Opinie o DC-SYSTEM sp.zoo w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie DC-SYSTEM sp.zoo. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie DC-SYSTEM sp.zoo o rekrutacji.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DC-SYSTEM sp.zoo w Warszawa

ANETA

Firma DC System bazują na naiwności i niewiedzy osób z grupą. Na dzień dzisiejszy w podobnej firmie dostaniecie 1900 zł na rękie za 5-dni pracy za 7-godzin pracy. Dodatkowe godziny są inaczej płatne a soboty i niedziele i święta to 150% twojego wynagrodzenia. Jeśli nie chodzisz na zwolnienie lub urlop w miesiącu dostaniesz od 200zł premi miesięcznej dodatkowo. Dodatkowo osoby z grupą bez znaczenia z jaką, dostaną wszelkie dofinansowania od 60% do nawet 120% z ZFRON. Czyli pracując cały miesiąc po 7godz 5dni, dostaniesz 1900zł + 200zl najniszej premi. Postaraj się faktury za leki to niech będzie 100zł , koszt podruży do pracy niech będzie 200zł. Więc prosty rachunek 2400zł miesięcznego wynagrodzenia na rękie. Ale niech ci wpadną nad godziny albo weekend to aż chce się pracować. Ale Uwaga To Nie W Firmie DC system!!!. Tak postępują firmy którym zalerzy na ludziach, a teraz rozpoczeła się wojna o pracowników z grupą. Więc nie dajcie się oszukiwać w DC System.

L4

W imieniu firmy dziękujemy bardzo naszym pracownikom za wszystkie wpisy. Każdy z nich jest ważny i pomógł firmie w rozwoju. Jesteśmy Wam wdzięczni . :-)

Janusz

Ja pracowałem dla dc system dla A.Wiśniewskiej najgorsza kierowniczka jaka mogła być w firmie.Kto jej się postawił mógł się pożegnać z pracą w firmie. Ciągle mówiła że nic jej nie można zrobić, nie jeden z nią przy mnie zadarł i musiał sam odejść a jak został to go tak gnębiła aż zwolniła go z czasem za byle co. Dziwnie się zachowywała i zawsze się wywyższała ponad ludzi twierdząc że my jesteśmy po to aby harować a ona jest po to aby nas gonić do roboty za wszelką cenę. Praca nigdy nie była dobrze wynagradzana w firmie i zero przyszłości w tej firmie. Nie polecam tam pracy a na pewno dla A.Wiśniewskiej.

Jola

Największy (usunięte przez administratora) Warszawa. Oszukują i kręcą na wynagrodzeniu. Urywają sobie z wynagrodzenia za używanie ich sprzętu!!!! Machlojki niesamowite odchodzą. Poza tym mobbing i terror w firmie.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
John RAMBO

Witam wszystkie opinie o DC to prawda ale najlepsza jest pani E.S. nazywana LEGENDA ktora jest kierownikiem na MOKOTOWIE .1) Zamawiany towar na budynki zabiera pewnie do domu czyli garazu jak i do sklepu ktory prowadzi jej znajomy z podobnymi artyk. . 2)zarobione pieniadze na dodatkowych pracach daje w kopertach i sama rozwaza ile komu dac ile komu zabrac a ile sobie czyli PRZEKLADA. 3) Zatrudnia wirtualne osoby a pieniadze ktore oni niby zarabiaja przesyla do znajomych na konto i wiadomo co pozniej . itp duzo wiecej jest takich historii. Mysle ze jest najlepiej zarabiajacym kierownikiem w tej firmie

było nie warto

Od początku milo było się przyjąć do tej firmy poznać fajnych ludzi z o toczenia i tych z rządu i dogodne zarobki ale było coraz gorzej robić za kogoś który brał kasę za to a osoba robiła za free robienie z człowieka debila obrażanie go w miejscu pracy przy pracownikach mobbing i traktowanie pracownika w pracy jak ostatniego smiecia Sejm RP Dc-system

