Hortex Holding S.A.
counter
2 155 294 5 1
Paweł

witam . W firmie pracuje na stanowisku pH mrożonki od 8 lat . Z ręka na sercu wszystkim poleciłbym ta firmę . Zarobki na poziomie 3500-4000 netto. Dodatkowo każdy pH który przepracował minimum 1rok na święta dostaje premie 800 netto. Oprócz tego za każdy dzień urlopu otrzymujemy dodatek ok 90 zł brutto. Obecnie w moim zespole wszyscy jeździmy skodami fabiami. Oczywiście każdy od samochodu oczekuje czegoś innego ale przypominam kolega handlowca ze samochód to tylko narzędzie.... Atmosfera pracy z zachodniej Polsce bardzo dobra począwszy od pomocnych sobie przedstawicieli a kończywszy na naszej Dyrektorce . Co do standardów pracy... jeśli ktoś chce przyjść z myślą ze będzie jeździł i robił tylko ankiety to jest w błędzie ... Praca skupia sie w dużym stopniu na jakościowce i wizerunkowi naszej marki u klientow . System premiowy to realizacja zadań oraz wynik całej Polski. Nie wiem jak to jest w innych firmach ale u nas wszyscy gramy do jednej bramki i każdemu z nas zależy na realizacji planu na straży którego stoją RKS i Dyrektorka. Prace stracić można jedynie za postawę i naprawdę trzeba sobie na to zasłużyć . Wszystkim którzy chcą kabinowac odradzam składanie CV do naszej firmy poniewaz poziom kontroli jest na bardzo wysokim poziomie począwszy od sprawdzania długości wizyt na sklepie a kończywszy na geolokalizacji ...

Pomocna?
Tak36Nie8
Zgłoś1
Obiektywny

Czytam większość tych opinii i tylko jedno mi przychodzi na myśl, że w większości nie chce się tym wszystkich piszącym pracować, tylko narzekać. Pracuje w Hortex od 4 lat, jest różnie jak wszędzie, raz premia wpadnie cała, raz częściowo a czasem nie wpadnie. Wymagania są spore, obowiązków dużo ale mamy bardzo mocne wsparcie, mnóstwo promocji i różnego rodzaju pakietów i wszystko zależy od tego jak to wykorzystamy, jak wszystko dobrze dogramy to wyplata z premią jest naprawdę dobra. W tym miesiącu przy realizacji planu i zadania dodatkowego przyszła kasa ponad 4000 PLN, do tego jest samochód z którego można korzystać prywatnie plus inne narzędzia, nie ma co narzekać , ale marudy zawsze się znajdą. Teraz jest trochę nerwowo przy połączeniu z Jurajską, nie wiadomo kto i ilu nas zostanie, ja robie Swoje, szef też jest OK i uważam, że wiele tych komentarzy to zwykła głupota najczęściej tych niezadowolonych z którymi firma się pożegnała.

Pomocna?
Tak34Nie14
Zgłoś8
Jura

Nie wiem kto jest właścicielem ale ta firma to jedna porażka przejęli Jurajska tylko poto żeby Zniszczyć Zakład. Żenada

Pomocna?
Tak7Nie7
Zgłoś
Przedstawiciel Handlowy
Pracownik

To będzie obiektywna opinia. Owszem od czasu nowego prezesa troszkę się w firmie pozmieniało niekoniecznie na lepsze. Osobiście jestem mega zadowolona w pracy w tej firmie. Zespół mam bardzo fajny , na czele z Szefową. Pracy jest rzeczywiście dużo , ale jak ktoś żyje w przekonaniu ze PH jeździ po sklepach, uśmiecha się i spija kawki- zawsze będzie rozczarowany. Są targety do wyrobienia, jest jakościówka i jak parametry wyrabiasz odbierasz premie w zależności od wielkości wyrobionego targetu. Jeśli zrobisz wszystko na maxa - będziesz naprawdę zadowolony. Firma daje narzędzia do realizacji celów.Reszta to nasza praca i relacje na sklepach. Osobiście polecam. Jeśli natomiast komuś bardzo nie pasuje - na siłę nikt nikogo nie trzyma.

Pomocna?
Tak4Nie17
Zgłoś
TIR
Kandydat
 Problem

Dyrektor HR Izabela to wielkie (usunięte przez administratora) i prostactwo w każdym calu bez żadnej kultury i dobrego wychowania.

Pomocna?
Tak2Nie3
Zgłoś18
Tomek
Pracownik
@TIR

Nie wiem skąd to info, akurat ta Pani to normalna i spokojna osoba, takie chamskie komentarze powinny być usuwane ale ten portal to ściek pomówień anonimowych i sfrustrowanych ludzi, wiec trudno oczekiwać czegoś więcej.

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Sebastian Nowy wpis
Pracownik
@TIR

Szkoda czasu na pisanie o tej Pani.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
???

Mam pytanie . Prawdą jest że jeden dyrektor, to po odsiadce i wyroku pracuje ? Taki z boku podobny do nikogo .

Pomocna?
Tak13Nie
Zgłoś1
Hej
@???

A z jakiego regionu ten karany?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Pasiasta
@Hej

A to nie ten co przyszedł razem z wodą i jest taki wodny guru dla wszystkich? Tak słyszałam.

Pomocna?
Tak18Nie
Zgłoś
Kawa na Ławe
Klient
@???

