Opinie o Hortex Holding S.A. w Warszawa Mszczonowska 2

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Hortex Holding S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Hortex Holding S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hortex Holding S.A. w Warszawa Mszczonowska 2

Pracowałam w Biurze Zarządu Hortex w Warszawie przez kilka lat. Ze swojej strony mogę powiedzieć, że jeśli wellbeing nie jest Ci obojętny, zależy Ci na Twoim zdrowiu psychicznym oraz higienie pracy to nie polecam Hortexu jako wartego uwagi Pracodawcy; w szczególności niektórych działów. (usunięte przez administratora) W pracy spędzamy bardzo dużo czasu, dlatego też, w mojej opinii, środowisko pracy powinno być zdrowe; niestety w niektórych miejscach w Hortex - nawet do zdrowego nie aspiruje. Pracuje tam też oczywiście wiele cudownych osób, nie wiem tylko, czy ze względu na powyższe „skarby” w ogóle warto próbować się tam znaleźć..

@*

A możesz coś więcej napisać o szefostwie? A konkretnie do Dyrektor Finansowej? Jakim była szefem?

Omijajcie ten (usunięte przez administratora)pracy . Strasznie dużo pracy jak na tak marne wynagrodzenie ... zbyt wiele wymagań , oczekiwań , obowiązków, planów. Osiągając każde z wytycznych planu ( troche tego jest ) powyżej 100 % dostaniecie marne 500 zl netto . Dla przykładu wy firmie przyniesiecie 300 tysięcy ???? Same oczekiwania .

Ciekawy

Na jakim stanowisku opiewają takie zarobki? PH?

Chwilowojeszczepracownik

Opinia o pracy w mrożonkach: brońcie się rękami i nogami. Chyba że macie do siebie totalny brak szacunku, wtedy odnajdziecie się tutaj doskonale. Dyrektor detalu jest alfą i omegą, nikt nie ma prawa głosu, a jak nie daj Boże się odezwiesz to gorzko tego pożałujesz. Pomysły bez jakichkolwiek perspektyw na sukces, ale się tym nie przejmuje, byle by się pokazać. Kasa ładowana we wszystko dookoła, tylko nie w „nas tam na dole” czyt. PH. W ciągu ponad dwóch lat pracy dostałem łącznie 300zl brutto podwyżki, co aktualnie daje 4500 brutto. Do tego 10% premii jakościowej i premia od sprzedaży która staje się nieosiągalna. 3800 wpływa na koniec miesiąca i masz ochotę się zapłakać. Zaczynając miałem 1200zl więcej niż najniższa krajowa. Obecnie 300zl. O podwyżkach nie ma mowy, najwcześniej w drugim kwartale i to wciągnięcie 5% z premii do podstawy (200zl brutto). Odciągają premię za każdy wolny dzień, za urlop wakacyjny, więc dymasz po urlopie żeby nadrobić zaległości w sprzedaży, robisz plan na maxa a połowę Ci I tak zabiorą bo każde wolne to kara dla pracownika. Ludzie uciekają, za chwilę jedynymi chętnymi na stanowisko PH na tych warunkach będą świeżaki bez doświadczenia, mieszkający z rodzicami, bo kto w innych warunkach jest w stanie utrzymać się za 3700-3900 miesiecznie… Przykre to, że nie docenia się ludzi, przychodząc tu te ponad 2 lata temu czułem że mogę coś zdziałać i będę za to odpowiednio wynagrodzony. Obecnie - szukam innej pracy i trzymam kciuki za to żeby ktoś wreszcie zauważył fatalną sytuację jaka obecnie panuje u LIDERA NA RYNKU MROŻONEK!

Janusz
@Lekkie sprostowanie

Jeśli chodzi o podwyżki to podobno będą to już słychać od roku. A tak naprawdę nic się nie dzieję, tylko słuchać "tak na pewno będę ale niewiadomo kiedy i ile, ale będą". A tak naprawdę (usunięte przez administratora) robią, ludzie odchodzą do innych firm gdzie płacą normalne pieniądze i to nie tylko PH ale też z biura. Bo w tej firmie mają pracownika gdzieś, bo znajdą innego a nowy pracownik popracuje parę miesięcy i zwalnia się. Bo kasa jest zbyt niska w porównaniu do rynku pracy.

