Opinie o Hortex Holding S.A. w Warszawa Mszczonowska 2

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Hortex Holding S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Hortex Holding S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hortex Holding S.A. w Warszawa Mszczonowska 2

Handlowiec

To prawda. Ludzie przyjmujemą pracę która im nie odpowiada, a później narzekania. Ogólnie to takie wylewania pomyj na firmy anonimowo na forum jest słabe, mam kumpla który pracuje jako PH w Hortex i obiektywnie ocenia firmę OK, pamiętajcie, że wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

@Gość nie wiem o jaki wpis chodzi i z racji tego, że nie jestem pracownikiem firmy Hortex Holding S.A. nie mogę powiedzieć czy coś co tu taj jest napisane jest prawdą. Może zapytaj innych użytkowników o zdanie? Jest szansa, że Ci pomogą.

@Marta

Marta jak nie wiesz o jaki wpis chodzi wystarczy zjechać niżej i znaleźć to nie jest trudne. Ja nie pytam Ciebie czy ten wpis jest prawda tylko pytam czy możesz się dowiedzieć ponieważ taka informacja jest przydatna.

Dziekuje za odpowiedź. A możesz się dowiedzieć czy to prawda co pisała jedna z osób z tego forum A mianowicie mam tu na mysli osobę która ma pseudonim Kawa na Ławę. To jest również istotne o co pytał w kontekście ewentualnej pracy firmie Hortex.

@Gość, nie wszystkie oferty dotyczące pracy pojawiają się w Internecie, często też pracownicy otrzymują korzyści z tytułu polecenia, dlatego też takie informacje są istotne. Czy masz wiedzę o aktualnej sytuacji w firmie? Jaki rodzaj umowy jest oferowany przez tego pracodawcę?

@Marta

Marta oczywiście że są firmy które za rekonendacje dają korzyści. Ale tak czy inaczej firma ma obowiązek umieścić ogłoszenie rekrutacyjnie na zewnętrzny portal. Dokształć się proszę zanim zabierzesz głos.

realista
@Gość

Gość dokształć się proszę jest takie coś jak wewnętrzna rekrutacja

@realista

realista czytaj chłopczyku ze zrozumieniem A później zabieraj głos.

@Marta

Marta jesteś pracownikiem firmy Hortex?

@realista czyli chcesz nam przekazać, że w większości rekrutacja w firmie Hortex Holding S.A. odbywa się wewnątrz. Jest to poniekąd plus dla pracodawcy, bo przecież daje możliwość rozwoju i awansu swoim sprawdzonym pracownikom. Czy Tobie kiedyś udało się tak awansować?

@monika nie można pisać danych osób na forum. A jakie ma znaczenie, gdzie ktoś mieszka? Rozumiem, że jesteś rozczarowana wynagrodzeniem, które zostało Ci zaproponowane przez firmę Hortex Holding S.A. po rekrutacji i nie podjęłaś się pracy? Czy może jednak warto spróbować i potem negocjować warunki współpracy?

Leon

Może podpowiecie jaka jest atmosfera? Czy coś z socjalu macie w firmie?

Zainteresowany75

Witam, jest ogłoszenie na kierownika da sieci, ktoś może powiedzieć jakie warunki pracy i płacy

Miro

Czy firma ma jakieś nowe oferty pracy?

