Opinie o Impel w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Impel. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Impel o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impel w Szczecin

Nie warto pracować firmie Impel oddział Szczecin jest tam pani kordynator Iwona P która pracowników ma z byle kogo a sama była sprzątaczką.

Maniek
@Marek

Ja byłem tylko na rozmowie kwalifikacyjnej i od razu wiedzialem ze coś jest nie tak wiec sie odwrocilem na piecie i nigdy nie chce miec z nimi nic wspolnego. Chcą ludzi do pracy to niech się najpierw pozbędą pani koordynatorki

@Myszka Nowy wpis
@Marek

To samo jest w Łodzi na Uniwersytecie Medycznym gdzie menadżerem jest Stanisława Went mówią Pani Asia.Z dala od tej pani bo traktuje niepełnosprawnych jak(usunięte przez administratora) a sama była sprzątaczką.Awans jej uderzył do głowy.Cieszę się że już tam nie pracuję

Maniek Nowy wpis

Koszalin Bogusław Nowy wpis

Firma wypłacalna jest nie mogę powiedzieć ale od kond Zmienił się koordynator ludzie uciekają z Koszalina z obiektów Ekonomiczna 20 i DPS Był koordynator spoko szło z nim sprawy dobrze załatwić ale Firma Inpel żałowała dopłacić koordynatorowi kasę , i znalazł dobrą pracę w innej firmie obecny koordynator jest do niczego dużo ludzi będzie uciekać przez niego iż nie potrafi iść na rękę pracownikowi dla tego firma traci dobrych pracowników

Jakie są mocne strony pracodawcy Impel?

Impel - pracowałem i nigdy więcej nie chce mieć nic wspulnego z tą firmą , banda cwaniaczków i tyle,szemrane umowy,jakaś fala wśród pracowników ochrony którzy robią co chcą (brak ndzoru i kompletny [usunięte przez moderatora]),jakieś kolesiostwo - jedni zasuwają inni nie robią nic a pracownika tam mają za nic

olek

Trudno mi w to uwierzyć, zwłaszcza, że sam pracuję dla nich od pięciu lat. Ale skoro spotkałeś się z takimi nadużyciami to to się nadaje do inspekcji pracy, a nie do wypisywania na forach. No chyba, że to tylko takie narzekanie. Jak pisałem pracuję już pięć lat i przeszedłem parę stanowisk. Możliwości awansu są i rozwoju, tylko trzeba chcieć. Kasa też jest spoko.

Danuta
@olek

a jle Płacić ta firma Ma dlemat czy mam tam iść pracować czy nie poszukuje prace na terenie Szczecin

Firma Impel poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
Roman

Czy pracownik serwisu nocnego w szpitalu musi transportować zwłoki z oddzialu do chlodni? Zwykły sprzątacz? I za darmo?Jeśli tak to ile osób musi brać udział w tej sprawie. Dziękuję.

Paulina

Znalazłam u Was możliwość odbycia stażu w wielu dziedzinach. Czy można dostać staż roczny ? Szczere to zależy mi na długiej współpracy

Piotr Olech
@Paulina

Firma Impel to (usunięte przez administratora) Zatrudnienie niezgodne z prawem, z zasadami, stawka za miesiąc 3010 zł za stanie po kilkanaście godzin dziennie. Doprosić się umowy o pracę nie można. Drożdż wszystko opóźnia, działa na szkodę pracowników, nie odbiera telefonów, nie można się do nich dodzwonić.

@Piotr Olech

Dlaczego zatrudnienie niezgodne z prawem, w sensie że nie ma żadnej umowy, nawet zlecenie? 3010 to stawka netto?

Krystyna
@Piotr Olech

Ale rozumiem, że koniec końców dostaje się umowę?

Żądło
@Piotr Olech

Na szczęście pana Krzysztofa już nie ma w firmie ale co nawywijał to jego

Łukasz
@Żądło

Czy to oznacza poprawę warunków pracy? Te wspomniane 3010 zł / m-c to na rękę otrzymał przedmówca? Jak w ogóle z warunkami pracy i podejściem kadry kierowniczej do zatrudnionych?

andrzej

firma ma pogardę do osób niepełnosprawnych w biurze uważają się za coś lepszego traktują z pogardą do osób niepełnosprawnych

Xxx

Ja też tam pracowałam (usunięte przez administratora) byłam przed operacją to pani Anna wielka gwiazda wielka szefowa szefowych zadzwoniła donie i powiedziała że mam na tychmiast wracać bo ona nie ma udzi do pracy a jak nie to mam sie z godzic na zmiejszenie etatu z calego na połowę zebym miej dostawala więc jej powiedzialam pier... sie jestem na zwolnieniu i h...j mi zrobisz .Zwolnienie było uzasadnione po zwolnieniu nie chciała mnie przywrócić na moje stanowisko pracy tylko po złości gdzie idziej takie ppodziękowanie po 10 latach w Impelu. I sama odeszłam jeszcze poszłam na rudą zmije na skargę do pana dyrektora bardzo w porządku czlowiek .Wiedziałam że będą z tą pania Anio problemy w czesniej słyszałam jak w innej firmie traktowala swoich pracowników i oszukiwał tam pracuja rodzinami mąż pani A. corki kordynatorek itp nie polecam

Anita

@Estera A może otrzymamy jakieś uzasadnienie tej opinii? Chyba, że to konkurencja?

nizioł

praca jest dobra i firma solidna

harsek

to prawda i w sumie to dobrze o nich świadczy, że zatrudniają również stażystów dając im możliwość złapania doświadczenia i dobrego startu w przyszłość ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Impel - Szczecin

• Jak się pracuje w Impel?

Zobacz opinie na temat firmy Impel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Impel?

Impel