Pol-Motors

Wrocław

Opinie o Pol-Motors

Lidia

@GieDoTerozumiem, że nie byłeś zadowolony z pracy w Pol-Motors. A możesz powiedzieć coś więcej o swoich doświadczeniach w firmie. Co sprawia, że nie była to praca odpowiednia dla Ciebie? Takie dodatkowe informacje będą bardzo pomocne. To co sprawia, że Tobie praca nie odpowiada, dla innych może nie mieć aż takiego znaczenia.

pl

Ja to chętnie bym się załapał na tego senior material planner, zwłaszcza, że posiadam doświadczenie, a wypłata?

GieDoTe

Pracowałem i powiem szczerze... dno!

lolek

wypłata na czas - to się zgadza Ale jaka ta wypłata ;D śmiechu warta jak się nie ustawisz z doradą i magazynem to dymasz za półdarmo. Tak naprawdę do pracy chodzisz tylko po to, żeby mieć gdzie i czym robić lewą kasę no i żeby to robić na klientach z PM, którzy są przeszczęśliwi, że mają taniej. Tylko prezes smutny, bo nic z tego nie ma :D

szajba

pewnie dostaneisz zlecenie na min krajowej, niczego wiecej bym sie nie spodziewał

szajba

to chyba jedyna firma w której gwarancje nie liczą się do przerobu. Twój przerób minus próg - gwarancje = WIELKIE G. Zapierdzielasz na piniądz dla prezesa a sam z tego masz jałmużnę, bo tej wypłaty nie idzie inaczej nazwać.

g...

I tym właśnie wpisem zostały ujawnione siły nędznej propagandy. Tego g się nie da czytać...

szajba

puszna chyba nie wiesz o czym mówisz. Przliczniki są tak ustawione, żeby nie zarobić. Myślisz, ze gdyby dawali zarobić to tyle osoób by odeszło? 5 tys?! Ok, ale za dwa miesiące. widzę że ktoś tu ostro z propagandą jedzie, zastanawiam się czy nie sama prezesowa :)

lol

Ciekawe czy sama krycia pisze te agitajuje posty czy któraś z kadr to musi pisać...

CHAMSKO

dam wam wszystkim dobrą radę - omijacie pol-motors szerokim bardzo szerokim a nawet szerszym łukiem. nie ma sensu, chyba, że chcecie mieć zwolnienie l4 od psychiatry bez udawania

lewus

ale na lewo można zarobić drugą pensje a jak kto umnie to i dwie

steart

kasieńko Twoim zdanie zarobki doradców na poziomie ok. 2 tys zł to jest pensja odpowiednia? ludzie ktorzy znaja swoja wartość i nie są życiowymi nieudacznikami pracują na takich stanowiskach za takie pieniądze? Nie poddali się?! poddali się! Są przegrani! Zbyt słabi żeby ruszyć zad i poszukać czegoś lepszego albo zbyt zdaja sobie sprawę z tego że są średniakami i nikt ich nie zechce.

steart

firma porażka, najlepsi już odeszli. Przeciętniacy i ci którzy ciągną z fuch mają się tam dobrze. Inwestycja w kamery na serwisach zwróciłaby się po miesiącu. Skala robótek na boku jest bardzo duża. Ale nie ma się co dziwić skoro pensje są na głodowym poziomie. Cud że ta firma nadal funkcjonuje.

byly

Byłem, popracowałem, uciekłem...i nie po paru miesiacach. kilka grubych lat. Z roku na rok było co raz gorzej. Pierwszy rok nawet nawet, potem co raz większe plany i obcinanie pensji tłumacząc, że lepiej obciąć pensję niż zwolnić. I tak zwalniali. W szczytowej formie nie ma na opłaty faktur, magazyn części hyundaia potrafi być co miesiąc zablokowany za niezapłacone faktury.Co chwila informacja, że firma tonie, nie osiąga wyniku ekonomicznego, więcej dokłada niż wyciaga. I potem znów sru, po wypłacie. Przy odejściu też potrakuja Cię jak bydło. Jak możesz się zwalniać. Tylko oni mogą Cię zwolnić. Na kolana i dziękuj, że miałeś zaszczyt pracowć. Ogólnie PRL, zarząd to też PRL, wiedza zarządzajacych żadna. Wiedzą może gdzie mają przelewy na swoje konto robić. Firma miała potencjał, została zabita przez przekręty, oszustwa i brak szacunku do pracujacych. Zdecydowanie lepiej pracować w Tesco. Pracować jak już nie ma innej opcji. Jeśli jest, brać wszystko inne tylko nie Padół-Motors.

