Opinie o DC-SYSTEM sp.zoo w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie DC-SYSTEM sp.zoo. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie DC-SYSTEM sp.zoo o rekrutacji.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DC-SYSTEM sp.zoo w Warszawa

Normalny

Jesteś malkonetem Nikt Ci nie każe pracować w tej firmie. Znajdź lepszą i pracuj. Jesteś wolnym człowiekiem rób tak by było Ci dobrze. Narzekanie nie zarobisz na życie. To jest wolny kraj robisz gdzie chcesz i co chcesz. Myślę że Ty i do miotly się nie nadajesz!!!!!!!!!!!!!☺

ANONYMOUS

Oświadczamy że jeśli w dalszym ciągu firma dc system będzie usuwać kompromitujące ich wypowiedzi i umieszczać spreparowane informacje wybielające firmę to zablokujemy stronę całkowicie a na dodatek jeśli w dalszym ciągu będą traktować ludzi jak niewolników postaramy się aby dokumenty firmy były udostępnione do publicznej wiadomości informujemy również administratora strony że powinien należycie cenzurować wiadomości a nie dbać o interesy tylko firmy. Tylko również ludzi którzy umieszczają tu wiadomości o firmie i ich odczuciach pracując dla dc system, byłych i obecnych pracowników. My legion otrzymujemy wiele informacji o firmie dc system od pracowników pracujących tu i byłych którzy zostali w jakiś sposób oszukany i będziemy reagowali na takie informację. Będziemy również monitorować sprawę na stronie gowork.pl aby informacje były rzetelne i nie mijały się z prawdą.

Magdalena

A kiedy DC System wypłaca wynagrodzenie za przepracowany miesiąc?

PAWEŁ z W-WY

Tak zajęci pracą! Jeśli pracuje się po 12godzin siedem dni w tygodniu za 1100zł to na pewno mają dużo czasu?! A zapomniałem są tacy co pracują po 16godzin przez sześć dni w tygodniu, zero premii i ciągle słyszy się od przełożonych że za wolno za 1200zł miesięcznie! Hańba że nikt z tym nie może zrobić a jeden z drugim tz. kierownik ma po 4tys zł na rękę, auto służbowe do dyspozycji, wyjazdy integracyjne z zaprawianym alkoholem i tp. To wszystko można obejrzeć w sieci jak nasi przełożeni balują za pieniądze firmy a my ich utrzymujemy! Więc jak czytam jak jest dobrze pracownikom w firmie dc system to nie dobrze mi się robi. Pracuje i widzę jak jest dobrze i czytam różne blodi i strony internetowe i oglądam zdjęcia i filmy jakie pracownicy dc umieszczają tam, tak dobrze jest że aż mi niedobrze jak cię czytam!

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Realistka z firmy

Naprawdę myślicie że wasze wypowiedzi coś zmienią dając o nich wypowiedzi!? Śmieją się wam w twarz z waszych wypowiedzi! Nic nie zdziałacie i nic nie zmienicie.

Alicja

Zgadzam się z moimi przedmówcami że przekręty w tej firmie przechodzą już ludzkie pojęcie! A najgorsze że wszyscy o tym wiedzą i nic z tym nie można zrobić, a dlaczego?! Bo jeśli ma się dobre plecy to można być bezkarnym...

Większego bur...u w dc system od lat nie widziałem, kierownictwo niema zero pojęcia o pracach porządkowych, takie są rezultaty przyjmowania po znajomości i członków rodzinny. To już nie ta sama firma co przed laty!

Gdyby nie wykupil ich zadłużenia impel to już dawno by przestali istnieć na rynku. Tylko impel utrzymuje dc system na rynku, a to że oszukują swoich pracowników i firma wiele spraw w sądzie o odszkodowanie przegrywa, źle się dzieje w dc system już od wielu lat.

