DC-SYSTEM sp.zoo
counter
1 241 244 5 1
Michał Nowy wpis

czy firma jest podzielona na działy ?

Swojak Nowy wpis
@Michał

NIe jest podzielona na żadne działy. Jest jednolitą samodzielną, Posiada swój adres regon i konto bankowe. Odprowadza podatki i ZUS. Wchodzi w skład grupy kapitałowej IMPEL. Proszę wejść na stronę internetową impela tam jest pełna struktura organizacyjna. Pozdrawiam

Pytanie Nowy wpis

Jaka atmosfera jest między działami w DC-SYSTEM sp.zoo?

Swojak Nowy wpis
@Pytanie

Nie wiem do czego Ci potrzebna współpraca z innymi działami ? Masz swój obiekt zakres obowiązków i wywiązujesz się z nich. O współprace z innymi działam, spółkami , obiektami dba kierownik to jego zakres obowiązków i on decyduje i jego z tego rozliczają

Tytus

Odwieczne narzekanie na wysokość wynagrodzenia. Każdy zarabia tyle na ile zapracował ,a że firma dobra to są możliwości dobrych zarobków

TakNie3
Aga S.

Praca w firmie DC system to poraszka. Kierownictwo całkowity brak szacunku dla swoich pracowników. Wynagrodzenie nie adekwatne do wykonywanej pracy = umiejętności i doświadczenia. Nigdzie tak nie płacą już, jeśli chcecie aby ludzie szeregowy pracownik mię odchodził do konkurencji która na dzieńdobry płacą więcej to proponuje płacić więcej a nie wysyłać kierownictwo na wyjazdy integracyjne na których dobrze wiemy co się dzieje w DC system. Szanujcie szeregowego pracownika i godnie go wynagradzajcie a problemy się skończą w firmie.

Tak6Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Przemysław

Ktoś już pracował w Dc - System i napisze czy firma oferuje stabilne warunki zatrudnienia? Jak z atmosferą na miejscu? Brak nowych informacji o tym na forum.

Jolka
@Przemysław

Witam. Pracuje w DC System już 6 lat. Nigdy nie zostałam oszukana na pensji. Dostajemy tyle na ile jesteśmy zakontraktowani . Moja opinia na temat pracy w naszej firmie jest taka: przychodzę do pracy aby pracować a nie karmić się płatkami. Fakt- nie interesuje mnie to co się dzieje w biurze. Robię co mam zrobić i idę do domu. Pensja przychodzi o czasie i w takiej wysokości jak ma być.

TakNie8
Izabela
@Jolka

Czy przez te 6 lat dostawałaś podwyżki, awans, jakieś dodatki? Jak na obecny rynek pracy tyle czasu w jednym miejscu to sporo, czy są jakieś specjalne zalety pracy w DC-SYSTEM, które sprawiają, że można z tą firmą wiązać swoją przyszłość?

Tak1Nie4
Użytkownicy czekają na odpowiedź 311 dni.

Wypłacają dodatkowe nagrody w DC-SYSTEM sp.zoo?

TakNie5

Tak34Nie

Terenia

Poobsadzał stanowiska w firmie swoimi znajomymi ciężko będzie pozbyć się tej całej "kliki" bo jest ich za dużo a poza tym część siedzi w impelu więc dc system jest pod władzą impela. Musiał komuś zajść ze znajomków nieźle za skórę że się go pozbyli, inaczej ciągle by siedział w firmie i łamał prawo!

Tak43Nie

NHB

Po pierwsze Robert odszedł sam bo niegodził się na zrobienie z siebie marionetki. Po drugie wiedział że aby mieć wyniki trzeba mieć dobrze opłaconych pracowników a Impel ograniczył środki dyrektorom DC Systemu. Nowi kierownicy niepotrafią walczyć nawed o pieniądze dla liderów swoich grup a pracownicy szeragowi co chwile się nam zmieniają bo dostają leprze pieniądze i zaczyna się nam robić (usunięte przez administratora) koła i mogiła bo w cztery osoby nie jesteśmy nadrabiać braków za 40 pracowników

Tak10Nie
Natalia
@NHB

Proszę o niepodawanie w komentarzach imion oraz innych informacji dotyczących pracowników firmy. Jest to zabronione przez regulamin, z powodu ochrony danych osobowych. Administrator ma prawo skasować wpisy łamiące powyższy zakaz. Szczegóły znajdują się pod linkiem: https://www.gowork.pl/regulamin A może powiecie coś więcej na temat warunków tam panujących?

TakNie9
Agnieszka.W.
@Natalia

Prawda boli, co?

