Opinie o REX Company S.A. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie REX Company S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie REX Company S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prowadzenie badań i analiz technicznych dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o REX Company S.A. w Wrocław

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w REX Company S.A.?

Agata Nowy wpis

A wypowie się ktoś na temat rzetelności badan?

Użytkownik2 Nowy wpis
@Agata

Witam a czy Pani ma jakieś wątpliwości odnośnie przeprowadzonego badania ? Bo też tam zostały robione badania na ojcostwo , próbka długo szła do laboratorium.

Co wchodzi w socjal REX Company S.A.?

gucio Nowy wpis

L-4 i urlop jak się właściciel zgodzi

Czy REX Company S.A. narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

komu? pięciorgu pracownikom?

@gucio

Kilkuosobowe firmy też układają grafik urlopowy, żeby każdy w dogodnym terminie mógł odpocząć. Czy mógłbyś napisać jakie umowy o pracę obowiązują w firmie? Każda informacja dotycząca zatrudnienia będzie bardzo przydatna.

@Wojciech

tam się nic nie układa to było duże lab a teraz zostało 5-6 osób i o planowaniu urlopu można zapomnieć

@gucio

Każdy pracownik ma prawo do urlopu, więc nie bardzo rozumiem, czemu nie można go wziąć. Czy masz na myśli dużą ilość pracy, która uniemożliwia odebranie wolnego? Wyjaśnij to proszę.

@Wojciech

pracy to mają praktycznie zero ale teraz jest tylko 3-4 osoby które robią wszystko jak któraś zachoruje to tragedia więc co tu mówić o planowaniu wolnego

Wojciech

Od pewnego czasu nikt z pracowników nie zechciał podzielić się swoją opinią na temat REX Company, skąd taka cisza w tym wątku? Czy pracuje Wam się aż tak dobrze? Liczę że ktoś zechce napisać kilka słów na temat obecnej sytuacji w firmie, takie wpisy na pewno będą ważne dla potencjalnych kandydatów.

Wojciech

Czy posiadasz pewne informację świadczące o tym, że firma planuje zakończyć działalność? Zastanawia mnie dlaczego dalej rekrutują. Powiedz coś więcej.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie REX Company S.A.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Pani

Witam a czy badania w tej firmie sa rzetelne na ojcostwo

Gutek

Zastanawiająca jest ta cisza na forum. Tak dobrze się wam tu pracuje i nikt nie chce pisać?

S

S

Iza

@Robert, pytasz z ciekawości, czy jesteś zainteresowany pracą w REX Company? Aplikowałeś już? @Mała Mi, a czy później, już w trakcie pracy w REX Company, pracownicy mają organizowane lub są wysyłani na jakieś różne szkolenia podnoszące ich kompetencje? Na podstawie jakiej umowy pracuje się w REX Company? Co jeszcze możecie powiedzieć na temat pracy w tym miejscu? Polecacie aplikować do pracy w REX Company we Wrocławiu?

Robert

Czy firma nie ma problemów z fachowcami do pracy?

Mała Mi
@Robert

Nie ma. Większość osób pracuje od wielu lat, nowi pracownicy przechodzą specjalne przeszkolenie, aby osiągnąć odpowiedni poziom (muszą dorównać innym) :) Jeśli wyniki mają być rzetelne, to kadra musi być dobra i zgrana, a odczynniki i sprzęt dobrej jakości.

Mała Mi

Chyba nie jest tak źle ;) Atmosfera fajna, badania wiarygodne. Zadowoleni pracownicy raczej opinii nie piszą, bo i po co. Niezadowoleni zawsze wylewają żale w internecie, bo gdzieś muszą :) Każdy ma prawo do własnego zdania.

Stefan

Czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Miałem nadzieję na więcej informacji na forum. dawno nikt nie pisał, jaki jest powód?

Lukas

Witam czy badania na ojcostwo są w tej firmie rzetelne ?

dxn

Hej, widzę, że opinia na przestrzeni ostatnich lat jest tragiczna. Chciałbym się zapytać, czy coś się zmieniło? Nadal trzymać się z dala?

prawda

prawda - Anna M. i Magda W. dwie zakompleksione, wiecznie głodne ... niestety oby dwie te osoby są strasznie głupie :(

eddy

aktualnie REX Company poszukuje na stanowisko specjalista ds sprzedaży i reklamy. @decha. Wymagane jest wykształcenie minimum średnie,ale mile widziane będzie też wyższe i minimum roczne doświadczenie zawodowe w samodzielnej pracy w dziale marketingu.

jagoda

Witam jak sądzę są tutaj byli pracownicy tej firmy a jak w tej firmie wykonywane są badania rzetelnie czy lepiej szukac innej firmy ?

kassja

naprawdę jest tak źle?

joan

Pracowałam w wielu firmach ale w REX mobbing posunięty jest do granic absurdu. To niesamowite, że w dzisiejszych czasach w kraju który należy do Unii Europejskiej może dochodzić do takich zachowań jakich dopuszcza się Kierownik d/s Jakości K. Rybka która z inteligentnych ludzi chciałaby zrobi (usunięte przez administratora) i niewolników. Jeśli dbacie o swoje zdrowie psychicznie i nie chcecie otrzymywać głodowej pensji pracując ciężej niż na linii produkcyjnej to trzymajcie się z daleka od tej osoby i organizacji

mnbv

Ja tez nie jestem zadowolona z tej firmy. Place glodowe atmosfera do dupy bardzo stresowa. A niepotrzebnie, bo nie ma az tam takiej potrzeby wszystko idzie ogarnac. Dziewczyna ktora jest zastepca kierownika labu drze sie na ludzi w zaleznosci od tego jaki ma humor. Pani od jakosci juz wyluzowala duzo na plus. Ale generalnie kierowniczka ma w gdzies to ze pracownicy nie sa zadowoleni z warunkow zatrudnienia. Nie polecam!

szynka power
@mnbv

Hej, A kto jest tą Panią od jakości? Czy duet Rybka i Jankowska nadal bryluje?

szynk
@szynka power

Tak Rybak & Jankowska wciąż tworzą duet niszczący porządnych ludzi

tylkoja
@szynka power

Bryluje, bryluje: acz jest jeszcze jeden- Anna M. i Magda W. Dwie zakompleksione, wiecznie głodne laski, które moze i coś robią, ale stopniem ważności chcą dorównać Jankowskiej, szczególnie Anna M. :P

pata

Niestety nie jestem zadowolona z pracy w tej firmie - place glodowe ale najgorsza jest atmosfera. pani od jakosci umie tylko mobbingowac- straszy ludzi, dogryza, meczy psychicznie. po calym dniu pracy czlowiek wychodzi wypompowany i sam sie zastanawia po co jemu te lata studiow i praktyk. szefostwo nic z tym nie robi. przez to ludzie sa do siebie wrogo nastawieni i tylko podkladaja sobie nogi zamiast wspolpracowac. w tej dziedzinie jest wiele chetnych na stanowisko laboranta, bo nie ma pracy dlatego ludzie godza sie na takie warunki i nic z tym nie robia. jak mowisz o zlym traktowaniu to sie smieja w tarz bo maja na twoje miejsce setki innych- pani od jakosci potrafila przynosic cv aplikujacych osob i zaczac dzien od zdania ze jak ci sie nie podoba to popatrz ile jest osob na twoje miejsce. nie polecam pracy w tej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o REX Company S.A. - Wrocław

REX Company S.A.
1.5/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Robotnicza 32
    53-608 Wrocław