbh. Można się przemęczyć za taki pieniądz ????

Maria
@Pan

Nic poza tym nie macie? Żadnych premii itp? A może od nowego roku coś się zmieni na lepsze?

@Maria

Od zawsze jest najnizsza krajowa, wiec dlaczego nagle miałoby się to zmienić? Premia podobno po 3 miesiącach dla osób funkcyjnych, ale nikt nigdy nie widział jej na oczy. :D ponadto firma ma problem z rzetelnym wypłacaniem pieniędzy, co miesiąc problem zeby dodzwonić się na infolinię, bo ciągle nie zgadzają się wyplaty. Trzeba na każdym kroku wszystko sprawdzać, a największy cyrk jak pójdziesz na chorobowe. Nagle się okazuje, że wypłata nie zgadza się o kilka stów. Wtedy przygotuj się na walke, strasznie PIP i może wtedy po 14 dniach Ci wyrównają, jak będziesz miał szczęście, a menager humor.

Żaneta Nowy wpis
@Maria

Odwracają kota ogonem tak miałam jak powiedziałam im że (usunięte przez administratora) z wypłatami nikt z pracowników się za mną nie wstawił a wszyscy narzekają tchurze

Ilona Nowy wpis
@Pan

piszesz o paru problemach, najbardziej trapi mnie ten z rozliczaniem wynagrodzenia, wg czego jest wyliczana wyplata? wpisujesz sobie sam godziny do notresu czy jest jakis system od tego gdzie sie czlowiek loguje? bo wtedy ciezko o te nieprawilowosci o ktorych piszesz, to mnie wlasnie ciekawi skad sie biora? gdzie jest problem w liczeniu ?

Mała mała

Nie polecam pracy,mobing straszenie pracowników,ciagle nie zgadzają sie godziny pracy,

@Mała mała

Dokładnie, co miesiąc nie zgadzają się wyplaty, a wydawania ,,kwitków" firma nie ma w zwyczaju.

Bożena Nowy wpis
@Pan

do teraz się to nie zgadza? pytam, bo tamta opinia to w tamtym roku była dodana i się zastanawiam czy tego nikt jeszcze nie zgłaszał? dlaczego skoro problem podobno był widoczny? jak oni to wyjaśniają obecnie gdy ktoś na te niezgodności się skarży/

www

Atmosfera w pracy beznadziejna. Praca jak praca, jednakże wazne jest z kim spędza się większość dnia... Ja osobiście NIE POLECAM

Czy po rozmowie w Impel rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Bydgoszcz

Nie polecam pracy nie miła atmosfera,(usunięte przez administratora),wyjazdy w nocy,dalekie trasy na sprzatanie biedronek pani menadżer nie sympatyczna,beżczelna,arogancka

Była pracownica

(usunięte przez administratora)PŁACA MAŁA,OBOWIĄZKÓW DUŻO,DALEKIE WYJAZDY DO PRACY,DOJAZD NIE PŁATNY,Z KAŻDEJ GODZINY 4 MIN ODEJMUJĄ

Alicja

Znaleźli już głównego księgowego?

rysio

Dobrze mi sie pracuje w impelu, jak na moje wyksztalcenie jest dobrze, daja prace i placa przede wszystkim, idzie sie dogadac z pracownikami,

artistio

no i poszukują pracowników, np. głównego księgowego we wrocławiu

OK
@artistio

w roznych oddzialach w roznych miastach szukaja pracownikow nizszego/sredniego i wysokiego szczebla - umowy stawki i czas wykonania zlecenia tez od tego zalezy

Nie polecam pracy w tej firmie, dyrektorzyna to zwykły handlowiec,oszukują na umowach, po trzy umowy dają aby uciekać od składek zus, fałsz i obłuda.

jakie tam ktos widzial 8 zl netto za godzine???? chyba ze to pisze ktos z tej firmy hahhaha 8 zl to brutto bo kilka dni sie dowiedzialem ile moga zaplacic ale od tego trzeba odjac podatek ,ubezpieczenie itp wiec ok.5.70zl wychodzi to żalosne jest wrecz!!! wyzysk ludzi ,ciekaw jestem co zrobi tak firma jesli sie skoncza czasy kiedy nie bedzie dodatkow i roznych ulg zwiazanych z zakladami pracy chronionej !!!!wykorzystywana jest sytuacja na rynku a ludzi traktuja jak [usunięte przez moderatora] wrecz

taborro

[usunięte przez moderatora] tylko i traktowanie ludzi jak śmieci wrecz!!! stawki wrecz glodowe bo jak nazwac te smieszne ok60-70zl za 12 godzin pracy ,wykorzystuja sytuacje na rynku pracy bo w innym wypadku by wiele osob ich olalo wrecz !!!!! czemu nikt sie nie zajmie takim traktowaniem ludzi i wiecznym umowani zlecenie to jawny [usunięte przez moderatora] nic poza tym !!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Impel - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Impel?

Zobacz opinie na temat firmy Impel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Impel?

Impel