Opinie o DC-SYSTEM sp.zoo w Warszawa

DC-SYSTEM sp.zoo
1 240 236 5 1

Tak34Nie

Terenia

Poobsadzał stanowiska w firmie swoimi znajomymi ciężko będzie pozbyć się tej całej "kliki" bo jest ich za dużo a poza tym część siedzi w impelu więc dc system jest pod władzą impela. Musiał komuś zajść ze znajomków nieźle za skórę że się go pozbyli, inaczej ciągle by siedział w firmie i łamał prawo!

Tak37Nie

NHB

Po pierwsze Robert odszedł sam bo niegodził się na zrobienie z siebie marionetki. Po drugie wiedział że aby mieć wyniki trzeba mieć dobrze opłaconych pracowników a Impel ograniczył środki dyrektorom DC Systemu. Nowi kierownicy niepotrafią walczyć nawed o pieniądze dla liderów swoich grup a pracownicy szeragowi co chwile się nam zmieniają bo dostają leprze pieniądze i zaczyna się nam robić (usunięte przez administratora) koła i mogiła bo w cztery osoby nie jesteśmy nadrabiać braków za 40 pracowników

Tak5Nie
Natalia
@NHB

Proszę o niepodawanie w komentarzach imion oraz innych informacji dotyczących pracowników firmy. Jest to zabronione przez regulamin, z powodu ochrony danych osobowych. Administrator ma prawo skasować wpisy łamiące powyższy zakaz. Szczegóły znajdują się pod linkiem: https://www.gowork.pl/regulamin A może powiecie coś więcej na temat warunków tam panujących?

TakNie3

Agnieszka.W. Nowy wpis
@Natalia

Prawda boli, co?

Przemysław Nowy wpis

Ktoś już pracował w Dc - System i napisze czy firma oferuje stabilne warunki zatrudnienia? Jak z atmosferą na miejscu? Brak nowych informacji o tym na forum.

Jolka Nowy wpis
@Przemysław

Witam. Pracuje w DC System już 6 lat. Nigdy nie zostałam oszukana na pensji. Dostajemy tyle na ile jesteśmy zakontraktowani . Moja opinia na temat pracy w naszej firmie jest taka: przychodzę do pracy aby pracować a nie karmić się płatkami. Fakt- nie interesuje mnie to co się dzieje w biurze. Robię co mam zrobić i idę do domu. Pensja przychodzi o czasie i w takiej wysokości jak ma być.

Harnaś Nowy wpis

Szanowni Państwo przestrzegam przed współpracą z firmą DC-System!!! Obiecują super współpracę a rzeczywistość jest inna. Brak rzetelnego rozliczania pracowników za wykonaną pracę przy sprzątaniu apartamentów. Przestrzegam.

Agnieszka W.

Mnie to dziwi sytuacja jakim cudem wyciekają dokumenty z firmy? Można je obejrzeć na różnych profilach i również fotki i nagrania wideo z balang syto zakrapianych alkoholem. Może i dobrze że możemy zobaczyć jak tz.szkolą się nasi przejrzenia a na nas ciągle nie mają pieniędzy! Można poczytać sobie o przetargach itp. Super że tak w firmie jest tylko czemu zawsze zwykły pracownik obrywa za to a biuro się bawi! Wstyd że takie władze w dc-system mamy.

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Stefan

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: (usunięte przez administratora)w tej firmie. Kierownictwo nie przyjazne. Wymagania z kosmosu a stawka to śmiech

Natalia

@KOKOSPOKO Rozumiem, Twoje niezadowolenie i zdenerwowanie, jednak tematem tego wątku forum jest poznanie firmy DC-SYSTEM od strony pracownika. Dlatego zachęcam do dzielenia się opiniami dotyczącymi pracy w tej firmie. Jakie pracodawca ma podejście do swoich pracowników? Co im oferuje? Wszystkie informacje mogą okazać się pomocne dla potencjalnych kandydatów do pracy.

