Opinie o Impel Airport Services w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Impel Airport Services. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Impel Airport Services o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impel Airport Services w Poznań

Tobi

Praca na lotnmisku nie należy do najłatwiejszych, ale w Impel starają się, aby wszystko było na tip top. Wypłaty zgodnie z czasem. Do tego prestiż

fkja

ogólnie jest ok, i tak właśnie ma być. czyli spokojnie i bez niespodzianek. jak przychodzę do pracy to wiem czego się spodziewać i nie mam się czym denerwować a nie wszędzie jest tak elegancko. pieniądze mam na czas, nie muszę się upominać, więc ogólnie nie narzekam.

maciek

tez jakis dziwnych sytuacji nie mialem, uwazam i tyle, to normalne, a warunki pracy dobre, gwarantuja to co byc powinno zagwarantowane

micho

u mnie w miarę bezpiecznie,ale staram się uważać i na pewno nie prowokować. taki urok tej pracy, ale wiedziałem że się na to piszę. kasa jest dobra, przełożeni bezproblemowi. także polecam impela.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Impel Airport Services, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
Edas

Podobnie jak większość z Was przeszedlem przez wiele firm...Jezeli chodzi o Impel to nie jest najgorzej. Płacą na czas... Ciuchy tez w miarę. Szefostwo interesuje się pracownikami - kilka razy w tyg na obiekcie. Stawki?? W porównaniu z innymi firmami są zadowalające. Co denerwuje?? Wiadomo umowy... Dają smiecowy. Stoję na dworcu i powiem szczerze ze nie trudno tu dostać po pysku. Jestem sam na zmianie. I to jest najgorsze ze wsparcia jako takiego nie ma. Ok jest grupa interwencyjna ale dojazd zajmuje 30 min... Jest SOK ale ich nigdy nie ma na miejscu... Jest Policja która jakoś się nigdy nie spieszy. Podwójnej obsady nie chcą dac... Twierdząc ze PKP nie da pieniędzy. Oberwiesz i trafisz do szpitala to Cie zostawia samemu sobie i tyle... Człowieka łatwo wymienić. Ale tak ogólnie to jest ok.Pozdrawiam

yola

Tu warunki sa całkiem dobre, wśród firm w których pracowałam Impel pozytywnie odstaje.

bart

rotacja jest, bo taka specyfika branzy, ciezko zeby ludzie w ochronie sie nie rotowali, wazne jest dla mnie to, ze jest to miejsce gdzie mozna znalezc prace i to na calkiem niezlych warunkach

karina

ja w impelu pracuję już dość długo a niby miałam pracować parę miesięcy i czegoś szukać. jak się okazało nie było takiej potrzeby.elegancko firma mi podpasowała, zapewniają dobre warunki pracy, płacą na czas bez upominania się i mam z góry określone i przestrzegane zasady pracy.

janek

firma calkiem niezle prosperuje, o pracownikow dba, kasa na czas, jest co robic, pracy sporo, dla mnie jak najbadziej ok

ola

Złodzieje

tura

wg mnie w impelu panuje porządek i ład. pracowałam w paru miejscach i wiem jak to jest robić w bałaganie. tu jest wszystko jasno określone. plus ludzie na poziomie i normalne kierownictwo.

michal

u mnie bylo szybko, moze kogos akurat na gwalt potrzebowali, na szczescie dla mnie

gris

rekrutacja wygląda jak w każdej dużej firmie. na spokojnie złóż papiery i czekaj na kontakt. na pewno warto próbować. nastaw się pozytywnie, w impelu pracują spoko ludzie.

franek

wlasnie sie przeprowadzam i taka praca by mnie interesowala, ma ktos dobre rady jak sie dostac?

jarek

praca mi sie podoba, duzo ludzi sie kreci, nie ma na pewno nudy i kazdy dzien troche inaczej wyglada

klara

kazdy ma prawo do swojej opinii, ja mam pozytywna, bo takie sa moje odczucia po 3 miesiacach pracy tutaj

mirc

stawki w impelu są ustalane na początku i za 3 zł nikt by nie pracował ;) wynagrodzenie jest adekwatne do wykonywanej pracy, nie ma problemu z komunikacją z kierownictwem. i sprawa załatwiona :)

tomek

spora korporacja, jedna z niewielu tego typu na rynku polskim, warto pracowac u nich jak sie ma taka okazje

tomek

wiki

dziwne inforamcje niektorzy tutaj przedstawiaja, jak dla mnie firma jest coraz lepsza, rozwijaja sie i pchaja to wszystko do przodu

Zostaw merytoryczną opinię o Impel Airport Services - Poznań

Impel Airport Services