Adres: Mszczonowska 2, 02-337 Warszawa

NIP: 5671407582 KRS: 0000032687

2 150 159 5 1

Opinie o Hortex Holding S.A.

Filtruj opinie po kryteriach:

zorientowany

Wisi tu piękny komentarz z 2017r. ale obecnie mamy 2019 i wygląda to tak, że przez rok rządów panów z Pepsi kilkadziesiąt osób zostało zwolnionych i kolejne kilkadziesiąt odeszło samemu. Pensja PH spadła z 3800 do 2800 netto. Czyli do poziomu sprzed 10 lat. Tak trzymać!

Tak11Nie
Iza
@zorientowany

Dziękuję Ci za przekazanie nam tych informacji - mam nadzieję, że są one sprawdzone. Czyli - Twoim zdaniem - sytuacja w firmie Hortex Holding pogorszyła się po objęciu rządów przez nowe osoby. Ale może jest tak, iż chcą one po prostu wdrażać nowe pomyły i za jakiś czas znów się tam polepszy. A Ty wypowiadasz się jako były bądź obecny pracownik firmy czy jako jej obserwator?

TakNie2

Maksio
@zorientowany

Wszędzie gdzie przyjdą ludzie z coli jest (usunięte przez administratora)

Tak9Nie
Szymon
@Maksio

Niepokojące są informację o tym, że zarobki na stanowisku przedstawiciela handlowego tak drastycznie spadły. Różnica w wysokości 1000 zł netto na miesiąc to duża obniżka. Wiecie może, czy poza podstawową stawką wynagrodzenia można liczyć również na ewentualne pozapłacowe świadczenia dodatkowe? Mam nadzieję, że ktoś z Was odpowie.

Arka Gdynia ekhm świnia
@zorientowany

Niestety, ale sama prawda. Pracuje w firmie jako PH 5 lat, były okresy lepsze i gorsze, ale tak tragicznie jeszcze nie było. Dziwne, że na obecnym rynku pracy tak lekceważąco podchodzi się do ludzi, którzy stanowią filar sprzedaży detalicznej organizacji. Jeszcze kilka miesięcy i nie zostanie tutaj kamień na kamieniu.

Tak5Nie
Teresa
@Arka Gdynia ekhm świnia

W Hortex Holding pracujesz już aż od pięciu lat, a więc nie ulega wątpliwości, że masz okazję obserwować zachodzące zmiany w tej firmie. A jak uważasz - co mogłoby realnie przyczynić się do znacznej poprawy sytuacji w niej? Widziałam, iż cały czas trwa tam rekrutacja, a zatem można byłoby przypuszczać, iż wszystko mają tam pod kontrolą. Jak się do tego odniesiesz? Zachęcam Cię do dalszej dyskusji.

Arka Gdynia ekhm świnia
@Teresa

Będąc graczem mniejszościowym na rynku soków, Hortex zawsze osiągał świetne rezultaty rynkowe głównie dzięki małej rotacji i świetnym relacjom PH na sklepach. Teraz PH to tylko cyfra, nie ten to następny, co przekłada się na wyniki. Dodatkowo wywalili ~20 osób obsługujące kanał nowoczesny, i teraz - prawie rok później - już chcą wrócić do ich obsługi jak się obudzili, że w ten sposób uciekły im ogromne pieniądze. Obierz to sobie za odniesienie tego jak kadra menadżerska ma wszystko pod kontrolą. Premie dostaje około 40% pracowników, dzięki czemu zarabiają podobne pieniądze jak przed rokiem, cała reszta idzie z gołą podstawą 2800 zł (jako PH w Polsce w 2019 roku). #samaprawda Pozdrawiam

Były PH
@Maksio

To prawda! Przyszli pepsiarze, rozwalili cały dział sprzedaży, za dwa razy większą kasę zatrudnili Swoich „kolesiów” a wyniki słabe.Nepotyzm jaki tam obecnie panuje jest porażający.

Tak10Nie
Marek
@Były PH

To aż strach co będzie z Jurajska A dobrze się rozwijała to pewnie nie zostanie z niej kamień na kamieniu

6 lat jako PH
@zorientowany

Dzisiaj dali nowe plany i jeszcze bardziej je wykręcili xD Biorąc pod uwagę ilu PH zrobiło plan w lipcu to jestem już niemal pewien, że Hortex nie ma pomysłu na to co zrobić z ludźmi z Jurajskiej więc specjalnie tak układa plany premiowe żeby jak najwięcej przedstawicieli sami się zwolniło. Redukcje etatów są drogie, a tak to jeszcze zaoszczędzą na wypłatach dla PH, a na miejsce tych co się zwolnią, wrzucą ludzi z Jurajskiej. Pytanie czy takie zabiegi są legalne? I jak ewentualnie przed sądem pracy udowodnić odrealnione plany sprzedażowe?

