QSense Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o QSense Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

Cześć! Serdecznie zapraszamy do podzielenia się swoją opinią związaną z doświadczeniami z naszą firmą. Wszystkie opinie są dla nas ważne. Każdą analizujemy i bierzemy pod uwagę, a jeżeli jest taka potrzeba, znajdujemy źródło problemu i staramy się możliwie jak najszybciej wdrożyć działania naprawcze. Zachęcamy do merytorycznej wypowiedzi - do takiej najłatwiej będzie nam się odnieść. Komentarze sprzeczne z wytycznymi regulaminu portalu będą usuwane przez administratora strony. Możecie także skontaktować się z nami poprzez wiadomość prywatną na maila: malgorzata.markiewicz@qsense.pl Dzięki temu w indywidualny sposób będziemy mogli odpowiedzieć na wszystkie Wasze spostrzeżenia. Serdecznie pozdrawiamy, Zespół QSense

Szymon Pietrzak

Polecam, najlepsza praca pod słoneczkiem

@Ilona

Cześć Ilona! Chętnie porozmawiamy o szczegółach naszej oferty i Twoich zawodowych motywacjach telefonicznie. Zapraszamy do kontaktu na numer: 601 297 686. Dziękujemy za zainteresowanie :) Pozdrawiamy!

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie QSense Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Wera Nowy wpis

Czyli możliwe jest to i to, ale ciekawa jestem czy samemu można wybrać i z jakim wyprzedzeniem. Bo domyślam się, że to też nie jest tak, że każdego dnia można zmieniać zdanie, bo to wprowadzi niepotrzebne zamieszanie.

mesio Nowy wpis
@Wera

Trzeba to ustalać z kierownikiem.

Mateo

Bardzo szczerze nie polecam, praca na początku wydawała się OK, ale z czasem zaczęły wychodzić problemy. Jednym z głównych powodów jest podejście 'kierownika' do pracownika. Teksty, które wypowiada są nie na miejscu i wykazują jego brak szacunku do swoich pracowników. Oczekuję szacunku wobec siebie, a sam nie potrafi go okazać. Druga rzecz to umowy. Polityka w tej firmie upada i aż przykro się na to patrzy. Zatrudniają grupkę ludzi, która albo zwalnia się sama, albo zostaje wyrzucona i zastąpiona inną grupką, która przychodzi za jakiś czas. Jeśli będziesz pracować jak robot najlepiej po 10- 12h to wtedy być może przedłużą umowę :) Następny problem to brak organizacji. Czasami zmiana wygląda jak jedno wielkie misz masz. Brak skoczka to ogromny problem i ciągły brak ludzi to standard. Praca nie jest ciężka, ale polityka, która jest w tej firmie to dno. Następna firma skończy się tak szybko jak zaczęła. Najlepiej pracować każdy weekend i robić wszystkie nadgodziny i się zajeżdżać, żeby imponować kierownikowi, który i tak się przyczepi o coś wypowiadając więcej przekleństw niżeli ważnych rzeczy. Osobiście nie polecam pozostaje duży nie smak. Praca była by naprawdę okej, gdyby kierownikiem był ktoś inny, ponieważ ówczesny nie radzi sobie najlepiej, a dla mnie to nie powinien mieć ludzi pod sobą, zmienili by politykę, szanowali swoich pracowników i nie zajeżdżali ich. Uważam, że firma idzie na straty w bardzo szybkim tempie i za niedługo będzie następna jak co 2 lata. Wszędzie są ogłoszenia, bo ciągłe braki. Może wypadało, by zastanowić się, dlaczego ty ludzi odchodzi?

@Mateo

Czyli twoim zdaniem problem tkwi w kierowniku i traktowaniu przez niego ludzi. Ale z tymi nadgodzinami mam rozumieć, że są one obowiązkowe? Ile wynosi stawka za nie? Normalna czy dorzucane jest coś extra?

@Mateo

Dzień dobry, jeżeli ma Pan zastrzeżenia do sposobu traktowania przez któregokolwiek ze współpracowników, lub innych aspektów pracy w QSense, proszę o kontakt na wiktor.szczypinski@qsense.pl. Pozdrawiam.

Dora

A oprócz tych ludzi których wymieniacie często w wątku, rozumiem, że są to górne stanowiska, inni pracownicy niższych szczebli są w porządku? Dogadujecie się między sobą?