Jak jest po odsiadce i wyroku to swoje odpokutował. Lepszy jest Dyrektor odpowiadający za kierowników ze Śląska który ponoć nie ma nawet matury ????????????D. B.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Erwin
Były pracownik
@Kawa na Ławe

Widzę że nie jesteś na czasie, bo Pan D. B już nie pracuje i pytanie skąd masz takie informacje. Bo widzę że coś nie styka z obiegiem info.

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś
Kawa na Ławę
Pracownik
 Pytanie
@Erwin

Erwin. Tuż to nowina ze juz nie pracuje. Co sprawdzili jego CV i bzdury jakie miał tam wpisane i go odpalili? A info od ludzi pracujących w rynku dlatego pytam bo to ciekawy temat.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Janosik
Pracownik
@Kawa na Ławe

Ja to bym jeszcze prześwietlił tego z północy dyrektorka, Pana Michała, który się "Rozpędza" .Temu to dopiero słoma z butów wystaje. Brak kompetencji i teksty, które nie nadają się do cytowania.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Kawa na Ławę Nowy wpis
Pracownik
@Janosik

Wiesz kwestia P Michała i jego zachowania tekstów itp to mówi o jego wychowaniu. Kwestia dyrektorka ze Śląska D. B. to jest ze osoba bez matury może być na takim stanowisku. No chyba że sobie wpisał w CV że ma maturę studia itp...

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Małgorzata Nowy wpis
@???

Wydaje mi się, że przeszłość pracodawcy niewiele ma do warunków pracy w firmie i jest najmniej ważna. Proszę aby kolejne osoby wypowiadały się odnośnie pracy w Hortex Holding. Może ktoś mógłby coś powiedzieć więcej na ten temat? Jak wygląda praca? Są jakieś wolne stanowiska?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Marian Nowy wpis
Pracownik
@Hej

Pracuje dalej i ma się dobrze. Nie z regionu , wyżej szukajcie, a znajdziecie . Mała podpowiedź . chudy ,

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Kandydatka
Kandydat
 Pytanie

Cześć, mogę prosić o informację jak wygląda proces rekrutacji? Jakie warunki na początek i jakie zadania? Czy premie jest do zrobienia?Dodatkowo co z samochodem, jest opcja korzystania prywatnie? Dzięki za uczciwą odpowiedź, chodzi mi o pracę w kategorii soki i woda.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
BIG BOSS
Klient
@Kandydatka

Biorą Wszystkich którzy chcą..., samochód PRIV = OK; premia do wyrobienia ale nie u wszystkich RKS/KOS/RFM/RMF...... ????????????

Pomocna?
TakNie2
Zgłoś
Kandi
Pracownik
@BIG BOSS

Nie Biorą Wszystkich! Standardy i narzędzia pracy - rynkowe, praca na bonusach. Polecam!

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Erwin

Siema! Będę bardzo obiektywny w tym co napiszę. Praca w Hortex to była przyjemność, fakt ostatnio doszło dużo obowiązków, masę nowości ,wstawianie ekspozycji, stendów, faktury , wnioski itp... Ale to nie był problem, dla kogoś kto lubi swoją pracę i utożsamia się z marką jaką promuje.Jeśli masz dobre relację na sklepach ,to praca idzie sama i nie ma co narzekać. Wypłata zawsze na czas, a nawet przed czasem, promocje , wsparcie, budżety , narzędzi było masę żeby zrobić plan. Niestety nie wszyscy doceniają swoich pracowników...Są znajomości i koledzy, mimo że są wypaleni zawodowo, mimo że mają wyjeb...i głośno o tym mówią , dalej pracują. Po połączeniu z Jurajską, masę ludzi zwolnili. Pytanie tylko ,kto czuwał nad tym kogo zwolniono...? Wydaje mi się że na południu jest jakiś folwark! Kierownik robi co chce , góra nie reaguje tylko zgadza się na wszystko. Steruje wszystkimi jak kukiełkami. Ludzie są zastraszani, rozkazy jak w wojsku, zero wsparcia od przełożonego, ma swoich pupilków i tylko z nimi pracuje. Wymaga od wszystkich , a pomaga tylko nielicznym. Często zdarzało się, że dawał dziwne zadania przed np samymi świętami , tylko dlatego że ktoś nie brał urlopu. Po pierwszej takiej akcji , następnym razem wszyscy poszli na urlop . Pytanie czy takie było zarządzenie firmy ? Nie, w innych Area nie było czegoś takiego. Ludzie się boją , telefonu, spotkania , maila, ale nikt się nie odezwie , bo się boją. Jak się odezwiesz to jest atak i cytat: " Jak Ci sie nie podoba to idź do Maspexu" i pokazuje drzwi. Pytanie : To jest szef? To jest grupa ? Wszyscy walą do jednej bramki, a tak naprawdę nie są drużyną czy tzw. Team ....W przeciągu lat w Hortex miałem dwóch szefów i przepaść jest duża. Ostatnie miesiące, czułem się jak bym pracował dla zupełnie innej firmy, porównując zadania i obowiązki innych Area. Reasumując, praca w Hortex wymaga zaangażowania i silnej psychiki, ale jest przyjemna., dla kogoś kto chce pracować. Ale jeśli chodzi o kierownika Pana M.C nie polecam , mówi prawdę tylko jak się pomyli, kombinuje, manipuluje i pozbywa się ludzi ,którzy są dla niego niewygodni i mają swoje zdanie. Jeśli chcesz aplikować na PH, to naprawdę polecam mimo tego całego chaosu jaki nastąpił. Tylko unikaj tych inicjałów , bo możesz wylądować na psychotropach... Pozdrawiam i życzę powodzenia wszystkim którzy pracują dalej.