Maks
@6 lat jako PH

W jurajskiej też kosmos plany, mam większy plan na terenie niż PH hortexu pewnie będą przebierać Good luck

Dystrybutor Dolny Śl
@Arka Gdynia ekhm świnia

Generalnie to macie jeden problem, w sokach ludzie zapieprzają a w mrożonkach pracę kończą o 14, a wyniki mają mrożonki, soki mają problemy! Taki rynek, prawo lidera chociaż ja na sokowych nic nie mogę powiedzieć, wspierają ile potrafią...powodzenia życzę.

Tak5Nie
ph sokowy
@Dystrybutor Dolny Śl

Powiedz to mojemu szefowi! Gniecie mnie mocno, wymaga i oczekuje-obiektywnie jednak dodam że mocno też wspiera! laska z mrożonek na tym samym terenie się ze mnie śmieje bo jak ja jestem na 10 wizycie to ona już kawkę pije z kolesiami i do domu się ulatnia! Inne firmy, w sokach mamy caly czas ciśnienie, mrożonkowi udają że pracuja i u nas nie dali by rady nawet miesiąc!

PH 5 Lat
@ph sokowy

A co ma robić Twój szef? W sokach nie ma spania jak w mrożonkach, trzeba zapieprzać!!! Ja za ost 6 miesięcy premii nie dostałem raz i jak czytam tych marudów to mi sie słabo robi! Nikt nam premii za darmo nie da i jak się Wam robić nie chce to zmieńcie pracę, ja nigdzie się stąd nie ruszam, mam szefa który zawsze jest ze mną i to jest OK, wymaga ale pomaga! Wkurza to, że w mrozonkach mają takie luzy, ale nie patrzcie na nich tylko róbmy Swoje!

Tak1Nie3
Maks
@PH 5 Lat

Bez premii przez 6 m-cy to albo masz dobra podstawę albo gdzie indziej Cię nie chcą

Andrzej
@PH 5 Lat

Skoro obijales się w czasach gdy płacono za realizację planu Total Polska to teraz kręcisz wzrostu pewnie na planie 50 000. A Ci co zawsze solidnie pracowali nie są wstanie zrobić wzrostów 30% rok do roku na planie 130 000. Ale spokojnie znając życie nie długo nie będzie nikogo z planem poniżej 120 000.

ph sokowy
@Maks

Czytaj z uwagą, przez 6 miesięcy nie wziąłem raz, czyli pięć razy wziąłem, weź się za robotę a nie narzekanie to też zarobisz

Paweł

witam . W firmie pracuje na stanowisku pH mrożonki od 8 lat . Z ręka na sercu wszystkim poleciłbym ta firmę . Zarobki na poziomie 3500-4000 netto. Dodatkowo każdy pH który przepracował minimum 1rok na święta dostaje premie 800 netto. Oprócz tego za każdy dzień urlopu otrzymujemy dodatek ok 90 zł brutto. Obecnie w moim zespole wszyscy jeździmy skodami fabiami. Oczywiście każdy od samochodu oczekuje czegoś innego ale przypominam kolega handlowca ze samochód to tylko narzędzie.... Atmosfera pracy z zachodniej Polsce bardzo dobra począwszy od pomocnych sobie przedstawicieli a kończywszy na naszej Dyrektorce . Co do standardów pracy... jeśli ktoś chce przyjść z myślą ze będzie jeździł i robił tylko ankiety to jest w błędzie ... Praca skupia sie w dużym stopniu na jakościowce i wizerunkowi naszej marki u klientow . System premiowy to realizacja zadań oraz wynik całej Polski. Nie wiem jak to jest w innych firmach ale u nas wszyscy gramy do jednej bramki i każdemu z nas zależy na realizacji planu na straży którego stoją RKS i Dyrektorka. Prace stracić można jedynie za postawę i naprawdę trzeba sobie na to zasłużyć . Wszystkim którzy chcą kabinowac odradzam składanie CV do naszej firmy poniewaz poziom kontroli jest na bardzo wysokim poziomie począwszy od sprawdzania długości wizyt na sklepie a kończywszy na geolokalizacji ...

