Hortex Holding S.A.

Opinie o Hortex Holding S.A.

Karol

Hortex Holding prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje?

fajny

wasze reklamy są irytujące

Remigiusz

Hortex Holding to marka i tradycja. Potrafię to docenić i zawsze sobie chwalę, że właśnie tu mogę pracować. Czasami myślę, że niektórzy piszący negatywne opinie są ,mocno inspirowani przez konkurencję.

Marta

@Paweł - czyli rozumiem, że pozytywnie oceniasz pracę na stanowisku Przedstawiciela Handlowego, zwłaszcza jeżeli chodzi o aspekty finansowe - a jak wyglądają pozostałe warunki zatrudnienia? Czy z pracodawcą podpisywana jest umowa o pracę? Czy dba o integrację pracowników? Są organizowane wyjazdy/spotkania?

Dakota

Hortex ma swoją tradycję, pracował na to całe lata. Rozumiem, że komuś nie odpowiada taka praca i taka firma, dlatego lepszym rozwiązaniem od pisania na forum jest zmiana firmy. Z moich obserwacji to wyglada tak, że jak ktoś pracuje dobrze to z każdym się dogada i chwali firmę.

Paweł

witam . W firmie pracuje na stanowisku pH mrożonki od 8 lat . Z ręka na sercu wszystkim poleciłbym ta firmę . Zarobki na poziomie 3500-4000 netto. Dodatkowo każdy pH który przepracował minimum 1rok na święta dostaje premie 800 netto. Oprócz tego za każdy dzień urlopu otrzymujemy dodatek ok 90 zł brutto. Obecnie w moim zespole wszyscy jeździmy skodami fabiami. Oczywiście każdy od samochodu oczekuje czegoś innego ale przypominam kolega handlowca ze samochód to tylko narzędzie.... Atmosfera pracy z zachodniej Polsce bardzo dobra począwszy od pomocnych sobie przedstawicieli a kończywszy na naszej Dyrektorce . Co do standardów pracy... jeśli ktoś chce przyjść z myślą ze będzie jeździł i robił tylko ankiety to jest w błędzie ... Praca skupia sie w dużym stopniu na jakościowce i wizerunkowi naszej marki u klientow . System premiowy to realizacja zadań oraz wynik całej Polski. Nie wiem jak to jest w innych firmach ale u nas wszyscy gramy do jednej bramki i każdemu z nas zależy na realizacji planu na straży którego stoją RKS i Dyrektorka. Prace stracić można jedynie za postawę i naprawdę trzeba sobie na to zasłużyć . Wszystkim którzy chcą kabinowac odradzam składanie CV do naszej firmy poniewaz poziom kontroli jest na bardzo wysokim poziomie począwszy od sprawdzania długości wizyt na sklepie a kończywszy na geolokalizacji ...

Tomek

Tak... krotko zwiezle i szczerze.. firma krzak w porownaniu do tymbarka to jakis nie do konca kontrolowany twor... Dyrektor na pn.. zakompleksiony liliput nie majacy rodziny ( jak zarzad moze dopuscic takiego kolesia do zarzadzania ludzmi? czlowiek nie rozumiejacy zaleznosci miedzyludzkiej bo jej nie doswiadcza w zyciu prywatnym) no i kierownik z przypadku ... bez wiedzy, bez kompetencji zaden lider grupy a raczej przydupas liliputa :D Auta hmmm 8 letnia skoda ktora sam doprowadzilem do uzytku i jako takiego wygladu... pensja? uzalezniona od wynikow calego kraju ... paranoja jestem z gdanska (czy ziutek z warszawy zaplaci za mnie rachunki?) czyli system promujacy lenistw0 i manipulacje systemem ... jednym slowem jak chcesz posciemiac poleniuchowac i raczej malo zarobic to smialo. Hortex to firma w ktorej mala sprawa rosnie do rangii problemu nie do rozwiazania ... (moja promesa ktora bezproblemowo dalaby mi kredyt na dom ... i moja radocha z tego ze mialem swoje oszczednosci i se ten dom kupilem ... bo gdyby nie to dzis bym mial dlugi przez liliputa, klakiera i caly smieszny zarzad tej firmy.

laik

Czy wiesz coś więcej na temat tej rekrutacji w Warszawie? Na jakie stanowisko potrzebowali człowieka? czy ta rekrutacja jest już zakończona? Zależy mi na pracy.

T.h
@laik 13.07.2017 15:39

Rekrutacja zakończona.

mokotowski

Witam Ostatnio była rekrutacja na RKSa na Warszawę, ktoś wie jakie warunki i kiedy można się spodziewać jakiejś odpowiedzi?