Wkurzona
@Natalia

Rozsyłają fałszywe faktury! Oto co można powiedzieć o tej firmie: (usunięte przez administratora)

Tak10Nie

KOKOSPOKO

UWAGA na firmę DC System. Właśnie przed chwilą dostałem fakturę za rzekomą usługę spakowaną w RAR. Problem w tym, że nie znam firmy, nigdy z DC System nie miałem nic wspólnego. OSZUSTWO.

Tak14Nie

anonymous
@KOKOSPOKO

Mam to samo tzn.wczoraj 9.08.2018 otrzymałam fakture za co, to nie wiem gdyz pierwsze słysze o takiej firmie i o jakims Panu Gajdzie ,ktory sie podpisał pod mailem.Jakas totalna sciema!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!U W A G A !!!!!!

Tak10Nie

Anonim
@KOKOSPOKO

Tez wlasnie otrzymalam fakture ktorej nawet, pobrac nie idzie.Nigdy nie mialam nickiedy wspolnego z ta firma!! Czy zglosil to pan gdzieś?

Anika
@Anonim

Ja też otrzymałam taka fakturę której nie mogę otworzyć. Co to ma być wogole?

Beata
@anonymous

Ha, haaa! Ja nie otworzyłam nawet tego załącznika od p. Gajdy w obawie przed wprowadzeniem wirusa! A to naciągacze!!!

Tak4Nie

Wkurzona
@KOKOSPOKO

Ja też! A co na to RODO? Nie dawaliśmy im swoich danych! Ja pierwszy raz słyszę o tej firmie!!! Jacyś wyłudzacze!!!

Tak7Nie

Czy ktoś ma jakieś ciekawe informacje o DC-SYSTEM sp.zoo? Zawsze warto dzielić się z użytkownikami fajnymi ciekawostkami z życia firmy.

ANETA

Firma DC System bazują na naiwności i niewiedzy osób z grupą. Na dzień dzisiejszy w podobnej firmie dostaniecie 1900 zł na rękie za 5-dni pracy za 7-godzin pracy. Dodatkowe godziny są inaczej płatne a soboty i niedziele i święta to 150% twojego wynagrodzenia. Jeśli nie chodzisz na zwolnienie lub urlop w miesiącu dostaniesz od 200zł premi miesięcznej dodatkowo. Dodatkowo osoby z grupą bez znaczenia z jaką, dostaną wszelkie dofinansowania od 60% do nawet 120% z ZFRON. Czyli pracując cały miesiąc po 7godz 5dni, dostaniesz 1900zł + 200zl najniszej premi. Postaraj się faktury za leki to niech będzie 100zł , koszt podruży do pracy niech będzie 200zł. Więc prosty rachunek 2400zł miesięcznego wynagrodzenia na rękie. Ale niech ci wpadną nad godziny albo weekend to aż chce się pracować. Ale Uwaga To Nie W Firmie DC system!!!. Tak postępują firmy którym zalerzy na ludziach, a teraz rozpoczeła się wojna o pracowników z grupą. Więc nie dajcie się oszukiwać w DC System.

L4

W imieniu firmy dziękujemy bardzo naszym pracownikom za wszystkie wpisy. Każdy z nich jest ważny i pomógł firmie w rozwoju. Jesteśmy Wam wdzięczni . :-)

TakNie1

Janusz

Ja pracowałem dla dc system dla A.Wiśniewskiej najgorsza kierowniczka jaka mogła być w firmie.Kto jej się postawił mógł się pożegnać z pracą w firmie. Ciągle mówiła że nic jej nie można zrobić, nie jeden z nią przy mnie zadarł i musiał sam odejść a jak został to go tak gnębiła aż zwolniła go z czasem za byle co. Dziwnie się zachowywała i zawsze się wywyższała ponad ludzi twierdząc że my jesteśmy po to aby harować a ona jest po to aby nas gonić do roboty za wszelką cenę. Praca nigdy nie była dobrze wynagradzana w firmie i zero przyszłości w tej firmie. Nie polecam tam pracy a na pewno dla A.Wiśniewskiej.

Tak29Nie
Jola

Największy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Warszawa. Oszukują i kręcą na wynagrodzeniu. Urywają sobie z wynagrodzenia za używanie ich sprzętu!!!! Machlojki niesamowite odchodzą. Poza tym mobbing i terror w firmie.