Agnieszka Warszawa

Złodziejska firma oszukująca na wynagrodzeniach. Tyle mam dopowiedzenia o tej firmie, słów brak

TERESA z WARSZAWY

Człowieku co ty wypisujesz,ile ci zapłacili za taki wpis!? Tak super jest,chyba na tych co gnębią ludzi i upodlają ich,dla kierownictwa jest super,może się wyżyć do woli na ludziach!

patryk

bardzo podejrzane sa te dzialania moze najwyzszy czas aby weszla kontrola

Anonim z DC SYSTEM
@patryk

Chyba w cuda wierzycie że wasze wypowiedzi coś zmieni. A poza tym ZUS i Urząd skarbowy co znajdzie? Figę z makiem! Oni przed kontrolą będą mieli już gotowe papiery dla kontroli bo będą wiedzieć o nich przed wizytą, bo prawo jest takie że muszą ich informować wszystkie urzędy przed kontrolą, takie prawo w Polsce! Poza tym oni są zawsze przygotowani na takie kontrole z góry i nic kompletnie u nich nie znajdą na-pewno.

Alex

Najniższa średnia krajowa i to bywa że trzyzmianowa, zero podwyżek i premii! A wymagania niewiadowo jakie mają!

patryk

zatrudniaja na slowo placa pod stolem zadnych umow traktuja ludzi jak smieci

ANONYMOUS

Jak by tak dobrze było w firmie to by nie było tyle skarg na nią i tyle pozwów w sądzie! Widzę że nie jesteś w temacie, zaciągnij języka a potem można się wypowiadać. Nasza Organizacja zaczęła patrzeć tej firmie na ręce i Wzywamy Ją Do Opamiętania bo inaczej będziemy musieli zareagować a w tedy najlepsi informatycy firmie nie pomogą jej! Mamy środki i ludzi którzy mogą zadziałać na dzień dzisiejszy w firmie i doprowadzić do tego że znajomości i kontakty w rządzie jej nie pomogą a zrobi się tak głośno o firmie że nie jeden zrezygnuje z jej usług aby nie narazić się społeczeństwu. Ostatni raz ostrzegamy i pierwszy raz ostrzegamy aby się opamiętali i traktowali ludzi z godnością a wynagrodzenia były zgodnie z przepracowanym czasem wypłacane na czas ludziom, aby zaprzestali mobbingu i przestali faworyzować swoich znajomych na stanowiskach a traktowali wszystkich równo a nie zwykłych pracowników traktować jako gorszy gatunek ludzi! Więcej nie będziemy się wypowiadać tylko zaczniemy realizować nasze postanowienia, OSTRZEGAMY aby firma dc system w warszawie wzięła to do siebie i zmieniła wszystko na lepsze w względem ludzi których zatrudnia.

DC-SYSTEM+IMPEL+ORTA SYSTEM+VACO itp.

