Opinie o DC-SYSTEM sp.zoo w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie DC-SYSTEM sp.zoo. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie DC-SYSTEM sp.zoo o rekrutacji.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DC-SYSTEM sp.zoo w Warszawa

obiekt millenium bank.

Adamie ( mariuszu, ona, były pracowniku . . .) bardzo nam przykroi z masz o nas takie zdanie, niestety nie każdy jest się w stanie z każdym zaprzyjaźnić. Dołączyłeś do fajnej zgranej grupy i niestety nie udało nam się mimo wielokrotnych prób zagadywań nawiązać z Tobą bliższych relacji - chyba nie polubiłeś nas. Szkoda jednak iż wyrażasz o nas ( tak naprawdę nie znając nas) tak negatywne i sprzeczne z prawdą opinie, jednakże jest to forum na którym każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie a. Pozdrawiamy cie Serdecznie i życzymy sukcesów w życiu zawodowym jak i prywatnym. Twoi koledzy i koleżanki z obiektu Millennium Bank.

pracownik z dc

Nic to nie da. Oni preparują dokumenty tak że żaden sąd nie przyzna wam racji. Mają poparcie u znajomych polityków itp. Na samy starcie jestecie przegrani! Jedyne co można zrobić to protest i okupacja budynku dc system, porostu powszechny strajk okupacyjny aby media się zainteresowały, tylko tak można poskromić tą firmę.

adam

nie zycze nikomu pracować w obiekcie Millennium park zeryna 2a bo tam się dzieja dziwne zeczy. wygryzła mnie osoba która tak kablowala do kieronika ze dostala awans za co, już nie powiem za co tlko brac kase syf brut i ubóstwo za to placi bank za nic żeby od siedzieć swoje w pracy.(usunięte przez administratora)

adam

brala dla siebie kase bo jej było mało tak jak pan kamil bank millenium który obiecywal mi za dodatkowa prace pieniadzie to potem dawal kablom za nic za dobry uśmiech ci którzy pracoja od rana, a reszta chodzi jak chce do pracy np.7.30 ma a przychodzi na 10.00 a kierownik to popiera i nagradza za spóźnienia do pracy premia

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
adam

do dc-system byłem pracownikiem banku millennium na żeryna 2a zostałem zwolniony z pracy z to Ze nie chciałem być kozłem ofiarnym dla pana kamila kierownika żeby kablować na pracownika firmy żałosne napisze do uwagi żeby to pokazała to wv tv jaki jest mobbing w pracy banku jak pracownik pokazuje swoje piękno w pracy jak wyzywa pracownika od skurwysyna wes się do roboty.kutasy

adam

wywysza się kierownik w sejmie jak byłby jakimś się bogiem a jest zwykłym nie powiem czym jest żeby startował do kogoś kto jest nad nim z kancelerji sejmu długo nie zabawi na sejmie z dc -system tak wam muwie.

z -wy

To się zgadza, cenzura tu jest i to duża. Nie warto ufać tej firmy.

byly pracownik

Pani Malgorzata to swietna kobieta ktora bardzo dobrze zarzadza ludzmi i ich traktuje

kamila

podajcie namiary na stronkę

kamila

podajcie namiary na stronkę

obserwator z firmy
@kamila

Sami widzicie podałem a administrator usunął linki. Widać jaka jest teraz prawda o dc system i o tej stronie! Odpowiedzcie sobie sami.

kamila pichola

witam, pracuje w dc system od ponad dwóch lat na różnych obiektach. pracuje również na żaryna na millenium banku z pania małgosią i panią dorotą, to świetne koleżanki, wesołe trochę " zwariowane" wesołe, pomocne pani (usunięte przez administratora) nie traktuje ludzi jak śmieci a pani (usunięte przez administratora) nie czepia sie bez powodów tylko rozplanowuje pracę ludziom. niestety jesli ktoś przychodzi do pracy tylko po to aby odsiedzieć swoje i nie jest w stanie wykonac prośby brygadzisty i na dodatek sa to prośby w zakresie obowiązków to przepraszam bardzo . . . szkoda tylko że ci co krytykują nie są w stanie spojrzeć obiektywnie na siebie i notorycznie spóźniają się do pracy badż nie przychodzą do niej i uważaja że jest w porządku a osobie która sumiennie pracuje za siebie i za nie obecnych nie sa w stanie powiedzieć nawet dziękuje . . .

mario
@kamila pichola

macie opinie na -1

byly pracownik
@kamila pichola

taka jesteś dobra agentka sama to robisz jak inni pracownicy ze się nie przychodzi na czs do pracy to tlko isc z tym do Sądu Pracy. a kierownik się nie chwalil ze go z sejmu straż marszałkowska wyprowadzila z budynku za długo nie bendzie nara

wox63

Pracowałem na żaryna 2a z panią (usunięte przez administratora) współpraca świetnie nam się układała jest osobą kompetentną i ma świetny kontakt z pracownikami.

dyr

odradzam pacowac w dc-system np.w banku millennium na żeryna 2a tam jest taka dorota która pracowników traktuje jak smieci a kierownik to olewa co tam się dzieje tylko żeby brac kase a pracownik jest na samym końcu wyzywaja pracowników od rożnych