Nie polecam Nowy wpis
@Dora

Myślę , że to wpływa na cały zespół skoro czasem nie ma przerw jest jeden skoczek lub żadnego ...ogólnie większość ludzi jest ok.

Firma QSense Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. prowadzi rekrutację na stanowisko Kontroler jakości. Czy warto aplikować? Jakie macie doświadczenia?

SebekRozrabiaka

Warto! Najlepsza praca pod słońcem, w szczególności polecam pracę na zakładzie Vitro, najlepsi ludzie pod słońcem!!

WM
@SebekRozrabiaka

Piszesz, że to najlepsza praca pod słońcem i ludzie też pod słońcem najlepsi. Napiszesz więcej, czy płacą hojnie? Pracuje się tu tylko w dzień, na jedną lub dwie zmiany, czy również i po zmroku na III zmianę? Bo nie wiem, czy jak słońce zachodzi, to nadal jest tak super?

Tomasz

Dzień dobry, aplikowałem ostatnio na ofertę firmy @PracodawcaQSense na stanowisko technik laborant. Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda praca na tym stanowisku i jakie są zarobki? Co oznacza równoważny system czasu pracy? Z góry dziękuję za udzielone mi odpowiedzi.

EW
@Tomasz

Ja się nie wypowiem, bo nie widziałem ogłoszenia. Nie wiem też, czy bym się kwalifikował. Opiszesz, jakie oczekiwania trzeba spełniać, by liczyć się, jako kandydat? A do osób już zatrudnionych proszę opisać proces wdrożenia i nadmienić choćby, jakie jest obłożenie zadaniami na tym stanowisku?

Czy rekrutacja na stanowisko Praca | Montaż | Umowa o pracę |4975 - 5205 zł w firmie QSense Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
AZ

Piszecie, że w porządku praca widzę, ciekawe tylko o które chodzi dokładnie stanowisko. Ja chce sie przyjac na pracownika produkcji, ogłoszenie jest ale mało napisane. Powie ktoś, co dokładnie się tam robi? Napisali o jakimś przenoszeniu, a ciężki towar?? Bo ja aż tak dźwigać nie mogę przez kręgosłup.

Dzień dobry, wpisy są moderowane zgodnie z obowiązującym regulaminem na platformie GoWork. Jeśli jest Pan/Pani zainteresowany/a naszą ofertą pracy zachęcam do kontaktu z działem rekrutacji rekrutacja@qsense.pl lub pod numerem telefonu: +48 601 297 686. W nawiązaniu do Pana/Pani wpisu, czy firma Stroyec prowadzi rekrutacje? Będziemy wdzięczni za informację i ewentualne źródła ogłoszeń na wskazany powyżej adres/numer, jeżeli firma Stroyec rekrutuje w naszym imieniu. Pozdrawiamy

Helena

W ogłoszeniu o pracę dla pracownika produkcyjnego stawka przedstawiona została jako 23,5 zł, podana kwota jest netto czy brutto? Konkretnie jest napisane o dodatkach za weekendy, pracę w nocy, nadgodziny. A czy oprócz stałego wynagrodzenia są jeszcze premie? Zawsze to jakiś motywator i dodatkowa kasa.

Zainteresowana

Ile osób liczy dział księgowy? Jest główna ksiegowa, która deleguje do zadań młodsze księgowe? Podział zadań jest wymienny?

Angela

Szukam tu informacji o pracy jako Kontrola jakości + rework komponentów, bo widziałam w sieci ogłoszenie. Może napisze ktoś, jaka jest taksa? Znacie pensje dla takiej osoby na start? I czy tez od razu jest jakaś szansa na premie, bonusy finansowe?

Ottopley

Chciałbym podzielić się spostrzeżeniem , ale trochę z innej strony nt: pracujących ludzi z tej firmy. Jeszcze jestem pracownikiem firmy dla której QSense świadczy usługi kontroli jakości. Są to młodzi ludzie, dla których jest to pierwsza praca. I powiem Wam jedno, że byłem zaskoczony ich zaangażowaniem w pracy, sumiennością i dokładnością! Gdy czegoś nie wiedzieli od razu pytali. Może bariera wieku robiła swoje a może to, że szanowałem ich. Zawsze mile będę wspominał czas pracy z tymi ludźmi! Pozdrawiam

