PPUH Consensus

Dąbrowa Górnicza

Opinie o PPUH Consensus

Nieznany

Praca w tej firmie to brak słów , jak może rodzina pracować na tym samym punkcie , ludzie nie są jednakowo traktowani , i te zarobki... nie polecam tam pracować.

Bebe
@Nieznany 25.10.2017 17:28

Pracowalam 3 lata tam na smieciowce porazka umowe tylko obiecywali zarobki marne bez dodatku za niedziele i noce

romek

no i jak z praca, chyba ne za bardzo z tego co widze?

Nie decydujcie się na pracę w tej firmie, jedno wielkie oszustwo, jedyna prawda to ta że umowe dostaniecie jeśli macie odpowiednie znajomości, ludzie pracują na umowy zlecenie , bądź o dzieło . Jedno wielkie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

Ktoś11111

Praca w Consensusie to porażka , nie można się doprosić o umowę o prace , cały czas śmieciówki , pensje nie są wypłacane na czas , lub wypłacane w dwóch turach , nie polecam pracy w tej firmie .

ola katowice

czytajac te opinie zgodze sie ze wszystko w tej firmir jest załatwiane przez znajomosci to przykre .

OSIOL

ciekawe kiedy? moze wprowadzi ..... ale jakos nam sie w to wierzyc nie chce .... moze pytanie czemu? bo za konia nas robia przez prawie rok .... a;e Pan Prezes niech dalej umywa rece a znajdzie sie to w gazecie .... rozmowy były nagrywane , zreszta tak jak przez innych ... zwiazki zawodowe hahaha

weszłam na strone firmy consensus i jak przeczytałam ze oferuja stabilne warunki pracy to az sie usmiałam ..... oszustwo jakich mało my o umowy o prace nie umiemy sie doprosic ciagle tylko obiecuja a obiecanki koncza sie nastepna umowa zlecenie ... no chyba ze po znajomosci ,ale najpierw trzeba takie miec .... wtedy mozna byc wyrozniona i jako jedyna z całego zespołu dostac umowe o prace i wszystkie dodatki oszustwo i tyle nie szanuja pracowników

madry

dziwne układy są na górze tej firmy. Nikt z zewnątrz nie może się tam dostać z ofertą nawet jeśli ma 2 razy niższe ceny, tak jakby układy były ważniejsze od zysków firmy

MICHAŁ KOWALSKI

koles który tam pracuje mówił mi że w jawo o wiele lepsze były zarobki i wciąż na rzeka na szefostwo

mafi

[usunięte przez admina] na jedzeniu w H. Katowice ze az sie chce normalnie babe jedna z drugom na bufetach do gara wsadzic

Zostaw opinię o PPUH Consensus - Dąbrowa Górnicza

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPUH Consensus