Opinie o Hortex Holding S.A. w Warszawa Mszczonowska 2

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Hortex Holding S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Hortex Holding S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hortex Holding S.A. w Warszawa Mszczonowska 2

Smutny

Smutny 09.02.2021 21:45 Mam pytanie proszę o info jakie narzędzia dostaje PH Hortex mrożonki Jaki Samochód Ile wizyt Czy trasa jest planowana Czy można używać prywatnie Czy jest limit Dziękuje

Smutny

spokojny

Witam ,Szanowni Państwo jak ktoś ma pomysł żeby iść do Hortex mokry na PH to odradzam miałem przyjemność poświęcić jakiś czas na pracę w tej firmie i powiem krótko dramat wyjaśnianie wszystkiego tłumaczenie się z czyiś błędów ,każda wizyta jest określona minimum w minutach jak za krótko żle jak za długo też nie dobrze jakaś paranoja .ODRADZAM. Dzisiaj miałem przyjemność porozmawiać z osobą która pracuje w tej firmie ok,4 miesięcy i już ma dość jak to określiła MOBING

obserwator rynku

Witam , Piszę do Zarządu , Dyrekcji , Właścicieli . Szanowni Państwo już wystarczy tego pseudo sprzedawania, robienia spotkań, bicia pisany . Wasz czas się kończy . Przyszła pora na wymianę garniturów .Czas dać szansę innym , tym której tej szansy nie dostali , mam na myśli RMS z Jurajskiej. To tak na prawdę oni przygotowali tę Firmę do sprzedaży dwu krotnie. Jak im podziękowano ??? Wszyscy Wiemy .Pozdrowienia dla : Andrzej, Rafał , Tomek ,Tomek, Tomek, Grzesiek,.(ostatni pracuje w Hortex) Tak to Wam teraz powinno dać szansę .

Hortex PR
@obserwator rynku

Kolego Takich jak oni było już wielu. Ludzi oddanych firmie robiących swoje, zaangażowanych na 100%, szukających rozwiązań a nie zrzucających winę na innych. Zostali zwolnieni lub sami odeszli bo spiski i intrygi inspirowane przez tzw. ,, konsultantów '' i Zarząd nie mają końca. Cel jest jeden znaleźć winnych a nie znaleźć rozwiązanie... I problem nie dotyczy tylko sprzedaży ale całej firmy

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
Zadowolona

Miałam przyjemność pracować w kilku firmach z branży FCMG także u liderów i pozwolę sobie wyrazić swoją opinię o hortex dział mrożonek. Praca jest dobrze zaplanowana pomoc od kolegów z regionu ale i kierownika. Informację z dużym wyprzedzeniem czasowym o pakietach i gazetach -bardzo duży plus za to. Mały asortyment lubiany przez klientów. Zarobki są na dobrym poziomie wiadomo można zarobić więcej ale nikt nie powie jakim kosztem (czas wolny ). Flota na bardzo dobrym poziomie. Dział Hr pomocny. Wiem że tyle opinie ile ludzi -moja jest bardzo pozytywna. Spokojna ułożona praca w dobrej ludzkiej atmosferze.

Prac
@Zadowolona

Bo pracujesz w mrozonkach - soki diametralna różnica.

Max

Co to się dzieje że tyle ofert na PH ??

BIG BOSS
@Max

Po prostu "LUDZIE" zmieniają pracę chcąc pracować w poukładanej firmie, są też ofiary pewnego "scyzoryka" który niestety ma już "krew na rękach" i zostanie to z NIM do końca Jego kariery w FMCG.