Endrju
@Miro

Sprawdź sobie na pracuj.pl

monika
@Miro

czesto szukaja przedstawicieli, bylam nawet na 3 rekrutacjach i radze uwazac na dzial z sokami i pana Roberta K. bo szuka to on raczej wrazen niz pracownika, zawraca glowe, opowiada same rewelacje jak to sie super u niego w dziale pracuje, i chociaz trzy razy mowilas jakie masz oczekiwania finansowe to oczekujesz ze skoro proponuje ci prace to warunki akceptuje ale okazuje sie ze nie:) jestescie po slowie, czekasz na skierowanie na badania i umowe tydzien bo akurat jest dlugi weekend i pan R lata po instagramie w szlafroczku dobrze sie bawiac a ty w tym czasie rezygnujesz z pracy i innych mozliwosci bo przyjelas prace w Hortex przeciez. A pan R po tyg dzwoni i przeprasza ale zarobki to tylko 3500 brutto i jednak nie bedzie mogl zaproponowac wiecej po probnym jak wczesniej mnie zapewnial :) Kompletnie nieodpowiedzialny typ, pan kierownik ze wsi zachlysniety warszawka. mam na to dowody bo sa sms, tel od niego wiec nie jestem msciwa i nie chce nikomu zaszkodzic. stwierdzam fakt. jak mozna zwodzic ponad tydz czlowieka i proponowac mu pensje ponizej krytyki, zapraszac na piwo nad wisle by poznac niby cala ekipe? Albo liczyl ze bede pracowala za grosze skoro zrezygnowalam z pracy albo chcial tylko poderwac mnie i taki sobie sposobik wymyslil. Zenada.. a mowil mi tez ze premia jest tylko pod warunkiem jesli caly kraj wyrobi plan. wiec rownie dobrze Ty w wawie mozesz flaki sobie wypruwac a jakis pan mieszkajacy pod np Ketrzynem uzna ze po co sie pocic skoro mu na zycie wystarczy i planu nie zrobi wiec ty w wawce o premii mozesz zapomniec. demotywacja moim zdaniem.

@Endrju, jak wspominałam wcześniej, forum służy także do dzielenia się ofertami pracy, zatem jeśli wiesz coś na ten temat, możesz w komentarzu wspomnieć, na jakie stanowiska trwają rekrutacje. Jesteś osobą zatrudnioną w firmie? Czy w rzeczowy sposób mógłbyś przedstawić aktualną sytuację? @Miro, jakie stanowisko interesuje Cię najbardziej? Jeśli zdecydujesz się na przesłanie CV, opisz proszę, jak przebiegała rekrutacja.

@Gość, nie każdy z użytkowników internetu trafia na każdy portal, a forum jest prowadzone po to, by pomóc zainteresowanym osobom, dlatego też informacje o aktualnych rekrutacjach jak najbardziej powinny się tu pojawiać. Zachęcam Cię do udzielenia rzeczowej opinii na temat pracodawcy- co możesz o nim powiedzieć?

@Marta

Marta to co mogę powiedzieć na temat tej Firmy to już poniżej napisała jedna osoba. " KAWA NA ŁAWĘ " poniżej.

@Marta

Jeżeli to prawda to nie jest to firma godna polecenia.

@Luk, czy wysłałeś już swoją aplikację do firmy? Może masz za sobą pierwszy kontakt z działem rekrutacji? Daj znać, jak wszystko przebiega. Może na forum znajdą się osoby, które odpowiedzą na pytania użytkownika @Luk? Zachęcam was do komentowania, wszystkie opinie mogą być pomocne.

Luk

Witam , wybieram się na rozmowę rekrutacyjna na stanowisko PH. Widzę że firma ma dość dobrą opinię jako procodawca. Możecie mi powiedzieć jak wygląda praca jako przedstawiciel, jakie są zarobki , od czego zależy premia , można używać samochodów prywatnie i jakimi samochodami jeżdżą? Z góry Dzięki

Igor

Słyszałem, że firma ma dobrą opinię jako pracodawca. Może podpowiecie jak się pracuje?

PH
@Igor

Ogólnie wszystko jest OK, jak wszędzie trzeba sporo KM robić i sporo czasu poświęcić na codzienne obowiązki, ale nie ma nagonki i szukania dziury w całym, zależy też gdzie trafisz.Ja pracuje dwa lata, kasa taka jak proponowali chociaż zero podwyżek i inne firmy uciekają z pensjami:( słyszy się że sporo ma się zmienić, firma się sprzedała i trochę niepewności jest.