Jak szefostwo w Hortex Holding S.A. traktuje ludzi?

Krótkodystansowiec

Tu nie trzeba serbów tu polak kierownik na południu traktuje cię jak (usunięte przez administratora) bo wydaje mu się że jest nieomylny. Zero szacunku do ludzi brak kultury pretensje o wszystko. Nikt z nim nie wytrzymuje. Mi to zajęło 5 miesięcy i byle najdalej od tego człowieka.

PH

Szefostwo… o ile masz z nimi jakąkolwiek styczność na corocznym spotkaniu to wszystko ładnie pięknie. Na codzień mają w głębokim poważaniu co się dzieje na niższych szczeblach, od pewnego czasu jedno wielkie kolesiostwo. I nie ma co zwalać na Serbów bo sytuacja ciągnie się od dłuższego czasu, no ale teraz łatwo przerzucić na kogoś winę…

Piotr Nowy wpis
@PH

Serio Ph dostaje takie małe auto to nawet kombi nie dają , to jak sobie radzicie z przewożeniem jakiś gratisów rozliczeń ?

@*

Zastanawiam się nad aplikacją do finansów, obecnie jest dużo ofert. Czy na prawdę jest tak źle ? Widziałem, że dużo osób w finansach pracuje w Hortex po kilka lat

@Anonim

Tak, to rzeczywiście prawda, zależy gdzie. Finanse to szeroki obszar. Nie polecam kontrolingu - tam staż pracy wszystkich obecnych pracowników nie przekracza teraz pół roku, co już samo za siebie mówi, że w tym dziale nie dzieje się dobrze.

ktos
@*

Właśnie widzę, że jest pełno ofert do działu kontrolingu. Czyżby wszyscy uciekali?

@*

A powiesz coś więcej o sytuacji w tym dziale? Fajnie, gdyby to były jakieś konkrety a nie plotki. Jeśli rzeczywiście coś złego się dzieje, to czemu ludzie nie reagują?

@Marta

Marto, a co chciałabyś wiedzieć? To, co napisałam o stażu pracy osób w tym dziale nieprzekraczającym pół roku to prawda, a nie plotki. Jeśli chodzi o ludzi tam pracujących, którzy nie reagują - może są młodzi i chcieli zdobyć doświadczenie w znanej firmie, może przyszli, zobaczyli jak jest i zaczynaja szukać sobie czegos innego.. nie wiem i sama czasem zastanawiam się dlaczego ludzie godzą się na pewne rzeczy, na które godzić się nie powinni. Wiem jednak, bo byłam z tych odważnych, i widząc negatywne zachowania kadry zarządzającej, uderzające w godność pracownika, zgłosiłam sprawę do dyr HR i opis jego odpowiedzi jest w którymś z komentarzy powyżej.. Wiec to nie jest tak, że ludzie nie reagują.. Reagują, tylko ich prośby czy zgłoszenia są olewane, traktowane pobłażliwie, czy prześmiewczo… Dlatego ja odeszłam z hortex.. przez brak szacunku do osób, które powinny bronić nas (pracowników), a nie oprawcy..

Problem nie tkwi w zwykłych pracownikach, tylko w tych na wyższych szczeblach, a tam nic nie się zmieniło... Jeśli chodzi o kontroling - rekrutacja goni rekrutację, a pracownicy po kilku miesiącach odchodzą…

@*

To ile teraz osób jest tam w dziale a ile wakatów? (usunięte przez administratora)

Ciekawy Nowy wpis

Chwilowojeszczepracownik

@Chwilowojeszczepracownik

Czyli nie tylko ja to zauważyłam… Dużo prawdy w tym wpisie, prędzej czy później ludzie zaczną odchodzić bo nie wyobrażam sobie jak utrzymują się w wielkich miastach za takie pieniądze… No cóż, może ktoś pójdzie po rozum do głowy i zda sobie sprawę że ludzie chcą tu pracować, tylko że za godne wynagrodzenie…