Pomocna?
Tak31Nie7
Zgłoś
Małgorzata
@Erwin

Dzięki za konkretną opinię. Widzę, że zarządzanie w Hortex Holding pozostawia wiele do życzenia. Masz możliwość zgłoszenia swoich uwag co do pracy anonimowo?

Pomocna?
TakNie2
Zgłoś
Odkrywca
@Małgorzata

Erwin, wszystko ładnie napisane tylko podpisuj się poprawną płcią, nie wiem czy jest imie „Erwina” ale ten wpis nie pozostawia pytań kto go stworzył, powinno być „będę obiektywna” my się jakoś wszyscy z MC dogadujemy, dodam więcej bardzo dobrze dogadujemy i efekty pracy są widoczne.Trzeba było robić Swoje a nie siać zamieszanie.

Pomocna?
Tak4Nie7
Zgłoś2
Mała Mis
@Erwin

A teraz to i awanse się szykują, gdzie jest ktoś kto dbał o zasady w tej firmie, co za bałagan. Trudno się nie zgodzić Erwin, tylko z kim mamy o tym pogadać?

Pomocna?
Tak7Nie1
Zgłoś
Mario
@Erwin

Nic dodać, nic ująć. Ściema za ściemą, wsparcie tylko dla wybranych a praca wspólna to żart...zrobi z Tobą trzy wizyty i to ma być wsparcie oraz ocena pracy, a potem te jego dziwne mądrości. Od dawna mnie to nie dotyczy, ale zapamiętałem tego Pana dokładnie tak samo jak Erwin, fajna firma ale szukajcie innego zespołu.

Pomocna?
Tak12Nie
Zgłoś
Krakowianie
Były pracownik
@Mario

Wszystko jest tutaj do kitu, managerowie dbają tylko o siebie i żeby coś pokazać to robią dobre miny do słabych wyników, teraz już nie wyniki tylko udawanie i ściema jest w cenie, takie czasy.

Pomocna?
Tak2Nie1
Zgłoś
Erwin
Pracownik
@Mała Mis

Nie wiem z kim teraz pogodac, bo najlepszy dyrektor już nje pracuje. Myślę że rozmowa z kim kolwiek nie pomoże. Albo masz układy i liżesz (usunięte przez administratora) kierownikowi albo wypadasz jak masz inne zdanie. Jeśli są związki zawodowe to tam możecie to zgłaszać ale musi być więcej osób. Pamiętajcie w grupie macie większe szanse. Ja już nie pracuje w Hortex ponad rok i cieszę się że mogłem się dostać z tą forma mimo że to mnie redukcja dopadła...dopadła bo byłem niewygodny. Powodzenia dla Was.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Erwin
Pracownik
 Pytanie
@Krakowianie

O jakim ty kierowniku mówisz? Bo firma firma, ale nie każdy kierownik to korporacyjny szczur. Masz jakieś inicjały? Bo to że w firmie dzieje się źle, wie każdy

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś
Artek
Były pracownik
@Erwin

Właśnie! Nie wszyscy są tacy sami , jest tutaj dużo fajnych ludzi i normalnie podchodzących do pracy, nie wrzucaj wszystkich do wspólnego worka. To że Pan M.C sie pogubił i robi tak jak zawieje to inna sprawa, mówi wszystkim co innego ale dzisiaj taka kultura, żeby przetrwać, trzeba walić ściemę na ściemą , więc się nie dziw.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Tomasz
Były pracownik
@Artek

Piszesz bzdury, nie wiecie nic na temat firmy i ludzi a łatwo Wam przychodzi pisać takie brednie. Miałem okazję z nim pracować, całkiem normalny facet, a teraz to wszystkim w tej firmie odbija, więc nie wiem czego się spodziewacie.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 115 175
  2. olx.pl 2 736 098
  3. pracuj.pl 2 718 511
  4. linkedin.com 2 689 259
Paweł

witam . W firmie pracuje na stanowisku pH mrożonki od 8 lat . Z ręka na sercu wszystkim poleciłbym ta firmę . Zarobki na poziomie 3500-4000 netto. Dodatkowo każdy pH który przepracował minimum 1rok na święta dostaje premie 800 netto. Oprócz tego za każdy dzień urlopu otrzymujemy dodatek ok 90 zł brutto. Obecnie w moim zespole wszyscy jeździmy skodami fabiami. Oczywiście każdy od samochodu oczekuje czegoś innego ale przypominam kolega handlowca ze samochód to tylko narzędzie.... Atmosfera pracy z zachodniej Polsce bardzo dobra począwszy od pomocnych sobie przedstawicieli a kończywszy na naszej Dyrektorce . Co do standardów pracy... jeśli ktoś chce przyjść z myślą ze będzie jeździł i robił tylko ankiety to jest w błędzie ... Praca skupia sie w dużym stopniu na jakościowce i wizerunkowi naszej marki u klientow . System premiowy to realizacja zadań oraz wynik całej Polski. Nie wiem jak to jest w innych firmach ale u nas wszyscy gramy do jednej bramki i każdemu z nas zależy na realizacji planu na straży którego stoją RKS i Dyrektorka. Prace stracić można jedynie za postawę i naprawdę trzeba sobie na to zasłużyć . Wszystkim którzy chcą kabinowac odradzam składanie CV do naszej firmy poniewaz poziom kontroli jest na bardzo wysokim poziomie począwszy od sprawdzania długości wizyt na sklepie a kończywszy na geolokalizacji ...