Obiektywny

Czytam większość tych opinii i tylko jedno mi przychodzi na myśl, że w większości nie chce się tym wszystkich piszącym pracować, tylko narzekać. Pracuje w Hortex od 4 lat, jest różnie jak wszędzie, raz premia wpadnie cała, raz częściowo a czasem nie wpadnie. Wymagania są spore, obowiązków dużo ale mamy bardzo mocne wsparcie, mnóstwo promocji i różnego rodzaju pakietów i wszystko zależy od tego jak to wykorzystamy, jak wszystko dobrze dogramy to wyplata z premią jest naprawdę dobra. W tym miesiącu przy realizacji planu i zadania dodatkowego przyszła kasa ponad (usunięte przez administratora)PLN, do tego jest samochód z którego można korzystać prywatnie plus inne narzędzia, nie ma co narzekać , ale marudy zawsze się znajdą. Teraz jest trochę nerwowo przy połączeniu z (usunięte przez administratora), nie wiadomo kto i ilu nas zostanie, ja robie Swoje, szef też jest OK i uważam, że wiele tych komentarzy to zwykła głupota najczęściej tych niezadowolonych z którymi firma się pożegnała.

Ona
@Obiektywny

A na jakim terenie pracujesz? To niestety jest mocno powiązane z tym jakiego masz kiero i wsparcie, różnie z tym bywa. U mnie bywa różnie ale też nie narzekam.

Max
@Obiektywny

Wiadomo przecież że lidzie z Jurajskiej wylecą wszyscy, przecież jak ktos sie zwolnił z Jurajskiej to nie ma żadnego nowego etatu na jego stanowisko prwnie chca ich przetrzymać do konca roku a później wszystkich wywalą od góry na dół...

Obiektywny
@Ona

Wsparcie mamy takie same, każdy ma to samo, wszystko zależy od tego jak wykorzystasz i jakie masz relacje na sklepach no i jak pisałem , ważne jest wsparcie RKS. Ja pracuje w Poludniowo-Zachodniej Polsce.

Dorota
@Obiektywny

A jak wygląda rozmowa o pracę w Hortex? Interesuje mnie też, jakie mają wymagania. Z góry dzięki za info.

@Dorota

Trudno powiedzieć jak wygląda, zależy na kogo trafiasz. Ja miałem rozmowę z rks i jego szefem(około rok temu)i było bardzo OK Nie dostałem pracy niestety, ale sama rozmowa bardzo dobra, bez głupich pytań i podchwytliwych zaczepek. Po rozmowie podziękowania a za dwa dni informacja, negatywna niestety, ale również przekazana w grzeczny i konkretny sposób

Cała prawda
@Obiektywny

4000 zł na umowę o pracę przy zapięciu planów dla Ciebie to jest dużo.? No to Ty chyba nie masz ani ambicji ani ochoty do pracy to po pierwsze. Po drugie premie całościowe wpadają raz góra dwa razy do roku. Po trzecie zapomniałeś wspomnieć ,że odliczenia za samochód i opiekę medyczną istnieją i są odliczeniami od postawy wynagrodzenia. Po czwarte w Hortexie nie jesteś ani koordynatorem ani przedstawicielem tylko zwykłym ankieterem. Po piąte karierę można zrobić tylko gdy z kolegami z grupy dobrze się trzymasz,a donosisz na górę. Po szóste przejęcie Jurajskiej było takie,że z Hortexu zwolnili więcej osób niż z Jurajskiej. Po siódme z Jurajskiej Ci którzy nie przyszli to w większości osoby które nie chciały pracować za 2900 zł netto - odliczenia za użytkowanie auta - opłata medyczna + premia której większość osób nie robi i do tego dwutygodniowy okres wypowiedzenia w Jurajskiej bez możliwości odprawy,bo przejście za porozumiem stron z Jurajskiej ,a w zamian niższa pensja w Hortex i dwutygodniowy okres wypowiedzenia gdzie odprawy w Jurajskiej były wyższe za trzy miesiące pracy niż 4 miesiące tyrania w Hortex. Po ósmej bajzel jaki panuje w Hortexie podczas procesu "synergii" jest taki,że aż dziw bierze,że nikt z Funduszu tego nie widzi ,ale pewnie P.Niewa***** ma mocne plecy. Po dziewiąte bajki o sokach i ich niesamowitej pozycji można wsadzić między bajki ,bo w kanale nowoczesny to wy nawet koordynatorów nie macie ,a Tymbark i Maspex śmieją się Hortex'owi w twarz. Po dziesiąte amen..

