Opinie o Hortex Holding S.A. w Warszawa Mszczonowska 2

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Hortex Holding S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Hortex Holding S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Hortex Holding S.A. w Warszawa Mszczonowska 2

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Ewa

Soki to pomyje. Kupiłam pełna zaufania. Porażka! Najpierw niech zadbają o jakość produktów a nie podlizują się pomocą dla Ukrainy. Teraz już będą nam wciskać zabarwioną chemią wodę!!! Nie kupujcie tego badziewia. Nic nie miałam wspólnego z tą firmą. Jestem tylko byłym konsumentem "soczków"

Jarek

Czy to prawda, ze na dniach Hortex zostanie sprzedany ? Tak słyszałem już od kliku osób z rynku i może Wy wiecie trochę więcej

Dominik
Kandydat

Interesuje mnie praca w Hortexie na sokach jako PH w Małopolsce. Proszę o informację na temat warunków pracy, atmosfery wynagrodzenia oraz ogólnie czy warto się starać ?

Dominik

Leon
@Dominik

Samochody teraz są nowe co 2 lata - obecnie Skody Scale i Hyundai i10 Wynagrodzenie na start 3800 brutto + 50 % premii jak zrobisz wszystkie parametry na max co jest bardzo trudne (realnie ok 20-30%) Atmosfera jak w każdej korporacji nie masz nic do gadania a miliony spraw do zrobienia. Jeszcze zależy do kogo trafisz bo jest 2 kierowników grup Jarek D i Krzysiek O i tu jest diabeł pogrzebany !

Franciszek
@Leon

To który kierownik według ciebie jest lepszy i łatwiej się z nim dogadać jak już o ty piszesz? Umowy od razu są na stale, czy przy handlowcach wymagają B2B?

adam
@Franciszek

Umowy jak kto chce. jak sie ma działalność to b2b ale mozna i na umowe o prace.

Zniesmaczona tym gościem
@Franciszek

Kiedyś miałam tą nieprzyjemność pracować u KO - nikomu nie polecam. Psychopata któremu Hortex uratował życie jednocześnie totalnie wypierając mózg na firmowych szkoleniach. Gość który zawsze musi mieć rację i ostatnie słowo, którego chore ambicje bycia we wszystkim najlepszy prowadzi po trupach do celu. W jego grupie jest ciągła rotacja ludzi a ci którzy siedzą są zastraszeni i się nie odzywają żeby pracy nie stracić. Polecam ale trzymać się z dala od tego gościa żeby nie stracić nerwów i zdrowia tak jak ja.

Darija
@Dominik

Kiedyś było fajnie... Kiedyś, teraz nie radzę

Zuzanna
@Darija

Czemu nie radzisz? :( Możesz napisac jakies konkrety? chętnie poczytam

Ktoś taki Nowy wpis
@Dominik

Nie idź, umiera śmiercią naturalna

Renata Nowy wpis
@Ktoś taki

Kto umiera? Co to za dziwne przenośnie

anonim Nowy wpis

Firma by super postępowała.. ale, przede wszystkim przedstawiciele Słupsk/Gdańsk to banda złodziei,w domach pełno towaru skradzionego firmie...B2B lepiej się opłaca niż ta banda złodziei,promocje to są...ale w ich garażach i piwnicach...

Ewa

@Ewa

Złóż reklamacje dostaniesz 4 kartony gratis oddasz na ukraińców ;-)

Krystyna
@Ewa

A czytała Pani skład? Może warto zacząć to praktykować, żeby następnym razem się nie zawieść?

Adam
@Ewa

@Ewa Na pewno kupiłaś sok Hortexowy, nie pomyliłaś z tymbarkiem? To sok, nektar, napój?

@Ewa

Zapraszamy do podzielenia się opinią dot. jakości naszych produktów pod adresem: reklamacje.soki@sokihortex.pl;

Darija
@Ewa

Chyba (usunięte przez administratora) nie piłaś, mimo wszystko Hortex ma dobre Soki i napije, nie ida na ilość ale na jakoś i nie zamieniła bym soku pomarańczowego na żaden inny. Dużo mogę powiedzieć i tej firmie.. Ale nie to że Soki są złe, innych nie pije, od dziecka Hortex

Katarzyna
@Ewa

Zgadzam się teraz pakiet oszczednosciowy i do cukru dodają szkodliwą sukralozę!!!!! Nie sprawdzilam skladu bo zawsze byl cukier. Pić sie nie da tego badziewia. Jeszcze oni byli do jakiegoś czasu ok ale teraz takie samo g..wno hak inni. Więcej tego nie kupię!!! Poszukam uczciwych producentów.