Pomocna?
Tak36Nie8
Zgłoś1
Poznaniak
@Paweł

Hej piszesz o stabilności pracy w Firmie kilkuletniej jako PH , to dla czego od 2014 w Poznaniu srednio raz w roku szukaja PH. Teraz też jest ogłoszenie ,ze rekrutują do Polskiego Ogrodu wiem ,ze kiedyś był podział firmymy na soki i mrozonki,ale teraz Polski ogórd chce zatrudnić do sprzedaży soków i mrożonek. To według mnie nie stabilności zatrudnienia powyżej roku.

Pomocna?
Tak8Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Patrycja
@Paweł

hej, na jakim terenie pracujesz?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
g
@Poznaniak

To choroby, ciąże i tym samym ogłoszenia dotyczą zastępstw

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
anonymous
@Patrycja

Wielkopolska

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
anonymous
@Poznaniak

Jeżeli widzisz ogłoszenie do Polskiego Ogrodu to jest to ogłoszenie do pracy w mrożonkach. Nie ma możliwości aby jeden ten sam PH sprzedawał zarówno soki i mrożonki. Owszem kiedyś taka sytuacja miała miejsce ale jest to przeszłość rzędu ok 6 lat wstecz. Nawiazując natomiast do ofer pracy , nie przypominam sobie aby od 2014 roku w Wielkopolsce miały miejsce rekrutacje spowodowane ustaniem stosunku pracy . Rekrutacje o których mowa wynikają z faktu bycia kobiet w stanie błogosławionym...

Pomocna?
Tak1Nie1
Zgłoś
Poznaniak
@g

znów ciąża ,choroba ? Czy jednak zabawa z ludźmi i częste zwalnia przynajmniej raz w roku Ph na Poznań. Ps znów ogłoszenie rekrutacyjne na to stanowisko na teren Poznański. Czyli jednak brak stabilności w Ph fakty o tym mówią od 2014:)

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Paula81
@Paweł

A jak przebiega rekrutacja ?jakie pytania mogą zadać itp.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Jerzy
@Paula81

Interesowała Cię rekrutacja związana z pracą w firmie Hortex Holding. Czy udało Ci się dowiedzieć czegoś na ten temat? Może sama miałaś okazję uczestniczyć w procesie kwalifikacyjnym i mogłabyś podzielić się z nami swoimi wrażeniami? Twoja wypowiedź na ten temat będzie pomocna dla każdego z czytelników tego wątku.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Sprawdzam
Były pracownik
 Pytanie
@Paweł

Ten komentarz jest sponsorowany czy napisany przez tę Panią Dyrektorkę o której piszesz? Co za brednie, macie jak pączki w maśle, my się naginamy na sklepach, walczymy z konkurencją a Wy sobie robicie ankiety i przekładki układacie, w dodatku te wchodzenie w (usunięte przez administratora) szefowej która widnieje tylko na papierze, darujmy sobie! W mrozonych to pracuj do emerytury, też bym tak zrobiła.

Pomocna?
Tak1Nie2
Zgłoś
Jura

Nie wiem kto jest właścicielem ale ta firma to jedna porażka przejęli Jurajska tylko poto żeby Zniszczyć Zakład. Żenada

Pomocna?
Tak7Nie7
Zgłoś
zdzisiek
@Jura

Zaczęli wdrażać tzw. oszczędności pisane palcem na wodzie? Wprowadzają wszędzie wskaźniki? Przysłali konsultantów którzy skłócają załogę? To ich standardowe chwyty. Dużo teorii mało praktyki...

Pomocna?
Tak3Nie2
Zgłoś
Michał
@zdzisiek

Będzie jeszcze gorzej. Sezon położony będzie ze sprzedażą, to na jesień będą zwolnienia. Tak, jak ph jurajskiej....

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
zdzisiek
@Michał

Kiepsko idzie sprzedaż? Nie ma się czemu dziwić wyników nie osiągnie się ściemnianiem, wykresami i pięknymi slajdami. Jak PH nie pójdą do klienta i nie mają wyrobionych kontaktów to co się dziwić. Woda i soki to nie jest Pepsi która ma tylko coca cole jako konkurencje bo reszta to siuśki... A w segmencie wody i sków jest kilku niezłych graczy którzy wykorzystują sytuację w Hortex.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Pracownik
@Jura

W 100% się z kolegą zgodzę ... Nie dość że zmiany wprowadzają niby na "lepsze" a tak naprawdę to jest czysty idiotyzm z niektórymi ich procesami ... Do tego pranie mózgu robią i jak była jedność na zakładzie tak teraz porobiły się grupki a do tego wszystkiego jeszcze broń Boże jeden drugiemu pomoc niech się wali zasypuje etc. To masz robić swoją robotę niech się skończy albo sam zwolni bo nie wytrzyma ... Szkoda słów .... Ps. Nie pozdrawiam a tym bardziej nie będę się płaszczyl przed tymi co przyjeżdżają na kontrolę do Jurajskiej. Warszawiaki zapyziale

Pomocna?
Tak6Nie1
Zgłoś
Hortex PR
@Pracownik

A kogo do Was wysyłają? Konsultantów czy Hortexowych?

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Roman
@Pracownik

Dokładnie pospostwo z Warszawki na niczym barany się nie znają, Wont z Naszego terenu że też taka nieydaczna pseldo,, firma,, przy płakała się do takiej prestiżowej Firmy jak JURAJSKA

Pomocna?
Tak3Nie2
Zgłoś1
MM
@Jura

Właścicielem jest fundusz z ameryki południowej, hortex to nie jest juz polska firma... po nowym roku fundusz powołał nowego dyrektora, który robi swoje porządki, takie jak robił w poprzednich firmach. Bakaland podobne ruchy niedawno miał, juz kolejne wypowiedzenia podobno w Polsce poszły w ostatnich dniach miesiąca. Takie ruchy w sezonie? chyba rzeczywiście chcą ten sezon położyć, a inne firmy wykorzystują ciągłe zawirowania i zmiany.

