Opinie o Integrum Management Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Integrum Management Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Integrum Management Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Integrum Management Sp. z o.o. w Warszawa

Paulina

Jakość i profesjonalizm naprawdę godne polecenia.

Stochu

Jasno określone warunki współpracy. Jak dla mnie 5/5!

@Stochu

Dokładnie. Nigdy nie miałam żadnych problemów związanych z warunkami współpracy i moimi zadaniami. Wszystko jasno i klarownie.

Reus

Bardzo dobry pracodawca. Jestem w zespole już od 8 miesięcy więc mogę z czystym sumieniem polecić firmę. Wszystko odbywa się zgodnie z tym co zostało ustalone na rozmowie rekrutacyjnej oraz spisane w umowie.

@Reus

Tak właśnie jest i bardzo się cieszę, że trafiłam do tej firmy.

Artur

Pracowałem prawie 2 lata i było dobrze. Warunki bardzo dobre jeśli chodzi o kasę ale też i szansę zdobycia doświadczenia.

@Artur

Dokładnie. Ja pracuję już ponad trzy i jestem zadowolona. Rozwinąć również bardzo się można.

logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
Julia

Bardzo dobra firma, która klientom zapewnia kompleksowe warunki współpracy. Jako pracownik nie mogę na nic narzekać. Najważniejsze jest dla mnie to, że każdy robi to co ma zrobić, każdy zna swoje zadania i wie za co odpowiada. Obsługujemy bardzo dużo klientów, dlatego to jest dla mnie ważne, bo inaczej zapanowałby chaos i zrobiłby się bałagan. Przy takim porządku jaki tu panuje praca ta wiąże się dla mnie z przyjemnością.

Madzia

Jestem zadowolona ze współpracy z ta firmą.

Górek

Praca w Integrum daje duże doświadczenie. Zaleznie od stanowiska, praca mniej lub bardziej wymagająca ale ja jestem zadowolony

@Górek

Pracuje w dziale administracyjno kadrowym i jest naprawdę bardzo dobrze. Doświadczenie, rozwój. Idealna praca dla młodych osób.

Jelly

Sprawdzona i solidna firma. Nie ma problemów z pracą. Nie kantują pracowników i umowa jest dobra.

@Jelly

Zdecydowanie zgadzam się. Poleciłam tutaj pracę już kilku osobom i nikt nie narzekał.

Nerrazuri

Robiłem prawie 2 lata przed wyjazdem do Anglii. Jak na polskie warunki bardzo dobrze, płacą na czas, atmosfera ok.

@Nerrazuri

Racja, zarobki bardzo dobre, nawet jak na warszawę (a może nawet szczególnie jak na warszawę). Z samej podstawy bez żadnych nadgodzin na spokojnie się utrzymasz nawet mieszkając sam i nie musisz liczyć od 1wszego do 1wszego.

Masia

Bardzo polecam pracę w tej firmie. Świetnie zarządzanie na wysokim poziomie. Każdy wie za co odpowiada, przychodzisz do pracy wiesz co masz robić. Każdy każdemu służy pomogą a i rozwijać możesz się łatwo i szybko.

Dawid

Polecam!

Maciek

Jakieś opinie? Planuję się zatrudnić.

Karo
@Maciek

Ile ludzi tyle opinii, ale wg mnie jest dobrze.

małomówny

Praca jak praca. Jak ktoś pracował wcześniej w zawodzie to wie jak to wygląda, ale ogółem nie ma co tu gadać, że jest źle bo nie jest. Jak człowiek jest zaradny i pracowity to problemów nie ma i pieniądze też są dobre. To wiem z doświadczenia, że niektórzy nastawiają się nie wiem na co i wychodzą takie kwiatki potem i zdziwieni są, że to pracować trzeba jednak. Ale jak mam mówić o pracodawcy to tu nie mam uwag. Warunki konkurencyjne do tego co jest w innych firmach. Uczciwie.

Berenika
@małomówny

Ja zaczynałam jako administrator budynków zaraz po szkole i też nie miałam problemów. Nie jest tak, że tylko jak masz x lat doświadczenia to się nadasz. W razie czego wszystkiego cię nauczą, szkolenia, nauka wszystko płatne, a nie że pierwsze pół roku robisz za pół darmo, a potem może cię zatrudnią, jak to jest w innych miejscach.

Kolorowa

Przed przyjściem tutaj do pracy miałam kilka epizodów pracy po 2 - 3 miesiące. Myślałam, że to ze mną jest coś nie tak, ze nie potrafię się z nimi dogadać. Tutaj wreszcie trafiłam na bardzo fajną pracę, super atmosfera, wszystko czarno na białym, z każdym się można dogadać.

ewka

ok, dobra firma

Spiced

Jak dla mnie Integrum to firma w porządku. Człowiek wie na czym stoi, zaskoczeń większych nie ma.

Ula
@Spiced

Dokładnie, szczególnie dobre miejsce dla osób które mają dzieci / inne zobowiązania. Bo grafik zawsze do przodu i nie ma wydzwaniania za pięć dwunasta, żebyś przyszedł bo coś komuś wypadło.

Artur

Dobre wynagrodzenie i dobre warunki pracy. Można liczyć na wsparcie pracodawcy i uczciwość. Polecam

Yolo
@Artur

Nigdy nie miałem problemów z wypłatami na czas. Zawsze wszystko na konto, udokumentowane. Jak ktoś potrzebuje się dogadać, to też nikt nie będzie robił problemów.

Radek

Daja radę na rynku i pokazują, że można naprawdę mocno iść do przodu przy obecnych standardach

Krystek
@Radek

Firma cały czas się rozwija i poszukuje nowych pracowników. Naprawdę warto. Widać po stażu pracy innych, że nie jest to praca "na chwilę".

Zuzia

Przyszłam tutaj zaraz po szkole. Nie mogłam znaleźć pracy w zawodzie, więc uznałam, że spróbuje gdziekolwiek. Myślałam, ze to będzie praca na chwilę, a pracuję już kilka lat i nie myślę o zmianie. Naprawdę w porządku praca, warunki bardzo dobre, ludzie pozytywnie nastawieni.

Wenka

Ja ze swojej strony polecam pracę w tej firmie. Naprawdę ogarnięci ludzie tutaj pracują. Można się sporo nauczyć, jeśli ktoś chce się rozwinąć i to na każdym stanowisku. Każdy jest sobie równy, że nie ma podziałów, że ty robisz to, ja tamto i ci nie pomogę.

Zostaw merytoryczną opinię o Integrum Management Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Integrum Management Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Integrum Management Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 221.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Integrum Management Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 197, z czego 161 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Integrum Management Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Integrum Management Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Integrum Management Sp. z o.o.
4.6/5 Na podstawie 447 ocen.

Integrum Management Sp. z o.o.