Tak33Nie7
Poznaniak
@Paweł

Hej piszesz o stabilności pracy w Firmie kilkuletniej jako PH , to dla czego od 2014 w Poznaniu srednio raz w roku szukaja PH. Teraz też jest ogłoszenie ,ze rekrutują do Polskiego Ogrodu wiem ,ze kiedyś był podział firmymy na soki i mrozonki,ale teraz Polski ogórd chce zatrudnić do sprzedaży soków i mrożonek. To według mnie nie stabilności zatrudnienia powyżej roku.

Tak8Nie

Patrycja
@Paweł

hej, na jakim terenie pracujesz?

g
@Poznaniak

To choroby, ciąże i tym samym ogłoszenia dotyczą zastępstw

@Patrycja

Wielkopolska

@Poznaniak

Jeżeli widzisz ogłoszenie do Polskiego Ogrodu to jest to ogłoszenie do pracy w mrożonkach. Nie ma możliwości aby jeden ten sam PH sprzedawał zarówno soki i mrożonki. Owszem kiedyś taka sytuacja miała miejsce ale jest to przeszłość rzędu ok 6 lat wstecz. Nawiazując natomiast do ofer pracy , nie przypominam sobie aby od 2014 roku w Wielkopolsce miały miejsce rekrutacje spowodowane ustaniem stosunku pracy . Rekrutacje o których mowa wynikają z faktu bycia kobiet w stanie błogosławionym...

TakNie1
Poznaniak
@g

znów ciąża ,choroba ? Czy jednak zabawa z ludźmi i częste zwalnia przynajmniej raz w roku Ph na Poznań. Ps znów ogłoszenie rekrutacyjne na to stanowisko na teren Poznański. Czyli jednak brak stabilności w Ph fakty o tym mówią od 2014:)

Paula81
@Paweł

A jak przebiega rekrutacja ?jakie pytania mogą zadać itp.

Jerzy
@Paula81

Interesowała Cię rekrutacja związana z pracą w firmie Hortex Holding. Czy udało Ci się dowiedzieć czegoś na ten temat? Może sama miałaś okazję uczestniczyć w procesie kwalifikacyjnym i mogłabyś podzielić się z nami swoimi wrażeniami? Twoja wypowiedź na ten temat będzie pomocna dla każdego z czytelników tego wątku.

PeeWee

Redukcje etatów idą pełną parą

Tak16Nie
Yrc
@PeeWee

Będą nowi ludzie?

Peewee
@Yrc

Ok. Widzę że redukcja to zbyt skomplikowane pojęcie. Prościej - zwalniają starych ludzi likwidując ich stanowiska pracy. Nie ma stanowisk, nie ma nowych ludzi.

nick
@Peewee

Są też nowe stanowiska i nowi ludzie. Pojawiło się kilka ogłoszeń pracy na pracuj.pl

Tak2Nie1
Qwer
@nick

To ci co sami się zwolnili

nick
@Qwer

Z tego co wiem, to nie tylko :)

Peewee
@nick

Te junior i inne menagery to nowe etaty. Przedstawicielskie etaty to normalna rotacja. A dodatkowo od września bodajże zlikwidowali około 30 stanowisk.

Jerzy
@Peewee

Piszesz o rotacji pracowników i redukcji etatów. Jednak na stronie pracodawcy http://www.hortex.pl/o-firmie/kariera/ cały czas są poszukiwani pracownicy we wszystkich działach, to znaczy: technicznym, produkcji, jakości, logistyki, laboratorium, utrzymania ruchu i magazynu. W obszarze sprzedaży firma oferuje zatrudnienie na stanowiskach: przedstawiciela handlowego, regionalnego kierownika sprzedaży i regionalnego dyrektora sprzedaży. Dają możliwość rozwoju poprzez szkolenia i wewnętrzne awanse. Co myślisz o tych ofertach rekrutacyjnych? Wynika z tego, że firma nadal funkcjonuje i potrzebuje nowych pracowników.

Tak2Nie1

poznaniak

znów ciąża ,choroba ? Czy jednak zabawa z ludźmi i częste zwalnianie przynajmniej raz w roku Ph na Poznań. Ps znów ogłoszenie rekrutacyjne na to stanowisko na teren Poznański. Czyli jednak brak stabilności w Ph fakty o tym mówią od 2014:)

Ges
@poznaniak

Chętnie się dowiem coś o pracy bo aplikuje na Poznań właśnie... Tak zle?

