Z.P.O.W. HORTEX

Przysucha

Opinie o Z.P.O.W. HORTEX

michel

Świetne przetwory. Firma z tradycją.

ulek

no to napisz konkretnie dla czego tak uważasz @yyy, bo do mnie też dociaraja pozytywne opinie, nawet zatrudniaja studentów teraz i przygotowywują program praktyk nawet z tego co wiem, wiec bedzie ciekawie.

yyy

to jest maskra ten hortex

xxx

dołączam się do pytania :) też jestem tym zainteresowana

angry bird

Jak słyszę o takich zakładach w mieście Skrzyńsko jak hortexx lub pewna firma za płotem (ta większa) to sam mi się scissorikk w kieszeni otwiera...

notatki dyscyplinujące

niekompetencja działu hr i dyrektorów zarządzających to zmora hortexu gdzie jest Prezes który na to wszystko pozwala, hortex tym się ośmiesza

sikora

(usunięte przez moderatora) biega chaotycznie cały dzień bo nie wie co ma robić. Kiepskie wyniki zwala na pracowników a sam nic nie potrafi. Jego szpiedzy (usunięte przez moderatora) robią go w balona a On stracił kontrole nad Zakładem zresztą nigdy jej nie miał tylko wkręcał (usunięte przez moderatora) że jest inaczej.Moloch powoli upada. Totalna beznadzieja komunistyczne praktyki nawet wrogowi odradzam Hortex.

Zostaw opinię o Z.P.O.W. HORTEX - Przysucha

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Z.P.O.W. HORTEX