Pomocna?
Tak6Nie
Zgłoś
Porter
@MM

Ten nowy dyrektor robił to w każdej poprzedniej firmie i zaraz potem szybko z nim robili porządek. Zwalniają PH chociaż obiecał, że nikogo nie będą zwalniali, zawierucha straszna, chyba trzecia w ciągu dwóch lat, a maspex i wodziarze się cieszą:)

Pomocna?
Tak17Nie
Zgłoś
Centralny Klient
@Porter

Totalna demolka i dramat się dzieje, u mnie spadki dwucyfrowe, zamieszanie, zmieniają serwis/ludzi, nie wypłacają na czas bonusów, takiego bałaganu to już mogą nie posprzątać, a pewnie za pół roku będzie inny Pan Dyrektor sprzątał.

Pomocna?
Tak18Nie
Zgłoś
MM
Pracownik
@Centralny Klient

Pozostaje patrzeć co robi konkurencja, i czekać cieprliwie aż fundusz się obudzi :) Budżety na KK wypłacane po 3 miesiącach, o detalu nie wspominając jakie długi na sklepach. Na niektóre sklepy PH nawet nie mają co wchodzić, bo kierownicy chcą ich zjeść. Ceny na nic nie ma, budżetów też, plany musisz robić, konkurencja odjeżdża. Masakra! Jak ktoś myśli o aplikowaniu, to niech się dwa razy zastanowi :)

Pomocna?
Tak9Nie1
Zgłoś
Buli
Klient
@Porter

Po biurowych korytarz krążą głosy, że to co się teraz dzieje to sabotaż na najwyższych szczeblach, mało realne ale jak się patrzy na wyniki to kto wie.

Pomocna?
Tak14Nie1
Zgłoś
Ciekawa
Klient
@Buli

Ja słyszałam, że coraz głośniej jest w temacie przejęcia mokrej części Hortex przez producenta jednej ze znanych marek napojowych. To może jedyny ratunek dla tej firmy, oni już sami nie wiedzą co robić, zmieniają co 3 miesiące ludzi na różnych poziomach, zamieszanie trwa w najlepsze już chyba trzeci rok.

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Poinformowany
Pracownik
@Ciekawa

To że sprzedadzą Hortex w częściach było wiadomo od samego początku. Ten fundusz po to kupił firmę aby ją podzielić i sprzedać w częściach. Przy okazji zredukowali część etatów, obcięli budżet do minimum. Przyjdzie nowy właściciel będzie musiał sporo zainwestować ... Ale niektórzy którzy trzymają z funduszem się odkuli...

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Hortexa
Kandydat
 Pytanie

Ile zarabia przedstawiciel handlowy w Hortex na rękę?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Wschód
Pracownik
@Hortexa

hej, od trzech miesięcy po 2800 max 3000, premia pozostaje na papierze i tak już chyba będzie.

Pomocna?
Tak23Nie
Zgłoś
Jabadu
Klient
 Pytanie
@Wschód

Kasa jest marna, ludzie zastraszani a nowy Vice ma wyniki na poziomie wyników które miał w agrosie, czyli zaraz Hortex będzie miał udziały na poziomie fortuny, kto zatrudnia takich egomaniaków?:)

Pomocna?
Tak19Nie
Zgłoś
Bez trzymanki
Pracownik
@Jabadu

Wyniki to jedno, a to co on robi z ludźmi to drugie, jeżeli nie zajmie się tym HR to będzie oznaczało, że nikt nad niczym nie panuje, obrażanie ludzi, wyzwiska, krąży plotka że w ub tygodniu dał pokaz maksymalny, amen

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
nie lubię reklam
Klient

po samym nicku domyślcie się

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś
Arleta

@Przedstawiciel Handlowy czy targety są trudne do wyrobienia? I czy wraz ze stażem pracy wzrasta pensja?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Małgorzata
Klient

W punkt. Jeden facet który rządzi chyba jest z Jurajskiej , a drugi z mrożonek, obaj wiedzą tyle co PH po 3 msc pracy, lepiej nie będzie, jak zadania i systemy tworzą panowie ktorzy siedzą w domu i tylko wymagają, tyle.

Pomocna?
Tak15Nie1
Zgłoś
Gość
Klient
@Małgorzata

Co może wiedzieć Pan z Jur, jak on przyszedł z (usunięte przez administratora)i został wprowadzony do firmy na chwilę przed sprzedażą Jur do Hortexu. Co więcej został wprowadzony na stanowisko dyr, o którym nie miał pojęcia i doswiadczenia wcześniej. Jego promotorem był człowiek o szerokich wizjach, które szybko zostały zweryfikowane. Co do Pana z mrożonek to efekty były, jakie były jak został oddelegowany do Jur. Nic dodać nic ująć.

Pomocna?
Tak12Nie
Zgłoś
Golaska
Pracownik
 Pytanie
@Małgorzata

Dodajmy, że dzieki tym Panom i ich szefowi mamy kolejny miesiąc bez premii, pracy więcej a kasa marna, podstawa i się ciesz. Pan K z Jurajskiej dba o swoich dawnych ludzi z Jur i pod stołem wybrani kasę dostają, ciekawe co na to nasze kadry, że PH hurt mają lewe dodatki od przełożonego?