Ciekawski John

Witam, pytanie o stanowisko Kierownika Regionalnego ds. Detalu na Warszawę i okolice, jaka kasa jakie auto ilu PH pod sobą i ogólnie jak atmosfera w firmie?

Ewa
@Ciekawski John

Ostatnie 4 miesiące sama podstawa. Jak to mówią "dobrze to już było..."

Handlowiec

To prawda. Ludzie przyjmujemą pracę która im nie odpowiada, a później narzekania. Ogólnie to takie wylewania pomyj na firmy anonimowo na forum jest słabe, mam kumpla który pracuje jako PH w Hortex i obiektywnie ocenia firmę OK, pamiętajcie, że wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

Marta

@Gość nie wiem o jaki wpis chodzi i z racji tego, że nie jestem pracownikiem firmy Hortex Holding S.A. nie mogę powiedzieć czy coś co tu taj jest napisane jest prawdą. Może zapytaj innych użytkowników o zdanie? Jest szansa, że Ci pomogą.

@Marta

Marta jak nie wiesz o jaki wpis chodzi wystarczy zjechać niżej i znaleźć to nie jest trudne. Ja nie pytam Ciebie czy ten wpis jest prawda tylko pytam czy możesz się dowiedzieć ponieważ taka informacja jest przydatna.

Marta

@Gość nie jestem pracownikiem firmy Hortex Holding S.A. i nie mam żadnego związku z nią. Jestem niezależnym moderatorem forum gowork.pl i działam na forum, by pomóc osobom zainteresowanym pracą w firmie w znalezieniu przydatnych informacji. Stąd też różne pytania.

@Marta

Dziekuje za odpowiedź. A możesz się dowiedzieć czy to prawda co pisała jedna z osób z tego forum A mianowicie mam tu na mysli osobę która ma pseudonim Kawa na Ławę. To jest również istotne o co pytał w kontekście ewentualnej pracy firmie Hortex.

Marta

@Gość, nie wszystkie oferty dotyczące pracy pojawiają się w Internecie, często też pracownicy otrzymują korzyści z tytułu polecenia, dlatego też takie informacje są istotne. Czy masz wiedzę o aktualnej sytuacji w firmie? Jaki rodzaj umowy jest oferowany przez tego pracodawcę?

@Marta

Marta oczywiście że są firmy które za rekonendacje dają korzyści. Ale tak czy inaczej firma ma obowiązek umieścić ogłoszenie rekrutacyjnie na zewnętrzny portal. Dokształć się proszę zanim zabierzesz głos.

realista
@Gość

Gość dokształć się proszę jest takie coś jak wewnętrzna rekrutacja

@realista

realista czytaj chłopczyku ze zrozumieniem A później zabieraj głos.

@Marta

Marta jesteś pracownikiem firmy Hortex?

Marta

@realista czyli chcesz nam przekazać, że w większości rekrutacja w firmie Hortex Holding S.A. odbywa się wewnątrz. Jest to poniekąd plus dla pracodawcy, bo przecież daje możliwość rozwoju i awansu swoim sprawdzonym pracownikom. Czy Tobie kiedyś udało się tak awansować?

Marta

@monika nie można pisać danych osób na forum. A jakie ma znaczenie, gdzie ktoś mieszka? Rozumiem, że jesteś rozczarowana wynagrodzeniem, które zostało Ci zaproponowane przez firmę Hortex Holding S.A. po rekrutacji i nie podjęłaś się pracy? Czy może jednak warto spróbować i potem negocjować warunki współpracy?

Leon

Może podpowiecie jaka jest atmosfera? Czy coś z socjalu macie w firmie?

Zainteresowany75

Witam, jest ogłoszenie na kierownika da sieci, ktoś może powiedzieć jakie warunki pracy i płacy

Miro

Czy firma ma jakieś nowe oferty pracy?