Luna

Teraz nagle zły kierownik,Marcelina myślę że to bunt że strony byłej pseudo brygadzistki bo każdy huczy że wypisuje po ludziach nawet do tych którzy zostali za jej gadaniem zwolnieni Magda Ł dorośnij nie nadawalas się na to stanowisko wychwalalas kierownika a teraz buntujesz ludzi ,każdy wie że w grupie jest osobą która Magdzie wszystko sprzedaje nabierzaco teraz wszyscy bleee

Graźka
@Luna

Chciałam tu się zatrudnić ale jak tak opinie czytam, to nie wiem co zrobić. W pracy też tak ze sobą dyskutujecie, czy tylko tu na forum? Bo bym chciała jednak pracę z dobrą atmosferą. Są tu ludzie, z którymi dogadać się mozna?

Tak jak jego zabraknie to się posypie , on to jakoś nas rozumie ... piszemy petycję do was bo hamstwo co robicie !!! Pierwsza praca do której nie chodzę z byłem brzucha ...

Pracuje.. jeszcze

Będę wstawiać dopóki admin nie przestanie usuwać . Źle się dzieje ja głośno nie powiem bo nie mogę to moje jedyne źródło utrzymania . Jak znajdę alternatywę . Jak „ bocian „ takidobry to dlaczego na kantynie wszyscy mu tyłek smarują ? Jak (usunięte przez administratora).. była zła trzeba było iść na skargę . Organizacja do d… dowiaduje się co chwile że jestem na innej zmianie. Jak nie będę chodzić na nadgodziny to dyscyplinarka. Źle się pracuje a każdy chce pracować

@Pracuje.. jeszcze

Dzień dobry, nie usuwamy komentarzy. Jeżeli ma Pan/Pani zastrzeżenia co do aspektów pracy w QSense, prosimy o kontakt mailowy pod wskazanym adresem: wiktor.szczypinski@qsense.pl. Pozdrawiamy.

Inez

A pracownicy zgłaszali to gdzieś, jeżeli naprawdę się nie mogą niczego doprosic? Swoją drogą to na brygadzistke można tutaj awansować czy raczej z zewnątrz rekrutują na wyższe stanowiska?

Daniel

Czy godziny pracy są elastyczne? I jak wygląda praca zdalna w praktyce? (chodzi o pracę biurową)

Maja
@Daniel

A na jakie stanowisko rekrutują z możliwością pracy zdalnej? Wiesz może czy oferują też sprzęt firmowy czy na swoim trzeba pracować? Ktoś pracuje tutaj zdalnie i podpowie czy trzeba co jakiś czas wstawiać się w siedzibie?

@Daniel

Cześć! To zależy od stanowiska i działu. O które ogłoszenie pytasz dokładnie? :)

@QSense Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

Pytam o staż w dziale marketingu :)

@QSense Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

@Pracodawca Pytam o staz w dziale marketingu :)

@Daniel

Godziny pracy są elastyczne, dział marketingu pracuje w systemie hybrydowym.

Danuta
@QSense Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

Hybrydowo w jakim stopniu się pracuje? Ile dni z biura? To jest z góry określone czy można wybierać sobie dni do pracy z domu?

mesio

proszę dzwonić ul. Jaworzyńska 261, lokal 502, 59-220 Legnica 601 297 686 mail@qsense.pl

Jest mi przykro słyszeć i patrzeć, jak ta firma mocno podupadła. Zmienia ludziom umowy o pracę na umowy zlecenie. Spodziewam się, że brak szacunku do ludzi będzie miał swoje dalekosiężne konsekwencje.

Aleksandra

Oooo kurczę, zaciekawiła mnie ta zamiana. Ale to jest tak, że jak kończy się UoP to wtedy dają tylko umowę zlecenie? Czy to jest zamiana jeszcze w trakcie trwania UoP? Można poznać detale, jak to wygląda w praktyce?

Dzień dobry! Zmiana umowy z umowy o pracę na umowę zlecenie nie ma prawa się odbyć bez uprzedniej zgody pracownika i wcześniejszego ustalenia warunków. Wszystkie zmiany w kwestiach formalnych są poprzedzane obopólną zgodą na ową zmianę. Nie podejmujemy kroków niezgodnych z wolą pracownika. Pozdrawiamy!

