Impel
counter
2 6 12 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 44 dni.

Na jakie benefity można liczyć w Impel?

Xxx Nowy wpis

Ja też tam pracowałam (usunięte przez administratora) byłam przed operacją to pani Anna wielka gwiazda wielka szefowa szefowych zadzwoniła donie i powiedziała że mam na tychmiast wracać bo ona nie ma udzi do pracy a jak nie to mam sie z godzic na zmiejszenie etatu z calego na połowę zebym miej dostawala więc jej powiedzialam pier... sie jestem na zwolnieniu i h...j mi zrobisz .Zwolnienie było uzasadnione po zwolnieniu nie chciała mnie przywrócić na moje stanowisko pracy tylko po złości gdzie idziej takie ppodziękowanie po 10 latach w Impelu. I sama odeszłam jeszcze poszłam na rudą zmije na skargę do pana dyrektora bardzo w porządku czlowiek .Wiedziałam że będą z tą pania Anio problemy w czesniej słyszałam jak w innej firmie traktowala swoich pracowników i oszukiwał tam pracuja rodzinami mąż pani A. corki kordynatorek itp nie polecam

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 347 dni.

Jak wygląda podstawa w Impel?

Anita Nowy wpis

@Estera A może otrzymamy jakieś uzasadnienie tej opinii? Chyba, że to konkurencja?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 448 dni.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w Impel?

Impel - pracowałem i nigdy więcej nie chce mieć nic wspulnego z tą firmą , banda cwaniaczków i tyle,szemrane umowy,jakaś fala wśród pracowników ochrony którzy robią co chcą (brak ndzoru i kompletny [usunięte przez moderatora]),jakieś kolesiostwo - jedni zasuwają inni nie robią nic a pracownika tam mają za nic

olek
@anonim

Trudno mi w to uwierzyć, zwłaszcza, że sam pracuję dla nich od pięciu lat. Ale skoro spotkałeś się z takimi nadużyciami to to się nadaje do inspekcji pracy, a nie do wypisywania na forach. No chyba, że to tylko takie narzekanie. Jak pisałem pracuję już pięć lat i przeszedłem parę stanowisk. Możliwości awansu są i rozwoju, tylko trzeba chcieć. Kasa też jest spoko.

Danuta
@olek

a jle Płacić ta firma Ma dlemat czy mam tam iść pracować czy nie poszukuje prace na terenie Szczecin

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w impel? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

nizioł

praca jest dobra i firma solidna

Marek

Nie warto pracować firmie Impel oddział Szczecin jest tam pani kordynator Iwona P która pracowników ma z byle kogo a sama była sprzątaczką.

harsek

to prawda i w sumie to dobrze o nich świadczy, że zatrudniają również stażystów dając im możliwość złapania doświadczenia i dobrego startu w przyszłość ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Impel - Szczecin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.