Terenia
@było nie warto

Dobrze że istnieją takie strony jak ta bo można powiedzieć swobodnie co myśli się o firmie. Bo była też w miarę dobra strona gowork ale ostatnio sprzedała się firmie dc system i cenzuruje wypowiedzi, z tego co się dowiedziałam to firma próbuje się wybielić na rynku bo wiele firm które chcą skorzystać z branży utrzymania czystości jak usłyszy dc system albo impel od razy nie chcę mieć z nimi do czynienia z powodu bardzo drastycznych opinni. Poza tym są strony na YouTube, Facebooku i tu które nie sprzedały się jeszcze wyżej wymienionej firmie. Ta firma straszy swoich pracowników, stosuje terror i mobbing i jest bezkarna bo ma poparcie niektórych polityków i potrafi nieźle wypchane koperty wręczać aby czasem niektórym sprawą łeb ukręcić. Przetargi ustawiane i płacenie odpowiednim ludziom aby oni wygrali przetarg. Ta firma jest nieuczciwa w względem ludzi których zatrudnia a ostatnio okresie mają problemy z pracownikami do takiego stopnia że zaczęli zatrudniać obywateli ze wschodu i dają im nawet kwaterunki. Na 60metrach kwadratowych mieszka 12osób, skąd wiem a bo ostatnio odwoziłam takiego pracownika który pracował 48godzin bez przerwy i łaskaw kierowniczka pozwoliła aby miał w końcu weekend wolny. Gdy odwiozłam go do domu zobaczyłam w jakich warunkach mieszka 12osób na kupie na koszt dc system w wynajętym pomieszczeniu przez nich. A co niektórzy pracownicy na stołkach wyżej postawieni dostają dotację na wynajęcia apartamentu dla pracownika biurowego aby miał blisko do biura. Porażka i tragedia ale mam nadzieje że w końcu uda się im udowodnić nieprawidłowości w firmie a odpowiednie urzędy wezmą się w końcu za nich i ich machlojki.

xd

W sumie to się cieszę, że zarobki są adekwatne do powierzanych obowiązków, co znacznie urozmaica zatrudnieneie.

Anonim z DC SYSTEM

Chyba w cuda wierzycie że wasze wypowiedzi coś zmieni. A poza tym ZUS i Urząd skarbowy co znajdzie? Figę z makiem! Oni przed kontrolą będą mieli już gotowe papiery dla kontroli bo będą wiedzieć o nich przed wizytą, bo prawo jest takie że muszą ich informować wszystkie urzędy przed kontrolą, takie prawo w Polsce! Poza tym oni są zawsze przygotowani na takie kontrole z góry i nic kompletnie u nich nie znajdą na-pewno.

Wpisy są już cenzurowane na całości przez firmę a nie administratora strony , skąd wiem bo sama słyszałam jak osoba odpowiedzialna na samej górze mówiła że trzeba wybielić firmę w necie bo źle się dzieje już na całości. Ten wpis pewnie też góra ze dwa dni będzie i zostanie usunięty ze strony. Uwaga nasze telefony służbowe i również nasze meile służbowe są kontrolowane już w całości.

obserwator z firmy

Dc system kupiło już administratora strony i umieszcza tylko wypowiedzi nie naruszające opinii firmy.

AN

W Wielkiej Brytanii w tej chwili mieszka i pracuje ok. 600 tys. Polaków. Coraz częściej do pracy na Wyspach wyjeżdżają specjaliści w swojej dziedzinie. Przybywa także przedsiębiorców, którzy wybierają Wielką Brytanię na lokalizację swojej firmy i wchodzą na ten rynek ze swoimi produktami lub usługami. Od lat Wielka Brytania jest najpopularniejszym kierunkiem emigracji. Blisko trzy czwarte polskich imigrantów w Wielkiej Brytanii dobrze się tam czuje i zamierza zostać na stałe - to wynik przeprowadzonego na początku tego roku sondażu ośrodka Ipsos, firmy marketingowej Polarity UK oraz Polish City Club - informuje serwis bankier.pl. W Wielkiej Brytanii już działa ok. 40 tys. firm założonych przez Polaków. Nasi rodacy należą do czołówki najbardziej przedsiębiorczych narodowości wśród imigrantów. Do prowadzenia i rozwijanie działalności na wyspach zachęcają ich warunki. W Wielkiej Brytanii wystarczy 6 dni, by założyć firmę (w Polsce - 30), a całą procedurę można wykonać online. Coraz więcej polskich firm jest zainteresowanych ekspansją zagraniczną, a w Wielkiej Brytanii - podobnie jak w innych europejskich krajach - jest wielu polskich profesjonalistów, którzy mają wiedzę i doświadczenie potrzebne tym przedsiębiorstwom —powiedział agencji Newseria Aneta Buchert, dyrektor ds. relacji biznesowych Polish City Club - organizacji skupiającej polskich profesjonalistów w Wielkiej Brytanii, głównie pracowników branży finansowej z City, oraz prawników, przedsiębiorców czy przedstawicieli wolnych zawodów. W krajach europejskich pracuje coraz więcej polskich profesjonalistów, którzy mają coraz bogatsze doświadczenie w różnych dziedzinach: korporacjach, bankach, firmach prawniczych. Jest też coraz więcej osób, które zakładają tu swoje biznesy i mogą być partnerami dla polskich firm. Duży potencjał drzemie w coraz większej grupie polskich studentów —tłumaczy Aneta Buchert. Pomysłów na zatrzymanie profesjonalistów w kraju niestety wciąż nie ma. ann.bankier.pl/newseria.pl