Luiza

Co nowego dzieje się w firmie? Pracowałam wiele lat i mam sentyment do Hortex-u . Może kilka zdań od aktualnych pracowników przeczytam na forum, byłoby miło?

Marta

siedlczanin a czy jesteś pewien, że komentarz nie naruszał regulaminu serwisu?

Pracusia

Czy Hortex nie potrzebuje pracowników w innym rejonie? Może ktoś ma informacje w tym temacie, proszę o podpowiedź.

siedlczanin

Do moderatora: Dlaczego moje zapytanie zostało wykasowane???

laik

Mam pytanie o wysokość zarobków jako PH w rejonie Warszawy? Czy do tego dają jakieś dodatki typu samochód, telefon,laptop może premia od sprzedaży? Słyszałem, że jest w firmie dobrze tylko trzeba na początku wszystko uzgodnić.

Tomek Wa-wa
@laik 18.01.2017 15:41

Zarobki 2800-3800 netto w zależności od wykonania przez całą firmę sprzedażowego planu, a z tym ostatnio bywa różnie. Samochód do użytku prywatnego (Fabia II lub III) do tego telefon i ipad. Ogólnie atmosfera, narzędzia, wsparcie wszystko okk. Tylko te wahania zarobków...

tomik

Przedstawiciel Handlowy jest u nich teraz potrzebny, ale rekrutuja tlyko na Ełk no i na Poznanń do siedziby.

nowy

aplikowałem. ale chciałbym się ewentualnie przygotować do rekrutacji i dlatego zbieram info. Jeśli jest ktoś kto niedawno przeszedł wszystkie etapy rekrutacji na ph to prosze o info. dziekuje :)

nowy

a możecie napisać jak wyglada u nich rekrutacja na PH? 1 etap to już wiem ale na czym polega 2 etap. Był ktoś już?

Daria_K

A jak się pracuje w rynku nowoczesnym na sokach przez PMT ?

phpio

chodzi mi nawet o jakieś ogólniki , mianowicie zarobki jak wyglądają oraz użytkowanie auta w celach prywatnych

phpio

Witam, Mam pytanie odnośnie pracy na stanowsku ph od napojów, region Łódź, Jak wyglądają zarobki, jakie są premie oraz social, jak wygląda sytuacja z autem dokładniej chodzi mi o jazde w celach prywatnych oraz w weekendy oraz czy zna ktoś może kierwnictwo na łódzi, każda uwaga , sugestia będzie dla mnie bardzo cenna, z góry dziękuję

zibi

A ile może zrobić RKS od detalu? Ktoś wie?

pizza

mała rotacja to jest w otekerze....... tam siedzą po 15 lat i nie chcą odchodzić .....ciekawe że nie dają ipada....

nivald

polecam bardzo! Jak ktos wczesniej juz tutaj wspominal- firma nie jest zjedzona przez korporacyjne nawyki! Jak wszedzie zdarzaja sie dni gdzie trzeba popracowac wiecej. Ale ogolnie nie ma na co narzekać. Kasa zawsze na czas, fajne bonusy. Spoko ludzie. Zauwazylem ze jest bardzo mala rotacja pracownikow, jak ktos sie dostanie spedza tu minimum te 3-4 lata, wiec jak ktos szuka stabilizacji, niech szuka ofert Hortexu :) pozdr

haha

czy to prawda ze Hortex otwiera swoja dystrybucje mrozonek w pomorskim?wie ktos moze cos?

Ania

Mam pytanie, ciężko jest na rozmowie edukacyjnej? jestem z Ukrainy, i poziom języka to średnio, i nie wiem czy mam jakieś szanse. Pozdrawiam!

WHO

Zdradzi mi ktoś czy ten poziom zarobków dla PH o których tutaj mowa tyczy się soków czy mrożonek ?

daniel

Nie wiem jak Wam sie udaje ogarnac maksymalna premie ;/ Ja od kilku miesięcy wyciągam maksymalnie 3200 no 3300 netto jak mam naprawde kozacki miesiac... Co do samochodu, jak ogarniasz z glowa to nigdy nikt Ci nie zwróci uwagi, nawet jak w wakacje pojedziesz nad morze czy góry .

gosc

Czy w Skierniewicach w Hortexie (kadry badz laboratorium) pracuje niejaka Jolanta badz Joanna Matusiak?