Krystyna Nowy wpis
@Katarzyna

Nie rozumiem czemu sugerujesz że ten producent jest nieuczciwy? Jeśli podaje skład (którego ty nie chcesz czytać) to gdzie tu nieuczciwość? Przecież wiesz co pijesz, a że ci nie smakuje to już kwestia gustu

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Hortex Holding S.A.?

Kamil
@Pytanie

Od dawna nie ma Hortex Holding!

Łucja
@Kamil

Jak to nie ma? :O co to znaczy?

Pawlak
@Łucja

Poczytaj KRS

Wodnik
@Jarek

A czy prawdą jest że o godzinie w której dokonywałeś tego wpisu ~08:42~ byłeś w pracy?

@Wodnik

Czyli to prawda, bo ja akurat wyszedłem od klienta i dostałem takie info.

Wodnik
@Jarek

Firma Hortex realizuje wieloletnią strategie sprzedażową, nie warto słuchać plotek od pracowników Maspexu XD

@Wodnik

To nie są plotki. Firma jest na sprzedaż bo tak dział ten fundusz. Kupuje robi szybkie i niepopularne reorganizacje. Wyciska i próbuje sprzedać z dużym zyskiem. Rzeczywistość wygląda jednak bardzo nieciekawie. Aktualnie sprzedaż i produkcja dużo niższa niż przed kupnem przez obecnego właściciela. Wiec sprzedać będzie trudno. Niech się skur.... udławią za krzywdę którą wyrządzili tylu pracownikom.

róża
@ktoś

Rynek pracy jest otwarty, można iść tam gdzie jest eldorado i nie ma krzywdy. Nikt nikogo na siłę nie trzyma

czachadymi
@róża

Ale widomo, że nikt się nie rzuci się na rynek pracy bo gdzie będzie lepiej niż w hortexie.

Moderator
@ktoś

Przypominamy, że GoWork jest portalem do dzielenia się merytorycznymi opiniami, zadawania pytań. Przypominamy jednak, że podstawą dialogu jest kultura i wzajemny szacunek. Post zgłoszono do moderacji.

Zuzanna
@ktoś

No ale co takiego zrobili praconikom? Osobie z zewnątrz trudno zrozumiec.

@Zuzanna

@Zuzanna Pewien pracownik pracował od zawsze w Hortex. Był już w wieku przedemerytalnym- mógł pójść na tzw. pomostówkę. Został wezwany do pani kierownik personalnej i dostał propozycje albo odejdzie na wcześniejsze świadczenia albo jeden z jego kolegów który nie ma takiej możliwości zostanie zwolniony bo koniczne są cięcia etatów. Pracownik był załamany, on chciał dopracować normalnie do emerytury a tu taka propozycja. Zwyczajny szantaż bo jak to nazwać. Człowiek odszedł zgodnie z sugestia z firmy umożliwiając dalszą prace swojemu młodszemu koledze. Takich przypadków było kilka. Akcja miała miejsce w 2019 roku za obecnego Właściciela. Sposób na oszczędzanie w firmie tzw. Lean Manufacture w Polskim stylu.

@ktoś

Sytuacja bardzo przykra, ale tych osób nie ma w firmie hortex.

ciekawski

powiedz coś więcej jaki dyrektor? tylko to nie dyrektor zwalnia...

Renata
@ktoś

Strasznie przykre, naprawdę lojalny i godny podziwu ten Pan jest tak szczerze. To tak właściwie jaki negatywny skutek dało to odejście jeśli chodzi właśnie o tę emeryturę a jakby potencjalnie mogło to wyglądać, gdyby dopracował to normalnie?

kris mobilny

Czy to prawda, że firma będzie szkolić przedstawicieli handlowych?

Kandydat

Aplikowałam na stanowisko Junior Brand Manager, czy ktoś może się podzielić informacją jakie są warunki finansowe oraz atmosfera w zespole?

@Kandydat

Warunki rynkowe, atmosfera bardzo pozytywna, wspierająca, fajni ludzie!

Monnje

Witam, chciałabym zostać jakieś mniej więcej są zarobki jako PH W Warszawie, jakimi autami się jeździ, czy praca jest również zdalna ? Będę wdzięczna za odpowiedzi.