@dyr

Pracowałem dla DC (firma córka impela)obiekt pse. Podstawy miałem jak wszyscy ale z możliwością dorobienia na tym obiekcie wyciągałem prawie drugie tyle umowa miedzy DC a pse to był majstersztyk za wszystkie dodatkowe zlecenia płacili Pani (usunięte przez administratora)wszystkie nasze prace punktowała i krzywdy nam nie pozwoliła zrobić kaska była za nad wykonania. Teraz jestem bezpośrednio pod impelem i inny kierownik na nbp i jest lipa niedostateczny przepływ informacji mimo sporej możliwość prac na których można by dorobić nie przewidziano takiej możliwość w umowie między tymi firmami więc się zostaje z gołą minimalną pensją. Niewielka możliwość dorobienia na innych obiektach oraz zdecydowany opór przed możliwością dorobienia u konkurencji, o samym impelu nie najlepiej świadczy. Nie mogą zapewnić dodatkowej pracy pracownikom którzy chcą dorobić to jeszcze pod groźbą usunięcia z pracy nie dają podejmować pracy w innych firmach o tym profilu pracy.

bubu

czesc wszystkim pracuje w dc system millennium park i mam problemy z panią małgosią tak się uczepiła do mnie ze się nie da wytrzymać z nią nie polecam tam pracować nikomu

Kleo
@bubu

A ja pracuje u(usunięte przez administratora) i również uczepiła mnie się i nie mogię sobie dać rady, czepia się również wszystkiego a z początku obiecała złote góry i się przymilała, miziała i słodziła że już aż zaczęło mnie mdlić od tego do momentu gdy powiedziałem że mam dosyć takiego traktowania, no i się zaczęło, a teraz żyć nie daje i zastanawiam się nad odejściem z firmy!

DOROTA z DC PREMIUN

Pracownicy w firmie dc-system są traktowani jak śmieci, jak gorszy gatunek ludzi. Kierownictwo wywyższa się i daje odczuć że nic nie znaczysz dla firmy.

obserwator z firmy

Widzę że administrator strony działa już pod dyktando firmy dc-system! To już nie jest wiarygodna strona do wypowiedzi, bo zaraz cię ocenzurują!

Edyta

Od kierownictwa to może tylko zalerzec atmosfera panująca między pracownikami . wiem coś o tym pracowałam tam ale dzięki jedenj koleżaneczce kierowniczki Iwony już tam nie pracuję nie dało się sama odeszłam . uważajcie na A n e t e [usunięte przez moderatora] to gumowe ucho i wtyka.

HANIA/W-WA
@Edyta

Dobre kierowniczki już dawno odeszły z firmy! Zostały te które niszczą ludzi psychicznie i stosują [usunięte przez moderatora] za przyzwoleniem dyrekcji w firmie, samo mżycie. [usunięte przez moderatora] Pozdrawiam i zalecam dobrze zastanowić się za czym podejmiecie w tej firmie prace.

@HANIA/W-WA

Ja akurat zile nie miałem poza pracami dodatkowymi były trafiały się interwencje nieplanowane za wszystko miałem wypłacone. Niestety wygryzł nas Clar system

Hubal1976

Dużo zależy od kierownika. Kierownicy maja z góry przyznaną pulę pieniędzy na swój obiekt. Jak kierownik chce zrobić wynik finansowy (usunięte przez administratora) to idzie po bandzie i robi wszystko aby jak najmniej zapłacone było jego podwładnym (usunięte przez administratora)

Czarna mamba

Małgosiu, kiedyś DC, za czasów prezesa (usunięte przez administratora)o było firmą z wyższej półki i "obsługiwało" obiekty klasy A. Z chwilą gdy wykupił je Impel niestety ale "zeszło na psy". Chociaż ... (usunięte przez administratora) był dobrym prezesem, bo nie chciał Z DC zrobić Impela. I to niestety go zgubiło, bo długo nie nabył się tym prezesem. Po nim przyszedł (usunięte przez administratora) i wszystko zaczęło się chrzanić. (usunięte przez administratora) tak "tańczył" jak mu Wrocław zagrał. Obstawił się nieodpowiednimi ludźmi i dlatego jest tak jak jest. Kto teraz rządzi w DC System ?

Lisa

Dc system zapomnieli jakie prawa obowiązują w czasie upałów! Każą nam kosić trawę i zamiatać teren w taki upał na obiektach, gdzie beton potrafi być tak gorący jak patelnia! Poza tym brak jakich kol wiek środków do picia, a jak już przywiozą wode to półtora litra na cały dzień! Hańba i takie firmy to psują reputacje w branży utrzymania czystości! [usunięte przez moderatora] Pozdrawiam.

OLO

porządny - 2013-07-10 16:42:03 a dają w ogóle jakąś umowę? podobno - teraz takie kampanie są - żeby ie zaczynać pracy bez umowy i szkolenia..Zgadza się,biorą ludzi teraz prosto z ulicy bo ludzi im brak. Teraz tragedia jest,zdarza się że niema z kim na obiekcie pracować,albo zapił albo rzucił robotę z godziny na godzinę! To nie te dc co kiedyś!

Zostaw merytoryczną opinię o DC-SYSTEM sp.zoo - Warszawa

• Jak się pracuje w DC-SYSTEM sp.zoo?

Zobacz opinie na temat firmy DC-SYSTEM sp.zoo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DC-SYSTEM sp.zoo?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DC-SYSTEM sp.zoo?

Kandydaci do pracy w DC-SYSTEM sp.zoo napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DC-SYSTEM sp.zoo