Opinie o Hortex Holding S.A. w Warszawa Mszczonowska 2

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Hortex Holding S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Hortex Holding S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hortex Holding S.A. w Warszawa Mszczonowska 2

aksa

hej ile się zarabia w kontroli jakości?

Byłam przedwczoraj w w bistro Pieczarka -Hortex przy ulicy Piotrkowskiej w Łodzi. Byłam jedyną klientką a na zamówioną zupę czekałam przeszło 20 minut, jak Pani przyznała zapomniała o mnie! Za 10 złotych otrzymałam w końcu mały talerz podobno flaczków z pieczarek. Było to coś strasznego, w wodzie rozrobiony żółty proszek ( wegeta lub jarzynka ) pieprz i parę paseczków podobno pieczarek. Żadnego zapachu, żadnego smaku a żółty proszek piekł usta i był jedynym wyczuwalnym smakiem w tej zupie. Firmę z taką tradycją i doświadczeniem stać chyba na zatrudnienie kucharza a nie przypadkowej osoby zupełnie pozbawionej smaku. Przez godzinę byłam jedyną klientką i chyba znalazłam odpowiedź, dlaczego nikt tam nie jada. Proponuję kierownictwu spróbować tych specjałów! Jak można tak wdzięczny grzyb jakim jest pieczarka pozbawić zapachu i smaku. Wchodząc do baru, którego podstawą jest kuchnia oparta na pieczarkach nie czuć nawet zapachu tych pieczarek. Smacznego dla kierownictwa!!!

Patryk

Czy tak dobrze się pracuje w firmie, że nie macie czasu na pisanie? Miałem nadzieję, że dowiem się coś a tu od wielu miesięcy cisza.

Karol

Hortex Holding prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje?

fajny

wasze reklamy są irytujące

Remigiusz

Hortex Holding to marka i tradycja. Potrafię to docenić i zawsze sobie chwalę, że właśnie tu mogę pracować. Czasami myślę, że niektórzy piszący negatywne opinie są ,mocno inspirowani przez konkurencję.

@Paweł - czyli rozumiem, że pozytywnie oceniasz pracę na stanowisku Przedstawiciela Handlowego, zwłaszcza jeżeli chodzi o aspekty finansowe - a jak wyglądają pozostałe warunki zatrudnienia? Czy z pracodawcą podpisywana jest umowa o pracę? Czy dba o integrację pracowników? Są organizowane wyjazdy/spotkania?

Dakota

Hortex ma swoją tradycję, pracował na to całe lata. Rozumiem, że komuś nie odpowiada taka praca i taka firma, dlatego lepszym rozwiązaniem od pisania na forum jest zmiana firmy. Z moich obserwacji to wyglada tak, że jak ktoś pracuje dobrze to z każdym się dogada i chwali firmę.

Tak... krotko zwiezle i szczerze.. firma krzak w porownaniu do tymbarka to jakis nie do konca kontrolowany twor... Dyrektor na pn.. zakompleksiony liliput nie majacy rodziny ( jak zarzad moze dopuscic takiego kolesia do zarzadzania ludzmi? czlowiek nie rozumiejacy zaleznosci miedzyludzkiej bo jej nie doswiadcza w zyciu prywatnym) no i kierownik z przypadku ... bez wiedzy, bez kompetencji zaden lider grupy a raczej przydupas liliputa :D Auta hmmm 8 letnia skoda ktora sam doprowadzilem do uzytku i jako takiego wygladu... pensja? uzalezniona od wynikow calego kraju ... paranoja jestem z gdanska (czy ziutek z warszawy zaplaci za mnie rachunki?) czyli system promujacy lenistw0 i manipulacje systemem ... jednym slowem jak chcesz posciemiac poleniuchowac i raczej malo zarobic to smialo. Hortex to firma w ktorej mala sprawa rosnie do rangii problemu nie do rozwiazania ... (moja promesa ktora bezproblemowo dalaby mi kredyt na dom ... i moja radocha z tego ze mialem swoje oszczednosci i se ten dom kupilem ... bo gdyby nie to dzis bym mial dlugi przez liliputa, klakiera i caly smieszny zarzad tej firmy.

laik

Czy wiesz coś więcej na temat tej rekrutacji w Warszawie? Na jakie stanowisko potrzebowali człowieka? czy ta rekrutacja jest już zakończona? Zależy mi na pracy.

T.h
@laik

Rekrutacja zakończona.

mokotowski

Witam Ostatnio była rekrutacja na RKSa na Warszawę, ktoś wie jakie warunki i kiedy można się spodziewać jakiejś odpowiedzi?

Luiza

Co nowego dzieje się w firmie? Pracowałam wiele lat i mam sentyment do Hortex-u . Może kilka zdań od aktualnych pracowników przeczytam na forum, byłoby miło?

siedlczanin a czy jesteś pewien, że komentarz nie naruszał regulaminu serwisu?

Pracusia

Czy Hortex nie potrzebuje pracowników w innym rejonie? Może ktoś ma informacje w tym temacie, proszę o podpowiedź.

siedlczanin

Do moderatora: Dlaczego moje zapytanie zostało wykasowane???

laik

Mam pytanie o wysokość zarobków jako PH w rejonie Warszawy? Czy do tego dają jakieś dodatki typu samochód, telefon,laptop może premia od sprzedaży? Słyszałem, że jest w firmie dobrze tylko trzeba na początku wszystko uzgodnić.

Tomek Wa-wa
@laik

Zarobki 2800-3800 netto w zależności od wykonania przez całą firmę sprzedażowego planu, a z tym ostatnio bywa różnie. Samochód do użytku prywatnego (Fabia II lub III) do tego telefon i ipad. Ogólnie atmosfera, narzędzia, wsparcie wszystko okk. Tylko te wahania zarobków...

tomik

Przedstawiciel Handlowy jest u nich teraz potrzebny, ale rekrutuja tlyko na Ełk no i na Poznanń do siedziby.

nowy

aplikowałem. ale chciałbym się ewentualnie przygotować do rekrutacji i dlatego zbieram info. Jeśli jest ktoś kto niedawno przeszedł wszystkie etapy rekrutacji na ph to prosze o info. dziekuje :)

nowy

a możecie napisać jak wyglada u nich rekrutacja na PH? 1 etap to już wiem ale na czym polega 2 etap. Był ktoś już?

Daria_K

A jak się pracuje w rynku nowoczesnym na sokach przez PMT ?

Zostaw merytoryczną opinię o Hortex Holding S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Hortex Holding S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Hortex Holding S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hortex Holding S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hortex Holding S.A.?

Kandydaci do pracy w Hortex Holding S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hortex Holding S.A.
2.5/5 Na podstawie 162 ocen.

Hortex Holding S.A.