FIRMA OCHRONY IMPEL

Gdynia

Opinie o FIRMA OCHRONY IMPEL

marysia

nie wiem skad tyle negatywnych opinii tutaj, troche sie balam podejmowac pracy, bo corka mi pokazała właśnie te opinie, ale szukałam pracy na juz i zaryzykowalam. dla mnie praca okk, nie wiem jak jest w innej ochronie, ale tutaj polecam, do tej pory wszystko bylo dobrze...pieniadze, umowa, traktowanie..praca

nemo

pan menager J.J z Gdyni,wielki moralizator,ustawca życia pracowników ochrony z dworców pkp,nieskazitelny emeryt . hahahahahahaha. wstyd panie J. wszyscy wiedzą o przegranym przetargu na ochronę dworców pkp w trójmieście a pan dalej utrzymuje ,że wszystko jest w porządku,opowiada pan dyrdymały nie mające nic wspólnego z rzeczywistością. kłamie pan i oszukuje. zresztą czego można się spodziewać po impelu,? tak panowie ochroniarze,civis wygrał ochronę na dworce,stawki w dół i żenada !!!!!!!!!!!!!!

Kasia2

Pozytywne opinie idą z wrocławskiej centrali firmy gdzie są zatrudnieni ludzie od pisania Oj gdyby oni wiedzieli co w Gdyni i w Gdańsku się działo. ..ale nigdy się nie dowiedzą, prawda?

Puls

Do tych wszystkich co piszą pozytywne opinie o impelu!!!! -przestańcie pisać bzdury. Albo jesteście dobrymi kapusiami albo jesteście podstawieni!!! W Impelu nie mają żadnego szacunku do pracowników. Groźby i szantaż to codzienność. Ciągle brakuje pieniędzy do wypłaty. Brak ludzi, zastępowanie osobami bez uprawnień i z orzeczeniem. Gdzie na dworcach według umów z kontrahentem jest to niemożliwe. Pan J główny menago to wyczesany starszy pan który jest chyba w jakieś sekcie. Gada takie bzdury i myśli że ludzie to głąby i to kupują. A jego umyślni tzw. kierownicy, to pożal się boże nieudacznicy życiowi.Oczywiscie z małymi wyjątkami, bo są normalni też. Ale ogólnie nie polecam. Wyzysk i ludzie ostatnio zwalniają się na potęgę. Administratorzy dworców decydują kto ma być lub nie być. Paranoja jakaś. Ja też odchodzę bo już mam dosyć.

igor

To trzecia firm ochrony w której pracuję i zdecydowanie najlepsze warunki.

samo

Tour de Pologne to kolejna prestiżowa impreza na koncie tej firmy

Dawid

Nad morze przeprowadziłem się z Nowej Soli, drugi koniec świata, a udał mi się przenieść w obrębie firmy. Dzięki temu z miejsca mogłem ruszać od razu

kacpex
@Dawid 13.07.2017 20:55

mi zaoferowano stawkę na rozmowie kwalifikacyjnej, więc decyzje podjąłem świadomie i wiedziałem na co się piszę i teraz nie mam do kogo mieć pretensji, więc nie rozumiem tych negatywnych komentarzy na temat zarobków

LG
@kacpex 22.07.2017 14:09

Ty, kto cię podstawił? Takie bzdury, wy z impela to możecie sobie w swoich biurach w Gdyni pisać albo między sobą gadać. I tak nikt w to nie wierzy.

jimmy

ile ludzi tyle opinii, ale osobiście żadnych zastrzeżeń nie mam i dobrze mi sie pracuje

Felo

Kasa jest zgodna z tym co się wynegocjuje. Zespół spoko, szef też.

Hektor

Dobra robota, kasa nigdy nie spóźniona, wszystko zgodnie z warunkami. Nie ma do czego sie przyczepić

kolbo

o wiele lepiej pracuje mi sie tu niz w poprzedniej firmie z branzy. ni mam tu wrazenia, jakby ktos chcial mnie oszuakc, albo przycicac na czyms. po prostu ludzcy ludzie

edo

Praca w ochronie nie należy do najprostszych, ale warunki są ok, a firma dba o pracownika

janusz

dobrze sie tu pracuje, mają szacunek do pracownika

Marek C.

