Impel

Szczecin

Impel

Opinie o Impel

Czy ktoś może opisać, jak aktualnie przedstawia się firma na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Szczecin.

Impel - pracowałem i nigdy więcej nie chce mieć nic wspulnego z tą firmą , banda cwaniaczków i tyle,szemrane umowy,jakaś fala wśród pracowników ochrony którzy robią co chcą (brak ndzoru i kompletny [usunięte przez moderatora]),jakieś kolesiostwo - jedni zasuwają inni nie robią nic a pracownika tam mają za nic

olek
@anonim 12.10.2010 13:18

Trudno mi w to uwierzyć, zwłaszcza, że sam pracuję dla nich od pięciu lat. Ale skoro spotkałeś się z takimi nadużyciami to to się nadaje do inspekcji pracy, a nie do wypisywania na forach. No chyba, że to tylko takie narzekanie. Jak pisałem pracuję już pięć lat i przeszedłem parę stanowisk. Możliwości awansu są i rozwoju, tylko trzeba chcieć. Kasa też jest spoko.

Danuta
@olek 27.11.2015 15:35

a jle Płacić ta firma Ma dlemat czy mam tam iść pracować czy nie poszukuje prace na terenie Szczecin

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w impel? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

nizioł

praca jest dobra i firma solidna

Marek

Nie warto pracować firmie Impel oddział Szczecin jest tam pani kordynator Iwona P która pracowników ma z byle kogo a sama była sprzątaczką.

harsek

to prawda i w sumie to dobrze o nich świadczy, że zatrudniają również stażystów dając im możliwość złapania doświadczenia i dobrego startu w przyszłość ;)

Zostaw opinię o Impel - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Impel