Anoim
@QSense Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

Czy osoba, ktora tutaj odpisuje w imieniu firmy wie jakie sa realia haha. Ladne sa te odpowiedzi czasem, ale jestem pracownikiem ktory przerobil prawie 4 lata, tak samo musialem sie zwolnic, obiecywane nowe projekty byle by tylko przetrzymac, aby obecny obecny projekt utrzymac. A dochodzi co do czego, to potem juz sie jest nie potrzebnym. Przykre bo kiedys Qsense byl naprawde dobry, chyba zaczela sie walic jak zmienili sie na korpo. Nie pozdrawiam takze.

Dlaczego podupadła? Co się takiego dzieje? Rozumiem, że aktualnie umowy zlecenie. A jak z wynagrodzeniem? Jak wychodzą stawki początkowe w przeliczeniu na h? Atmosfera to też ważna sprawa. Jak to wygląda pod tym kątem?

Będę wstawiać to tak długo dopóki nie przestaną tego usuwać... Po długiej współpracy mogę stwierdzić, że zarząd tej firmy świetnie odnalazłby się w polityce. Potrafią nawijać makaron na uszy, obiecywać złote górę, premie, podwyżki no i oczywiście nowe projekty. Jak przychodzi co do czego, to nie ma nic. Jedyne co czeka pracownika po obietnicach zarządu to degradacja. Praca nie różni się niczym od pracy w innych magazynach, więc nie opłaca się dojeżdżać na projekty Qsense za najniższą krajową. Kiedyś jedynie CO wyróżniało tą firmę to duża ilość godzin do przepracowania. Teraz już nawet etat jest ciężko wyrobić. Osobiście odradzam

@Anonim

Dzień dobry, Dokładamy wszelkich starań, aby stawki, które proponujemy były atrakcyjne na wszystkich naszych projektach. Zachęcamy zainteresowanych do zapoznania się z naszymi stawkami na stronie www.qsense.pl Pozdrawiamy!

Stary pracownik

Po ponad 3 latach współpracy, jestem w stanie stwierdzić, że ta firma miała swoje lepsze i gorsze chwile. Ale nigdy nie sądziłem, że pracownicy którzy dużo włożyli pracy, zostaną dosłownie na lodzie. Stracone lata w tej firmie. Oczywiście jeżeli ktoś szuka pracy na chwile, czy dorywczo to może być to dobry wybór, lecz zakłady są daleko od Wrocławia, albo na ich obrzeżach. Więc dużo się traci na dojazdy. Finansowo to nawet jeśli będzie troszkę mniej to zaoszczędzicie na czasie w dojazdach. Nie ma nic szczególnego w tej firmie, jak każda inna. Ale moim zdaniem, za dużo obiecywania a potem się okazuje że wszyscy prawie na lodzie zostają, i mają obcinane stawki i degradacje za nic. Pozdrawiam wszystkich.

@Stary pracownik

Cześć! Po pierwsze chcielibyśmy serdecznie podziękować za ponad trzyletnią współpracę i podzielenie się swoją opinią. Niestety zmiany w strukturze były spowodowane czynnikami niezależnymi od nas. Rozumiemy jednak Pana rozczarowanie. Życzymy samych sukcesów na Pana zawodowej ścieżce i jesteśmy ogromnie wdzięczni, że mogliśmy być jej częścią przez ostatnie trzy lata. Pozdrawiamy

@QSense Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

Super, ale po co jakieś obiecywanie? Ze stawki zostają takie jakie mieliśmy, a po miesiącu degradacje i obcianie godzin? I obniżanie stawek, oraz zmiany na umowy zlecenie. Mydlenie oczu, tylko przez cały miesiąc.

Elżbieta

A czy istnieje jakiś konstruktywny powód dlaczego nie? Chodzi o strefę finansową czy coś w warunkach pracy mogłoby być nie tak?

Cześć! Jesteśmy otwarci na rozmowę dotyczącą Twoich uwag i wątpliwości związanych z naszą ofertą i warunkami pracy. Chętnie dowiemy się co jest dla Ciebie ważne i jak możemy odpowiedzieć na te potrzeby. Zapraszamy do kontaktu drogą mailową: malgorzata.markiewicz@qsense.pl Pozdrawiamy!

Zostaw merytoryczną opinię o QSense Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. - Wrocław

• Jak się pracuje w QSense Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy QSense Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 85.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w QSense Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 49, z czego 11 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

QSense Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.