Opinie o Integrum Management Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Integrum Management Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Integrum Management Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Integrum Management Sp. z o.o. w Warszawa

Prawdomówca oddział Warszawa

Jeżeli trafi się na odpowiedniego współpracownika to można się sporo nauczyć, ale traktowanie z jakim można spotkać się na co dzień ze strony przełożonych czyt. kierowników, a przede wszystkim chamskiej dyrektor i brak wsparcia, a ogromna presja psychiczna na naprawianie brudów, które zrobili poprzedni pracownicy psuje całą frajdę z pracy. Bardzo ciężko doprosić się o podwyżkę, w konkurencji są zupełnie wyższe zarobki jak i bardziej komfortowy system pracy. Ogromna rotacja pracowników, liczne zwolnienia ze strony pracowników, gównie ze względu na obecnego dyrektora i brak pomocy.

Zuzanna
@Prawdomówca oddział Warszawa

A czy to dotyczy pracy w Warszawie? Czy innego ich oddziału? Zauważyłam, że często pojawiają się ich ogłoszenia o pracę.

Prawdomowca 2
@Prawdomówca oddział Warszawa

Potwierdzam , zero pomocy przy rozwiazywaniu trudnych spraw radź, sobie sam ,a potem (usunięte przez administratora) i konsekwencje ponosisz Ty, w 40 h tygodniowo nie ma mozliwosci załatwic wszystkich powierzonych ci spraw. Średnio co 2mce ktos odchodzi i przychodzi.

@Zuzanna

ogłoszenia się pojawiają, ponieważ firma szybko się rozwija i przybywa nowych nieruchomości do obsługi, ogłoszenie ukazuje się cały czas, wiedzą to wszyscy, ponieważ mile widziane są również osoby z polecenia.

Ktoś

Obecna dyrektor do zwolnienia, odkąd się przyjęła to ciągle odchodzą pracownicy, okropna osoba, ta firma upadnie z taką dyrektor.

me

Dyrektor w Warszawie to osoba z bardzo dużym doświadczeniem w swojej branży, osoba bardzo komunikatywna i nie zdarzyło mi się aby odmówiła pomocy, można się od niej wiele nauczyć. Ktoś, kto pisał te komentarze chyba po prostu nie nadaje się do pracy w tej branży, która jest bardzo wymagająca i po prostu sama praca jest dynamiczna i zmienna, a przy tym nie ukrywajmy stresująca również. Moja ocena Dyrektora jest zupełnie inna i oceniam ją na plus, w dodatku czuję, że mogę się rozwijać. Jako kilkuletni pracownik mam porównanie z innymi osobami na tym stanowisku i dawno nie współpracowało mi się z nikim tak dobrze.

@Ktoś

Firma na pewno nie upadnie, bo jest największą firmą w tej chwili w Polsce zajmującą się obsługą Wspólnot. Zarządzają nią ludzie mądrzy, którzy wiedzą czego oczekują od swoich pracowników. Odkąd przyszła nowa dyrektor wręcz da się zauważyć rozwój firmy, jej pomoc w zdobywaniu nowych nieruchomości, doświadczenie w dobraniu odpowiednich zarządców pod nieruchomość jest nieoceniona. "ktosiu" napisałeś to chyba z żalu, że sobie nie poradziłeś w naszych strukturach.

Hanka

ADMINISTRATOR NIERUCHOMOŚCI-chciałabym spróbować swoich sił na tym stanowisku w firmie. Ostatnia rekrutacja jest sprzed roku ale spróbować zawsze można. Podpowiecie jaka atmosfera pracy w tym miejscu? Na umowę o pracę jak przedstawiają się zarobki? Jest aktualnie możliwość pracy zdalnej albo hybrydowej?

Ela
@Hanka

Zarobki kiepskie ok 6500-7000 na b1b i ok 5500 na umowie o prace tyle na start i okolo 700 lokali do obsługi.

Bogusia
@Ela

Wow. A co z premiami. Do tej pensji dochodzą dodatki finansowe jakieś? I czy ta kasa to pensja na start pracy, a potem rośnie jakoś, czy nie ma opcji na szybką podwyżkę?

W Kraków Integrum Management Sp. z o.o. rekrutuje na stanowisko Asystent biura. Aplikowałeś na ofertę? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z przedstawicielami firmy. Napisz, na co potencjalni kandydaci mogą zwrócić uwagę zanim udadzą się na rozmowę kwalifikacyjną.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Nie polecam

Brak wspòłpracy z administratorką na Bluszczańskiej 32-40.Ciągle albo nieobecna albo nie odbiera telefonów.

