Alpharec

Wrocław

Opinie o Alpharec

niks

no niestety, w Polsce pielęgniarka wiele nie zarobi, a za granicą ma szansę na godne życie :)

złożyłem CV okazało się, że pracuje tam znajoma mojej szefowej i wykonała telefon, a ja w pracy miałem rozmowę. nie polecam. zero poufności, zero profesjonalizmu.

Krysia

Najgorszy pośrednik z jakim miałem do czynienia. Nie podpisują umów osobiście, wysyłają zdjęcia umów zrobione telefonem komórkowym do wydrukowania, podpisania i odesłania ich spowrotem! Zalegają z wysyłaniem umów po pare miesięcy. Wypłacają 20tego z przedłużeniem jeżeli święta za pasem i wypadają 20tego. Nie potrafią czytać co jest napisane w mailach. NIE POLECAM!

zawiedziony

1. Brak solidnvości 2. Brak profesjonalizmu 3. Protekcjonalne zachowanie właściciela(?)/szefa(?) 4. Nie wywiązywanie się z ustnie składanych obietnic. 5. Mataczenie w przypadku niewłaściwego podejścia do złożonego zlecenia

Dziki

Analfabeci nie czytają maili.

po rekrutacji z alpharec

Po wizycie w Alpharec Wrocław stwierdzam. Nieprofesjonalnie przebiegająca rekrutacja od samego początku. Osoba przeprowadzająca rekrutację pan [usunięte przez moderatora]. niesłowny bez profesjonalizmu. Zastanawiające jest kto temu Panu przeprowadził rekrutację.

nieistotny

anonim - 2009-06-17 11:45:01 Słowa kojarzące się z Alpharec (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Alpharec: Najbardziej nie podobało mi się w Alpharec: słowa kojarzace się z Alpharec: niesolidna Ludzie tam pracujący: mało kompetentni Najgorszy pośrednik, z którym miałam do tej pory do czynienia. Szkoda marnować swój czas na nawiązanie współpracy z tym pośrednikiem, chyba że pracują tam czyiś znajomi. Pozdrawiam

Zostaw opinię o Alpharec - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alpharec