IMPEL – Praca nic nie warta Firma ta wyzyskuje ludzi. Jest wiele przykładów ludzi zatrudnionych przez spółkę Impel, którzy nie dostają urlopów i są zmuszani do pracy w czasie choroby. Ci pracownicy mają zwykle wciąż odnawiane umowy zlecenia – nawet jeśli na stałe pracują w Impelu. W niektórych zakładach, pracodawca daje pracownikom do podpisania zobowiązanie, iż zrzekają się praw pracowniczych. Pracodawcy twierdzą, że podpisane umowy mają charakter umów cywilnoprawnych, a nie umów o pracę. Impel dziś jest jednym z największych prywatnych pracodawców w Polsce, zatrudniającym blisko 20 tys. osób. W ubiegłym roku IMPEL miał wzrost o ponad 19,8 proc. w stosunku do zysków rok wcześniej. Firma jest bardzo zyskowna – bo nie chcą ludziom dobrze płacić i nie pozwalają im na żadną samoorganizację. W marcu 2006 r. w Kostrzynie nad Odrą z firmy Impel-Tom zwolniono Jacka Rosołowskiego, bo chciał założyć organizację związkową Inicjatywa Pracownicza. Rosołowski wygrał pierwszą sprawę przed sądem pracy. Sąd orzekł, że powodem zwolnienia była działalność związkowa. Zarząd zemścił się za to na trzech członkach OZZ Inicjatywa Pracownicza, pozbawiając ich pracy, bo przed sądem pracy otwarcie mówili o bezprawiu, którego zarząd dopuszcza się wobec związkowców. Taka jest firma IMPEL. Jakie wampiry stoją za tą firmą? Zobaczmy: Józef Biegaj – współwłaściciel firmy, 108. pozycja na liście „Najbogatszych Polaków” tygodnika „Wprost” w 2005 r. Grzegorz Dzik – współwłaściciel firmy, 93. pozycja na liście „Najbogatszych Polaków”, wiceprezydent Konfederacji Pracodawców Polskich. Obecnym przewodniczącym Rady Nadzorczej jest prof. Krzysztof Obłój z Międzynarodowego Centrum Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, który wcześniej był m.in. przewodniczącym Rady Nadzorczej PZU SA. Andrzej Malinowski – członek Rady Nadzorczej Impela, prezydent Konfederacji Pracodawców Polskich, były poseł z listy PSL, były członek rządów Z. Messnera, T. Mazowieckiego, W. Pawlaka. Sylwester Cacek – członek Rady Nadzorczej Impela, przewodniczącego Rady Nadzorczej Dominet Banku SA (właścicielką 50,1 proc. akcji banku jest Dorota Cacek, małżonka Sylwestra.) Ale trzeba przyznać, że najciekawszą postacią IMPEL-u jest jeden z byłych członków Rady Nadzorczej, który tam pracował przez ponad 8 lat. Krzysztof Krystowski jest byłym wiceprzewodniczącym Unii Pracy i Podsekretarzem Stanu w Ministerstwie Gospodarki i Pracy. Wywodzi się ze środowiska FMUP i był w kierownictwie Impela dokładnie wtedy, gdy ochroniarze tej spółki rozbijali protest robotników w Ożarowie Mazowieckim. Krystowski w latach 2000-2001 reprezentował polską branżę usług outsourcingowych na międzynarodowych konferencjach w Berlinie i Lizbonie. Następnie był prezesem zarządu Acta HR, spółki specjalizującej się w usługach outsourcingowych. Podczas wyborów parlamentarnych w 2005 r. Krystowski startował z pierwszego miejsca we Wrocławiu z list komitetu SdPL-UP-Zieloni 2004. http://cia.media.pl/impel_praca_niczego_nie_warta?from=90&comments_per_page=90

Jola

Złodziejska firma oszukująca na wynagrodzeniu! Omijajcie tą firmę z daleka, to kłamcy i mobbing-owcy.

Kamil

Faszystoska organizacja pracy tak można określić jednym słowem tą firmę!

obserwator z firmy

Gorsze gnidy to te na stołkach w firmie, gdzie okradają swojego pracodawce i oszukują swoich podwładnych a stosowanie mobbingu uważają za normalne rzecz. Powinno się wasz zlinczować albo spalić na stosie jak kiedyś czarownice bo zanieczyszczacie powietrze i psujecie opinie uczciwym polakom. Jeśli uważasz się z normalnego to jesteś chory na umyśle, bo normalni ludzie nie oszukują i nie okradają swoich podwładnych i swojego chlebodawce. Dla mnie jesteś paranormalny z upośledzeniem umysłowym bo można palcem w firmie pokazać którzy kierownicy/kierowniczki były na leczeniu psychopatycznym i to jest udowodnione na papierze choć co niektórzy próbowali to zatuszować. Lecz się a nie wypowiadaj się o ludziach którzy pracują ciężko w firmie!

Normalny

Nie wypowiadam się na tym forum bo jest mnie zbyt poniżające. Zdecydowałem się zabrać głos na wypowiedzi (donosiciel) . Rozumiem że donosiciel to kobieta piszę z małej litery wszak na większą nie zasługuje. To co powiem jest mało eleganckie, ale jesteś zazdrosną ździrą . Nikt cię nie chce i szukasz wrogów. Zwykła babska wścibskość, złośliwość. Dorośli ludzie sami powinni odpowiadać za swoje występki i nic ci do nich. Krytykować możesz kiedy sama będziesz świętą. Wiem że taką nie jesteś i nie proś się bym na tym forum zdemaskował cię kim jesteś. Doskonale wiesz kiedy i gdzie już pisałaś. Ciebie nikt nie będzie zwalniał sama się zwolnisz o ile nie znormalniejesz. Celowo piszę zwracając się do ciebie z małej litery bo na żadną inną nie zasługujesz. Wiedź że na necie nie ma tajności i bardzo łatwo to sprawdzić kto jest szują. Przemyśl to.

