Opinie o HR For Business Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy HR For Business Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie HR For Business Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HR For Business Sp. z o.o. w Wrocław

Ulka Nowy wpis

No i z jakich przyczyn od tych miesięcy nikt się nie wypowiedział co do tego jak traktują tu pracowników ochrony? I co przy tym z bezpośrednimi pracownikami? Praca w samej strukturze by mnie interesowała. Jakie są bieżące warunki? atmosfera oraz stawki? Czy w biurze występują rotacje? Nie mogłam znaleźć takiego aktualnego ogłoszenia stąd pytanie

Jacek Nowy wpis

A może ktoś się wypowie jak traktują pracowników ochrony?

Jak często w HR For Business Sp. z o.o. odbywają się szkolenia pracownicze? W ogłoszeniu, które umieścili 25 maja na Lento.pl, obiecują bogaty rozwój.

Zaciekawiła mnie oferta pracy w firmie HR For Business Sp. z o.o. jako salowa. Wiecie coś więcej o tym pracodawcy? Jak go oceniacie?

Weteran Nowy wpis

Firma zatrudnia osoby z orzeczeniem, bo mają zyski za taką osobę, zwrot z PFRON-u Płaca od 2700 netto i jako salowa po 12 godzin weekendy, święta.

Czy kandydat na stanowisko Praca w ochronie/ Choroszcz w firmie HR For Business Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Janek

Szkoda czasu na aplikowanie u tych państwa. Oferta o pracę wisi już ponad dwa lata a oni wciąż szukają... Trochę to dziwne jeżeli dana osoba spełnia wszystkie wymagania to wypadało by ją chociaż zaprości na rozmowę. A tak kolekcjonują CV i dalej szukają..

Zaciekawiona

Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat pracy na stanowisku Specjalista ds. administracyjnych?? Po przeczytaniu opinii zastanawiam się, czy oni szukają pracownika "dla siebie" czy dla klienta gdzieś na drugim końcu miasta.

Tomasz

Widzę, że parę osób nie poleca pracy w tym miejscu. Przeczytałem również o poniżaniu co szczerze mówiąc bardzo mnie zaniepokoiło. Czy ktoś mógłby to rozwinąć? Co takiego się dzieje, że niektórzy po 2 godzinach rezygnują z pracy?

nikt
@Tomasz

Praca fizyczna nie jest dla każdego Jeśli całe życie pracujesz za biurkiem, a potem decydujesz sie na pracę fizyczną, nawet dodatkową lub jestes po 60-tce, to możesz nie udźwignąć, bo jest za szybko, za dużo, za ciężko.

Halina
@nikt

Czyli sugerujesz że te osoby, które tak szybko uciekają, to całe życie nie pracowali fizycznie? A skąd takie wnioski? Może jest jakiś inny powód dla którego tak szybko rezygnują?

Teresa

Widzę bardzo dużo aktualnych ofert pracy z HR For Business, wynika to z dynamicznego rozwoju firmy, czy dużej rotacji pracowników? Proszę pomóżcie, nie wiem co o tym myśleć.

@Teresa

Witam, masz rację.Duża rotacja i zależy od przetargów,.Masz pracę albo nie masz.Pozdrawiam.

Pracownik firmy
@Teresa

Z bardzo dużej rotacji ludzi Przychodzą i odchodzą.Sa tacy co po 2 godz stania rezygnuja

@Pracownik firmy

Co? Jak to po dwóch?XD I tak po prostu mówią, że mają to gdzieś wychodzą?

Marzena
@Pracownik firmy

To jaki jest powód tych rotacji? Bo jestem w szoku, że ludzie nawet po dwóch godzinach są w stanie zrezygnować...

@Teresa

Witam, ciągle są przetargi, dlatego zapotrzebowania do pracy. Pozdrawiam.

Halina
@Irena

To teraz jakiś przetarg tez się trafił? Bo widzę że macie bardzo dużo ogłoszeń o pracę. Po jakim czasie można liczyć na odzew po wysłaniu cv? Bo zalezy mi na czasie

Jakie są warunki zatrudnienia w HR For Business Sp. z o.o.?

