Opinie o Integrum Management Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Integrum Management Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Integrum Management Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Integrum Management Sp. z o.o. w Warszawa

apez

Jak na razie mi pasuje i raczej nie planuje nic zmieniać. Dobra praca.

vip

Współpracujemy z nimi od trzech lat i żadnych zastrzeżeń nie ma.

tony

trafilem do dobrej pracy. praca dla ludzi sumiennych i chcacych robic to co robia - ogolnie atmosfera jest bardzo fajna

Fifi

Ogarniają dobrą pracę w dobrych warunkach

Fingus

Dobra robota, w porządku ekipa, miejsce do rozwoju jak najbardziej godne polecenia.

a jak z atmosferą w firmie? bo ogólnie widzę że sporo pozytywów

kajka
@Marta

jest ok

kajka

Firma na 5! Daja radę na rynku i pokazują, że można naprawdę mocno iść do przodu przy obecnych standardach

Popeye11

To jest według mnie dobra firma. Płacą dobrze, można się sporo nauczyć

Sorloth

Dobre miejsce do rozwoju, jasno określone warunki pracy, godziny też takie typowe

Hubi

Polecam prace, dobra, jasna umowa, warunki też dają ok, więc nie ma się do czego przyczepić

Pacewicz

Polecam!

Skaza

Wolą mieć sprawdzonych ludzi niż bawić się w zatrudnianie nowych pracowników. Polecam

Raas

Obecnie nie mam dużo do powiedzenia, bo pracuję dopiero trzeci miesiąc, ale umowę dostałem po 2 bez ceregieli ogarniętą o pracę. Chyba się sprawdziłem i myślę, że będzie już tylko lepiej :)

Firma działająca bardzo dobrze. Znają się na swojej robocie i to widać na moim osiedlu.

Piątek
@Karolina

Zgadzam się, jakościowo TOP

Arnie

Płacą na czas, a to dla mnie najważniejsze, bo w poprzedniej robocie były opóźnienia w wypłatach

Białas

Śmiało mogę polecić tą firmę, bo mimo kilku wpadek z mojej strony nie wywalili mnie na zbity pysk tylko dali szansę. Dziękuję!!!

wacza

dobra robota

Zgadzam się z poprzednią opinią. Praca spoko. Czuć się można pewnie i stabilnie, a to teraz w tych niepewnych czasach to bardzo dużo...

Maja

Zgadzam się. Ja czuję się podwójnie stabilnie, raz że wiem że za miesiąc czy dwa dalej będę mieć pracę, a dwa że przychodzę do pracy i wiem co mam robić.

morris

praca dla ludzi sumiennych i chcacych robic to co robia, jest ok

Maja
@morris

Ja pracuję tutaj kilka miesięcy i jestem bardzo zadowolona z organizacji pracy w tej firmie. Duży plus ode mnie.

Ula

Zdecydowanie polecam zatrudnienie w tej firmie. szczególnie młode osoby szybko nabiorą tutaj doświadczenia i się rozwiną.

Zostaw merytoryczną opinię o Integrum Management Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Integrum Management Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Integrum Management Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 221.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Integrum Management Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 197, z czego 161 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Integrum Management Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Integrum Management Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Integrum Management Sp. z o.o.
4.6/5 Na podstawie 447 ocen.

Integrum Management Sp. z o.o.