REX Company S.A.

Wrocław

Opinie o REX Company S.A.

dxn

Hej, widzę, że opinia na przestrzeni ostatnich lat jest tragiczna. Chciałbym się zapytać, czy coś się zmieniło? Nadal trzymać się z dala?

prawda

prawda - Anna M. i Magda W. dwie zakompleksione, wiecznie głodne ... niestety oby dwie te osoby są strasznie głupie :(

eddy
użytkownik zarejestrowany

aktualnie REX Company poszukuje na stanowisko specjalista ds sprzedaży i reklamy. @decha. Wymagane jest wykształcenie minimum średnie,ale mile widziane będzie też wyższe i minimum roczne doświadczenie zawodowe w samodzielnej pracy w dziale marketingu.

jagoda

Witam jak sądzę są tutaj byli pracownicy tej firmy a jak w tej firmie wykonywane są badania rzetelnie czy lepiej szukac innej firmy ?

kassja

naprawdę jest tak źle?

joan

Pracowałam w wielu firmach ale w REX mobbing posunięty jest do granic absurdu. To niesamowite, że w dzisiejszych czasach w kraju który należy do Unii Europejskiej może dochodzić do takich zachowań jakich dopuszcza się Kierownik d/s Jakości K. Rybka która z inteligentnych ludzi chciałaby zrobi [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i niewolników. Jeśli dbacie o swoje zdrowie psychicznie i nie chcecie otrzymywać głodowej pensji pracując ciężej niż na linii produkcyjnej to trzymajcie się z daleka od tej osoby i organizacji

mnbv

Ja tez nie jestem zadowolona z tej firmy. Place glodowe atmosfera do dupy bardzo stresowa. A niepotrzebnie, bo nie ma az tam takiej potrzeby wszystko idzie ogarnac. Dziewczyna ktora jest zastepca kierownika labu drze sie na ludzi w zaleznosci od tego jaki ma humor. Pani od jakosci juz wyluzowala duzo na plus. Ale generalnie kierowniczka ma w gdzies to ze pracownicy nie sa zadowoleni z warunkow zatrudnienia. Nie polecam!

szynk
@szynka power 06.09.2014, 17:09
Hej, A kto jest tą Panią od jakości? Czy duet Rybka i Jankowska nadal bryluje?

Tak Rybak & Jankowska wciąż tworzą duet niszczący porządnych ludzi

tylkoja
@szynka power 06.09.2014, 17:09
Hej, A kto jest tą Panią od jakości? Czy duet Rybka i Jankowska nadal bryluje?

Bryluje, bryluje: acz jest jeszcze jeden- Anna M. i Magda W. Dwie zakompleksione, wiecznie głodne laski, które moze i coś robią, ale stopniem ważności chcą dorównać Jankowskiej, szczególnie Anna M. :P

pata

Niestety nie jestem zadowolona z pracy w tej firmie - place glodowe ale najgorsza jest atmosfera. pani od jakosci umie tylko mobbingowac- straszy ludzi, dogryza, meczy psychicznie. po calym dniu pracy czlowiek wychodzi wypompowany i sam sie zastanawia po co jemu te lata studiow i praktyk. szefostwo nic z tym nie robi. przez to ludzie sa do siebie wrogo nastawieni i tylko podkladaja sobie nogi zamiast wspolpracowac. w tej dziedzinie jest wiele chetnych na stanowisko laboranta, bo nie ma pracy dlatego ludzie godza sie na takie warunki i nic z tym nie robia. jak mowisz o zlym traktowaniu to sie smieja w tarz bo maja na twoje miejsce setki innych- pani od jakosci potrafila przynosic cv aplikujacych osob i zaczac dzien od zdania ze jak ci sie nie podoba to popatrz ile jest osob na twoje miejsce. nie polecam pracy w tej firmie.

Zostaw opinię o REX Company S.A. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie REX Company S.A.