Irena

Witam, zprecyzuj o co chodzi, bo są różne stanowiska pracy i zatrudnienia.

Ola

Ja pracuję od m-ca na czarno bez żadnej umowy myślę że konieczna będzie kontrolaPIP

Elżbieta

Jeśli to prawda to czemu dalej wykonujesz pracę? Nie żeby coś ale to jest ryzykowne, zdajesz sobie z tego sprawę?

Irena

Oleńko, miałaś badania lekarskie, i od tego dnia masz umowę o pracę. To tylko brak szacunku pracownika HR do swojej pracy, wywiązywania się z powierzonych obowiązków. Nie pracujesz na (usunięte przez administratora). Jeśli cały miesiąc, to składki ZUS-u są odprowadzone, Cierpliwości, w HR może są urlopy, jedna drugiej nie przekazała obowiązków. Po drugie, Ty nie.płacisz kary, tylko pracodawca, sprawdź w Inspekcie Praci. Pozdrawiam. Irena.

Martyna

Wymagają znajomość języków ?

@Martyna

Witam, zależy na jakim stanowisku chcesz pracować.Pozdrawiam.

@Irena

To na których wymagają? A na których niekoniecznie?

@Martyna

Witam, każdy Sobie poradzi.Od tego jesteśmy, pomagamy, żeby wszystkim było lżej w życiu. Pozdrawiam, powodzenia.

Marzena
@Irena

Organizujcie w takim razie jakieś kursy językowe doszkalające?

Czy jest możliwość pracy w HR For Business Sp. z o.o. na część etatu?

Irena

Witam, jeśli HR For Business ogłasza to chyba jest we Wrocławiu . Koniecznie należy się z kontaktować, są miłe Panie. Życzę powodzenia. Irena..Pozdrawiam.

Irena

Witam, Janie, Impel jest dobrą firmą, tylko Spółki Impela są takie jakie są!. Nie dobrane kierownictwo, nie szanują pracowników to i siebie i także firmę Impel! Ciągle przetargi powodują, że pracownik przechodzi z rąk do rąk albo wcale i zostaje na lodzie. Ja zawsze pracuje w dwóch miejscach, z pracy do pracy. Był przetarg, utrata pracy, ale pracuję w drugiej. Poszukuję następną, bo obecną ma przetarg w październiku, a różnie bywa. Firma z wygranym przetargiem ma swoich pracowników z grupą więc wzleconiowki na ulicę.! Moja rada taka, żeby pracować w różnych formach i nie czekać na przetarg,.,

RG65

Czy na stanowisku osoby sprzątającej może zostać zatrudniona osoba z Ukrainy posiadająca już polski Pesel?

@RG65

Witam, oczywiście traktowana jest jak Polacy, wszystkie przewileje dotyczące życia . W Polsce nie ma obozów uchodźcy.Jedynie na całym Świecie Polacy podali pomocną dłoń i schronienie od wojny, co odbije się w późniejszym czasie.Wrog nie śpi, czai się, gdzie jeszcze uderzyć. Póki co, żyjmy każdym dniem razem.Powodzenia i pozdrawiam. Proszę dać znać, jak wszystko się ułoży w życiu. Irena

Inka

Nie polecam tej firmy jako pracodawcy chyba że ktoś lubi żeby go poniżali

www

Również nie polecam, zgadzam się z Tobą w 100 %

Lena
@Inka

Nie rozumiem zarzutów, zawsze pomocna pani brygadzistka, praca w szpitalu nie należy do lekkich ale jeśli chodzi o sama atmosferę to ja bardzo polecam

Sylwia
@Inka

Rozumiem, że wystawiasz opinię jako pracownica HR for Business, nie jako osoba zrekrutowana dla klientów firmy. Napiszesz nieco więcej, co nie odpowiadało Ci, jeśli chodzi o atmosferę w firmie? Są też inne ważne czynniki, jak pensje, czy dodatki. Będę Ci wdzięczna za uzupełnienie.

@Inka

Hej @Inka, interesuje mnie to ogłoszenie: https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/praca-przy-sprzataniu-w-wiskirkach,nuzle.pl63854bddf2ecb35be2bb4dd521cf1903,wiskitki Nie ma jednak podanej informacji o wysokości wynagrodzenia. Orientujesz się może?