Maciej

Z tego co wiem to w październiku będzie 30-40 nowych samochodów do wymiany. W pierwszej kolejności mają być wymieniane stare astry...Drugi rzut będzie marzec- kwiecien. (usunięte przez administratora) trzeba wszedzie. mi sie podoba w Hortexie. Pracuje na detalu juz 4 lata. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma! moja ostatnia wyplata po wyrobieniu wszystkich zadan - 3900 netto! pozdrawiam :)

czarna

Ile płacicie za dobre opinie? Mogę codziennie takie pisać ;)

stary wyga

helllo, Ja jestem bardzo zadowolony z pracy dla firmy Hortex. Średnio pracuje w godzinach 7.30 wyjazd z domu- 8.00 pierwsza wizyta na sklepie, ostatnią wizytę zamykam w godzinach 15.45-16 i o 16.30 jestem już w domu. Czasami uda się pracować krócej, czasami dłużej. Jak w każdej firmie. Nie ma co marudzić! Produkt bardzo dobry, klienci chętnie zamawiają, dobre wsparcie marketingu. Czasami są opóźnienia w rozliczeniu klientów no ale czy ktoś pracował- zna firmę gdzie wszystko jest idealnie na czas? :) Samochód jaki mam to Skoda fabia rok 2014. Do tego Ipad mini. Telfon, Dofinansowanie do multisportu, darmowy sok do domu. wypłata jaką odbieram średnią co miesiąc to ok 3400-3600 zł netto. Kierownik spoko. Czasami irytuje ilość dodatkowej pracy na kompie w godzinach wieczornych no ale jak już napisałem wyżej nie ma co marudzić. gorąco polecam aplikować i spróbować. Pracowałem już w kilku topowych firmach z branży FMCG i tutaj mi się najbardziej podoba, jak Bozia da to planuje popracować tu jeszcze 2-3 lata... @czarna nie martw sie o samochód, myślę że maksymalnie 2 miesiące i dostaniesz coś nowego. Może nie zupełnie nowe auto ale 2 letnia skoda z wymianki jak starszy PH dostanie nówkę z salonu ..... @hortex możesz śmigać prywatnie. Ale oczywiście z głową. w tygodniu po pracy jakieś trasy po mieście 50-60 km na luzaczku. W weekend 150-200 km też nic sie nei stanie, jak zrobisz więcej dolejszesz troche paliwa od siebie i kazdy jest zadowolony! Hortex to dobra firma której nie dopadły zwyczaje wielkich korpo! to sie ceni! pzdr

czarna

Witam Dostałam starą astę i nie wiadomo kiedy wymienią... Prywatnie nie można używać. W piątek zalewasz na koniec dnia w poniedz. rano tankujesz za swoje. To co wyjeździsz oddajesz. Wizyt dziennie ok 14 w tym sieciówki i pilnujesz a jak nie to sam robisz mercha. Codziennie pracuje się dłużej.

hortex

witam Wszystkich! Ktos cos moze powiedziec jak obecnie jest w Hortexie- stanowisko przedstawiciel handlowy. Zdązylem sie dowiedziec ze na start daja stare astry II, wiadomo moze do kiedy jest termin wymiany na nowe? Czy Auto mozna użytkować prywatnie? Jak z targetami? ile wizyt dziennie? Ogolnie polecacie? dzieki za pomoc!

Mońki

Witam, czy może ktoś wie ile można zarobić na stanowisku specjalisty ds logistyki lub planisty ? - ogólnie mam na myśli stanowiska z zakresu logistyki.

tesa

Czy orientujecie się jakie są warunki pracy i poziom wynagrodzenia na stanowisku specjalisty ds. rozliczeń w Hortex Holding?

august

Czy ktoś mógłby coś powiedzieć o pracy w Hortexie w mrożonkach jako ph?

OnyXs

O k....jak ty szukasz ofert Hortexa to współczuje tej firmie, moze warto przypomnieć sobie odmianę z języka polskiego.

kamilo

Dziami- no to niestety, w Hortexie dostaniesz właśnie poobijaną astrę 2 :) więc raczej nie warto aplikować wg Twoich kryteriów :)

hmm

/Mozna zarejestrowac sie na rekrutacyjna rewolucja tam po zapisaniu masz oferty pracy ;)

KtuŚ

S
@KtuŚ 08.12.2014 23:01
Żałosne sa wasze pytania pt jaki samochod i jakie telefony, widać ze prości jesteście i to dla was w życiu najważniejsze ?...