Edyta

Z powazaniem,ale kierowniczka Agnieszka Kosciesza to ,chyba najgorsze co moze byc.Pracujac z nia na obiekcie mozna nietylko wykonczyc sie psychicznie ,ale i finansowo .Czlowiek jest tylko człowiekiem,tylko jezeli pani A K uwaza,ze dobre i pare zlotych zabrac z pensji dla kilku osob to juz ma dla siebie i daje ludziom lewe rachunki do podpisania na nazwiska z własnej rodziny.Ludzi traktuje gorzej niz smieci,ktore wyrzucamy do kontenerow.Popieram tych ,ktorzy opisuja cala prawde,a ci ktorzy nie narzekaja to musza byc dobrze oplaceni.Pracowalam pare lat i dobrze wiem co sie dzieje w tej firmie.Jest mobbing,zastraszanie iwykorzystywanie,

Nowa odsłona miernej firmy. Nawet opinii nie chce mi się pisać - trauma - jeden dzień pracy razem z Ukraińcami dał mi do myślenia, oni za 5 zł robią, to dla nich "Ameryka" ja nie muszę!!!

Alicja

Opłaca mnie dc system od 12 lat. I widzę co się dzieje, ale nie długo nie będę patrzeć na to jak się traktuje tu ludzi bo odchodzę na zasłużoną emeryturę i będzie mnie w tedy opłacać państwo! A wracając to powiem jeszcze jak wiesz kogo bronisz to wiesz jak ona dorabia też na lewo oczywiście jak tak ją bronisz a może też masz w tym udział? Przez przypadek widziałam jak część wyposażenia przeznaczonego na obiekty znika a potem pojawia się na targowisku i w sklepach, kiedyś to zgłaszałam ale Robert R. powiedział że tym się zajmie i zajął się, zamiótł wszystko pod dywan,Super co? Tak właśnie jest i nie tylko ja o tym wiem ale i inni którzy mówią że nic się nie poradzi na to bo ręka rękę myje i lepiej nie poruszać tego tematu.

Alicja

Tak super jest.... A tak poważnie to żenada pracuje i widzę jak się dzieje dobrze, od lat tak nie było źle. Awanse po znajomości a obgadywanie ludzi za plecami to teraz norma w firmie, dziwnym trafem osoba która dostaje naganę z wpisem do akt a potem nagle awansuje na wyże stanowisko! I zaczyna gadać bzdety na byłych przełożonych jacy byli niedobrzy. Czy to normalne w tej firmie? Od wielu lat nie było takiego kumoterstwa jak teraz w firmie dc system jest.

Dobry człowiek

Burdel w tej firmie i tyle w temacie A w szczególniści nowa Pani koordynator z ulicy

Ale bzdety okropne aż niedobrze się robi. Wszystko nie tak i na odwrót. Nie polecam pracy u nich.

Niktznany

Ja uważam że przydało by się zrobić porządek bo koordynatorzy są gorsi niż mogło się wydawać. może trzeba walczyć z nimi tylko i wyłącznie sądownie

Rexi

Nie warto pracować tej firmy dc system . Poprostu w pracy jest bardzo ciezko. Tak jak hitler w komuniści w pracy. Ja uważam że w pracy ocena najniższej nawet od 0. W warszawie jest najgorzej nawet szkoły SWPS (Szkoła Wyższa Psychologia Społeczna ).Szkoła musi codziennie na blysk jak hodelu.

Zeus
@Rexi

Wiem ale ja widzę jak wy pracujecie to są okropne wy cierpienia ile zarabiają w szkołach swps co miesiąc. Czy wy do ręki 3000zl

Jeszcze bardziej normalny niż normalny!

Właśnie widać jak nas tu traktują, mój przedmówca grzeje stołek i dobrze mu mówić takie rzeczy jak nie musi żebrać o wynagrodzenie od przełożonego. Jestem za tym aby zamknąć tą stronę bo jest stronnicza!

Zostaw merytoryczną opinię o DC-SYSTEM sp.zoo - Warszawa

• Jak się pracuje w DC-SYSTEM sp.zoo?

Zobacz opinie na temat firmy DC-SYSTEM sp.zoo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DC-SYSTEM sp.zoo?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DC-SYSTEM sp.zoo?

Kandydaci do pracy w DC-SYSTEM sp.zoo napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DC-SYSTEM sp.zoo