Stan

Nie polecam tej firmy, opłaty za miejsce garażowe skoczyły przy nich o kilkuset procent i nie mogę doprosić się rozliczenia, to samo z garażem rowerowym, według mnie najgorsza firma zarządzająca,z Jaką miałem do czynienia

weteran

Integrum jako zarządca nieruchomości mojej w Gdańsku to: - brak zainteresowania nieruchomością - notoryczne przekraczanie zarządu zwykłego - zabrania prowadzone są chaotycznie, panie administratorki kompletnie nie przygotowane - na zebraniu brak przedstawiciela zarządu, nie ma z kim rozmawiać - ogólnie chaos w zarządzaniu - NIE POLECAM FIRMY

Ilona

Jeżeli chodzi o pracownika utrzymania czystości, powie ktoś coś w temacie specyfikacji tego stanowiska? System pracy jest zmianowy? Jak wypadają zmiany? Zarejestrowanie na umowę o pracę? Jak wypada stawka godzinowa? Ze 22 netto za godzinę wychodzi?

Ilona

Będzie jakas nowe rekrutacja na administratora nieruchomosci? Bo tylko starą jakąś widzę. Ktoś mi powie ile można zarobić na tym stanowisku? I czy pracodawca dba o pracowników? Mozna liczyć na premie albo benefity?

Kappa Marzenna
@Ilona

Benefity to Multisport , Pakiet medyczny . Zarobki administratora oscylują w ok pięciu k br. na umowie o pracę i sześciu k br b2b.

@Kappa Marzenna

A możesz powiedzieć jak się mają sprawy ze szkoleniami czy podnoszeniem kwalifikacji w jakikolwiek inny sposób? Sporo osób pisało, że dużo się można nauczyć czy zdobyć doświadczenie ale nikt nie napisał jak konkretnie.

Kappa Marzenna
@Karolina

Są szkolenia z zagadnień prawnych oraz szkolenia ogólne - 1-2 w miesiącu .

ona

Nie polecam współpracy z firmą, pracownicy nie odpowiadają na wiadomości, brak jakiegokolwiek kontaktu z zarządcą.

Wiktoria

Cześć, przeczytałam tutaj komentarze sobie i dostałam już informację, że płacą na czas, co jest plusem. Ale czy ktoś mógłby powiedzieć, jaka dokładnie jest wysokość wynagrodzenia teraz? Opłaca się w ogóle?

Pawel
@Wiktoria

Wszystko zależy od stanowiska.

Kuki
@Wiktoria

Tak opłaca się ale praca do lekkich nie należy , zarówno jako zarządca czy jako księgowa, czy w dziale utrzymania czystości .

Maria
@Kuki

jakieś szczegóły odnośnie czystości? nie wiem czy o to pytała ale fajnie jest mieć świeże info. Dasz znać o ile na bieżąco jesteś?

J.K.
@Wiktoria

Musisz iść na rozmowę i przede wszystkim napisać o jakie stanowisko pytasz. Ja pracuję w Integrum i jestem bardzo zadowolony. W dobie inflacji jestem wdzięczny, że tu jestem. Wszystko jest ok, ale polecam iść na rozmowę i wypytać ;)

Ilona

Nie wiecie może czy firma planuje jakieś nowe rekrutacje na ten rok? Bo na ich stronie ostatnia oferta jest z lipca. A ja z branży nieruchomości i myślę o zmianie pracy. Piszecie tutaj że są dobre warunki. A po jakim czasie można uzyskać umowę o pracę na czas nieokreslony? I jakie sa aktualne widełki wynagrodzenia? Będe wdzięczna za jakies info

Aster

U nas na osiedlu w końcu wszystko ogarnęli. Wcześniejszy zarządca dał ciała. Teraz jest wszystko ustalone, naprostowane i dogadane. Co z przeglądami, halą garażową itp.

Alicja
@Aster

U nas podobnie. Zmiana okazała się strzałem w 10. Wszystko ogarniają bardzo dobrze. Polecam

Jasiek
@Aster

U nas nareszcie też, a jeszcze zeszłej zimy gdy zarządzał inny zarządca to była masakra. Teraz wszystko jest zadbane, nawet nie trzeba się o nic upominac.

pacman

Spoko praca. Nie jest jakoś bardzo ciężko, a jednak można sobie fajnie zrobić. Pracuję w integrum od niedawna, ale mam nadzieję że dłużej tu pociągnę.

Nikodem

Wszystko ok, integrum to dobry zarządca nieruchomości, poprzedni zrobił niezły harmider na osiedlu. Teraz wszystko śmiga

Olek Szafrański

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Wszystko rzetelnie i jakościowo załatwione zawsze. Często polecam znajomym współpracę z Integrum

Gaki

Jak dla mnie najlepszy zarządca nieruchomości

Karo

nie polecam, nie można się dodzwonić, kwoty z nie wiadomo skąd, nikt nie jest w stanie rzetelnie odpowiedzieć. Ta cała e-kartoteka nic nie wnosi, żadne nie jest to ułatwienie.

Damian

Profesjonalne i rzetelne podejście.

Pawel

Jasno i konkretnie określone obowiązki. Mi pasuje.

Hacki
@Pawel

A jak z kasą? Płacą na czas?

Zostaw merytoryczną opinię o Integrum Management Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Integrum Management Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Integrum Management Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 220.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Integrum Management Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 196, z czego 160 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Integrum Management Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Integrum Management Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Integrum Management Sp. z o.o.
4.6/5 Na podstawie 438 ocen.

Integrum Management Sp. z o.o.