Tak28Nie

John RAMBO

Witam wszystkie opinie o DC to prawda ale najlepsza jest pani E.S. nazywana LEGENDA ktora jest kierownikiem na MOKOTOWIE .1) Zamawiany towar na budynki zabiera pewnie do domu czyli garazu jak i do sklepu ktory prowadzi jej znajomy z podobnymi artyk. . 2)zarobione pieniadze na dodatkowych pracach daje w kopertach i sama rozwaza ile komu dac ile komu zabrac a ile sobie czyli PRZEKLADA. 3) Zatrudnia wirtualne osoby a pieniadze ktore oni niby zarabiaja przesyla do znajomych na konto i wiadomo co pozniej . itp duzo wiecej jest takich historii. Mysle ze jest najlepiej zarabiajacym kierownikiem w tej firmie

Tak33Nie

było nie warto

Od początku milo było się przyjąć do tej firmy poznać fajnych ludzi z o toczenia i tych z rządu i dogodne zarobki ale było coraz gorzej robić za kogoś który brał kasę za to a osoba robiła za free robienie z człowieka debila obrażanie go w miejscu pracy przy pracownikach mobbing i traktowanie pracownika w pracy jak ostatniego smiecia Sejm RP Dc-system

Terenia
@było nie warto

Dobrze że istnieją takie strony jak ta bo można powiedzieć swobodnie co myśli się o firmie. Bo była też w miarę dobra strona gowork ale ostatnio sprzedała się firmie dc system i cenzuruje wypowiedzi, z tego co się dowiedziałam to firma próbuje się wybielić na rynku bo wiele firm które chcą skorzystać z branży utrzymania czystości jak usłyszy dc system albo impel od razy nie chcę mieć z nimi do czynienia z powodu bardzo drastycznych opinni. Poza tym są strony na YouTube, Facebooku i tu które nie sprzedały się jeszcze wyżej wymienionej firmie. Ta firma straszy swoich pracowników, stosuje terror i mobbing i jest bezkarna bo ma poparcie niektórych polityków i potrafi nieźle wypchane koperty wręczać aby czasem niektórym sprawą łeb ukręcić. Przetargi ustawiane i płacenie odpowiednim ludziom aby oni wygrali przetarg. Ta firma jest nieuczciwa w względem ludzi których zatrudnia a ostatnio okresie mają problemy z pracownikami do takiego stopnia że zaczęli zatrudniać obywateli ze wschodu i dają im nawet kwaterunki. Na 60metrach kwadratowych mieszka 12osób, skąd wiem a bo ostatnio odwoziłam takiego pracownika który pracował 48godzin bez przerwy i łaskaw kierowniczka pozwoliła aby miał w końcu weekend wolny. Gdy odwiozłam go do domu zobaczyłam w jakich warunkach mieszka 12osób na kupie na koszt dc system w wynajętym pomieszczeniu przez nich. A co niektórzy pracownicy na stołkach wyżej postawieni dostają dotację na wynajęcia apartamentu dla pracownika biurowego aby miał blisko do biura. Porażka i tragedia ale mam nadzieje że w końcu uda się im udowodnić nieprawidłowości w firmie a odpowiednie urzędy wezmą się w końcu za nich i ich machlojki.

xd

W sumie to się cieszę, że zarobki są adekwatne do powierzanych obowiązków, co znacznie urozmaica zatrudnieneie.

Tak3Nie

Anonim z DC SYSTEM

Chyba w cuda wierzycie że wasze wypowiedzi coś zmieni. A poza tym ZUS i Urząd skarbowy co znajdzie? Figę z makiem! Oni przed kontrolą będą mieli już gotowe papiery dla kontroli bo będą wiedzieć o nich przed wizytą, bo prawo jest takie że muszą ich informować wszystkie urzędy przed kontrolą, takie prawo w Polsce! Poza tym oni są zawsze przygotowani na takie kontrole z góry i nic kompletnie u nich nie znajdą na-pewno.