Pomocna?
Tak11Nie
Zgłoś
Pytanie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 88 dni.
 Pytanie

Wiecie może czy w Hortex Holding S.A. szukają chętnych na staż?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Przedstawiciel Handlowy
Pracownik

To będzie obiektywna opinia. Owszem od czasu nowego prezesa troszkę się w firmie pozmieniało niekoniecznie na lepsze. Osobiście jestem mega zadowolona w pracy w tej firmie. Zespół mam bardzo fajny , na czele z Szefową. Pracy jest rzeczywiście dużo , ale jak ktoś żyje w przekonaniu ze PH jeździ po sklepach, uśmiecha się i spija kawki- zawsze będzie rozczarowany. Są targety do wyrobienia, jest jakościówka i jak parametry wyrabiasz odbierasz premie w zależności od wielkości wyrobionego targetu. Jeśli zrobisz wszystko na maxa - będziesz naprawdę zadowolony. Firma daje narzędzia do realizacji celów.Reszta to nasza praca i relacje na sklepach. Osobiście polecam. Jeśli natomiast komuś bardzo nie pasuje - na siłę nikt nikogo nie trzyma.

Pomocna?
Tak4Nie17
Zgłoś
Tomi
Pracownik
 Pytanie
@Przedstawiciel Handlowy

Albo pracujesz w mrożonkach albo nie jesteś u nas PH , tylko może zadowolonym rks? W mokrym jest klapa totalna, zero wsparcia, bałagan, brak budżetów i chaos a premia jest tylko na papierze.

Pomocna?
Tak18Nie1
Zgłoś
Aspirująca na laborantkę
Użytkownicy czekają na odpowiedź 137 dni.
Kandydat
 Pytanie

Witam wszystkich, Proszę o komentarz, czy warto ubiegać się o stanowisko laborantki w Hortexie w Skierniewicach i jak ma się ilość obowiązków do wynagrodzenia? Czy trzeba mieć doświadczenie, czy warto próbować z wykształceniem, ale bez doświadczenia? Dziękuję za odpowiedzi :)

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Sebek
Klient
 Pytanie

Na jakie zarobki można liczyć jako pracownik rozliczeniowy w dziale produkcji?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
ktosik
Pracownik
@Sebek

Niewiele powyżej najniższej krajowej. To stanowisko jest niedoceniane;-(

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Obiektywny

Czytam większość tych opinii i tylko jedno mi przychodzi na myśl, że w większości nie chce się tym wszystkich piszącym pracować, tylko narzekać. Pracuje w Hortex od 4 lat, jest różnie jak wszędzie, raz premia wpadnie cała, raz częściowo a czasem nie wpadnie. Wymagania są spore, obowiązków dużo ale mamy bardzo mocne wsparcie, mnóstwo promocji i różnego rodzaju pakietów i wszystko zależy od tego jak to wykorzystamy, jak wszystko dobrze dogramy to wyplata z premią jest naprawdę dobra. W tym miesiącu przy realizacji planu i zadania dodatkowego przyszła kasa ponad 4000 PLN, do tego jest samochód z którego można korzystać prywatnie plus inne narzędzia, nie ma co narzekać , ale marudy zawsze się znajdą. Teraz jest trochę nerwowo przy połączeniu z Jurajską, nie wiadomo kto i ilu nas zostanie, ja robie Swoje, szef też jest OK i uważam, że wiele tych komentarzy to zwykła głupota najczęściej tych niezadowolonych z którymi firma się pożegnała.

Pomocna?
Tak34Nie14
Zgłoś8
Ona
@Obiektywny

A na jakim terenie pracujesz? To niestety jest mocno powiązane z tym jakiego masz kiero i wsparcie, różnie z tym bywa. U mnie bywa różnie ale też nie narzekam.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Max
@Obiektywny

Wiadomo przecież że lidzie z Jurajskiej wylecą wszyscy, przecież jak ktos sie zwolnił z Jurajskiej to nie ma żadnego nowego etatu na jego stanowisko prwnie chca ich przetrzymać do konca roku a później wszystkich wywalą od góry na dół...

Pomocna?
Tak1Nie2
Zgłoś
Obiektywny
@Ona

Wsparcie mamy takie same, każdy ma to samo, wszystko zależy od tego jak wykorzystasz i jakie masz relacje na sklepach no i jak pisałem , ważne jest wsparcie RKS. Ja pracuje w Poludniowo-Zachodniej Polsce.

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Dorota
@Obiektywny

A jak wygląda rozmowa o pracę w Hortex? Interesuje mnie też, jakie mają wymagania. Z góry dzięki za info.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Paweł
@Dorota

Trudno powiedzieć jak wygląda, zależy na kogo trafiasz. Ja miałem rozmowę z rks i jego szefem(około rok temu)i było bardzo OK Nie dostałem pracy niestety, ale sama rozmowa bardzo dobra, bez głupich pytań i podchwytliwych zaczepek. Po rozmowie podziękowania a za dwa dni informacja, negatywna niestety, ale również przekazana w grzeczny i konkretny sposób