Wiecie, czy Hortex Holding S.A. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Ona
Kandydat

Dzień dobry, widziałam ogłoszenie do pracy w kontroli jakości w Skierniewicach. Jak się tam pracuje? ????

Jak wygląda sprawa grafiku w Hortex Holding S.A.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Paweł-handel
@Pytanie

Już chyba warunki pracy się poprawiły w Hortexie ponieważ nikt nic nie pisze….

@Paweł-handel

Czy ja wiem czy to znak że się poprawiły? A ty nie wiesz jak teraz tam jest?

Marianno
Kandydat

Witam prosze o informacje jaka jest flota jakie samochody maja kierownicy a jakie przedstawiciele jakie zarobki ile wizyt Dziekuje

@Marianno

Ale czekaj jakie zarobki na jakim stanowisku? Kierownicy czy kierowcy? Bo chyba się „przejęzyczyłeś” :P

Tito

Mariusz ludzie Ci uciekają, brawo ty mój brylancie ;)

Andrzej
@Tito

A to Mariusz jeszcze tam jest?

@Tito

standard jak w każdej firmie w której był, nawet nasz RL9 od niego uciekł, mądry człowiek :) z takich ludzi trzeba brać przykład.

Kandydat

Mam pytanie odnośnie pracy jako ph na napojach? Jakie warunki, atmosfera, zadania itp. Będę wdzięczny za rzetelne odpowiedzi.

@Kandydat

Atmosfera ciągłej pogoni za zieloną konkurencją, zarobki tylko podstawa, premia cięzka do wyrobienia, ciągłe tłumaczenie się przełożonym, wysyłanie raportów sms, email. Jak trafisz na nie do końca kompetentnych przełożonych RKS, RDS to przewalone. Jaki region?

Kliknij
@K_A

Kraków

@K_A

Czemu premia w Hortex Holdingu jest ciężka do wyrobienia? Mógłbyś przybliżyć jakie trzeba spełnić kryteria jej przyznawania?

Ken
@Małgorzata

Luźne nogi.

@Małgorzata

wystarczy poczytać przedmówców wyżej, wszystko napisane. targety wywindowane, komuś zależy żeby jak najmniej premii wypłacać...

ciekawy

Czesc ! jak wyglada praca na sieciach ? ( zachodniopomorskie/lubuskie/wielkopolska? ) spoko kierownik?

@ciekawy

kierownik jak każdy przełożony w tej firmie, dla Ciebie w porządku a później dostajesz wypowiedzenie

Hortexa
Kandydat

Ile zarabia przedstawiciel handlowy w Hortex na rękę?

Wschód
@Hortexa

hej, od trzech miesięcy po 2800 max 3000, premia pozostaje na papierze i tak już chyba będzie.

Jabadu
@Wschód

Kasa jest marna, ludzie zastraszani a nowy Vice ma wyniki na poziomie wyników które miał w agrosie, czyli zaraz Hortex będzie miał udziały na poziomie fortuny, kto zatrudnia takich egomaniaków?:)

Bez trzymanki
@Jabadu

Wyniki to jedno, a to co on robi z ludźmi to drugie, jeżeli nie zajmie się tym HR to będzie oznaczało, że nikt nad niczym nie panuje, obrażanie ludzi, wyzwiska, krąży plotka że w ub tygodniu dał pokaz maksymalny, amen

volant
@Hortexa

aktualnie zarabia dokladnie tyle ile ma na umowie. Dzieje się tak dlatego że firma postanowiła tak wywindować targety i zadania jakościowe żeby nikt ich nie zrobil - czyli premie wynoszą ZERO. Dodatkowo permanentna inwigilacja ze wszystkich możliwych stron. Stad tez pojawia się coraz więcej rekrutacji, a ci co przychodzą szybko rezygnuja. podsumowując były sobie dwie fajne firmy z których powstało jedno (usunięte przez administratora)

PH_Mira
@volant

To się zwolnij, bo firma nie potrzebuje takich ludzi. pójdź do konkurencji, skoro jesteś taki super, po co się męczysz? Ta firma daje możliwości, dzieli się wiedzą. Przez kilka miesięcy przebywałam na długim l4, nikt mnie nie zwolnił, wróciliśmy do dawnej gry. Szkoda, że firma nie zwalnia takich ludzi jak ty!

Qwer
@PH_Mira

Jakoś ogłoszenie na 13 PH było ????????