Tak16Nie

Tomek

Wpisy są już cenzurowane na całości przez firmę a nie administratora strony , skąd wiem bo sama słyszałam jak osoba odpowiedzialna na samej górze mówiła że trzeba wybielić firmę w necie bo źle się dzieje już na całości. Ten wpis pewnie też góra ze dwa dni będzie i zostanie usunięty ze strony. Uwaga nasze telefony służbowe i również nasze meile służbowe są kontrolowane już w całości.

Tak18Nie

obserwator z firmy

Dc system kupiło już administratora strony i umieszcza tylko wypowiedzi nie naruszające opinii firmy.

Tak13Nie

AN

W Wielkiej Brytanii w tej chwili mieszka i pracuje ok. 600 tys. Polaków. Coraz częściej do pracy na Wyspach wyjeżdżają specjaliści w swojej dziedzinie. Przybywa także przedsiębiorców, którzy wybierają Wielką Brytanię na lokalizację swojej firmy i wchodzą na ten rynek ze swoimi produktami lub usługami. Od lat Wielka Brytania jest najpopularniejszym kierunkiem emigracji. Blisko trzy czwarte polskich imigrantów w Wielkiej Brytanii dobrze się tam czuje i zamierza zostać na stałe - to wynik przeprowadzonego na początku tego roku sondażu ośrodka Ipsos, firmy marketingowej Polarity UK oraz Polish City Club - informuje serwis bankier.pl. W Wielkiej Brytanii już działa ok. 40 tys. firm założonych przez Polaków. Nasi rodacy należą do czołówki najbardziej przedsiębiorczych narodowości wśród imigrantów. Do prowadzenia i rozwijanie działalności na wyspach zachęcają ich warunki. W Wielkiej Brytanii wystarczy 6 dni, by założyć firmę (w Polsce - 30), a całą procedurę można wykonać online. Coraz więcej polskich firm jest zainteresowanych ekspansją zagraniczną, a w Wielkiej Brytanii - podobnie jak w innych europejskich krajach - jest wielu polskich profesjonalistów, którzy mają wiedzę i doświadczenie potrzebne tym przedsiębiorstwom —powiedział agencji Newseria Aneta Buchert, dyrektor ds. relacji biznesowych Polish City Club - organizacji skupiającej polskich profesjonalistów w Wielkiej Brytanii, głównie pracowników branży finansowej z City, oraz prawników, przedsiębiorców czy przedstawicieli wolnych zawodów. W krajach europejskich pracuje coraz więcej polskich profesjonalistów, którzy mają coraz bogatsze doświadczenie w różnych dziedzinach: korporacjach, bankach, firmach prawniczych. Jest też coraz więcej osób, które zakładają tu swoje biznesy i mogą być partnerami dla polskich firm. Duży potencjał drzemie w coraz większej grupie polskich studentów —tłumaczy Aneta Buchert. Pomysłów na zatrzymanie profesjonalistów w kraju niestety wciąż nie ma. ann.bankier.pl/newseria.pl

Tak12Nie

Edyta

Z powazaniem,ale kierowniczka Agnieszka Kosciesza to ,chyba najgorsze co moze byc.Pracujac z nia na obiekcie mozna nietylko wykonczyc sie psychicznie ,ale i finansowo .Czlowiek jest tylko człowiekiem,tylko jezeli pani A K uwaza,ze dobre i pare zlotych zabrac z pensji dla kilku osob to juz ma dla siebie i daje ludziom lewe rachunki do podpisania na nazwiska z własnej rodziny.Ludzi traktuje gorzej niz smieci,ktore wyrzucamy do kontenerow.Popieram tych ,ktorzy opisuja cala prawde,a ci ktorzy nie narzekaja to musza byc dobrze oplaceni.Pracowalam pare lat i dobrze wiem co sie dzieje w tej firmie.Jest mobbing,zastraszanie iwykorzystywanie,

Tak12Nie

Kasia

Nowa odsłona miernej firmy. Nawet opinii nie chce mi się pisać - trauma - jeden dzień pracy razem z Ukraińcami dał mi do myślenia, oni za 5 zł robią, to dla nich "Ameryka" ja nie muszę!!!