Endrju
@Miro

Sprawdź sobie na pracuj.pl

monika
@Miro

czesto szukaja przedstawicieli, bylam nawet na 3 rekrutacjach i radze uwazac na dzial z sokami i pana Roberta K. bo szuka to on raczej wrazen niz pracownika, zawraca glowe, opowiada same rewelacje jak to sie super u niego w dziale pracuje, i chociaz trzy razy mowilas jakie masz oczekiwania finansowe to oczekujesz ze skoro proponuje ci prace to warunki akceptuje ale okazuje sie ze nie:) jestescie po slowie, czekasz na skierowanie na badania i umowe tydzien bo akurat jest dlugi weekend i pan R lata po instagramie w szlafroczku dobrze sie bawiac a ty w tym czasie rezygnujesz z pracy i innych mozliwosci bo przyjelas prace w Hortex przeciez. A pan R po tyg dzwoni i przeprasza ale zarobki to tylko 3500 brutto i jednak nie bedzie mogl zaproponowac wiecej po probnym jak wczesniej mnie zapewnial :) Kompletnie nieodpowiedzialny typ, pan kierownik ze wsi zachlysniety warszawka. mam na to dowody bo sa sms, tel od niego wiec nie jestem msciwa i nie chce nikomu zaszkodzic. stwierdzam fakt. jak mozna zwodzic ponad tydz czlowieka i proponowac mu pensje ponizej krytyki, zapraszac na piwo nad wisle by poznac niby cala ekipe? Albo liczyl ze bede pracowala za grosze skoro zrezygnowalam z pracy albo chcial tylko poderwac mnie i taki sobie sposobik wymyslil. Zenada.. a mowil mi tez ze premia jest tylko pod warunkiem jesli caly kraj wyrobi plan. wiec rownie dobrze Ty w wawie mozesz flaki sobie wypruwac a jakis pan mieszkajacy pod np Ketrzynem uzna ze po co sie pocic skoro mu na zycie wystarczy i planu nie zrobi wiec ty w wawce o premii mozesz zapomniec. demotywacja moim zdaniem.

Tak7Nie
Marta

@Endrju, jak wspominałam wcześniej, forum służy także do dzielenia się ofertami pracy, zatem jeśli wiesz coś na ten temat, możesz w komentarzu wspomnieć, na jakie stanowiska trwają rekrutacje. Jesteś osobą zatrudnioną w firmie? Czy w rzeczowy sposób mógłbyś przedstawić aktualną sytuację? @Miro, jakie stanowisko interesuje Cię najbardziej? Jeśli zdecydujesz się na przesłanie CV, opisz proszę, jak przebiegała rekrutacja.

Marta

@Gość, nie każdy z użytkowników internetu trafia na każdy portal, a forum jest prowadzone po to, by pomóc zainteresowanym osobom, dlatego też informacje o aktualnych rekrutacjach jak najbardziej powinny się tu pojawiać. Zachęcam Cię do udzielenia rzeczowej opinii na temat pracodawcy- co możesz o nim powiedzieć?

@Marta

Marta to co mogę powiedzieć na temat tej Firmy to już poniżej napisała jedna osoba. " KAWA NA ŁAWĘ " poniżej.

@Marta

Jeżeli to prawda to nie jest to firma godna polecenia.

Marta

@Luk, czy wysłałeś już swoją aplikację do firmy? Może masz za sobą pierwszy kontakt z działem rekrutacji? Daj znać, jak wszystko przebiega. Może na forum znajdą się osoby, które odpowiedzą na pytania użytkownika @Luk? Zachęcam was do komentowania, wszystkie opinie mogą być pomocne.

Luk

Witam , wybieram się na rozmowę rekrutacyjna na stanowisko PH. Widzę że firma ma dość dobrą opinię jako procodawca. Możecie mi powiedzieć jak wygląda praca jako przedstawiciel, jakie są zarobki , od czego zależy premia , można używać samochodów prywatnie i jakimi samochodami jeżdżą? Z góry Dzięki

Tak14Nie

Igor

Słyszałem, że firma ma dobrą opinię jako pracodawca. Może podpowiecie jak się pracuje?

PH
@Igor

Ogólnie wszystko jest OK, jak wszędzie trzeba sporo KM robić i sporo czasu poświęcić na codzienne obowiązki, ale nie ma nagonki i szukania dziury w całym, zależy też gdzie trafisz.Ja pracuje dwa lata, kasa taka jak proponowali chociaż zero podwyżek i inne firmy uciekają z pensjami:( słyszy się że sporo ma się zmienić, firma się sprzedała i trochę niepewności jest.

Marta

@g, skąd masz takie informacje? Czy są one pewne? Na forum dzielimy się tylko sprawdzonymi, rzetelnymi informacjami. @Gość, jest to forum na którym dzielimy się informacjami dotyczącymi aktualnymi rekrutacjami w firmie, doświadczeniami z rozmów rekrutacyjnych oraz tym jak wygląda atmosfera i warunki pracy, dlatego każdy ma prawo zadawać pytania oraz wypowiadać się stosując do regulaminu. Zatem, czy obecnie prowadzona jest rekrutacja? Jeśli tak to na jakie stanowiska? Jak przebiega rozmowa rekrutacyjna? Jakie są możliwości rozwoju zawodowego w firmie? Zachęcam do dzielenia się wszystkimi istotnymi informacjami odnośnie firmy.

