Jurajska Sp. z o.o.
2 1145 2002 5 1
Obokbalaganu Nowy wpis

Tylko kto się integruje?... Parę osób z jurajskiej i reszta sciemniaczy...

max Nowy wpis
@Obokbalaganu

ten kto wiedział dużo nie wiedziało ;)

Majkel Nowy wpis

Impreza integracyjna pierwsza klasa :) Powinni częściej organizować takie zloty

U2

Strzeżcie się "garbusa"

Ja Nowy wpis
@U2

A ko to jest ?

Kazio

No i wszystko jest wiadomo zwolnili ludzi z jurajskiej ogrom pracy włożyli a hortex zwolnił życzę im powodzenia ale nic dobrego nie będzie strzelili sobie w kolano

Fachowiec
@Kazio

Spokojnie - jeszcze będą dzwonić jak im się zapali ..... a to że się zapali to pewne i to już niebawem ........

Tym
@Fachowiec

Już dzwonili do niektórych ... Szkoda tylko Naszej pracy.

Maks
@Kazio

No przecież pisałem że wszystkich wywalą już wcześniej... Już nie będzie takiej jurajskie obetną 75% asortymentu i tyle...

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius

Czy można liczyć w Jurajska Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Maks
@Pytanie

Niby tak, ale ale nie bo niby jest ale nie ma bo kiedy korzyatac

@Maks

Skoro nie ma kiedy z niego korzystać, to przypuszczam, że związane to jest z ilością pracy, którą mają osoby zatrudnione w tej firmie. Możesz napisać ilugodzinny system pracy obowiązuje w tej firmie?

Michal
Nazwa działu: Handlowy

IMO PH szukajcie juz sobie innej pracy this is the end !

Michał
@Michal

Skąd takie informacje?

Ireq
@Michał

Serio pytasz ? Masz klapki na oczach :D

Obserwator
Nazwa działu: Logistyka

Słowa uznania należą się też Panu Spedytorowi który jak nasz obecny rząd jest bardzo pro rodziny. Codzienny załadunek 5 aut i to nie byle jakie kursy. Pozostałe frachty na giełdę i jakoś się kręci .Co nie pójdzie na giełdzie to dostaną ulubieńcy. Pozdrawiam

TakNie3
@Obserwator

Piszesz z perspektywy pracownika? Interesuje mnie jaki jest poziom wynagrodzenia w firmie i czy są dodatkowe możliwości dorobienia do pensji w postaci nadgodzin lub premii. Liczę, że dodasz takie informacje.

Ona
Nazwa działu: Finanse

Napiszcie coś o stanowisku księgowej: jak płacą, jaką atmosfera itp. Pojawiło się nowe ogloszenie do księgowości..

Wanda
@Ona

Też widziałam, że w Jurajskiej właśnie poszukują kogoś na stanowisko Księgowej. Wymagają jednak (między innymi) wykształcenia wyższego w zakresie finansów, a także minimum 3-letniego doświadczenia w pracy w obszarze księgowości. Jestem ciekawa, czy posiadasz takie doświadczenie?

Obserwaror
Nazwa działu: Produkcja

Panowie tak bardzo wystraszyli się mojego wpisu że Administrator musiał usunąć Wpis ..ha ha a przecież nie padło tam żadne Nazwisko !!'Ale rozumiem że wiedzieli że wpis jest o Nich .Czyli prawda ..Oj nie wstyd Wam grubaski nie nażarte ?? A i jescze jedno ,jest wolośc słowa i mogę pisać co chce bo to prawda ,a sa jeszcze inne rzeczy Dobranoc

Tak6Nie1
Leszek
@Obserwaror

Oczywiście obowiązuje wolność słowa, ale na publicznym forum Gowork.pl nie można nikogo obrażać, a Ty to robisz. Jeśli już odwiedzasz ten wątek może mógłbyś napisać merytoryczną i obiektywną opinię o warunkach zatrudnienia w firmie. Informacje o tym co według Ciebie zaliczyłbyś do pozytywów, a co chciałbyś zmienić lub poprawić będzie bardzo istotna, wiec zachęcam Cię do tego.

