Impel S.A.

Łódź

Opinie o Impel S.A.

hjbakj
użytkownik zarejestrowany

niektóre nazwy tych stanowisk rozwalaja mnie :D jak np. Suwnicowy - Kombinat jest to praca na zastępstwo, więc jak chcecie na stałe to warto szukać czegoś innego

Beta

A mi w impelu odpowiada praca tymczasowa, gdy mam wolny czas i są możliwości to dorabiam, każdy ma różną specyfikę pracy. Nie czaruj się że w innej pracy będziesz miał wyższą emeryturę, będziemy pracować jeszcze dłużej, a emeryci będą mieć jeszcze mniej.

abb

Witam. Niestety jestem pracownikiem tej dziadowskiej firmy z powodów osobistych. praca niby dla impel a umowa z dwiema innymi spółkami. co miesiąc dostaje się 2 umowy. jedne się nie skończą a już kolejne daja na ten sam okres który obowiązuje jeszcze w poprzedniej umowie. Płacą wygląda żenująco 5zł brutto. na rękę około 4,20 ba mało tego. po pół roku pracy moja składka na ZUS w zestawieniu do rozliczenia wynosiła około 7zł. śmiech na sali. ile lat pracować muszę by mieć emeryturę. . . płacą jest tak żałosna że przy wypłacie nie wiadomo czy się śmiać czy płakać. 700zł na miesiąc dostaje. ja się pytam gdzie ta płacą minimalna w naszym kraju. . . tak jak pisałem na początku gdyby nie powody osobiste to w tej pracy bym nie spędził nawet godziny. . . nie polecam. jeśli ktoś nie jest zmuszony pracować u tych złodzieji to polecam omijać szerokim łukiem.

Robert
@abb 28.02.2015, 03:13

Mylisz pojęcia płaca minimalna jest na innej umowie, to co tobie nie odpowiada dla innych bywa bardzo wygodne, sam pracuję w Impelu i na taką formę płacy i pracy nie narzekam.

Zostaw opinię o Impel S.A. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Impel S.A.