Kacper
@Cała prawda

Święta prawda. Dla ludzi z jurajskiej, to były oferty poniżej krytyki. Hortex jest w czarnej (usunięte przez administratora) Bez znajomości rynku wodnego, bez dobrych handlowcow, nie podpisali umów ludzie, ktorzy po 20 lat pracowali. Sorry, ale za takie pieniądze, "ankietować" 2 firmy wg standardu Hortexu, to żaden szanujący się ph nie będzie pracował.

Matii
@Kacper

Tylko czekać do sezonu.... :-) ale jaja..!

Świadek zajścia
@Cała prawda

Państwowa Inspekcja Pracy się powinna tym zająć . To co się tam działo w 43 tygodniu to była "rzeź", mam ponad 50 lat i jeszcze czegoś takiego nie widziałam . Fundusz powinien się tym zainteresować !

@Świadek zajścia

Ja, tak sądzę, że to działanie na niekorzyść firmy Hortexu, jak i jurajskiej.

Mati
@Cała prawda

Prawda! Pan z mrożonek uprawia własny cyrk, to się wszystko rozwali, facet myśli że z soków zrobi mrożonki a pojęcie nie ma jak się pracuje z wodą i napojami. Na dodatek te ich pomysły pochodzące z ICE, trzeba być totalnym ignorantem żeby porównywać wode/napoje z mrożonkami gdzie wyniki spadają same a PH pracują połowę tego co w napojach. Powodzenia, dalej sie bawcie, maspex dopiero teraz was połknie, z takim luzem jak w mrożonkach to panie PN w napojach wyników nie zrobicie!

Dymek
@Mati

To jest już równia pochyła. Tutaj już tylko w dół. Niestety.

@Mati

Super łatwo się tak bluzga na innych , co nie? Najlepiej weź się za pracę i pomoc, pisać każdy umie i się mądrzyć, trudniej z robotą. Ci którzy się starają nie mają się czego bać, wszyscy pożyteczni z hortex zostali, tacy jak ty niech szukają sobie miejsca gdzie indziej jak się nie podoba.

KaR z jurajskiej
@Cała prawda

I tu się muszę zgodzić z dekalogiem kolegi. Dawno nie dostałem tak w "twarz" jak hortex to zrobił, w jurajskiej pracowałem 6 lat i nawet żadna osoba nie zadzwoniła by poinformować mnie ze nie mają dla mnie miejsca zwalili to na barki HR jurajskiej. Źle wam nie życzę ale ktoś was oceni jak się okaże że odszczeliliscie sobie ostatnią sprawną mogę.

Oficerka
@Kacper

Wszyscy tylko o dziale sprzedaży i przedstawicielach, nikt nie patrzy na to co się w BZ dzieje! Pracy i zadań tyle, że wiele dziewczyn nie wie co robić aby się wyrobić, siedzi się po godzinach a i tak cały czas są zaległości. To połączenie i przejęcie wszystkich zadań z Jurajska to kpina, bez pomysłu i jedno wielkie zamieszanie Dodatkowo niektórzy Panowie chyba wody sodowej się za dużo napili, arogancja i tupet to codzienność, nikt nie narzeka głośno bo się wszyscy boją, atmosfera jaka tutaj panuje to szkoda słów, odradzam zdecydowanie.

Micha
@Oficerka

PH odchodzą z hortexu też Wam to polecam

DD
@Obiektywny

Czy przyjmują teraz do Hortex na woj. Lubelskie ??? bo jestem zainteresowany pracą jako Przedstawiciel Handlowy :))

Aleks
@DD

Nie polecam lipna kasa

Uciekaj
@Micha

Trzeba (usunięte przez administratora) jak najdalej! Teraz nadeszła kolejna restrukturyzacja (usunięte przez administratora) Z dawnego Hortex został tylko proch, teraz tylko (usunięte przez administratora) i sie czasem nie odzywaj bo Ci szef sprawdzi i udowodni że w sklepie byłeś 3 a nie 5 minut i sie tłumacz.