@Lena

Witam, Lenko, różne są Spółki Impela, brygadzistka i atmosfera.Pozdrawiam.

Czy HR For Business Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Irena

Witam, jestem pracownikiem z jednej Spółek Impela. Na początek umowa zlecenie, następnie skierowanie na badania lekarskie i w tym dniu jesteś pracownikiem na umowie o pracę. Wszystko zależy od pracodawcy.Praca, czy na zleceniu lub na umowie płacone od minimalnej.Pozdrawiam i powodzenia.

Sylwia
@Irena

Z tego co piszesz, to zrozumiałam, że dla Ciebie HR For Business jest pośrednikiem, tak? A kto inny Cię zatrudnia? Mnie bardziej chodziłoby o pracę w tej konkretnie firmie, na Ślężnej, na stanowisku w rodzaju rekruter, czy konsultant pozyskujący klientów. Ktoś wie o takich posadach w firmie? Bo ogłoszeń nie ma.

@Sylwia

Witam, Sylwio, teraz zrozumiałam.Sylwio, koniecznie trzeba się udać do Impela na tą ul.Slezna, i tam wszystko załatwisz, bo Ja należę do Spółki Impela System ul.Slominskiego, Osiedle Ołbin. Trudno o ogłoszenia.Zaklady potrzebują pracowników a Impel te formalności załatwia, jest się pracownikiem Impela a pracę wykonuje się dla Zakładu, np. Aptek, Fabryk, PKP, PKS. Itp. Pozdrawiam, Powodzenia

Dawny pracownik

Jak nie masz tzw. "grupy" to jedyne na co możesz liczyć to zlecenie i radzę dobrze czytać wszystkie kruczki.

Irena

Witam, nie wszystkim, zależy czy jesteś na grupie.Pozdrawiam.

Co wiecie o pracy w firmie HR For Business Sp. z o.o. w mieście Wrocław, czekamy na informacje od obecnych i byłych pracowników! Każda opinia się liczy!

Irena

Witam, trudno Ci pomóc, ponieważ nie określiłeś stanowiska.

Zażenowana

Rekrutacja na stanowisko Z-cy kierownika. Po 1 spotkaniu informacja że do 2 tygodni informacja co dalej. Czekałam ponad 3 tygodnie. Na drugim spotkaniu została mi zaproponowana praca. Na 1 spotkaniu auto służbowe tak, na 2 okazało się że jednak nie. Na 1 podałam oczekiwania finansowe, na 2 zaproponowano połowę mniej. Na sugestie że sprzątaczki mają propozycje nawet do 4500 brutto, więc jako osoba nadzorująca oczekuje wyższego wynagrodzenia, pani menadżer wyskoczyła z pretensjami że nigdzie takiej informacji nie ma(dziwne, screeny mam) i jak mi nie pasuje to mogę pracować jako sprzątaczka, powinnam doczytac że dotyczy to szpitala polowego ( nie doczytałam ponieważ w ogłoszeniu była mowa że miejsce pracy do uzgodnienia). Czyli marnowanie czasu kandydatów (określone oczekiwania finansowe), kłamstwo (znikające auto), arogancja i wyzysk za najniższą krajową+200 zł. Oferta życia :)

@Zażenowana

Przykro mi, że miałaś takie doświadczenia w związku z rekrutacją w HR. Jeżeli możesz powiedz jeszcze, czy oferowali Ci jakieś dodatkowe benefity? Może jakiś system premiowy, bony świąteczne, zwykłe bony?

@www ile pracowałeś w firmie i na jakiej umowie? napiszesz co cię w niej spotkało? będę wdzięczny

zuzia

Nie polecam ! wyzysk poniżanie wymagania powyżej normy narażenie na wiele czynników zagrożenia zdrowia Tylko z dala od szpitala we Wschowie !

Zostaw merytoryczną opinię o HR For Business Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w HR For Business Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HR For Business Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

HR For Business Sp. z o.o.
  • Ślężna 118
    53-111 Wrocław
  • NIP: 8971723047 REGON: 20436839 KRS: 0000271377

HR For Business Sp. z o.o.