Complex Credit Solution sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Complex Credit Solution sp. z o.o.

Dominika
użytkownik zarejestrowany

@maak masz rację wypłacalność i atmosfera to bardzo ważne czynniki w pracy i dobrze słyszeć, że można na nie liczyć w Complex Credit Solution. Czy Tobie samemu udało się znaleźć tam zatrudnienie? Jeżeli tak to ważną informacją dla użytkowników będzie jak wygląda proces rekrutacji.

maak
użytkownik zarejestrowany

Dobrze, że nie ma problemu u nich z wypłatami, ale wiecie czy będą jeszcze jakieś oferty pracy? Bardzo mi zależy na tym, żeby znaleźć zatrudnienie, zwłaszcza, że atmosfera opiera się na dobrych relacjach.

zawiedziona

Nie na 26 tylko kmicica 56, 54-514 wrocław

zawiedziona

Ja z innej beczki, dzwonie do firmy i cisza, czy oni jeszcze tam na ul.kmicica 26 pracują??????????? Wpłacałam do nich kase za kredyt i cos czuje ze mnie oszukali...czekam na odp.

L30

Ciekawe te opinie... Co do zarobków to można wyciągnąć pod 2 K z nadgodzinami na CC, atmosfera jest super, naprawdę elastyczny czas pracy i można się jednak czegoś nauczyć, nie są to jacyś mega fachowcy, ale na pierwszą pracę jest ok. Warunki trochę słabe i zero socjalu, ale można przeżyć.

matt

A i dodam, że 2000zł to bajka... Nawet przy wyciąganiu serii nadgodzin nie wyciągniesz 1400 zł...

matt

Praca w tej firmie nauczyła mnie, że nie warto podejmować pracy u prywaciarza. Zwłasza, gdy \'Firma rozwija się w szybkim tempie, jest możliwość awansu, przyjazna atmosfera, wysokie zarobki!\" To jeden wielki pic.. Pracujesz za dwie osoby, chcąc zrobić przerwę dostajesz opiernicz.. Przełożony wtrąca się z sprawy prywatne niemal wszystkich pracowników, a gdy odmówisz odpowiedzi to masz pozamiatane. Jeśli chcecie zdobyć pseudodoświadczenie w pseudowindykacji to polecam.

Doris

Polecam, można się czegoś nauczyć, płaca jak wszędzie na call center, ja miałam 9 zł, atmosfera super, bez problemu można dopasować grafik do zajęć.

LdoC

Miła atmosfera, elastyczność jeżeli chodzi o godziny, umowa zlecenie, wynagrodzenie na czas, kasa: to zależy gdzie, ale na call center 8-10 zł. Minus to lokalizacja, bo trzeba kawałek dojeżdżac, a tak poza tym to może być.

janusz

Miła atmosfera, kasa lepsza niż gdzie indziej, lokalizacja do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] y, ale na początek może być.

L

Pracowałem tam jako negocjator telefoniczny, dobra atmosfera, firma się ciągle rozwija, płaca - jak jest się dobrym można 2000 zł netto wyciągnąć, minus to na pewno socjal i lokalizacja, z tego co wiem na dzisiaj płacą na początek 8 zł netto.

Zostaw opinię o Complex Credit Solution sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Complex Credit Solution sp. z o.o.