PP
@DD

Tak, aplikuj, teraz bierzemy wszystkich bo mało kto chce????

Pomorzanie
@Uciekaj

Chyba o tym samym szefie myślimy, siedzieć w domu i sprawdzać ile trwały wizyty, a potem „mam Cie” Pozdrowienia dla Michała.

To Prawda
@Uciekaj

Dokładnie tak jak piszesz, jeżeli nie nadajesz się do łóżka przełożonego, lub masz swoje zdanie to czeka Cię "Prześwietlenie" od A do Z. Z tego nie da sie wyjść cało. Poza tym pieniądze nieadekwatne do wykonywanej pracy. Szczerze odradzam prace w dziale sprzedaży.

A_D_M_I_N_G_W

Drodzy Użytkownicy, Dziękujemy za merytoryczne wpisy dotyczące Holding Hortex, która już od kilku lat nie istnieje na rynku. Zapraszamy osoby zainteresowane pracą w Hortex sp. z o.o. do nowego wątku Hortex sp. z o.o., poniżej link. https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,24034740

@A_D_M_I_N_G_W

Rzeczywiście Holdingu Hortex już nie ma.

Poinformowany
@Paweł

Hortex SP z o.o czy Hortex Holding różnica tylko w nazwie. Większość osób pracujących ta sama, zmienił się Właściciel, Zarząd i ludzie na górze. To pod ich adresem są głównie kierowane negatywne komentarze. Wyłączenie wątku uważam wiec za CENZURE i sposób Właściciela na pozbycie się słusznej krytyki.

TIR

Dyrektor HR Izabela to wielkie (usunięte przez administratora) i prostactwo w każdym calu bez żadnej kultury i dobrego wychowania.

@TIR

Nie wiem skąd to info, akurat ta Pani to normalna i spokojna osoba, takie chamskie komentarze powinny być usuwane ale ten portal to ściek pomówień anonimowych i sfrustrowanych ludzi, wiec trudno oczekiwać czegoś więcej.

Sebastian
@TIR

Szkoda czasu na pisanie o tej Pani.

???

Mam pytanie . Prawdą jest że jeden dyrektor, to po odsiadce i wyroku pracuje ? Taki z boku podobny do nikogo .

Hej
@???

A z jakiego regionu ten karany?

Pasiasta
@Hej

A to nie ten co przyszedł razem z wodą i jest taki wodny guru dla wszystkich? Tak słyszałam.

Kawa na Ławe
@???

Jak jest po odsiadce i wyroku to swoje odpokutował. Lepszy jest Dyrektor odpowiadający za kierowników ze Śląska który ponoć nie ma nawet matury ????????????D. B.

@Kawa na Ławe

Widzę że nie jesteś na czasie, bo Pan D. B już nie pracuje i pytanie skąd masz takie informacje. Bo widzę że coś nie styka z obiegiem info.

Kawa na Ławę
@Erwin

Erwin. Tuż to nowina ze juz nie pracuje. Co sprawdzili jego CV i bzdury jakie miał tam wpisane i go odpalili? A info od ludzi pracujących w rynku dlatego pytam bo to ciekawy temat.

Janosik
@Kawa na Ławe

Ja to bym jeszcze prześwietlił tego z północy dyrektorka, Pana Michała, który się "Rozpędza" .Temu to dopiero słoma z butów wystaje. Brak kompetencji i teksty, które nie nadają się do cytowania.

Kawa na Ławę
@Janosik

Wiesz kwestia P Michała i jego zachowania tekstów itp to mówi o jego wychowaniu. Kwestia dyrektorka ze Śląska D. B. to jest ze osoba bez matury może być na takim stanowisku. No chyba że sobie wpisał w CV że ma maturę studia itp...

@???

