Monika Koczyk Oknomer

NIP: 5212667639 REGON: 141224150

Monika Koczyk Oknomer

Opinie o Monika Koczyk Oknomer

ewa

Kupowałam okna w tej firmie , wraz z usługa montazu...jestem bardzo zadowolona z produktu jak i zamontowania. Obsługa w biurze bardzo miła, panowie montażyści czysto , bezproblemowo wykonali swoja pracę. Polecam

Zostaw opinię o Monika Koczyk Oknomer - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Monika Koczyk Oknomer