Lekkie sprostowanie
@Chwilowojeszczepracownik

Po przeczytaniu tego komentarza muszę go sprostować. Wiem że zaraz będzie że jestem z biura i ktoś mi zapłacił za napisanie tego ale spoko, możesz tak myśleć. Prawda jest taka ze pracuję jako PH w mrożonkach już dobrych parę lat i słyszałem co nieco na te tematy. Po pierwsze dyrektor detalu jest spoko tak naprawdę. Oczywiscie ma lekko autorytarny styl bycia ale wie co robi i zna się na tym jak malo kto. Poza tym wiem ze walczy o kase dla PH, mozna z nim pogadac, nie wywyższa się (co nie jest standardem wsrod managerow w tej firmie) i jest normalnym, wesolym typem. Jesli chodzo o zarobki to faktycznie, PH maja lekko ponizej sredniej rynkowej (RKSi maja grubo ponizej i nie ma wsrod nich rotacji - to ciekawe akurat) ale szykuja sie niemale podwyzki podobno. Premie tez sa do wyrobienia. Wiadomo ze jak udajesz ze pracujesz zamiast pracowac to bedziesz narzekać na jej wysokosc ale ja jakos nie moge narzekac a nie robie nadgodzin. Auto fajne, produkt fajny, wsparcia sprzedazy tyle ze nie da sie wykorzystac wszystkiego, kierownicy bardziej pomagaja niz przeszkadzaja i tez wiem ze walcza o kase dla nas. Jak w kazdej firmie sa minusy ale tu jest ich niewiele, przynajmniej moim zdanim :)

@Lekkie sprostowanie

W końcu ktoś zauważył plusy. Też pracuję jako PH od kilku lat. Jest trudniej nie rok, dwa lata temu ale świat też jest trudniejszy. Dlaczego nigdy nikt nie wspomniał o aucie, które też jest ważne, nie odstawiamy go po pracy pod firmę tylko mamy do dyspozycji 24h. Nikt nie wspomniał że poza wynagrodzeniem, rzeczywiście obecnie trochę zbyt niskim, mamy również inne możliwości np konkursy, dostajemy świadczenia świąteczne wyższe niż w niejednej podobnej firmie. Jeśli ktoś pisze że mała wypłata to niech uczciwie nie zapomina o dodatkowej kasie. Co do RKS to akurat jeśli chodzi o moją to jest słaba, bez wiedzy, kompetencji i podejścia do ludzi.

Wr Nowy wpis
@…

Cała prawda mogę to potwierdzic bo właśnie się zwolnilem po 37 latach pracy nie masz układów giniesz

Janusz Nowy wpis

Ciekawy

Na jakim stanowisku opiewają takie zarobki? PH?

P

Soki 500ml maja za duze zakretki, mo\zna sie zakrztusic, szczegolnie jesli pija je dzieci. Zdecydowanie lepsze sa niekapki, jak np. w Kubusiach

Jak długo trwa proces awansu w Hortex Holding S.A.?

Jaka umowa obowiązuje w Hortex Holding S.A. podczas okresu próbnego?

Na okres próbny, najczęściej 3 miesiące.

Antoni87

Witam mam rozmowe na PH w tym tygodniu na co mam się przygotować ? Wiesz może coś na temat zarobków i atmosfery ?

PeHacz
@Antoni87

Obecne zarobki to najniższa krajowa jaka będzie w 2024 roku. Razem z premią kilka stówek brutto dodatkowo, jak na konto wpłynie 4 z przodu to święto. Ucinają ci premie za każdy urlop, przeliczają to sposobem który jest znany tylko mnichom mongolskim. Samochód do użytku prywatnego, jak wyjeździsz w weekend to tankujesz za swoje. Plany na detal jeszcze do zrobienia, ale nowoczesny to tez czarna magia, żyje swoim zyciem i tylko się modlić żeby wynik się zapiął. Generalnie na początek żeby zdobyć doświadczenie to Ok, ale jesli przechodzi z innej firmy to mocno się zastanów.