ostatni do tej firmy przeszedlem i jest bardzo zadowolony. duzo lepiej niz w poprzedniej pracy, gdzie nie byli w porzadku. tu ok. lubie te firme

wojtas

Płacą w rożnych terminach, ale na czas. u mnie 10-tego, a u znajomego chyba na 15-tego

norbi

jest w porzadku, podoba mi sie jak traktują pracownika - z szacunkiem, jak równych sobie

adam

jak najbardziej w porządku firma, nigdy nie było obsówy z kasą i termiami.

prawy

nie moge narzekać, pracuje tu juz 5 lat i zdazyłem dostac pare podwyzek i awansow :)

oda

Praca nie jest ławtwa, ale firma daje dobre warunki. Warto

stach

Impel jest jedną z nielicznych firm w których widać że dbaja o pracownika, atmosfera, podwyżki, awanse naprawdę motywują do pracy

idan

W Gdyni jest ok. Pracowałem dwa lata potem przeniosłem się do Wrocka, ale ekipę miałem tam super. Pozdrawiam chłopaków. Firma godna polecenia.

miłosz

dobra, stabilna, godna polecenia robota

rad

dla mnie pewna firma, nie ma fuszerki z kasą czy podejściem do pracownika. można się dogadać z godzinami pracy, przełożeni w porządku, dobry wpis do cv.

iza

Elastyczne godziny w Impelu to duży plus pracy, dodatkowo to że kasa zawsze jest o czasie regularnie w tym samym terminie

zet

porządna firma, nie ma się co zastanawiać. nie robią problemów, z godzinami pracy można się dostosować i atmosfera też ok.

antek

bardzo polecam tym co sie jeszcze wahaja

mirek

lubie tutaj pracować, stabilna i pewna robota, nie jakaś firma krzak. Trafił mi się fajny zespół więc do pracy chodzę z przyjemnością

tymon

pracuje w impelu już jakiś czas i muszę przyznać że jestem zadowolony, nikt mnie tu nigdy nie oszukał, wszystko jest jak najbardziej legalne, a kasa zawsze jest na czas

arek

podoba mi się w impelu to, że są elastyczne godziny i bez problemu mogę łączyć pracę ze studiami :)

marcel

bardzo polecam, jest w porządku

marek

zatrudniliśmy się z kumplem już ponad rok temu i oboje jesteśmy zadowoleni. Dobra i stabilna robota

Tobiasz

Gdynia jest spoko. Dostałem pracę w Impelu i jest naprawdę spoko. Pomógł staż we Wrocławiu.

nico

generalnie jest spoko

Edon
@nico 19.04.2017 15:46
generalnie jest spoko

Nie można narzekać, znacznie się Impel wyróżnia w branży i wielu kolegów głośno przyznaje że wolałoby pracować dla Impela niż gdzie indziej

andrzej

no ja jestem zadowolony, nikt mnie nigdy nie oszukał i atmosfera w pracy tez sympatyczna

igor
@andrzej 19.04.2017 15:11

Też mam spoko zespół i jakoś nie narzekam na firmę

Adam76

Zmiana, menagera, zmiany zmiany zmiany. Lepiej niby robią a..coraz gorzej. Nie ma kontaktu na porcie wojennym z nikim jak sa problemy z czym kolwiek... jakis czas temu chociaz jakas siedziała i mozna było cos ustalić , znowu pustka, brak wykwalifikowanych osób do pomocy nie mozna sie dogadać wypłata nie zgadzała sie o 1200 zł ..nie po to haruje po 400godzin aby potem nie miec na rachunki. Wypowiedzenie leci za tydzien powodzenia niedługo kazdego stracicie. Nauczcie sie szacunku ludzie a nie w swoje nosy patrzycie wiecznie. To wojsko powinno was wy&@/??ac za traktowanie jak śmieci.

tolan

Płace w Impelu są spoko, ogólnie mieszczą się w średniej na rynku, ale zawsze można strać się o awans i podwyżkę tu nie ma szklanych sufitów

Kasia-2

To jest firma dla której zamówienie długopisu dla pracownika stanowi przeszkodę nie do przeskoczenia. Do pracy przychodziłam z własnym sprzętem, ciągle kogoś brakowało i trzeba było zostawać dłużej. Jak odchodziłam to szefowa zagroziła że mi nie zapłaci za nadgodziny bo..ich pisemnie nie zlecała! I faktycznie za nadgodzin mi nie zapłacili. Kwota za mała żeby iść do sądu, bo to co płacą to naprawdę grosze. Elastyczne godziny pracy za które nikt nie płaci - ha ha. Teraz szukają osoby do rozliczeń. Serdecznie przestrzegam.