Wydaje mi się, że przeszłość pracodawcy niewiele ma do warunków pracy w firmie i jest najmniej ważna. Proszę aby kolejne osoby wypowiadały się odnośnie pracy w Hortex Holding. Może ktoś mógłby coś powiedzieć więcej na ten temat? Jak wygląda praca? Są jakieś wolne stanowiska?

Marian
@Hej

Pracuje dalej i ma się dobrze. Nie z regionu , wyżej szukajcie, a znajdziecie . Mała podpowiedź . chudy ,

Kandydatka

Cześć, mogę prosić o informację jak wygląda proces rekrutacji? Jakie warunki na początek i jakie zadania? Czy premie jest do zrobienia?Dodatkowo co z samochodem, jest opcja korzystania prywatnie? Dzięki za uczciwą odpowiedź, chodzi mi o pracę w kategorii soki i woda.

BIG BOSS
@Kandydatka

Biorą Wszystkich którzy chcą..., samochód PRIV = OK; premia do wyrobienia ale nie u wszystkich RKS/KOS/RFM/RMF...... ????????????

Kandi
@BIG BOSS

Nie Biorą Wszystkich! Standardy i narzędzia pracy - rynkowe, praca na bonusach. Polecam!

Erwin

Siema! Będę bardzo obiektywny w tym co napiszę. Praca w Hortex to była przyjemność, fakt ostatnio doszło dużo obowiązków, masę nowości ,wstawianie ekspozycji, stendów, faktury , wnioski itp... Ale to nie był problem, dla kogoś kto lubi swoją pracę i utożsamia się z marką jaką promuje.Jeśli masz dobre relację na sklepach ,to praca idzie sama i nie ma co narzekać. Wypłata zawsze na czas, a nawet przed czasem, promocje , wsparcie, budżety , narzędzi było masę żeby zrobić plan. Niestety nie wszyscy doceniają swoich pracowników...Są znajomości i koledzy, mimo że są wypaleni zawodowo, mimo że mają wyjeb...i głośno o tym mówią , dalej pracują. Po połączeniu z Jurajską, masę ludzi zwolnili. Pytanie tylko ,kto czuwał nad tym kogo zwolniono...? Wydaje mi się że na południu jest jakiś folwark! Kierownik robi co chce , góra nie reaguje tylko zgadza się na wszystko. Steruje wszystkimi jak kukiełkami. Ludzie są zastraszani, rozkazy jak w wojsku, zero wsparcia od przełożonego, ma swoich pupilków i tylko z nimi pracuje. Wymaga od wszystkich , a pomaga tylko nielicznym. Często zdarzało się, że dawał dziwne zadania przed np samymi świętami , tylko dlatego że ktoś nie brał urlopu. Po pierwszej takiej akcji , następnym razem wszyscy poszli na urlop . Pytanie czy takie było zarządzenie firmy ? Nie, w innych Area nie było czegoś takiego. Ludzie się boją , telefonu, spotkania , maila, ale nikt się nie odezwie , bo się boją. Jak się odezwiesz to jest atak i cytat: " Jak Ci sie nie podoba to idź do Maspexu" i pokazuje drzwi. Pytanie : To jest szef? To jest grupa ? Wszyscy walą do jednej bramki, a tak naprawdę nie są drużyną czy tzw. Team ....W przeciągu lat w Hortex miałem dwóch szefów i przepaść jest duża. Ostatnie miesiące, czułem się jak bym pracował dla zupełnie innej firmy, porównując zadania i obowiązki innych Area. Reasumując, praca w Hortex wymaga zaangażowania i silnej psychiki, ale jest przyjemna., dla kogoś kto chce pracować. Ale jeśli chodzi o kierownika Pana M.C nie polecam , mówi prawdę tylko jak się pomyli, kombinuje, manipuluje i pozbywa się ludzi ,którzy są dla niego niewygodni i mają swoje zdanie. Jeśli chcesz aplikować na PH, to naprawdę polecam mimo tego całego chaosu jaki nastąpił. Tylko unikaj tych inicjałów , bo możesz wylądować na psychotropach... Pozdrawiam i życzę powodzenia wszystkim którzy pracują dalej.

