Kielce

Opinie o IMPEL CLEANING Sp. z o.o, Oddział Świętokrzysko-Łódzki, Kielce ul. Warszawska 31

adamos

Witam.No przykro mi że jestem zmuszony tą drogą doniesc na waszego pracownikaw Kielcach szpital wojewodzki.Dzisiaj aktualnie stoi na bramie wjazdowejdo szpitala wojewodzkiego na ul Grunwaldzkiej.Czlowiekteraz juzwiem czemu jest czasami taki nadpobudliwy poniewaz dokonuje zakupu alkoholu przed pracaw sklepie.Dzisiaj rano zaupil dwa piwa Wojak i z pewnoscia jewtrakciepracy spozywa.Jakis czas temu bylem swiadkiem jak wrzeszczalna bramie na pacjenta.Wysoki siwabroda w okularach.Mozepodejmieciejakies kroki w tym kierunku. Adamos

kamila

impel pewnie wygląda tak samo wszędzie tzn są konkretne zasady, których trzeba przestrzegać. w tak dużej firmie, gdzie jest mnóstwo zleceń, jest to kluczowa sprawa. u nas nie ma z tym problemu. wypłaty są na czas, grafik ustalany i przestrzegany, to sprawia, że można się czuć bezpiecznie w impelu.

Arni
@kamila 26.05.2015 22:53

I tak powinno być, nie może być sytuacji że są różne standardy na tych samych stanowiskach. Impel to czołowy gracz na tym rynku i duża firma, która nie może sobie pozwolić na kiepskie zarządzanie.

Zostaw opinię o IMPEL CLEANING Sp. z o.o, Oddział Świętokrzysko-Łódzki, Kielce ul. Warszawska 31 - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IMPEL CLEANING Sp. z o.o, Oddział Świętokrzysko-Łódzki, Kielce ul. Warszawska 31