Robi

Jest ogłoszenie na PH na Elbląg ktoś pracowal pod tym Kierownikiem ? Jak atmosfera pracy? Jaka flota jest teraz ? I czy można jeździć prywatnie ? Ile można realnie zarobić?pozdrawiam.

Anonimowe

Niestety, ale rozmowy rekrutacyjne przeprowadzane są na bardzo niskim poziomie. O ile Panie z HR jeszcze się starają, kierowniczka na teren województwa Śląskiego jest wysoce nieprzyjemna i bardzo poważna. Niskie zarobki, podstawa to około najniższej krajowej.

Sprzętu prywatnego używacie do pracy w strukturach handlowych?

Olo

Witam, proszę napisać jakie są warunki pracy jako pH detal , sieci . Obowiązki , wynagrodzenie i kultura pracy . Zastanawiam się nad aplikowaniem na handlowca -sieć lub detal. Za rzeczową odpowiedź dziękuje.

K.
@Olo

Pracuję na mrożonkach, kiedyś było lepiej, teraz to jakiś żart. masz czwórkę brutto plus minus, od tego dochodzą premię za detal i sieci osobno, oraz jakościówka. Zapierniczasz jak głupi osioł, układasz mrożonki, dźwigasz kartony, praca na mroźniach. Do tego wszystko ładnie odznacz, pokładaj, pogadaj, zamów. Częste kontrole. Nigdy nie wyrobisz się w 8h. Plus tabelki. oczywiście nie na sprzęcie służbowym, bo korzystasz z prywatnego. Jak zliczysz sobie wszystkie godziny to pyknie grubo ponad 8. Póki co trzymają mnie rachunki, ale jak tylko stanę na nogi to opuszczam to zacne grono "pasjonatów". Nie polecam.

@K.

Tak sobie myślę - Podpisując umowę i podejmując decyzję o podjęciu pracy chyba nie było trudno wpaść na to, że mrożonki są w mroźniach, a nie w magazynie na regałach i czasem trzeba będzie do tej mroźni wejść i wyjąć towar, bo sam do bonety nie zawędruje :)

Mir
@Michał

Ok. Odpowiedziałeś koledze na jedno w sprawie mroźni to teraz idź krok dalej i powiedz jak to jest z tymi godzinami pracy oraz użyczanie sprzętu prywatnego do celów służbowych

Obserwator

Uważam, że powinni zrezygnować z odzieży i sprzętu na rzepy. Dotyczy to firmy jak i podwykonawców. Rzepy złej jakości sypią się i stanowią zagrożenie.

Janusz
@Obserwator

Skoro tak twierdzisz, to zgłaszałeś to może bezpośrednio do firmy? I jakie niby zagrożenie to stwarza? Naprawdę jesteś klientem? Bo uwaga mocno dokładna, coś za mocno jak na klienta :D

Dominik

Interesuje mnie praca w Hortexie na sokach jako PH w Małopolsce. Proszę o informację na temat warunków pracy, atmosfery wynagrodzenia oraz ogólnie czy warto się starać ?

Leon
@Dominik

Samochody teraz są nowe co 2 lata - obecnie Skody Scale i Hyundai i10 Wynagrodzenie na start 3800 brutto + 50 % premii jak zrobisz wszystkie parametry na max co jest bardzo trudne (realnie ok 20-30%) Atmosfera jak w każdej korporacji nie masz nic do gadania a miliony spraw do zrobienia. Jeszcze zależy do kogo trafisz bo jest 2 kierowników grup Jarek D i Krzysiek O i tu jest diabeł pogrzebany !

Franciszek
@Leon

To który kierownik według ciebie jest lepszy i łatwiej się z nim dogadać jak już o ty piszesz? Umowy od razu są na stale, czy przy handlowcach wymagają B2B?

adam
@Franciszek

Umowy jak kto chce. jak sie ma działalność to b2b ale mozna i na umowe o prace.