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Cała prawda
@Obiektywny

4000 zł na umowę o pracę przy zapięciu planów dla Ciebie to jest dużo.? No to Ty chyba nie masz ani ambicji ani ochoty do pracy to po pierwsze. Po drugie premie całościowe wpadają raz góra dwa razy do roku. Po trzecie zapomniałeś wspomnieć ,że odliczenia za samochód i opiekę medyczną istnieją i są odliczeniami od postawy wynagrodzenia. Po czwarte w Hortexie nie jesteś ani koordynatorem ani przedstawicielem tylko zwykłym ankieterem. Po piąte karierę można zrobić tylko gdy z kolegami z grupy dobrze się trzymasz,a donosisz na górę. Po szóste przejęcie Jurajskiej było takie,że z Hortexu zwolnili więcej osób niż z Jurajskiej. Po siódme z Jurajskiej Ci którzy nie przyszli to w większości osoby które nie chciały pracować za 2900 zł netto - odliczenia za użytkowanie auta - opłata medyczna + premia której większość osób nie robi i do tego dwutygodniowy okres wypowiedzenia w Jurajskiej bez możliwości odprawy,bo przejście za porozumiem stron z Jurajskiej ,a w zamian niższa pensja w Hortex i dwutygodniowy okres wypowiedzenia gdzie odprawy w Jurajskiej były wyższe za trzy miesiące pracy niż 4 miesiące tyrania w Hortex. Po ósmej bajzel jaki panuje w Hortexie podczas procesu "synergii" jest taki,że aż dziw bierze,że nikt z Funduszu tego nie widzi ,ale pewnie P.Niewa***** ma mocne plecy. Po dziewiąte bajki o sokach i ich niesamowitej pozycji można wsadzić między bajki ,bo w kanale nowoczesny to wy nawet koordynatorów nie macie ,a Tymbark i Maspex śmieją się Hortex'owi w twarz. Po dziesiąte amen..

Pomocna?
Tak11Nie2
Zgłoś
Kacper
@Cała prawda

Święta prawda. Dla ludzi z jurajskiej, to były oferty poniżej krytyki. Hortex jest w czarnej (usunięte przez administratora) Bez znajomości rynku wodnego, bez dobrych handlowcow, nie podpisali umów ludzie, ktorzy po 20 lat pracowali. Sorry, ale za takie pieniądze, "ankietować" 2 firmy wg standardu Hortexu, to żaden szanujący się ph nie będzie pracował.

Pomocna?
Tak4Nie3
Zgłoś
Matii
@Kacper

Tylko czekać do sezonu.... :-) ale jaja..!

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Świadek zajścia
@Cała prawda

Państwowa Inspekcja Pracy się powinna tym zająć . To co się tam działo w 43 tygodniu to była "rzeź", mam ponad 50 lat i jeszcze czegoś takiego nie widziałam . Fundusz powinien się tym zainteresować !

Pomocna?
Tak8Nie
Zgłoś
Marta
@Świadek zajścia

Ja, tak sądzę, że to działanie na niekorzyść firmy Hortexu, jak i jurajskiej.

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Mati
@Cała prawda

Prawda! Pan z mrożonek uprawia własny cyrk, to się wszystko rozwali, facet myśli że z soków zrobi mrożonki a pojęcie nie ma jak się pracuje z wodą i napojami. Na dodatek te ich pomysły pochodzące z ICE, trzeba być totalnym ignorantem żeby porównywać wode/napoje z mrożonkami gdzie wyniki spadają same a PH pracują połowę tego co w napojach. Powodzenia, dalej sie bawcie, maspex dopiero teraz was połknie, z takim luzem jak w mrożonkach to panie PN w napojach wyników nie zrobicie!

Pomocna?
Tak3Nie1
Zgłoś
Dymek
@Mati

To jest już równia pochyła. Tutaj już tylko w dół. Niestety.

Pomocna?
Tak2Nie1
Zgłoś
pracownik
@Mati

Super łatwo się tak bluzga na innych , co nie? Najlepiej weź się za pracę i pomoc, pisać każdy umie i się mądrzyć, trudniej z robotą. Ci którzy się starają nie mają się czego bać, wszyscy pożyteczni z hortex zostali, tacy jak ty niech szukają sobie miejsca gdzie indziej jak się nie podoba.

Pomocna?
Tak4Nie4
Zgłoś
KaR z jurajskiej
@Cała prawda

I tu się muszę zgodzić z dekalogiem kolegi. Dawno nie dostałem tak w "twarz" jak hortex to zrobił, w jurajskiej pracowałem 6 lat i nawet żadna osoba nie zadzwoniła by poinformować mnie ze nie mają dla mnie miejsca zwalili to na barki HR jurajskiej. Źle wam nie życzę ale ktoś was oceni jak się okaże że odszczeliliscie sobie ostatnią sprawną mogę.

Pomocna?
Tak5Nie2
Zgłoś
Oficerka
@Kacper

Wszyscy tylko o dziale sprzedaży i przedstawicielach, nikt nie patrzy na to co się w BZ dzieje! Pracy i zadań tyle, że wiele dziewczyn nie wie co robić aby się wyrobić, siedzi się po godzinach a i tak cały czas są zaległości. To połączenie i przejęcie wszystkich zadań z Jurajska to kpina, bez pomysłu i jedno wielkie zamieszanie Dodatkowo niektórzy Panowie chyba wody sodowej się za dużo napili, arogancja i tupet to codzienność, nikt nie narzeka głośno bo się wszyscy boją, atmosfera jaka tutaj panuje to szkoda słów, odradzam zdecydowanie.

Pomocna?
Tak5Nie
Zgłoś
Micha
@Oficerka

PH odchodzą z hortexu też Wam to polecam

Pomocna?
Tak3Nie1
Zgłoś
DD
@Obiektywny

Czy przyjmują teraz do Hortex na woj. Lubelskie ??? bo jestem zainteresowany pracą jako Przedstawiciel Handlowy :))

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Aleks
@DD

Nie polecam lipna kasa

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś
Uciekaj
@Micha

Trzeba (usunięte przez administratora) jak najdalej! Teraz nadeszła kolejna restrukturyzacja (usunięte przez administratora) Z dawnego Hortex został tylko proch, teraz tylko (usunięte przez administratora) i sie czasem nie odzywaj bo Ci szef sprawdzi i udowodni że w sklepie byłeś 3 a nie 5 minut i sie tłumacz.