@Erwin

Dzięki za konkretną opinię. Widzę, że zarządzanie w Hortex Holding pozostawia wiele do życzenia. Masz możliwość zgłoszenia swoich uwag co do pracy anonimowo?

Odkrywca
@Małgorzata

Erwin, wszystko ładnie napisane tylko podpisuj się poprawną płcią, nie wiem czy jest imie „Erwina” ale ten wpis nie pozostawia pytań kto go stworzył, powinno być „będę obiektywna” my się jakoś wszyscy z MC dogadujemy, dodam więcej bardzo dobrze dogadujemy i efekty pracy są widoczne.Trzeba było robić Swoje a nie siać zamieszanie.

Mała Mis
@Erwin

A teraz to i awanse się szykują, gdzie jest ktoś kto dbał o zasady w tej firmie, co za bałagan. Trudno się nie zgodzić Erwin, tylko z kim mamy o tym pogadać?

Mario
@Erwin

Nic dodać, nic ująć. Ściema za ściemą, wsparcie tylko dla wybranych a praca wspólna to żart...zrobi z Tobą trzy wizyty i to ma być wsparcie oraz ocena pracy, a potem te jego dziwne mądrości. Od dawna mnie to nie dotyczy, ale zapamiętałem tego Pana dokładnie tak samo jak Erwin, fajna firma ale szukajcie innego zespołu.

Krakowianie
@Mario

Wszystko jest tutaj do kitu, managerowie dbają tylko o siebie i żeby coś pokazać to robią dobre miny do słabych wyników, teraz już nie wyniki tylko udawanie i ściema jest w cenie, takie czasy.

@Mała Mis

Nie wiem z kim teraz pogodac, bo najlepszy dyrektor już nje pracuje. Myślę że rozmowa z kim kolwiek nie pomoże. Albo masz układy i liżesz (usunięte przez administratora) kierownikowi albo wypadasz jak masz inne zdanie. Jeśli są związki zawodowe to tam możecie to zgłaszać ale musi być więcej osób. Pamiętajcie w grupie macie większe szanse. Ja już nie pracuje w Hortex ponad rok i cieszę się że mogłem się dostać z tą forma mimo że to mnie redukcja dopadła...dopadła bo byłem niewygodny. Powodzenia dla Was.

@Krakowianie

O jakim ty kierowniku mówisz? Bo firma firma, ale nie każdy kierownik to korporacyjny szczur. Masz jakieś inicjały? Bo to że w firmie dzieje się źle, wie każdy

Artek
@Erwin

Właśnie! Nie wszyscy są tacy sami , jest tutaj dużo fajnych ludzi i normalnie podchodzących do pracy, nie wrzucaj wszystkich do wspólnego worka. To że Pan M.C sie pogubił i robi tak jak zawieje to inna sprawa, mówi wszystkim co innego ale dzisiaj taka kultura, żeby przetrwać, trzeba walić ściemę na ściemą , więc się nie dziw.

Tomasz
@Artek

Piszesz bzdury, nie wiecie nic na temat firmy i ludzi a łatwo Wam przychodzi pisać takie brednie. Miałem okazję z nim pracować, całkiem normalny facet, a teraz to wszystkim w tej firmie odbija, więc nie wiem czego się spodziewacie.