Zniesmaczona tym gościem
@Franciszek

Kiedyś miałam tą nieprzyjemność pracować u KO - nikomu nie polecam. Psychopata któremu Hortex uratował życie jednocześnie totalnie wypierając mózg na firmowych szkoleniach. Gość który zawsze musi mieć rację i ostatnie słowo, którego chore ambicje bycia we wszystkim najlepszy prowadzi po trupach do celu. W jego grupie jest ciągła rotacja ludzi a ci którzy siedzą są zastraszeni i się nie odzywają żeby pracy nie stracić. Polecam ale trzymać się z dala od tego gościa żeby nie stracić nerwów i zdrowia tak jak ja.

Darija
@Dominik

Kiedyś było fajnie... Kiedyś, teraz nie radzę

Zuzanna
@Darija

Czemu nie radzisz? :( Możesz napisac jakies konkrety? chętnie poczytam

Ktoś taki
@Dominik

Nie idź, umiera śmiercią naturalna

@Ktoś taki

Kto umiera? Co to za dziwne przenośnie

Hahaga

Daj sobie spokoj

Grecka kuchnia według hortexu to pyry i cukinia. Szkoda że nie można dodawać zdjęć. Nie wiem czy się śmiać czy płakać. 7 zł za 400 gram ziemniorow i cukini.

Renata

No ale za to z Hortexu. ;) A w składzie co tam masz napisane tak właściwie?

Firma by super postępowała.. ale, przede wszystkim przedstawiciele Słupsk/Gdańsk to banda złodziei,w domach pełno towaru skradzionego firmie...B2B lepiej się opłaca niż ta banda złodziei,promocje to są...ale w ich garażach i piwnicach...

Sukraloza

Przestrzegam wszystkich przed kupnem produktów tej pozal się Boże firmy. W składzie podają na pierwszych miejscach cukier by na ostatnich dodać sukraloze. Oszustwo wprowadzające w błąd bo trucizna zwana sukraloza jest że 100 razy słodsza niż cukier. Chcesz być chory kupuj Hortex. Pudełko zostawiam na dowód tej opinii. Nie polecam

Soki to pomyje. Kupiłam pełna zaufania. Porażka! Najpierw niech zadbają o jakość produktów a nie podlizują się pomocą dla Ukrainy. Teraz już będą nam wciskać zabarwioną chemią wodę!!! Nie kupujcie tego badziewia. Nic nie miałam wspólnego z tą firmą. Jestem tylko byłym konsumentem "soczków"

@Ewa

Złóż reklamacje dostaniesz 4 kartony gratis oddasz na ukraińców ;-)

Krystyna
@Ewa

A czytała Pani skład? Może warto zacząć to praktykować, żeby następnym razem się nie zawieść?

@Ewa

@Ewa Na pewno kupiłaś sok Hortexowy, nie pomyliłaś z tymbarkiem? To sok, nektar, napój?

PR Hortex
@Ewa

Zapraszamy do podzielenia się opinią dot. jakości naszych produktów pod adresem: reklamacje.soki@sokihortex.pl;

Darija
@Ewa

Chyba (usunięte przez administratora) nie piłaś, mimo wszystko Hortex ma dobre Soki i napije, nie ida na ilość ale na jakoś i nie zamieniła bym soku pomarańczowego na żaden inny. Dużo mogę powiedzieć i tej firmie.. Ale nie to że Soki są złe, innych nie pije, od dziecka Hortex

Katarzyna
@Ewa

Zgadzam się teraz pakiet oszczednosciowy i do cukru dodają szkodliwą sukralozę!!!!! Nie sprawdzilam skladu bo zawsze byl cukier. Pić sie nie da tego badziewia. Jeszcze oni byli do jakiegoś czasu ok ale teraz takie samo g..wno hak inni. Więcej tego nie kupię!!! Poszukam uczciwych producentów.