@g, skąd masz takie informacje? Czy są one pewne? Na forum dzielimy się tylko sprawdzonymi, rzetelnymi informacjami. @Gość, jest to forum na którym dzielimy się informacjami dotyczącymi aktualnymi rekrutacjami w firmie, doświadczeniami z rozmów rekrutacyjnych oraz tym jak wygląda atmosfera i warunki pracy, dlatego każdy ma prawo zadawać pytania oraz wypowiadać się stosując do regulaminu. Zatem, czy obecnie prowadzona jest rekrutacja? Jeśli tak to na jakie stanowiska? Jak przebiega rozmowa rekrutacyjna? Jakie są możliwości rozwoju zawodowego w firmie? Zachęcam do dzielenia się wszystkimi istotnymi informacjami odnośnie firmy.

@Marta

Marta tak jak wspominałaś to jest forum na którym dzielimy się informacjami na temat przebytych rozmow i atmosfera. Jak ktoś szuka pracy to są do tego dedykowane inne portale. A nie zadawanie głupich pytan pod tytułem czy są prowadzone jakieś rekrutacje. Więc się zastanów zanim coś napiszesz...

Słyszałem sporo dobrego o firmie. Podpowiedzcie czy prowadzą rekrutacje?

@Andrzej

Użyj głowy człowieku. Jak Cię interesują jakieś rekrutacje to wejdź na portale z ogłoszeniami!!!.

Bogdan

wie ktoś czy są jakieś rekrutacje PH na terenie Dolnośląskiego?

Aga

Hej, dajcie znać ile płacą w sokach lub mrożonkach jako PH? Piszecie o wymaganiach , wszystko można zrobić tylko za ile?

Pracuję w firmie ponad pięć lat w dziale sokowym. Ogólnie bardzo fajna atmosfera, spoko kiero i zespół. Mocno firma jakiś czas temu postawiła na jakość, więc sporo liczenia, raportowania ale da się to spokojnie ogarnąć a z czasem nie stanowi problemu. Kasa mogła by być lepsza, nie jest źle ale jak nie zrobimy premii za Polskę to da się to odczuć na wypłacie, tracisz kilka stówek. Samochody bez problemu na weekend, dłuższe wyjazdy oczywiście tankujesz za Swoją kasę, ale i tak fajnie że można korzystać bez problemu w czasie wolnym od pracy. Ja jestem zadowolony, polecam wszystkim, chociaż pewnie znajdzie się na rynku firma która płaci lepiej i mnie wymaga, ale znajdą się też takie w których zajeżdzają ludzi za parę złoty...

zainteresowany
@Michał

Podpowiesz ile da się wyciągnąć, bliżej trójki, czwórki czy może piątki? Zastanawiam się nad aplikacją, na Północy szukają PH podobno.

Romuś
@zainteresowany

Warmia i Mazury. Nie warto - nowy kierownik, wszyscy uciekają.

zainteresowany
@Romuś

taka kosa, czy robi porządki w regionie ? tak czy inaczej ciekawy jestem ile można wyciągnąć, czy warto pisać...

KAWA NA ŁAWĘ

Witam mam pytanie... Czy to prawda że na stanowisku dyrektora( osoba odp za kierowników regionalnych miedzy innymi rejon Śląska ) jest osoba która nie posiada matury a co za tym idzie wyższego wyksztalcenia pan D.B. I nie pytam co ma wpisane CV tylko czy ukończył w ogóle te szkoły. Z góry dziękuję za odp.

Zostaw merytoryczną opinię o Hortex Holding S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Hortex Holding S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Hortex Holding S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hortex Holding S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hortex Holding S.A.?

Kandydaci do pracy w Hortex Holding S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hortex Holding S.A.
2.5/5 Na podstawie 162 ocen.

Hortex Holding S.A.