witam . W firmie pracuje na stanowisku pH mrożonki od 8 lat . Z ręka na sercu wszystkim poleciłbym ta firmę . Zarobki na poziomie 3500-4000 netto. Dodatkowo każdy pH który przepracował minimum 1rok na święta dostaje premie 800 netto. Oprócz tego za każdy dzień urlopu otrzymujemy dodatek ok 90 zł brutto. Obecnie w moim zespole wszyscy jeździmy skodami fabiami. Oczywiście każdy od samochodu oczekuje czegoś innego ale przypominam kolega handlowca ze samochód to tylko narzędzie.... Atmosfera pracy z zachodniej Polsce bardzo dobra począwszy od pomocnych sobie przedstawicieli a kończywszy na naszej Dyrektorce . Co do standardów pracy... jeśli ktoś chce przyjść z myślą ze będzie jeździł i robił tylko ankiety to jest w błędzie ... Praca skupia sie w dużym stopniu na jakościowce i wizerunkowi naszej marki u klientow . System premiowy to realizacja zadań oraz wynik całej Polski. Nie wiem jak to jest w innych firmach ale u nas wszyscy gramy do jednej bramki i każdemu z nas zależy na realizacji planu na straży którego stoją RKS i Dyrektorka. Prace stracić można jedynie za postawę i naprawdę trzeba sobie na to zasłużyć . Wszystkim którzy chcą kabinowac odradzam składanie CV do naszej firmy poniewaz poziom kontroli jest na bardzo wysokim poziomie począwszy od sprawdzania długości wizyt na sklepie a kończywszy na geolokalizacji ...

Poznaniak
@Paweł

Hej piszesz o stabilności pracy w Firmie kilkuletniej jako PH , to dla czego od 2014 w Poznaniu srednio raz w roku szukaja PH. Teraz też jest ogłoszenie ,ze rekrutują do Polskiego Ogrodu wiem ,ze kiedyś był podział firmymy na soki i mrozonki,ale teraz Polski ogórd chce zatrudnić do sprzedaży soków i mrożonek. To według mnie nie stabilności zatrudnienia powyżej roku.

Patrycja
@Paweł

hej, na jakim terenie pracujesz?

g
@Poznaniak

To choroby, ciąże i tym samym ogłoszenia dotyczą zastępstw

@Patrycja

Wielkopolska

@Poznaniak

Jeżeli widzisz ogłoszenie do Polskiego Ogrodu to jest to ogłoszenie do pracy w mrożonkach. Nie ma możliwości aby jeden ten sam PH sprzedawał zarówno soki i mrożonki. Owszem kiedyś taka sytuacja miała miejsce ale jest to przeszłość rzędu ok 6 lat wstecz. Nawiazując natomiast do ofer pracy , nie przypominam sobie aby od 2014 roku w Wielkopolsce miały miejsce rekrutacje spowodowane ustaniem stosunku pracy . Rekrutacje o których mowa wynikają z faktu bycia kobiet w stanie błogosławionym...

Poznaniak
@g

znów ciąża ,choroba ? Czy jednak zabawa z ludźmi i częste zwalnia przynajmniej raz w roku Ph na Poznań. Ps znów ogłoszenie rekrutacyjne na to stanowisko na teren Poznański. Czyli jednak brak stabilności w Ph fakty o tym mówią od 2014:)

Paula81
@Paweł

A jak przebiega rekrutacja ?jakie pytania mogą zadać itp.

Jerzy
@Paula81

Interesowała Cię rekrutacja związana z pracą w firmie Hortex Holding. Czy udało Ci się dowiedzieć czegoś na ten temat? Może sama miałaś okazję uczestniczyć w procesie kwalifikacyjnym i mogłabyś podzielić się z nami swoimi wrażeniami? Twoja wypowiedź na ten temat będzie pomocna dla każdego z czytelników tego wątku.

Sprawdzam
@Paweł

Ten komentarz jest sponsorowany czy napisany przez tę Panią Dyrektorkę o której piszesz? Co za brednie, macie jak pączki w maśle, my się naginamy na sklepach, walczymy z konkurencją a Wy sobie robicie ankiety i przekładki układacie, w dodatku te wchodzenie w (usunięte przez administratora) szefowej która widnieje tylko na papierze, darujmy sobie! W mrozonych to pracuj do emerytury, też bym tak zrobiła.

nie lubię reklam

po samym nicku domyślcie się

Arleta

@Przedstawiciel Handlowy czy targety są trudne do wyrobienia? I czy wraz ze stażem pracy wzrasta pensja?