Tak8Nie
Harnaś

Szanowni Państwo przestrzegam przed współpracą z firmą DC-System!!! Obiecują super współpracę a rzeczywistość jest inna. Brak rzetelnego rozliczania pracowników za wykonaną pracę przy sprzątaniu apartamentów. Przestrzegam.

Tak9Nie
Agnieszka W.

Mnie to dziwi sytuacja jakim cudem wyciekają dokumenty z firmy? Można je obejrzeć na różnych profilach i również fotki i nagrania wideo z balang syto zakrapianych alkoholem. Może i dobrze że możemy zobaczyć jak tz.szkolą się nasi przejrzenia a na nas ciągle nie mają pieniędzy! Można poczytać sobie o przetargach itp. Super że tak w firmie jest tylko czemu zawsze zwykły pracownik obrywa za to a biuro się bawi! Wstyd że takie władze w dc-system mamy.

Tak16Nie

Stefan

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: (usunięte przez administratora)w tej firmie. Kierownictwo nie przyjazne. Wymagania z kosmosu a stawka to śmiech

Tak13Nie

Natalia

@KOKOSPOKO Rozumiem, Twoje niezadowolenie i zdenerwowanie, jednak tematem tego wątku forum jest poznanie firmy DC-SYSTEM od strony pracownika. Dlatego zachęcam do dzielenia się opiniami dotyczącymi pracy w tej firmie. Jakie pracodawca ma podejście do swoich pracowników? Co im oferuje? Wszystkie informacje mogą okazać się pomocne dla potencjalnych kandydatów do pracy.

TakNie5

Wkurzona
@Natalia

Rozsyłają fałszywe faktury! Oto co można powiedzieć o tej firmie: (usunięte przez administratora)

Tak16Nie

KOKOSPOKO

UWAGA na firmę DC System. Właśnie przed chwilą dostałem fakturę za rzekomą usługę spakowaną w RAR. Problem w tym, że nie znam firmy, nigdy z DC System nie miałem nic wspólnego. OSZUSTWO.

Tak19Nie

anonymous
@KOKOSPOKO

Mam to samo tzn.wczoraj 9.08.2018 otrzymałam fakture za co, to nie wiem gdyz pierwsze słysze o takiej firmie i o jakims Panu Gajdzie ,ktory sie podpisał pod mailem.Jakas totalna sciema!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!U W A G A !!!!!!

Tak15Nie

Anonim
@KOKOSPOKO

Tez wlasnie otrzymalam fakture ktorej nawet, pobrac nie idzie.Nigdy nie mialam nickiedy wspolnego z ta firma!! Czy zglosil to pan gdzieś?

Tak11Nie

Anika
@Anonim

Ja też otrzymałam taka fakturę której nie mogę otworzyć. Co to ma być wogole?

Tak11Nie

Beata
@anonymous

Ha, haaa! Ja nie otworzyłam nawet tego załącznika od p. Gajdy w obawie przed wprowadzeniem wirusa! A to naciągacze!!!

Tak8Nie

Wkurzona
@KOKOSPOKO

Ja też! A co na to RODO? Nie dawaliśmy im swoich danych! Ja pierwszy raz słyszę o tej firmie!!! Jacyś wyłudzacze!!!

Tak12Nie

Czy ktoś ma jakieś ciekawe informacje o DC-SYSTEM sp.zoo? Zawsze warto dzielić się z użytkownikami fajnymi ciekawostkami z życia firmy.

Tak2Nie

ANETA

Firma DC System bazują na naiwności i niewiedzy osób z grupą. Na dzień dzisiejszy w podobnej firmie dostaniecie 1900 zł na rękie za 5-dni pracy za 7-godzin pracy. Dodatkowe godziny są inaczej płatne a soboty i niedziele i święta to 150% twojego wynagrodzenia. Jeśli nie chodzisz na zwolnienie lub urlop w miesiącu dostaniesz od 200zł premi miesięcznej dodatkowo. Dodatkowo osoby z grupą bez znaczenia z jaką, dostaną wszelkie dofinansowania od 60% do nawet 120% z ZFRON. Czyli pracując cały miesiąc po 7godz 5dni, dostaniesz 1900zł + 200zl najniszej premi. Postaraj się faktury za leki to niech będzie 100zł , koszt podruży do pracy niech będzie 200zł. Więc prosty rachunek 2400zł miesięcznego wynagrodzenia na rękie. Ale niech ci wpadną nad godziny albo weekend to aż chce się pracować. Ale Uwaga To Nie W Firmie DC system!!!. Tak postępują firmy którym zalerzy na ludziach, a teraz rozpoczeła się wojna o pracowników z grupą. Więc nie dajcie się oszukiwać w DC System.