HAKER
@Normalny

Mądrzysz się ale nie wiesz co mówisz, proszę namierz mnie ty, jesteś w błędzie jeśli internet jest bezprzewodowy i na kartę a sprzęt może być laptop to możesz pomarzyć aby namierzyć kogo kolwiek. Ja ma laptopa kupionego na wolumenie i co trzy miesiące wymieniam mu oprogramowanie razem z ajpim a naddatek korzystam z internetu bezprzewodowego na kartę i też ją wymieniam na miesiąc co mądralo! Nie tacy jak ty próbowali mnie namierzyć cwaniaczku. A robi się po to to aby ściągać oprogramowania i różne dane aby je sprzedać różnym naiwniakom myśląc że mają oryginalne programy, wiele firm ode mnie kupuje takie programy. Nawet policja nie znajdzie cię jeśli tak się robi i stosuje specjalne programy! Trzeba wiedzieć kiedy się mądrzyć można.

@HAKER

Żal mi Cię naiwniaku jesteś żałosny. Powyższe uzasadnienie świadczy o Twym niedouczeniu !!!!!!!!!. Skoro jesteś oszustem to jakie masz brawo krytykować innych ??? Z gnidami nie rozmawiam.

AS
@Normalny

Powiem tak że w tej firmie to gnidami są osoby na stołkach,gdzie oszukują dyrekcję i robią takie przekręty że kiedyś takie przekręty to robiła mafia a teraz robi się w firmie. Przetargi ustawiane i z góry zawsze firma wie kto i jak... aby móc wygrać przetarg ustawia ludzi i niektóre płatności idą pod stołem. Sama byłam świadkiem jak pewna osoba na stanowisku dała teczkę drugiej osobie aby firma dc przetarg wygrała! Jak kiedyś zwróciła uwagę że to nie jest zgodne z moim sumieniem to powiedziano mi abym wybrała czy praca u nich na ich warunkach czy żegnamy się. No cóż bo 20latach w dc system trzeba było odejść i pogodzić się z tym że w firmie zaczynałam od podstaw a zaszłam wysoko i z dumną głową i czystym sumieniem odeszłam. Dziwne rzeczy w firmie dc system się teraz dzieją, kiedyś nie do-pomyślenia by było to co się dzieje.

donosiciel

Ciekawe czy pan RR nadal kręci z panią H i czy jego żona wie o tym, czy jeszcze nie , a trwa to już parę lat :) życzliwy

Pati
@donosiciel

Trwa dalej a jego żona nie wie o tym dalej. Wiele takich przypadków można wymienić w firmie a dyrekcja to toleruje. Sama mogę wymienić ze cztery takie przypadki z udziałem dyrekcji i kierowników! Mogę tylko podać że kiedyś było to poruszane jak pani Agata S. z panem (usunięte przez administratora)kręciła i było to ruszane na zebraniu i skończył się to tym że pani Agata S. zmieniła firmę... Lepiej tego tematu nie poruszać bo można skończyć jak pani Teresa B. itp. Jak cHce się pracować, bo zawsze ten najniżej oberwie a firma zatuszuje jak wiele podobnych spraw!

10. lat

Tak jest i dlatego tam się nie da normalnie spokojnie pracować

Ric
@10. lat

Ja rowniez nie nadaje pracy tej firmy.

Dyamente@ov...

Kumoterstwo, mobbing i brak kultury tak można określić przełożonych w dc-system

Zostaw merytoryczną opinię o DC-SYSTEM sp.zoo - Warszawa

• Jak się pracuje w DC-SYSTEM sp.zoo?

Zobacz opinie na temat firmy DC-SYSTEM sp.zoo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DC-SYSTEM sp.zoo?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DC-SYSTEM sp.zoo?

Kandydaci do pracy w DC-SYSTEM sp.zoo napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DC-SYSTEM sp.zoo