Hortex Premia
@Hortexa

Zarobisz 2500zl netto. No chyba że masz wysokie walory "wyglądowe", jesteś kobietą i lubisz panów. Takie osobistości sobie cenią w szeregach. Szczególnie kierownicy regionalni i DR.

wiem za dużo
@Jabadu

No co Ty? Przecież Ci którzy mają układy zarabiają tam krocie. Przykład: ile zarabiają osoby w zakładzie w Hortex w Przysusze powiązane z panią kierownik HR? Czysty przypadek? Jakim sposobem osoba która nikim nie kieruje zarabia więcej niż kierownicy działów z kilkunastoma osobami w strukturze? Takich przykładów jest wiele. A co na to dyrektor HR, Dyrektor Zakładu? Nie wiedzą? Nie chcą wiedzieć?

Picie
Kandydat

Śmieszna firma jak dla mnie w grudniu szukałem pracy i wysłałem cv przez Pracuj.pl na stanowisko przedstawiciela handlowego,do dzisiaj nie otwarte..staż pracy 15 lat w największym koncernie napojowym świata,teraz Hortex pakuje do konta w sklepie w czasie wizyty,robiąc miejsce na moje produkty..

Mario
@Picie

Nie masz znajomości, to mozesz sobie wysyłać, pewnie jakiś RKS "swojego" kandydata pchnął, niestety takie są realia, ludzi z "zewnątrz" przyjmują tylko na chwile, na czas trwania ciążdy startcy pracowników

Dawid

Czy bez wyższego wykształcenia nie ma szans dostać się do firmy ?

Można

Można

@Dawid

Wykształcenie wyższe nie zawsze = efektywność i wyniki !

Kawa na Ławę
@Dawid

Wysyłaj śmiało. Na Śląsku jest osobą która zarządza kierownikami i nie ma nawet matury. Więc szanse masz duże.

Jura

Nie wiem kto jest właścicielem ale ta firma to jedna porażka przejęli Jurajska tylko poto żeby Zniszczyć Zakład. Żenada

zdzisiek
@Jura

Zaczęli wdrażać tzw. oszczędności pisane palcem na wodzie? Wprowadzają wszędzie wskaźniki? Przysłali konsultantów którzy skłócają załogę? To ich standardowe chwyty. Dużo teorii mało praktyki...

Michał
@zdzisiek

Będzie jeszcze gorzej. Sezon położony będzie ze sprzedażą, to na jesień będą zwolnienia. Tak, jak ph jurajskiej....

zdzisiek
@Michał

Kiepsko idzie sprzedaż? Nie ma się czemu dziwić wyników nie osiągnie się ściemnianiem, wykresami i pięknymi slajdami. Jak PH nie pójdą do klienta i nie mają wyrobionych kontaktów to co się dziwić. Woda i soki to nie jest Pepsi która ma tylko coca cole jako konkurencje bo reszta to siuśki... A w segmencie wody i sków jest kilku niezłych graczy którzy wykorzystują sytuację w Hortex.

@Jura

W 100% się z kolegą zgodzę ... Nie dość że zmiany wprowadzają niby na "lepsze" a tak naprawdę to jest czysty idiotyzm z niektórymi ich procesami ... Do tego pranie mózgu robią i jak była jedność na zakładzie tak teraz porobiły się grupki a do tego wszystkiego jeszcze broń Boże jeden drugiemu pomoc niech się wali zasypuje etc. To masz robić swoją robotę niech się skończy albo sam zwolni bo nie wytrzyma ... Szkoda słów .... Ps. Nie pozdrawiam a tym bardziej nie będę się płaszczyl przed tymi co przyjeżdżają na kontrolę do Jurajskiej. Warszawiaki zapyziale

Hortex PR
@Pracownik

A kogo do Was wysyłają? Konsultantów czy Hortexowych?

Roman
@Pracownik

Dokładnie pospostwo z Warszawki na niczym barany się nie znają, Wont z Naszego terenu że też taka nieydaczna pseldo,, firma,, przy płakała się do takiej prestiżowej Firmy jak JURAJSKA

MM
@Jura

Właścicielem jest fundusz z ameryki południowej, hortex to nie jest juz polska firma... po nowym roku fundusz powołał nowego dyrektora, który robi swoje porządki, takie jak robił w poprzednich firmach. Bakaland podobne ruchy niedawno miał, juz kolejne wypowiedzenia podobno w Polsce poszły w ostatnich dniach miesiąca. Takie ruchy w sezonie? chyba rzeczywiście chcą ten sezon położyć, a inne firmy wykorzystują ciągłe zawirowania i zmiany.

