REX Company S.A.

Wrocław

REX Company S.A.

Opinie o REX Company S.A.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Gutek

Zastanawiająca jest ta cisza na forum. Tak dobrze się wam tu pracuje i nikt nie chce pisać?

S

S

Iza

@Robert, pytasz z ciekawości, czy jesteś zainteresowany pracą w REX Company? Aplikowałeś już? @Mała Mi, a czy później, już w trakcie pracy w REX Company, pracownicy mają organizowane lub są wysyłani na jakieś różne szkolenia podnoszące ich kompetencje? Na podstawie jakiej umowy pracuje się w REX Company? Co jeszcze możecie powiedzieć na temat pracy w tym miejscu? Polecacie aplikować do pracy w REX Company we Wrocławiu?

Robert

Czy firma nie ma problemów z fachowcami do pracy?

Mała Mi
@Robert 20.04.2018 22:10

Nie ma. Większość osób pracuje od wielu lat, nowi pracownicy przechodzą specjalne przeszkolenie, aby osiągnąć odpowiedni poziom (muszą dorównać innym) :) Jeśli wyniki mają być rzetelne, to kadra musi być dobra i zgrana, a odczynniki i sprzęt dobrej jakości.

Mała Mi

Chyba nie jest tak źle ;) Atmosfera fajna, badania wiarygodne. Zadowoleni pracownicy raczej opinii nie piszą, bo i po co. Niezadowoleni zawsze wylewają żale w internecie, bo gdzieś muszą :) Każdy ma prawo do własnego zdania.

Powiecie coś o swojej pracy w REX Company S.A.? Na jakie zatrudnienie można liczyć? Jaka jest atmosfera w pracy? Każda kwestia może być ważna przed podjęciem wyboru.

Stefan

Czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Miałem nadzieję na więcej informacji na forum. dawno nikt nie pisał, jaki jest powód?

Lukas

Witam czy badania na ojcostwo są w tej firmie rzetelne ?

dxn

Hej, widzę, że opinia na przestrzeni ostatnich lat jest tragiczna. Chciałbym się zapytać, czy coś się zmieniło? Nadal trzymać się z dala?

prawda

prawda - Anna M. i Magda W. dwie zakompleksione, wiecznie głodne ... niestety oby dwie te osoby są strasznie głupie :(

eddy

aktualnie REX Company poszukuje na stanowisko specjalista ds sprzedaży i reklamy. @decha. Wymagane jest wykształcenie minimum średnie,ale mile widziane będzie też wyższe i minimum roczne doświadczenie zawodowe w samodzielnej pracy w dziale marketingu.

jagoda

Witam jak sądzę są tutaj byli pracownicy tej firmy a jak w tej firmie wykonywane są badania rzetelnie czy lepiej szukac innej firmy ?

kassja

naprawdę jest tak źle?

joan

Pracowałam w wielu firmach ale w REX mobbing posunięty jest do granic absurdu. To niesamowite, że w dzisiejszych czasach w kraju który należy do Unii Europejskiej może dochodzić do takich zachowań jakich dopuszcza się Kierownik d/s Jakości K. Rybka która z inteligentnych ludzi chciałaby zrobi [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i niewolników. Jeśli dbacie o swoje zdrowie psychicznie i nie chcecie otrzymywać głodowej pensji pracując ciężej niż na linii produkcyjnej to trzymajcie się z daleka od tej osoby i organizacji

mnbv

Ja tez nie jestem zadowolona z tej firmy. Place glodowe atmosfera do dupy bardzo stresowa. A niepotrzebnie, bo nie ma az tam takiej potrzeby wszystko idzie ogarnac. Dziewczyna ktora jest zastepca kierownika labu drze sie na ludzi w zaleznosci od tego jaki ma humor. Pani od jakosci juz wyluzowala duzo na plus. Ale generalnie kierowniczka ma w gdzies to ze pracownicy nie sa zadowoleni z warunkow zatrudnienia. Nie polecam!

szynka power
@mnbv 26.08.2014 13:22

Hej, A kto jest tą Panią od jakości? Czy duet Rybka i Jankowska nadal bryluje?

szynk
@szynka power 06.09.2014 17:09

Tak Rybak & Jankowska wciąż tworzą duet niszczący porządnych ludzi

tylkoja
@szynka power 06.09.2014 17:09

Bryluje, bryluje: acz jest jeszcze jeden- Anna M. i Magda W. Dwie zakompleksione, wiecznie głodne laski, które moze i coś robią, ale stopniem ważności chcą dorównać Jankowskiej, szczególnie Anna M. :P

pata

Niestety nie jestem zadowolona z pracy w tej firmie - place glodowe ale najgorsza jest atmosfera. pani od jakosci umie tylko mobbingowac- straszy ludzi, dogryza, meczy psychicznie. po calym dniu pracy czlowiek wychodzi wypompowany i sam sie zastanawia po co jemu te lata studiow i praktyk. szefostwo nic z tym nie robi. przez to ludzie sa do siebie wrogo nastawieni i tylko podkladaja sobie nogi zamiast wspolpracowac. w tej dziedzinie jest wiele chetnych na stanowisko laboranta, bo nie ma pracy dlatego ludzie godza sie na takie warunki i nic z tym nie robia. jak mowisz o zlym traktowaniu to sie smieja w tarz bo maja na twoje miejsce setki innych- pani od jakosci potrafila przynosic cv aplikujacych osob i zaczac dzien od zdania ze jak ci sie nie podoba to popatrz ile jest osob na twoje miejsce. nie polecam pracy w tej firmie.

Zostaw opinię o REX Company S.A. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie REX Company S.A.