bylem

Barton

przepraszam jezeli popsulem Ci humor tym wpisaem , ale najwazniejsze zebys rozczarowal sie teraz niz przy 10 dniu miesiaca i przy zagladnieciu na konto zobaczyl najnizsza krajowa :) nie sa to moje jakies wypociny i zale zeby nikt tego tak nie odebral , ale nie wiem jak mozna byc kims takim , nie rozumie tylko ludzi ktorzy co miesiac mowia jak to im zle jaka to mala wyplata , po co ? Pol Motors to jedyna firma we Wroclawiu ?? jestescie mega inteligentymi ludzmi i znacie sie na swojej robocie ! nie dajcie sie wyzyskiwac !!!!

Barton

Witam i nie polecam tego ( usunięte przez administratora ) , placa to jakis smiech na sali , czlowiek odpowiada za wszystko i zero podziekowania tylko jak cosmsie nie spodoba to kopnac( usunięte przez administratora ) Ludzie zarzadzajacy to jakas kpina polowa firmy to rodzina ktora moze wszystko a druga polowa na njch zapierdziela !! Jezeli moge to ocenic ta firme to mniej niz zero ! Co do zarobkow nie ma co cieszyc sie z tego co na papierze wpisana premia ;) a jak sie przy kazdej wyplacie okazuje jest tylko na pamierze bo tego miesiaca gorszy obrot nastepnego cos innego i caly czas tego typu gadki , jak macie mozliwosc to omijajcie to miejsce szerokim lukiem , nie szanuja tam ludzi !!

kanciarz

najlepiej niech zainwestują w kamery wtedy będą mieć obraz tego co się tam dzieje

@kanciarz 25.08.2015 06:30

nawet wynagrodzenie nie jest na czas

fill
@pracownik 10.06.2016 16:12
nawet wynagrodzenie nie jest na czas

Jeszcze nigdy nie było opóźnienia w wypłatach.

kanciarz

i dlatego co jakiś czas macie zablokowane dostawy części, bo nie płacicie faktur na czas... śmiechu warte

kanciarz

Tam nigdy nie będzie dobrze. 1/3 obrotów to lewizna. ale jak nie chca dać zarobić to niech się nie dziwią że pracownicy krecą. z czegos trzeba się utrzymać. godziny popoludniowe albo sobota i fuchy się kręca.

byly2

Kadra kierownicza uczy się od zarządu. Wszystko byleby nie zaplacic dobrego wynagrodzenia. A jak zaczynasz zarabiac dobrze (z prowizji) to zaraz sie ciebie pozbeda. Bedziesz za drogi.

ZNAWCA
@byly2 12.07.2015 13:12

TOŻ TO KARWA SAMOBÓJCY BIZNESOWI!!!!

byly

Przejeżdżałem ostatnio koło PM. Szczęście, że nie ma mnie już w tym bagnie... Odradzam każdemu chyba że ktoś lub i pracować za półdarmo i idiotami w kadrze kierowniczej

ktoś2

Oferuje bo wszyscy uciekają. To tonący w długach statek, nie mający nawet na opłaty bierzących faktur.

chętny

(usunięte przez administratora) Szybko. Przecież miesiąc temu mieli zatrudnionych ludzi. Juz popracowali. Dobrze, ze szybko sie ogarneli, ze tam nie ma przyszlosci.

grubcio

A myślałeś, że zatrudnią kogoś konkretnego? Nie stać ich na to. poza tym po co inwestować w cos z czym nie wiązą przyszłości.

hahaha

Nowegy kierownik na motocyklach...hahaha, cud że facet wie jak ma na imie. Wystraszony jakby go z piwnicy wyciagneli a wiedza to taka, że motor ma 2 kółka i silnik. Na targach motocyklowych w hali nie potrafił nawet wymienić jakie motory stoją na ich stanowisku. Ten Pan dopełnia obrazu stanu firmy. Pewnie zatrudnili go bo nikt nie chciał przyjść, a on pewnie zgodził się pracoac za 1300zł.

oplebs

No nie gadajcie że nie wiedzieliście że PM jest na sprzedaż... Coś zamilkliście

eksik

Nowi, lepsi i lojalniejsi zostaną z ręka w nocniku najpewniej... Szkoda ludzi, ale mają to na własne życzenie...

oplebs

Uszło waszej uwadze, ze Kamienna jest na najpewniej na sprzedaż? Wspaniała firma, która przynosi kokosy i idzie pod młotek... Szukajcie innej roboty, bo zostaniecie z palcem w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Jak wszyscy zaczną szukać to się ciasno na rynku zrobi :D Ci co zostali to w dużej mierze nieudacznicy, którzy nie potrafili sobie znaleźć niczego lepszego. Chodź nie wszyscy...

porażka

Firma to porażka. Ludzie fajni, ale władza dramat. To takie małe ZSRR z mikro Borysem Jelcynem na czele hehehe. Omijać, omijać, omijać.

jurek

Znalezli mistrza z wewnątrz podobno jednego z mechaników przekształcili ciekawe czy tez będzie zarabial tyle co poprzedni mam nadzieje ze poszli po rozum do głowy

mechanik

Jak tam, znaleźli mistrza?

mistrzu

Wszyscy wiedzą że lewica była, jest i będzie. Tylko od zarobków zależy w jakiej skali. Im mniejsze tym pokusa zarobienia wyższa. Można zamontować kamery, można robić kontrole a proceder nigdy nie zniknie ponieważ obejmuje każdy szczebel i wiąże się z ludzką potrzeba zaspokojenia potrzeb. Także miłego zwalczania, ale i tak nie wygracie!

lord

Odeszli wszyscy, którzy mogli. Zaczęło się od kierownika posprzedażnego, później posypali się doradcy od części i doradcy serwisowi, mechaników tez przetrzebiło. odeszli dwaj mistrzowie, jak myślicie dlaczego tak jest? Odeszli nawet ludzie z ponad 10 letnim stażem w tej firmie (doradca serwisowy i kierownik magazynu). Zostali tylko ci, którzy nie mogą znaleźć nic lepszego albo walą lewiznę.

klient
@lord 01.03.2015 13:01

karwa, strach tam teraz auto do serwisu oddawać!!! Lepiej pojade do Germaza, tam jest jeszcze normalnie

lewusek konusek
@lord 01.03.2015 13:01

A co trzeba zrobić żeby się umówić na lewo? Jest jakiś telefon albo e-mail? Czy auto wtedy też myją? Kto to wszystko koordynuje?

eksik

helena - nie masz nic sensownego do powiedzenia to milcz! Idziesz na rozmowe i masz powiedziane, podstawa, prowizja i premia. Pewność masz tylko co do podstawy, ale mamią premią, której nigdy nie ma, bo albo jest oficjalnie zawieszona, przez wzgląd na trudną sytuację firmy, albo nie spełniasz kosmicznych wymagać do premii. Człowiekowi, który chce się zatrudnić obiecują złote góry, a póżniej wys=chodzi szyło z worka. przyszły mistrz - atmosfera jest fatalna i nic tego nie rekompensuje. Zarobki to kpina i żenada, myjkowy więcej zarabia od mistrza, a jako mistrz w tej firmie zasuwasz jak zwykły mechanik plus do tego masz odpowiedzialność za warsztat. Zarobki mistrza są bardzo kiepskie, przy dobrym miesiącu trochę ponad 2 tys.

przyszly mistrz

A jaka jest atmosfera? Jaki jest kierownik serwisu hyundai. Chciałem złożyć papiery na mistrza, ale słyszałem rozne opinie...a ostatnio jeszcze odszedł kierownik magazynu i paru doradców wiec coś jest chyba na rzeczy.

obruszony

No skomentuj. Boisz się? Nie dość że człowiek zasuwa prawie za darmo to jeszcze może ma wyglądać!?

inż samochodowy

widziałem tych doradców, jak przyszedłem do salonu, nie skomentuje tego widoku...

mefiu

zarobki doradcy w tej firmie to ok 2 tysiecy na reke, wiecej zarabiaja recepcjonistki w normalnych firmach

dortech

Byłem ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej na Doradcę serwisowego w fordzie. Nie wiem kogo oni szukają, ale jak powiedziałem im ile chcę zarabiać (a nie była to jakaś zbyt wygórowana kwota - średnia kwota jaką doradcy zarabiają w innych serwisach)to panienka która ze mną rozmawiała to zrobiła oczy jakby kosmitę zobaczyła - może powiedziałem za mało?. Generalnie panienka nie wiedziała nawet o co mnie spytać, no ale to jej problem. Po rozmowie uznałem, że chyba raczej wolałbym tam nie zaczynać. Jak do mnie zadzwonią to chyba odmówię kolejne spotkanie. Szkoda czasu

Miszazkosmodromubajkonur
@dortech 24.02.2015 21:13

To nie był przypadek! Zaparkowałem przed rozmową swoim latającym talerzem przed salonem. Wpłezłem jako zielona glutomaź po schodach i zaległem na krześle. Tam odpowiadałem na pytania i analizowałem mózgi Ziemian. Także dortechu to, że pani wyłupiła swoje oczy na Ciebie mogło być spowodowane tym, że faktycznie widziała wcześniej kosmitę.

fachowiec

czyli co chłopaki, znaczy że jest miejsce i można składać podanko? A ile płacą? Trza mieć jako szkoła? Bo jo mom zawodowe mechaniczne, dostana sie?

truelife

znawca rynku
@truelife 21.02.2015 13:03
Niezależnie co się dzieje to zawsze jest dowód na ekspansję tego lidera na dolnośląskim rynku motoryzacji....

chyba ewakuację Kolego, coś Ci pomyliło, bo to też trudne słowo haha

fachura

Jednak doradca też sobie dał spokój? czy może firma się rozwija i potrzebny drugi?

truelife

Nie da się opowiedzieć to trzeba przeżyć samemu.

pracus

Ano znaleźli kierownika :D daleko nie szukali, został nim gwarant, ;) Na nikogo z zewnątrz ich nie stać. Teraz mają większy kłopot - zostaną bez mistrza serwisu. Serwis leży, części leżą, warsztat właśnie upada.

sat
@lew 07.03.2015 22:32
Czy to jest jakiś sabotaż??? Nie pasuje wam ta firma to spadaj gdzie indziej, a po drugie "mistrzu" wszyscy wiedza kt...

Słuchaj kolo. Wszyscy to wiedzą kim Ty jesteś. Jest tylko jeden taki, który nie wytrzymuje ciśnienia i presji w tym ze strony klientów i wybucha. Jak widać nawet tu nie potrafisz się opanować.

normalne
@lew 07.03.2015 22:32

I po co się tak emocjonować? Piekarz korzysta z chleba, szewc z butów, górnik z węgla, itd. Nie powiesz mi, że nikt nigdy nigdy nie naprawił auta na lewo. W to nikt nie uwierzy. Nawet Ty...wiesz o czym pisze :)

Kostas

Dlaczego nikt nie pisze o mechanikach jakie robią przekręty np nie wymieniają oleju ani filtrów w aucie a wpisują w fakture że wymienili ... Złodzieje i tyle w temacie .lepiej omijać ten salon ... banda złodzieji

spec

Znaleźli już nowego kierownika? Bo ogłoszenia niema już. Zapowiada się dobrze?

kolo

W walbrzychu jest tetaz serwis Boscha samochodowy. Przekształcili się. Ponoć przyjmują wszystkie marki i maja części zamienne lepsze i oryginalne. Ponoć mają taniej

znawca firm

The End już pewnie blisko hehe czyli Germaziaki jednak wezmą całą pulę hehe

Zostaw opinię o Pol-Motors - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pol-Motors