Porter
@MM

Ten nowy dyrektor robił to w każdej poprzedniej firmie i zaraz potem szybko z nim robili porządek. Zwalniają PH chociaż obiecał, że nikogo nie będą zwalniali, zawierucha straszna, chyba trzecia w ciągu dwóch lat, a maspex i wodziarze się cieszą:)

Centralny Klient
@Porter

Totalna demolka i dramat się dzieje, u mnie spadki dwucyfrowe, zamieszanie, zmieniają serwis/ludzi, nie wypłacają na czas bonusów, takiego bałaganu to już mogą nie posprzątać, a pewnie za pół roku będzie inny Pan Dyrektor sprzątał.

MM
@Centralny Klient

Pozostaje patrzeć co robi konkurencja, i czekać cieprliwie aż fundusz się obudzi :) Budżety na KK wypłacane po 3 miesiącach, o detalu nie wspominając jakie długi na sklepach. Na niektóre sklepy PH nawet nie mają co wchodzić, bo kierownicy chcą ich zjeść. Ceny na nic nie ma, budżetów też, plany musisz robić, konkurencja odjeżdża. Masakra! Jak ktoś myśli o aplikowaniu, to niech się dwa razy zastanowi :)

Buli
@Porter

Po biurowych korytarz krążą głosy, że to co się teraz dzieje to sabotaż na najwyższych szczeblach, mało realne ale jak się patrzy na wyniki to kto wie.

Ciekawa
@Buli

Ja słyszałam, że coraz głośniej jest w temacie przejęcia mokrej części Hortex przez producenta jednej ze znanych marek napojowych. To może jedyny ratunek dla tej firmy, oni już sami nie wiedzą co robić, zmieniają co 3 miesiące ludzi na różnych poziomach, zamieszanie trwa w najlepsze już chyba trzeci rok.

Poinformowany
@Ciekawa

To że sprzedadzą Hortex w częściach było wiadomo od samego początku. Ten fundusz po to kupił firmę aby ją podzielić i sprzedać w częściach. Przy okazji zredukowali część etatów, obcięli budżet do minimum. Przyjdzie nowy właściciel będzie musiał sporo zainwestować ... Ale niektórzy którzy trzymają z funduszem się odkuli...

EB_Hortex
@Jura

Wszystko co dostaniecie od Właściciela to na wszystko idzie pełna pogarda. Brawo. W jakiej ruinie byliście. Szkoda że was ocalili! Jedyne co daliście tej firmie to roszczenie, nie zadodowolenie! Czym chcieliście zaimponować na rynku ? Brakiem wyników?

PR_Hortex
@Buli

Weź się za prace, a nie za komentarze w trakcie godzin pracy!

kandydat
Kandydat

Witam. Jaka opinia na temat rejonu Poznania i WLKP? chodzi o more, warto? tyle złych opinii że mam duże wątpliwości...

Odradzam.

kandydat
@pracownik

można prosić o szczegóły? co jest nie tak?

Polecam!

@kandydat

jeżeli lubisz pisać po nocach maile, wyjaśnienia, wstawać wcześnie rano być na gps a co za tym idzie tłumaczyć się gdzie byłeś przez 30 min. bo sklep nie był tak daleko i słuchać bzdur ile to można zarobić to tak jak kolega napisał POLECAM

BIG BOSS
@pracownik

Nie ma tragedii bo są do zgarnięcia BONUSY ???????????? np. jak trafisz do .....M.........C...... to w "gratisie" możesz dostać list/listy upominające, które nigdy w życiu nie dotrą do HR........................................................ . Nic dodać , nic ująć standardy na bardzo wysokim poziomie. Gorąco Polecam!

@kandydat

rynek wody rządzi się swoimi prawami, jurajska w wlkp nie jest zbytnio lubiana, cały wynik robiony jest na południu. Wlkp to cięzki temat, tymbardziej że budżety to idą do RKS na swoje zachcianki, na pałym sklepie bez gratisu nie masz co wchodzić.

No
@123

Hahahaha, ale paskudna ta butelka Jurajakiej

Zostaw merytoryczną opinię o Hortex Holding S.A. - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Hortex Holding S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Hortex Holding S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hortex Holding S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 2 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Hortex Holding S.A.?

Liczba opinii klientów firmy Hortex Holding S.A., to 9, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a, 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hortex Holding S.A.?

Kandydaci do pracy w Hortex Holding S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hortex Holding S.A.
2.5/5 Na podstawie 159 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Hortex Holding S.A.