Opinie o HR For Business Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników na temat pracodawcy HR For Business Sp. z o.o., a także Klientów firmy. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie HR For Business Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HR For Business Sp. z o.o. w Wrocław

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 28 dni.

Jakie są warunki zatrudnienia w HR For Business Sp. z o.o.?

Co wiecie o pracy w firmie HR For Business Sp. z o.o. w mieście Wrocław, czekamy na informacje od obecnych i byłych pracowników! Każda opinia się liczy!

Irena Nowy wpis
@Administrator

Witam, trudno Ci pomóc, ponieważ nie określiłeś stanowiska.

Czy HR For Business Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Irena
@Pytanie

Witam, jestem pracownikiem z jednej Spółek Impela. Na początek umowa zlecenie, następnie skierowanie na badania lekarskie i w tym dniu jesteś pracownikiem na umowie o pracę. Wszystko zależy od pracodawcy.Praca, czy na zleceniu lub na umowie płacone od minimalnej.Pozdrawiam i powodzenia.

Sylwia Nowy wpis
@Irena

Z tego co piszesz, to zrozumiałam, że dla Ciebie HR For Business jest pośrednikiem, tak? A kto inny Cię zatrudnia? Mnie bardziej chodziłoby o pracę w tej konkretnie firmie, na Ślężnej, na stanowisku w rodzaju rekruter, czy konsultant pozyskujący klientów. Ktoś wie o takich posadach w firmie? Bo ogłoszeń nie ma.

Irena Nowy wpis
@Sylwia

Witam, Sylwio, teraz zrozumiałam.Sylwio, koniecznie trzeba się udać do Impela na tą ul.Slezna, i tam wszystko załatwisz, bo Ja należę do Spółki Impela System ul.Slominskiego, Osiedle Ołbin. Trudno o ogłoszenia.Zaklady potrzebują pracowników a Impel te formalności załatwia, jest się pracownikiem Impela a pracę wykonuje się dla Zakładu, np. Aptek, Fabryk, PKP, PKS. Itp. Pozdrawiam, Powodzenia

Zażenowana
Kandydat

Rekrutacja na stanowisko Z-cy kierownika. Po 1 spotkaniu informacja że do 2 tygodni informacja co dalej. Czekałam ponad 3 tygodnie. Na drugim spotkaniu została mi zaproponowana praca. Na 1 spotkaniu auto służbowe tak, na 2 okazało się że jednak nie. Na 1 podałam oczekiwania finansowe, na 2 zaproponowano połowę mniej. Na sugestie że sprzątaczki mają propozycje nawet do 4500 brutto, więc jako osoba nadzorująca oczekuje wyższego wynagrodzenia, pani menadżer wyskoczyła z pretensjami że nigdzie takiej informacji nie ma(dziwne, screeny mam) i jak mi nie pasuje to mogę pracować jako sprzątaczka, powinnam doczytac że dotyczy to szpitala polowego ( nie doczytałam ponieważ w ogłoszeniu była mowa że miejsce pracy do uzgodnienia). Czyli marnowanie czasu kandydatów (określone oczekiwania finansowe), kłamstwo (znikające auto), arogancja i wyzysk za najniższą krajową+200 zł. Oferta życia :)

@Zażenowana

Przykro mi, że miałaś takie doświadczenia w związku z rekrutacją w HR. Jeżeli możesz powiedz jeszcze, czy oferowali Ci jakieś dodatkowe benefity? Może jakiś system premiowy, bony świąteczne, zwykłe bony?

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy kandydat na stanowisko Referent ds. rozliczeń w firmie HR For Business Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Aparatowy
Rayner Intraocular Lenses Limited
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Inka

Nie polecam tej firmy jako pracodawcy chyba że ktoś lubi żeby go poniżali

www

Również nie polecam, zgadzam się z Tobą w 100 %

Lena
@Inka

Nie rozumiem zarzutów, zawsze pomocna pani brygadzistka, praca w szpitalu nie należy do lekkich ale jeśli chodzi o sama atmosferę to ja bardzo polecam

Sylwia
@Inka

Rozumiem, że wystawiasz opinię jako pracownica HR for Business, nie jako osoba zrekrutowana dla klientów firmy. Napiszesz nieco więcej, co nie odpowiadało Ci, jeśli chodzi o atmosferę w firmie? Są też inne ważne czynniki, jak pensje, czy dodatki. Będę Ci wdzięczna za uzupełnienie.

@Inka

Hej @Inka, interesuje mnie to ogłoszenie: https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/praca-przy-sprzataniu-w-wiskirkach,nuzle.pl63854bddf2ecb35be2bb4dd521cf1903,wiskitki Nie ma jednak podanej informacji o wysokości wynagrodzenia. Orientujesz się może?

Teresa

Widzę bardzo dużo aktualnych ofert pracy z HR For Business, wynika to z dynamicznego rozwoju firmy, czy dużej rotacji pracowników? Proszę pomóżcie, nie wiem co o tym myśleć.

Michał

@www ile pracowałeś w firmie i na jakiej umowie? napiszesz co cię w niej spotkało? będę wdzięczny

zuzia

Nie polecam ! wyzysk poniżanie wymagania powyżej normy narażenie na wiele czynników zagrożenia zdrowia Tylko z dala od szpitala we Wschowie !

Martyna

Wymagają znajomość języków ?

Zostaw merytoryczną opinię o HR For Business Sp. z o.o. - Wrocław

HR For Business Sp. z o.o.