Opinie o Integrum Management Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Integrum Management Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Integrum Management Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Integrum Management Sp. z o.o. w Warszawa

Krasek

Robota ogarnięta i poukładana na czas elegancko. Pieniądze na czas i godziny też normalne. Jeśli ktoś planuje próbować się zatrudnić to ze swojej strony polecam

Zarządzają u nas na osiedlu i jest wszystko ok. Teraz były wymiany liczników, wszystko ogarnięte kompleksowo, wszyscy poinformowani odpowiednio wcześniej.

Dorota
@Marcin

U nas też super. Wybraliśmy ich bo poprzedni zarządca dał ciała. Tym razem trafiliśmy idealnie. POLECAM

Guava

Polecam!

Revo

Warunki bardzo dobre jeśli chodzi o kasę, ale też i szansę zdobycia doświadczenia.

logo firmy Agent nieruchomości
logo firmy Agent nieruchomości RE/MAX Effect Katowice
Katowice
RE/MAX Polska
Looki

Praca jak najbardziej ok, dobre warunki, jasno określony zakres obowiązków

Artur
@Looki

Zgadzam sie

Monia

Dziękujemy za ogrom pracy i zaangażowanie na osiedlu. Pozdrawiam!

Kamiko

Integrum to pewniak i to zdecydowanie.

Kater

Polecam. Świetni specjaliści w swoim fachu

krisu

Najlepszy zarządca nieruchomości dostępny na rynku.

Dizzy

Ogarniają wszystko kompleksowo dzieki czemu na osiedlu jest czysto i

wemo

Kasę dostaję na czas, praca jest zorganizowana dobrze i każdy zna swoje miejsce i to co ma robić.

Gigi

Trafiłem tutaj jakiś czas temu i bardzo się cieszę, że zdecydowałem się tutaj zrekrutować

Booki

Miejsce jest bardzo dobre dla osób, które dopiero zaczynają zbierać swoje doświadczenie w tej branży, sam miałem podobne odczucia na początku, ale szybko przekonałem się, że tutaj jeśli przychodzisz bez doświadczenia to po prostu cię nauczą co trzeba.

Deku

Dobre miejsce żeby zarobić fajne pieniążki, atmosfera też dopisuje, ogólnie nie jest źle, praca jak praca, ja nie mam żadnych obiekcji.

Wolly

Fachowa firma która zna się na tym co robi, jestem zachwycony efektami ich pracy, polecam każdemu.

Kamila

Właśnie wróciłam z kontraktu z Niemiec. Będę starała się dostać. Dam znać czy się udało ;)

Cole22

Nie mam żadnych zastrzeżeń co do warunków pracy, bywało naprawdę gorzej w przypadku moich poprzednich pracodawców.

Remik

Polecam gorąco, dzięki nim miałem okazję zarobić porządne pięniadze, a tego mi w życiu brakowało

Maciej

Jest ok

polecam

jest ok, super działają na osiedlu

Maciej
@polecam

a jak u Was z kontrolami na osiedlu? właśnie nowego zarządcę mamy mieć i bierzemy ich pod uwagę

agnes
@Maciej

serdecznie odradzam, dzięki ich zarządzaniu spłacamy sześciocyfrowy deficyt we wspólnocie a kiedy otrzymali wypowiedzenie obrazili się i nie odpisują na maile

Zostaw merytoryczną opinię o Integrum Management Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Integrum Management Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Integrum Management Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 220.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Integrum Management Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 196, z czego 160 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Integrum Management Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Integrum Management Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Integrum Management Sp. z o.o.
4.6/5 Na podstawie 438 ocen.

Integrum Management Sp. z o.o.