Alicja

Opłaca mnie dc system od 12 lat. I widzę co się dzieje, ale nie długo nie będę patrzeć na to jak się traktuje tu ludzi bo odchodzę na zasłużoną emeryturę i będzie mnie w tedy opłacać państwo! A wracając to powiem jeszcze jak wiesz kogo bronisz to wiesz jak ona dorabia też na lewo oczywiście jak tak ją bronisz a może też masz w tym udział? Przez przypadek widziałam jak część wyposażenia przeznaczonego na obiekty znika a potem pojawia się na targowisku i w sklepach, kiedyś to zgłaszałam ale Robert R. powiedział że tym się zajmie i zajął się, zamiótł wszystko pod dywan,Super co? Tak właśnie jest i nie tylko ja o tym wiem ale i inni którzy mówią że nic się nie poradzi na to bo ręka rękę myje i lepiej nie poruszać tego tematu.

Alicja

Tak super jest.... A tak poważnie to żenada pracuje i widzę jak się dzieje dobrze, od lat tak nie było źle. Awanse po znajomości a obgadywanie ludzi za plecami to teraz norma w firmie, dziwnym trafem osoba która dostaje naganę z wpisem do akt a potem nagle awansuje na wyże stanowisko! I zaczyna gadać bzdety na byłych przełożonych jacy byli niedobrzy. Czy to normalne w tej firmie? Od wielu lat nie było takiego kumoterstwa jak teraz w firmie dc system jest.

Tak8Nie

Dobry człowiek

Burdel w tej firmie i tyle w temacie A w szczególniści nowa Pani koordynator z ulicy

Tak11Nie

Kasia

Ale bzdety okropne aż niedobrze się robi. Wszystko nie tak i na odwrót. Nie polecam pracy u nich.

Niktznany

Ja uważam że przydało by się zrobić porządek bo koordynatorzy są gorsi niż mogło się wydawać. może trzeba walczyć z nimi tylko i wyłącznie sądownie

Tak8Nie

Rexi

Nie warto pracować tej firmy dc system . Poprostu w pracy jest bardzo ciezko. Tak jak hitler w komuniści w pracy. Ja uważam że w pracy ocena najniższej nawet od 0. W warszawie jest najgorzej nawet szkoły SWPS (Szkoła Wyższa Psychologia Społeczna ).Szkoła musi codziennie na blysk jak hodelu.

Zeus
@Rexi

Wiem ale ja widzę jak wy pracujecie to są okropne wy cierpienia ile zarabiają w szkołach swps co miesiąc. Czy wy do ręki 3000zl

Tak2Nie

Jeszcze bardziej normalny niż normalny!

Właśnie widać jak nas tu traktują, mój przedmówca grzeje stołek i dobrze mu mówić takie rzeczy jak nie musi żebrać o wynagrodzenie od przełożonego. Jestem za tym aby zamknąć tą stronę bo jest stronnicza!

Tak5Nie

Normalny

Jesteś malkonetem Nikt Ci nie każe pracować w tej firmie. Znajdź lepszą i pracuj. Jesteś wolnym człowiekiem rób tak by było Ci dobrze. Narzekanie nie zarobisz na życie. To jest wolny kraj robisz gdzie chcesz i co chcesz. Myślę że Ty i do miotly się nie nadajesz!!!!!!!!!!!!!☺

ANONYMOUS

Oświadczamy że jeśli w dalszym ciągu firma dc system będzie usuwać kompromitujące ich wypowiedzi i umieszczać spreparowane informacje wybielające firmę to zablokujemy stronę całkowicie a na dodatek jeśli w dalszym ciągu będą traktować ludzi jak niewolników postaramy się aby dokumenty firmy były udostępnione do publicznej wiadomości informujemy również administratora strony że powinien należycie cenzurować wiadomości a nie dbać o interesy tylko firmy. Tylko również ludzi którzy umieszczają tu wiadomości o firmie i ich odczuciach pracując dla dc system, byłych i obecnych pracowników. My legion otrzymujemy wiele informacji o firmie dc system od pracowników pracujących tu i byłych którzy zostali w jakiś sposób oszukany i będziemy reagowali na takie informację. Będziemy również monitorować sprawę na stronie gowork.pl aby informacje były rzetelne i nie mijały się z prawdą.

Zostaw opinię o DC-SYSTEM sp.zoo - Warszawa

4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie