Opinie o Italmeble s.c

Iza

@aga rozumiem, że jesteś niezadowolona z pracy w Italmeble s.c. Jak długo pracowałaś w firmie? Czy nie było możliwości dostania podwyżki? Skoro prowizje były małe to czy nie było szansy awansowania w firmie?

jsk

pragnę serdecznie podziękować Pani Sylwii Delikat, która elegancko i kompetentnie sfinalizowała przedłużający się (nie z Jej winy) proces realizacji mojego zamówenia oraz Panom Bartkowi i Januszowi za szybki dowóz i sprawny, a także fachowy montaż mebli. Firma z tych pracowników powinna być dumna. W obsłudze klienta liczy się bowiem nie tylko sam akt sprzedaży, ale także (a może przede wszystkim) jakość procesu końcowej obsługi.

maja

hej noo powiem Wam ze na bym sie chetnie u nich załapala do rpacy jako sekretarka w Warszawie bo pameitam ze wymagany byl jezyk niemiecki i angielski

Aga

Dzień dobry. Ja polecam zakupu w sklepie na Bielanach Wrocławskich. Bardzo miła i pomocna obsługa.

obiektywny(a)

Czytam opinie i sam(a) nie wierzę .Pracowałem(am) w Warszawie na Targówku i znam problemy od wewnątrz. Nie chcę przekonywać o tym że jest to idealna firma , ale też nie zgadzam się z opinią że szefostwo to ma ciągłe humory. Owszem może nie są święci mam na myśli p.J ale w większości ma rację a że ma temperament i nie lubi owijać to niekiedy tak może wyglądać .Wadą tego Pana jest to iż za szybko robi mu się szkoda innych , tym samym działa na swoją szkodę .Atmosfera w firmie jest ok ale też widziałem(am)że małe kliki tworzą się a to nigdy nie jest dobre dla Firmy .Panie J obiecuję że za rok zrobię dopisek i podam swoje imię .Ze swojej strony przepraszam i dziękuję bo zawsze będę Pana miło i szczerze bronić i wspominać .Nie znam ludzi takich jak Pan , którzy mimo wybuchowego charakteru długo zastanawia się czy czasami nie zrobił komuś krzywdy.Teraz rada na przyszłość proszę uważać na pracowników bo są oddani ale już chyba troszkę cwaniactwa i aktorstwa u Pana w Firmie .Tak jak obiecałem(am)za rok podam swoje imię , a tym czasem pozdrawiam całą załogę z Domoteki.

Tomek

Moja posada jest wolna , przyjęli mnie ale odnosiłem w ostatniej chwili , mili ludzie ale po prostu nie chciałem tej pracy. Potrzebuje w tej chwili we Wrocławiu pilnie nawet dwie osoby

szukam pracy

ogolnie bardzo dobre meble, fajna oraca, ja bym u nich pracowac,ale niestety nie poprosili mnie na rozmowe, trudno bede probowac gdzie indziej

meg

Ja mam avanta to tez olta,jest super wygodny,gleboki,dzieciaki po nim skacza,ale poduszki sa osobno wiec mozna swobodnie poprawic i jak nowy za kazdym razem:)bardzo jestem zadowolona!mam tez lawe eliso,co prawda szklana i obawialam sie ze wzgledu na male dzieci,ale dalam ograniczniki i jest ok!krzesla pavie tez wloskie,super wyglad i swietnie wyprofilowane, i mega dobra cena ja kupilam ponizej 600zl za eko skore,super jakosc nic sie z nia nie dzieje,tak jak sprzedawca zapewnial. Takze polecam szczerze avant,eliseo i pavia:)

Ted

Cześć, Z drewnianych mebli za rozsądna cenę mają zakor lity dąb itp. Lecz zakor mi się spóźnił ok 3 tyg. Jeśli chodzi o kanapy to mogę polecić firmę z ich oferty olta. My używamy od Wielkanocy modelu Lido i jest ładny i wygodny. Jak masz pytania to pisz.

anonim pracujacy

dziwne ze wszyscy tu pisza ze tam pracowali, a pisza nieprawde, moze jednak nie w tej firmie pracowaliscie?;) jak ktos pisze ze jest tam mobbing to z pewnoscią nie wie co to slowo znaczy. firma istnieje od 8 lat , zmiana 3 pracownikow (na 5 salonach),w calym tym okresie 8 lat, czy jest duza rotacja?-to niech kazdy sam sobie odpowie:)a jesli szukacie pracy ,zeby zarobic,a nic nie robic,to zgadza sie nie tu!tu uczciwie placa,za uczciwa prace, wiem co pisze! moze te wyssane z palca wpisy to wpisy konkurencji?:)kto wie, italmeble sie rozrasta i pewnie to nie wszytskim na reke, zapraszam do wszystkich salonow, zwlaszcza nowo otwartego w Gliwicach:) pozdrawiam wszystkich italmeblowcow:)

aga
@anonim pracujacy 06.10.2015 10:15

Nie ma rotacji? Moze bielany jedynie sie trzymaja bo tam jest ogromna sprzedaz. Reszta salonow rotacje ma i to duza. Jak chcesz przeczekac poszukujac cos konkretnego to firma idealna. Dziewczyna z katowic sie nawet nie kryje ze siedzi tam bo nikt sie nie czepia i moze uzadzac sobie pogaduchy z chlopem. A co do sprzedazy to dziewczyna nawet tylka nie podnosi jak ktos wchodzi do sklepu. Na moje pytanie jak to? Czy jej nie zalezy na sprzedazy? Powiedziala ze ma to w nosie bo prowizja prawie zerowa wiec po co sie wysilac. Po czym jak pojechalam do wroclawia na szkolenie dowiedzialam sie ze to ja jestem ta zla co sie nie chce mi pracowac. Dziewczyny ktore tam pracuja odwrocily kota ogonem. Ciesze sie ze mnie tam nie ma bo bym oszalala z nierobstwa. Co do wlascicielek. Chyba troche z przypadku. Rozmowa kwalfikacyjna wskazala ze nie bardzo wiedza o czym mowia. Cos tam o architekturze ale... Brak wiedzy. Przemilczalam bo kompromitowac Pan nie bede. Jedna troche jeszcze wiedziala ale druga dno... Panie z salonow mowily ze kobiety chca udawac szefowe a o niczym nie maja pojecia. I wszystko zalezy od ich humorkow. Cala firme na poziomie trzyma szefrtym sie zgodze bo jest ok. Co do samych mebli... Dobre POLSKIE meble z mega duza marza.Wloskich prawie nie ma. Polecam zakup mebli jak ktos chce sporo przeplacic. Praca nie.

meg

A ja do nich wracam,chociaz nie zawsze wszystko jest idealnie,ale nigdy nie zostalam z problemem nierozwiazanym. Nie wszystkie pomylki i opoznienia zaleza od nich, ale mebke zastepcze daja, czy to lawe, czy kanape,jak moja sie spoznila.poleca, p.aurelie w domarze:) tez mi sie ydaje ze pracuje dlugo. Ps a meble super, ja mam avanta,bajka

kriss

dobry wieczor, musze napisac ze zona kupilismy duzo mebli na bielanach w italmeble i po pierwsze jestesmy zadowoleni, jednak lawa byla uszkodzona i ze 2 tyg czekalismy na nowa ale tę moglismy uzywac :) Po drugie to bylo ponad 2 lata temu i w lipcu w tym roku z synem kupowalismy materac i znowu jest tam Pani Asia i Pan ktorego imienia nie pamietam, ale to ci sami pracownicy wiec chyba az tak zle tam nie jest. takze decyzja do was.

KL

Drodzy Klienci, czytajcie dokładnie oryginalne karty technologiczne mebli (szczególnie olty). Ponieważ różnią się od ofert składanych przez ich pracowników. Pozdrawiam

yyyy

u mnie, meble sie spoźniły 2 tyg, duzo, ale dostalem kanapy zastepcze na urodziny syna i odsetki, wg mnie całkiem ok. mogę polecić.

dol1979

Ja bylem zadowolony i z obsługi jak i z mebli. Znam osobiście właściciela , mi pomagał w reklamacji osobiście . Ale to moje zdanie.

ex

pracownicy stąd szybko uciekają

zadwolony

Praca w miłym towarzystwie. Zespół lojalny z bardzo dobrym podejściem do klienta. Pozdrawiam

Zostaw opinię o Italmeble s.c - Bielany Wrocławskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Italmeble s.c