Pomocna?
Tak9Nie1
Zgłoś
PP
@DD

Tak, aplikuj, teraz bierzemy wszystkich bo mało kto chce????

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś
Pomorzanie
Były pracownik
@Uciekaj

Chyba o tym samym szefie myślimy, siedzieć w domu i sprawdzać ile trwały wizyty, a potem „mam Cie” Pozdrowienia dla Michała.

Pomocna?
Tak13Nie
Zgłoś
Xxzy
Użytkownicy czekają na odpowiedź 176 dni.
Kandydat
 Pytanie

Witam, czy wybrano już PH na Kalisz,ostrow,Turek? Czekam za jakakolwiek odpowiedzią, może ktoś coś wie?

Pomocna?
TakNie2
Zgłoś
AZ
 Pytanie

Witam! Proszę o info, jak wygląda praca jako PH w mrożonkach ? Ilość wizyt ? Jaka flota ?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Jakub
Kandydat
@AZ

Do mrożonek to startuj bez pytań. Lider na rynku, odwiedzają tylko wybrane sklepy, tam gdzie mają problemy to nie odwiedzają bo nie takiej potrzeby, plany cały czas na 100%, zupełnie inna praca jak w sokach.

Pomocna?
Tak1Nie1
Zgłoś
PH

Jak wyglada praca na PH detal i hurt. Szczególnie jaka podstawa?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
LAIK

Reasumując to ludzie tworzą firmę. Tak jak piszesz K.S. rozbudował firmę i doobrze sprzedał...;-) A nowi panowie z dużego LOGO P.PSI ....???????

Pomocna?
Tak16Nie1
Zgłoś
Rudy
@LAIK

Jak rządził K.S to wszystko było tak jak być powinno, wszyscy patrzyli w tym samym kierunku i były wyniki i była atmosfera. Obecni guru z P robią chyba trzecią lub czwartą restrukturyzację, jak zwykle na dole, no bo góra idealna, ciekawe kto i kiedy ich rozliczy z tego co robią z tą firmą, a może taki mają cel, kto to wie...

Pomocna?
Tak17Nie1
Zgłoś
Monika

Hej, macie może jakieś info jak płacą w Skierniewicach na produkcji? Jestem zainteresowana, ale nie mam pojęcie jakie dają warunki, jest jakiś socjal?

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś
andżi
@Monika

17 brutto na start

Pomocna?
TakNie2
Zgłoś
LAIK

Pracowałem w Hortex ponad 10 lat. Trzeba jednak pamiętać że to Ludzie tworzą każdą firmę. 9 lat bardzo dobrej pracy i z efektami w postaci ponadstandardowych realizacji celów i planów. Niestety przy zmianie właściciela coś nie poszło... co ano powstały zmiany kadrowe od góry do... Nadal firmę tworzą ludzie ale inni... Jest ciężej niż kiedyś- mało powiedziane... Nie ma efektów - mało powiedziane

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
zdzisiek
@LAIK

LAIK Miałem to samo doświadczenie z Hortex. Za poprzedniego właściciela trzeba było zapier… ale było to doceniane. Teraz jeśli nie jesteś ,, od nowych'' jesteś beee. Choćbyś stawał na głowie i tak każde twoje potknięcie jest wyolbrzymiane do skali katastrofy a każdy sukces jest przypisywany komuś z nowych... Dodatkowo do głosu doszły osoby ze starej ekipy których wiedza i umiejętności są wątpliwe ale bez wątpienia są mistrzami ,, wciskania kitu'' co jest łykane przez Nowy Zarząd. Takie numery by nie przeszły za czasów T. Kurpisza ;-( Pomimo tego wszystkiego w firmie nadal jest sporo osób które robi co do nich należy ale ile jeszcze tu wytrzymają? Jedyna szansa że w niedługim czasie tą firmę kupi ktoś z branży z wizją i strategią długofalową …

Pomocna?
Tak5Nie
Zgłoś
Zdun
@zdzisiek

Oho, na tych ściemniaczach z polskich ogrodów zaraz się poznają, namieszali tak że ludzie nie wiedzą co mają robić, zadań tyle że fiu, w dodatku na dwóch kategoriach. Udawanie że soki i woda to mrożonki się kiedyś skończy i wypłynie brak kompetencji, oby za późno nie było dla tej firmy. Masz racje zostało tu jeszcze kilka rozsądnych osób, ciekawe na ile mają jeszcze wiary, bo jak ja to oceniam po panu który do nas przyszedł z mrożonek i udaje że pracuje, to nie daję na to żadnej szansy.

Pomocna?
Tak8Nie1
Zgłoś
Janusz
@Zdun

Zmiany już są. Czyżby jednak wyników na wodzie nie było...?

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Kumaty
@Janusz

To jest raczej pytanie czy wyniki na wodzie będą. Dopiero sezon się zaczyna. Raczej jak ktoś jest w temacie to się pod pewnymi rzeczami nie podpisze...

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś

Zostaw merytoryczną opinię o Hortex Holding S.A. - Warszawa

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 115 175
  2. olx.pl 2 736 098
  3. pracuj.pl 2 718 511
  4. linkedin.com 2 689 259
Hortex Holding S.A.
2/5 Na podstawie 155 ocen.