Tak30Nie

L4

W imieniu firmy dziękujemy bardzo naszym pracownikom za wszystkie wpisy. Każdy z nich jest ważny i pomógł firmie w rozwoju. Jesteśmy Wam wdzięczni . :-)

TakNie6

Janusz

Ja pracowałem dla dc system dla A.Wiśniewskiej najgorsza kierowniczka jaka mogła być w firmie.Kto jej się postawił mógł się pożegnać z pracą w firmie. Ciągle mówiła że nic jej nie można zrobić, nie jeden z nią przy mnie zadarł i musiał sam odejść a jak został to go tak gnębiła aż zwolniła go z czasem za byle co. Dziwnie się zachowywała i zawsze się wywyższała ponad ludzi twierdząc że my jesteśmy po to aby harować a ona jest po to aby nas gonić do roboty za wszelką cenę. Praca nigdy nie była dobrze wynagradzana w firmie i zero przyszłości w tej firmie. Nie polecam tam pracy a na pewno dla A.Wiśniewskiej.

Tak34Nie
Jola

Największy (usunięte przez administratora) Warszawa. Oszukują i kręcą na wynagrodzeniu. Urywają sobie z wynagrodzenia za używanie ich sprzętu!!!! Machlojki niesamowite odchodzą. Poza tym mobbing i terror w firmie.

Tak32Nie

John RAMBO

Witam wszystkie opinie o DC to prawda ale najlepsza jest pani E.S. nazywana LEGENDA ktora jest kierownikiem na MOKOTOWIE .1) Zamawiany towar na budynki zabiera pewnie do domu czyli garazu jak i do sklepu ktory prowadzi jej znajomy z podobnymi artyk. . 2)zarobione pieniadze na dodatkowych pracach daje w kopertach i sama rozwaza ile komu dac ile komu zabrac a ile sobie czyli PRZEKLADA. 3) Zatrudnia wirtualne osoby a pieniadze ktore oni niby zarabiaja przesyla do znajomych na konto i wiadomo co pozniej . itp duzo wiecej jest takich historii. Mysle ze jest najlepiej zarabiajacym kierownikiem w tej firmie

Tak37Nie

było nie warto

Od początku milo było się przyjąć do tej firmy poznać fajnych ludzi z o toczenia i tych z rządu i dogodne zarobki ale było coraz gorzej robić za kogoś który brał kasę za to a osoba robiła za free robienie z człowieka debila obrażanie go w miejscu pracy przy pracownikach mobbing i traktowanie pracownika w pracy jak ostatniego smiecia Sejm RP Dc-system

Tak28Nie

Terenia
@było nie warto

Dobrze że istnieją takie strony jak ta bo można powiedzieć swobodnie co myśli się o firmie. Bo była też w miarę dobra strona gowork ale ostatnio sprzedała się firmie dc system i cenzuruje wypowiedzi, z tego co się dowiedziałam to firma próbuje się wybielić na rynku bo wiele firm które chcą skorzystać z branży utrzymania czystości jak usłyszy dc system albo impel od razy nie chcę mieć z nimi do czynienia z powodu bardzo drastycznych opinni. Poza tym są strony na YouTube, Facebooku i tu które nie sprzedały się jeszcze wyżej wymienionej firmie. Ta firma straszy swoich pracowników, stosuje terror i mobbing i jest bezkarna bo ma poparcie niektórych polityków i potrafi nieźle wypchane koperty wręczać aby czasem niektórym sprawą łeb ukręcić. Przetargi ustawiane i płacenie odpowiednim ludziom aby oni wygrali przetarg. Ta firma jest nieuczciwa w względem ludzi których zatrudnia a ostatnio okresie mają problemy z pracownikami do takiego stopnia że zaczęli zatrudniać obywateli ze wschodu i dają im nawet kwaterunki. Na 60metrach kwadratowych mieszka 12osób, skąd wiem a bo ostatnio odwoziłam takiego pracownika który pracował 48godzin bez przerwy i łaskaw kierowniczka pozwoliła aby miał w końcu weekend wolny. Gdy odwiozłam go do domu zobaczyłam w jakich warunkach mieszka 12osób na kupie na koszt dc system w wynajętym pomieszczeniu przez nich. A co niektórzy pracownicy na stołkach wyżej postawieni dostają dotację na wynajęcia apartamentu dla pracownika biurowego aby miał blisko do biura. Porażka i tragedia ale mam nadzieje że w końcu uda się im udowodnić nieprawidłowości w firmie a odpowiednie urzędy wezmą się w końcu za nich i ich machlojki.

Tak29Nie

xd

W sumie to się cieszę, że zarobki są adekwatne do powierzanych obowiązków, co znacznie urozmaica zatrudnieneie.

Tak4Nie

Zostaw merytoryczną opinię o DC-SYSTEM sp.zoo - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

DC-SYSTEM sp.zoo