@Marta

Marta tak jak wspominałaś to jest forum na którym dzielimy się informacjami na temat przebytych rozmow i atmosfera. Jak ktoś szuka pracy to są do tego dedykowane inne portale. A nie zadawanie głupich pytan pod tytułem czy są prowadzone jakieś rekrutacje. Więc się zastanów zanim coś napiszesz...

Andrzej

Słyszałem sporo dobrego o firmie. Podpowiedzcie czy prowadzą rekrutacje?

@Andrzej

Użyj głowy człowieku. Jak Cię interesują jakieś rekrutacje to wejdź na portale z ogłoszeniami!!!.

Bogdan

wie ktoś czy są jakieś rekrutacje PH na terenie Dolnośląskiego?

Aga

Hej, dajcie znać ile płacą w sokach lub mrożonkach jako PH? Piszecie o wymaganiach , wszystko można zrobić tylko za ile?

Tak10Nie

Michał

Pracuję w firmie ponad pięć lat w dziale sokowym. Ogólnie bardzo fajna atmosfera, spoko kiero i zespół. Mocno firma jakiś czas temu postawiła na jakość, więc sporo liczenia, raportowania ale da się to spokojnie ogarnąć a z czasem nie stanowi problemu. Kasa mogła by być lepsza, nie jest źle ale jak nie zrobimy premii za Polskę to da się to odczuć na wypłacie, tracisz kilka stówek. Samochody bez problemu na weekend, dłuższe wyjazdy oczywiście tankujesz za Swoją kasę, ale i tak fajnie że można korzystać bez problemu w czasie wolnym od pracy. Ja jestem zadowolony, polecam wszystkim, chociaż pewnie znajdzie się na rynku firma która płaci lepiej i mnie wymaga, ale znajdą się też takie w których zajeżdzają ludzi za parę złoty...

zainteresowany
@Michał

Podpowiesz ile da się wyciągnąć, bliżej trójki, czwórki czy może piątki? Zastanawiam się nad aplikacją, na Północy szukają PH podobno.

Romuś
@zainteresowany

Warmia i Mazury. Nie warto - nowy kierownik, wszyscy uciekają.

zainteresowany
@Romuś

taka kosa, czy robi porządki w regionie ? tak czy inaczej ciekawy jestem ile można wyciągnąć, czy warto pisać...

KAWA NA ŁAWĘ

Witam mam pytanie... Czy to prawda że na stanowisku dyrektora( osoba odp za kierowników regionalnych miedzy innymi rejon Śląska ) jest osoba która nie posiada matury a co za tym idzie wyższego wyksztalcenia pan D.B. I nie pytam co ma wpisane CV tylko czy ukończył w ogóle te szkoły. Z góry dziękuję za odp.

Tak16Nie

aksa

hej ile się zarabia w kontroli jakości?

anonymous

Byłam przedwczoraj w w bistro Pieczarka -Hortex przy ulicy Piotrkowskiej w Łodzi. Byłam jedyną klientką a na zamówioną zupę czekałam przeszło 20 minut, jak Pani przyznała zapomniała o mnie! Za 10 złotych otrzymałam w końcu mały talerz podobno flaczków z pieczarek. Było to coś strasznego, w wodzie rozrobiony żółty proszek ( wegeta lub jarzynka ) pieprz i parę paseczków podobno pieczarek. Żadnego zapachu, żadnego smaku a żółty proszek piekł usta i był jedynym wyczuwalnym smakiem w tej zupie. Firmę z taką tradycją i doświadczeniem stać chyba na zatrudnienie kucharza a nie przypadkowej osoby zupełnie pozbawionej smaku. Przez godzinę byłam jedyną klientką i chyba znalazłam odpowiedź, dlaczego nikt tam nie jada. Proponuję kierownictwu spróbować tych specjałów! Jak można tak wdzięczny grzyb jakim jest pieczarka pozbawić zapachu i smaku. Wchodząc do baru, którego podstawą jest kuchnia oparta na pieczarkach nie czuć nawet zapachu tych pieczarek. Smacznego dla kierownictwa!!!

Tak7Nie

Patryk

Czy tak dobrze się pracuje w firmie, że nie macie czasu na pisanie? Miałem nadzieję, że dowiem się coś a tu od wielu miesięcy cisza.

Karol

Hortex Holding prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje?

fajny

wasze reklamy są irytujące