Niewątpliwie są to narzędzia pracy z których korzystasz na co dzień jeśli ci nędzny samosąd odpowiada to taka masz wartość.. BMW nikt nie wymaga ale 8 letnia dobita skoda z podartymi i juwalonymi fotelami ... Jak dla mnie dramat co chodzi o standard pracy.

karolina owocowa

do pracy na powiedzmy "produkcji" u nich trzeba mieć jakieś specjalne zaświadczenia zdrowotne czy sam sanepid wystarczy? zależałoby mi tez na w miarę elastycznym grafiku ze względu na naukę i odbywane kursy więc prosze o odpowiedź czy to jest możliwe w firmie Hortex Holding.polecano mi szczególnie pracę w mrożonkach, co wy na to?

bydlak

Po rozmowie ( mieli 9 kandydatów ) standardowo pytanie o przebieg kariery zawodowej, pytania o rozne doswiadczenia w fmcg ( czy zarzadzales juz ludzmi , jakie znasz sieci sprzedaży ) kilka pytan o firmie plus dwa zadania pytanie jak zrobic promocje np w sieciówce słoneczko aby mieli konkurencyjne ceny drugie fotografia lodówki i opisac co jest zle ( terminy ,gorace strefy , face do klienta itd ) wiecej info na maila p.telega@o2.pl

bydlak

Co do lubuskiego ja mam rozmowę w Zielonej w poniedziałek więc dam znaka co jest pięć , jak juz ktos mialdajcie znaka jak wyglad sytuacja . Ja też mialem doświadczenie w fajkach plus trochę w alkoholach w fmcg także śmiało aplikuj

luiz

Witam ,tez mam zapytanie co do warunkow pracy hortex polski ogrod(dywizja mrozonki) ,jakie warunki ,jaka atmosfera ,plany ,auta sluzbowe ,telefony .dziekuje z gory za odpowiedz .pozdrawiam

zimny hortex
@luiz 22.07.2014 16:31

część stare ople a część nowe skody zależy jak długo pracujesz i jakie masz zasługi

KRI

JAKIE AUTA MAJA PRZEDSTAWICIELE HORTEX MROZONKI???

ciekawski

to prawda ze napoje leje HORTEX w Bialej w Ustroniance niby taka dobra firma a oszukuje klientow ludzie tam po 12 godzin robia przywoza wielkie (usunięte przez administratora)a chca super produkcji

kris

HORTEX MROZONKI prosze o opinie,praca jako ph ,jakie zarobi ,atmosfera ,jaki samochod ???z gory dziekuje

Pracownik Hortexu

Gorąco polecam pracuje już 5 lat Teraz w firmie dzieje sie b dobrze. Pracuje jako PH , moje średnie zarobki z ostatniego roku to 3600 netto. Samochód bez ograniczeń jeśli mówimy o jeżdżenia po pracy po mieście bez jakiś dalszych wypadów, telefon i iPad Apple z internetem bez ograniczeń. Czasami zbyt wiele uwagi trzeba poświęcać na zbędne sprawy typu ankiety, tabelki itd. Ale ogólnie jest naprawdę okk, jedyny minus w moim przypadku to standard auta ale i to w tym roku ma sie zmienić.

tou
@Pracownik Hortexu 25.05.2014 19:07

potwierdzam, zarobki w granicach 3,8 netto jak najbardziej realne; telefon bez ograniczeń, co do samochodu - po mieście i z głową bez problemów. Pewnie że jest presja i kupe zadań, ale gdzie ich nie ma... Porównując to co bylo 2-4 lata temu to przepaść na plus

ph

kolegę ph trochę poniosło i to wysoko w chmury, atmosfera wcale taka fajna nie jest, plany realne, ale zdaniem przełożonych, w rzeczywistości bardzo wyśrubowane, jaki tam szacunek do pracownika co ma kolega ph na myśli, bo nie bardzo rozumiem, z autami też kłamstwo, teoretycznie co 3lata wymiana, albo po przebiegu 180tyś, jak auto nie ma 180tyś to nie wymienią, jeżdżą starsze niż 3lata i nikt nie myśli o wymianie, ciężko czasem doprosić się o nowe zimówki, są też ople astra 2 kombi, ale głównie fabie, kierownicy jeżdżą tym co ph, dyr. stare octavie 1, na komórki jest limit, na służbowe wystarczy, jak się przekroczy pociągną z wypłaty, wynagrodz. z premiami 4tyś owszem ale brutto, ale premię ciężko wziąć, dużo obwarowań, ankiety i inne działania 8godz. nie wystarczy, także 10godz. 12godz, norma. Konkursy- przytulić to i 6 w totka można tylko weź przytul...kiedyś było w miarę, teraz ciągłe kontrole, nagany pisemne i ciężka nieprzyjemna robota. Pozdr.

Ph

były pracownik
@Ph 02.02.2014 12:05
A pracuje w okolicach Krakowa.

Coś ty wciągał ? 4000 netto ? ph ?

twoja_matka
@Ph 02.02.2014 12:05
A pracuje w okolicach Krakowa.

klikasz z krakowa ale IP masz z warszawy :)

Zostaw opinię o Hortex Holding S.A. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hortex Holding S.A.