Małgorzata

W punkt. Jeden facet który rządzi chyba jest z Jurajskiej , a drugi z mrożonek, obaj wiedzą tyle co PH po 3 msc pracy, lepiej nie będzie, jak zadania i systemy tworzą panowie ktorzy siedzą w domu i tylko wymagają, tyle.

@Małgorzata

Co może wiedzieć Pan z Jur, jak on przyszedł z (usunięte przez administratora)i został wprowadzony do firmy na chwilę przed sprzedażą Jur do Hortexu. Co więcej został wprowadzony na stanowisko dyr, o którym nie miał pojęcia i doswiadczenia wcześniej. Jego promotorem był człowiek o szerokich wizjach, które szybko zostały zweryfikowane. Co do Pana z mrożonek to efekty były, jakie były jak został oddelegowany do Jur. Nic dodać nic ująć.

Golaska
@Małgorzata

Dodajmy, że dzieki tym Panom i ich szefowi mamy kolejny miesiąc bez premii, pracy więcej a kasa marna, podstawa i się ciesz. Pan K z Jurajskiej dba o swoich dawnych ludzi z Jur i pod stołem wybrani kasę dostają, ciekawe co na to nasze kadry, że PH hurt mają lewe dodatki od przełożonego?

Przedstawiciel Handlowy

To będzie obiektywna opinia. Owszem od czasu nowego prezesa troszkę się w firmie pozmieniało niekoniecznie na lepsze. Osobiście jestem mega zadowolona w pracy w tej firmie. Zespół mam bardzo fajny , na czele z Szefową. Pracy jest rzeczywiście dużo , ale jak ktoś żyje w przekonaniu ze PH jeździ po sklepach, uśmiecha się i spija kawki- zawsze będzie rozczarowany. Są targety do wyrobienia, jest jakościówka i jak parametry wyrabiasz odbierasz premie w zależności od wielkości wyrobionego targetu. Jeśli zrobisz wszystko na maxa - będziesz naprawdę zadowolony. Firma daje narzędzia do realizacji celów.Reszta to nasza praca i relacje na sklepach. Osobiście polecam. Jeśli natomiast komuś bardzo nie pasuje - na siłę nikt nikogo nie trzyma.

Tomi
@Przedstawiciel Handlowy

Albo pracujesz w mrożonkach albo nie jesteś u nas PH , tylko może zadowolonym rks? W mokrym jest klapa totalna, zero wsparcia, bałagan, brak budżetów i chaos a premia jest tylko na papierze.

Aspirująca na laborantkę

Witam wszystkich, Proszę o komentarz, czy warto ubiegać się o stanowisko laborantki w Hortexie w Skierniewicach i jak ma się ilość obowiązków do wynagrodzenia? Czy trzeba mieć doświadczenie, czy warto próbować z wykształceniem, ale bez doświadczenia? Dziękuję za odpowiedzi :)

Sebek

Na jakie zarobki można liczyć jako pracownik rozliczeniowy w dziale produkcji?

ktosik
@Sebek

Niewiele powyżej najniższej krajowej. To stanowisko jest niedoceniane;-(

Xxzy

Witam, czy wybrano już PH na Kalisz,ostrow,Turek? Czekam za jakakolwiek odpowiedzią, może ktoś coś wie?

AZ

Witam! Proszę o info, jak wygląda praca jako PH w mrożonkach ? Ilość wizyt ? Jaka flota ?

Jakub
@AZ

Do mrożonek to startuj bez pytań. Lider na rynku, odwiedzają tylko wybrane sklepy, tam gdzie mają problemy to nie odwiedzają bo nie takiej potrzeby, plany cały czas na 100%, zupełnie inna praca jak w sokach.

Zostaw merytoryczną opinię o Hortex Holding S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Hortex Holding S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Hortex Holding S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hortex Holding S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hortex Holding S.A.?

Kandydaci do pracy w Hortex Holding S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hortex Holding S.A.
2.5/5 Na podstawie 162 ocen.

Hortex Holding S.A.