Opinie o Impel Airport Services w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Impel Airport Services. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Impel Airport Services o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impel Airport Services w Poznań

ala

no ja szukam w kadrach, ale slyszalam, ze dosyc ciezko tam sie dostac, moze ktos cos wiecej wie?

sosna
@ala

Nie zrażaj się opiniami, wyślij CV i dobrze przygotuj się do rozmowy. Warto, bo to dobra firma, która wciąż się rozwija. Powodzenia.

alina

rzeczywiscie z tego co piszecie, maja naprawde szeroki wahlarz uslug , no a co za tym idzie miejsc do pracy dla roznych osob, moze i dla mnie cos sie znajdzie

Karol

Impel to czołowy dostawca usług dla instytucji i przedsiębiorstw. Oferuje usługi porządkowo-czystościowe, obsługę nieruchomości, zarządzanie nieruchomościami, obsługę portów lotniczych, ochronę mienia, usługi kadrowo-płacowe, usługi księgowe, catering itd. Firma rozwija się i stale poszukuje nowych pracowników, jak nie ma ogłoszenia, które Cię zainteresowało może warto wysłać im CV.

radek

to jest spory komfort w dzisiejszych czasach, a zwlaszcza w firmie ochroniarskiej

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Impel Airport Services, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
zenon

pracuje u nich od 2 miesiecy, sporo sie naczytalem a rzeczywistosc zaskoczyla mnie pozytywnie, warto czasami sprawdzic osobiscie

Krzysiek
@zenon

No ja właśnie się zastanawiam nad Impelem, ludzie sobie chwalą. A jak jest z atmosferą w pracy? To dla mnie też jest ważne

Jacek
@Krzysiek

Ludzie nie martwią się, że stracą pracę, wypłata jest to i atmosfera dobra.

arek

moja poprzednia firma to bylo jedno wielkie oszustwo, wiec teraz pracuje tutaj, duza i stabilna firma, tego bylo mi trzeba

agata

no wlasnie maja kadry i cos tam jeszcze, robi sie to naprawde spora korporacja

Iza
@agata

No i dobrze, ludzie mogą współpracować z rzetelną firmą, to jest bardzo istotne, zwłaszcza w tak niepewnych czasach

marian

jest ich coraz wiecej, rozstrastaja sie, co swiadczy o tym, ze dobrze prosperuja i warto sie u nich zahaczyc

@marian

Noooo, faktycznie Impel z roku na rok się rozrasta, zatrudnia więcej ludzi i dobrze.

Aro
@marian

Rozrasta się, zatrudnia nowe osoby w końcu dział od lat i to nie w jednym obszarze.

tomek

witam. Macie może Pani i Panowie jakieś namiary na firmę w Poznaniu ??

Orka
@tomek

Wejdź na główną stronę firmy Impel, tam znajdziesz namiary na wszystkie oddziały.

Kate

Polecam Impela jako pracodawcę. Szukałam przez dłuższy czas pracy, już zaczęłam tracić nadzieję, wysłałam CV do Impela i się udało. Teraz zarabiam, pieniądze są na czas i pracuję z fajnymi ludzmi

Iza

Sama nie miałam doświadczenia i mnie przyjęli w Impelu. Głowa do góry. Składaj papiery. Trzymam kciuki by się udało!

ilona

to korporacja, wiec zasady ma, czasem dziwne, ale wazne ze ma, bo gorzej ejst pracowac w firmie kogucik, gdzie sie dzieje nie wiadomo co

izka

nie wiem czy byla o tym mowa a nie mam czasu na przekopywanie calego forum, moze mi ktos powiedziec jak wyglada sprawa oblozenia praca, pracuje sie spokojnie, czy jest tyle roboty, ze ciezko sie w ogole ze wszystkim ogarnoc?

Agnieszka
@izka

Ja pracuję od 2 miesięcy w Impelu i nie mam wrażenia bym była zbytnio obciążona pracą. Mam zakres jaki mam wykonać i robię wszystko by wykonywać moją pracę najlepiej jak się da. Fajni ludzie są i to też jest ważne

oto
@izka

Wiesz to zależy od stanowiska, bywa że jest dużo, ale bez przesady. Na pewno nie ma czasu się nudzić, ale akurat mi to odpowiada.

kami
@oto

no i super, taki system mi odpowiada, bo nudzic sie nie lubie, ale tez nie lubie pracowac w takim natloku, ze nie wiadomo od czego zaczac bo i tak sie z niczym nie zdazy

darek

mi nie, ale nie wiem czy to jest norma czy mozna o to wnioskowac np

W Impelu nie ma dyskryminacji, z resztą jak pójdziesz na rozmowę to o wszystko możesz zapytać. Powodzenia!

tralala

Proponuję zadzwonić i dowiedzieć się u źródła, bo to jak myślę bardzo indywidualne.

Kropka

Olka Parasolka Impel to Zakład Pracy Chronionej, oczywiście, że przyjmują z niepełnosprawnością.

zyzi

atmosfera jest wazna, ale dla mnie wazniejsze jest to zeby kasa byla na koncie w pore i tutaj jest

adami

u mnie w ekipie atmosfera jest naprawde spoko, pewnie ze czasmai nie chce sie isc, ale czy kazdy kazdego dnia do pracy chodzi z szerokim usmiechem?

Wojtek
@adami

Złożyłem cv, skusiły mnie wasze opinie. W poprzedniej pracy była kiepska atmosfera, a do tego szef nie nie płacił w terminie. Widzę, że Impel to duża firma, a to też bezpieczeństwo większe.

irek

jednak z porzadniejszych firm w jakich pracowalem, nie mam zlego slowa do powiedzneia

LU

Takie czasy, że człowiek cieszy się jak ma pracę. Jak trafi na pracodawcę, który nie kręci i nie zalega z wypłatami, to jeszcze bardziej prace szanuje. Naprawdę o niektórych firmach słyszy się takie opowieści, wiszą ludziom kilka pensji. Ja tam się cieszę, że pracuję w Impel, przynajmniej o pensję się nie martwię.

@LU

Mi poprzedni pracodawca do dziś nie zapłacić. W Impelu pracuję od 3 miesięcy i wypłata była zawsze na czas. Kumple też fajni, chce się chodzić do pracy

LU
@Adam

Adam o tym piszę. W momencie jak nie natkniesz się na kiepskiego pracodawcę, to nie doceniasz niby oczywistych rzeczy takich jak wypłata na czas i dobra atmosfera w pracy.

bartik

lubie prace na lotnisku, w impelu jest calkiem niezle, nie zamierzam niczego zmieniac

Pio

Zazwyczaj na czas, mi to też się podoba. Zwłaszcza, że teraz każdy ma różne zobowiązania finansowe co miesiąc.

Zostaw merytoryczną opinię o Impel Airport Services - Poznań

Impel Airport Services