Krystyna
@Katarzyna

Nie rozumiem czemu sugerujesz że ten producent jest nieuczciwy? Jeśli podaje skład (którego ty nie chcesz czytać) to gdzie tu nieuczciwość? Przecież wiesz co pijesz, a że ci nie smakuje to już kwestia gustu

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Hortex Holding S.A.?

Kamil

Od dawna nie ma Hortex Holding!

Łucja
@Kamil

Jak to nie ma? :O co to znaczy?

Pawlak
@Łucja

Poczytaj KRS

Jarek

Czy to prawda, ze na dniach Hortex zostanie sprzedany ? Tak słyszałem już od kliku osób z rynku i może Wy wiecie trochę więcej

Wodnik
@Jarek

A czy prawdą jest że o godzinie w której dokonywałeś tego wpisu ~08:42~ byłeś w pracy?

Jarek
@Wodnik

Czyli to prawda, bo ja akurat wyszedłem od klienta i dostałem takie info.

Wodnik
@Jarek

Firma Hortex realizuje wieloletnią strategie sprzedażową, nie warto słuchać plotek od pracowników Maspexu XD

@Wodnik

To nie są plotki. Firma jest na sprzedaż bo tak dział ten fundusz. Kupuje robi szybkie i niepopularne reorganizacje. Wyciska i próbuje sprzedać z dużym zyskiem. Rzeczywistość wygląda jednak bardzo nieciekawie. Aktualnie sprzedaż i produkcja dużo niższa niż przed kupnem przez obecnego właściciela. Wiec sprzedać będzie trudno. Niech się skur.... udławią za krzywdę którą wyrządzili tylu pracownikom.

róża
@ktoś

Rynek pracy jest otwarty, można iść tam gdzie jest eldorado i nie ma krzywdy. Nikt nikogo na siłę nie trzyma

czachadymi
@róża

Ale widomo, że nikt się nie rzuci się na rynek pracy bo gdzie będzie lepiej niż w hortexie.

Moderator
@ktoś

Przypominamy, że GoWork jest portalem do dzielenia się merytorycznymi opiniami, zadawania pytań. Przypominamy jednak, że podstawą dialogu jest kultura i wzajemny szacunek. Post zgłoszono do moderacji.

Zuzanna
@ktoś

No ale co takiego zrobili praconikom? Osobie z zewnątrz trudno zrozumiec.

@Zuzanna

@Zuzanna Pewien pracownik pracował od zawsze w Hortex. Był już w wieku przedemerytalnym- mógł pójść na tzw. pomostówkę. Został wezwany do pani kierownik personalnej i dostał propozycje albo odejdzie na wcześniejsze świadczenia albo jeden z jego kolegów który nie ma takiej możliwości zostanie zwolniony bo koniczne są cięcia etatów. Pracownik był załamany, on chciał dopracować normalnie do emerytury a tu taka propozycja. Zwyczajny szantaż bo jak to nazwać. Człowiek odszedł zgodnie z sugestia z firmy umożliwiając dalszą prace swojemu młodszemu koledze. Takich przypadków było kilka. Akcja miała miejsce w 2019 roku za obecnego Właściciela. Sposób na oszczędzanie w firmie tzw. Lean Manufacture w Polskim stylu.

PR Hortex
@ktoś

Sytuacja bardzo przykra, ale tych osób nie ma w firmie hortex.

ciekawski

powiedz coś więcej jaki dyrektor? tylko to nie dyrektor zwalnia...

@ktoś

Strasznie przykre, naprawdę lojalny i godny podziwu ten Pan jest tak szczerze. To tak właściwie jaki negatywny skutek dało to odejście jeśli chodzi właśnie o tę emeryturę a jakby potencjalnie mogło to wyglądać, gdyby dopracował to normalnie?

kris mobilny

Czy to prawda, że firma będzie szkolić przedstawicieli handlowych?

Zostaw merytoryczną opinię o Hortex Holding S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Hortex Holding S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Hortex Holding S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hortex Holding S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hortex Holding S.A.?

Kandydaci do pracy w Hortex Holding S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hortex Holding S.A.
2.5/5 Na podstawie 162 ocen.

Hortex Holding S.A.