adrian

odkąd pracuję w impelu, a jest to juz dłuższy czas, nie spotkałem się z sytuacja, żeby ktokolwiek kogoś wyzyskiwał :/ wszystko odbywa się tak jak należy, a ja dostaje umówiona kwotę

kasia0976

cenie sobie w impelu elastyczne godziny pracy bo z małym dzieckiem to bardzo duże ułatwienie ;)

Marek

dziwne jest dla mnie to co piszesz... u mnie nigdy nie bylo problemow z wypalata. zawsze o czasie i w pelnej wysokosci.

kasia

Pracownikom? ochrona starzy ludzie nawet bez reki mozna byc ochroniarzem w impel hahahhaha

posejdon7777

Nie polecam !!! Jak większość firm ochroniarskich ,wyzyskują pracowników !!! Na dzień dzisiejszy Impel Security Polska jest jedną z najgorszych firm w Trójmieście!!! Ja pracuję w Gdyni,odkąd sięgam pamięcią nasi pracodawcy kombinowali jak oszukać biednego szarego Kowalskiego , sprawdzają taką osobę na ile zna Prawo Pracy i kantują na każdym kroku !!!! Socjal w firmie naprawdę jest tragiczny!!!!Odkąd zmienił się szef ochrony , który w tej chwili awansował na managera , zmieniło się dosłownie wszystko, niestety na gorsze!!!! Nie ma miesiąca żeby ludziom nie brakowało pieniędzy na umowę o pracę , czy zlecenie, Ostatniego miesiąca wielu ludzi nie dostało w ogóle pieniędzy na zlecenie. Ludzie nie mają w czym pracować , oszczędzają na umundurowaniu!!!! Nasz nowy Manager przeczytał za dużo poradników, szkoda ,że nie znalazł środka w przerzucaniu wiedzy wyuczonej na rzeczywistość i popada w skrajności. Zero szacunku do pracowników, jak na kogoś się uweźmie, to gnębi bez końca . Z całego serca nie polecam tej firmy!!!! Radzę trzymać się z daleka !!! Ja w tej chwili niestety nie mogę się zwolnić,ale jak tylko będzie taka możliwość od razu składam wypowiedzenie.

Milimetr

dzisiaj byłem w firmie Impel w Gdyni. Mi, jako osobie niepełnosprawnej w stopniu znacznym zaproponowano pracę w salonie samochodowym w wymiarze 260 - 280 godzin pracy miesięcznie. Myślałem, że menadżer pomylił się. Ku mojemu zdziwieniu powiedział, że u niego tyle pracuje się. Zdrowie a nawet życie cenię wysoko, bo leczenie dużo kosztuje, nie pozostało mi nic innego, powiedziałem do widzenia i wyszedłem.

hary

LOL Pracownik ochrony z pozwoleniem na broń, praca w porcie za 8,50/h brutto

Krzysiek
@hary 19.10.2015 12:31
LOL Pracownik ochrony z pozwoleniem na broń, praca w porcie za 8,50/h brutto

Mak24
@Krzysiek 11.08.2016 17:20
Przy tak wysokich uprawnieniach nawet na życie nie zarobisz, nie mówiąc o sprawny aucie czy mieszkaniu. Życzę powodzenia....

Pracowałem tam i nie polecam nie szanują ludzi,myślą ze są ponad prawem,brak umowy o pracę i wypłaty co drugi mies...

były

Polecam Komende Portu Wojennego. Kto tam był i to przeżył to zrozumie. Tylko dla twardzieli. A tak na poważnie to spier....ć i to szerokim łukiem. Jak by mogli to by cię zaje...i robotą szczegulnie na bramach stojąc 12 godzin bez przerwy.

Najniższa krajowa za cieciowanie dla rencisty i emeryta

pracownik impela

impel słabo płaci pracowników najnizsza krajowa trzeba pracowac 12 godzin by nie zdechnac z głodu taka jest moja opinia 1200 zł na umowe tak impel bogaci sie na pracownikach

boda
@pracownik impela 28.10.2009 23:09

Stawki podobne jeśli nie wyższe niż innych firmach ochroniarskich. Przeszedłem już parę firm i mam porównanie. W impelu płaca najlepiej a jeszcze zawsze się dogadasz w sprawie elastycznego grafiku

Edon
@pracownik impela 28.10.2009 23:09

Impel płaci na podobnym poziomie jak inne duże firmy w tej branży, ale za to bardzo terminowy tu nigdy nie czekałem na kasę.

Zostaw opinię o FIRMA OCHRONY IMPEL - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FIRMA OCHRONY IMPEL