Obserwator
@Leszek

Może masz rację ,ale tylko po niekąd .A piszę to tylko że zwykłych ludz boli ta Niesprawiwdliwość .Zakład nie ,,należy di tych ,,paru Osób!!! Jak można sobie samemu ,,rządzić ,,i ściemiać tylko po to żeby mieć godziny ???? Ludzie to wszystko Widzą i mają dość.Nic tu nie kłamie.Basta

Kali

To co żegnamy się ? :D

Tak1Nie1
Oluś
@Kali

BYŁO BŁĘDEM I TO DUŻYM SPRZEDAĆ TAKĄ FIRMĘ JAK JURAJSKA.Hortex nie liczy się z ludzmi i mają zwalniać .Tylko nie ma czego żałować to płace w juraskiej są marne a ludzie niechcą pracować za tak marne grosze.Zero porządku na zakładzie ,i stara nienażarta mafia grubasów ciągle przychodzą na sobote i niedziele Jeszcze wam mało ???

Tak9Nie1
Fryc

Drogi Mirku czy przez Ciebie przemawia zazdrość ? Czy tylko mi się wydaje.Przypominam Wszystkim których zazdrość z żera że każdy mógł wpłacać pieniądze na Udziały i ratowanie Firmy która upadała Dlaczego tego nie zrobiłeś ? A teraz macie Żal ? Widocznie te ,,dziadki,,o których piszesz mieli więcej rozumu od Ciebie i innych .Pozdrawiam

Tak2Nie2
Mix
@Fryc

Firma upadala proszę Cię w którym momencie haha?? A wpłacać nie każdy mógł jak myślisz dlaczego np. PH nagle z etatowcow poprzenosili na działalność gospodarczą

Dziadek
@Mix

Widocznie moje drogie ,,dziecko ,,krótko pracujesz w Jurajskiej skoro nie znasz histori zakładu .Ciąge przez was przemawia Zazdrość . Chciało by sie dostać kasę oj chciało

Tak2Nie2
@Mix

Mylisz się ,każdy mógł ,jestem tego przykładem ,za drugim razem .

Lemoniadka
@Oluś

Panie Prezesie czas otworzyć oczy i zrobic porzadek z malowydajnym chciwym grubiańskim betonem. Czasy komuny mamy już dawno za sobą.

Tak4Nie1

Tomasz

Obrażanie innych osób na publicznym forum jest w bardzo złym tonie. Nie uważasz? Skoro się tu wypowiadasz dodaj jakąś konstruktywną i obiektywną opinię o firmie. Interesują mnie warunki zatrudnienia, a w szczególności rodzaj umów o pracę zawieranych z nowymi pracownikami. Możesz o tym napisać?

qwerrwq

WITAM Pytanko do PH wszyscy macie takie nierealne plany ?

Grażyna
@qwerrwq

Na bieżącym wątku wypowiada się bardzo wielu pracowników firmy Jurajska, a więc sądzę, że niebawem któryś z nich zareaguje na Twój wpis. Tymczasem zachęcam Cię, żebyś powiedział nam coś od siebie na temat ogólnych warunków pracy w tym przedsiębiorstwie. Powiedz, czy jako Przedstawiciel Handlowy otrzymujesz wypłatę, na którą składa się sama podstawa, czy może należy Ci się także i prowizja?

TakNie1
Rysio
Nazwa działu: Produkcja

Majster: Czy ty aby nie przesadzasz? Zjedz snickersa bo bardzo gwiazdorzysz

wydymany

No i znowu Firma sprzedana . Brawo tak dalej ....

LimonkowySen
@wydymany

Tak, sprzedana i mam nadzieję że nowe zrobi porządek ze starym betonem co naftaliną już pachnie...

Taras Bulba
@LimonkowySen

Oby... Bo ten smród tarnobrzeski aż się rzygać chce !!!

@wydymany

Mam z tego rozumieć, że firma Jurajska ma nowego właściciela? Jeżeli rzeczywiście firma została sprzedana, to możecie napisać, czy po zmianie właściciela nastąpiły jakieś kluczowe zmiany dla pracowników? Osoby wcześniej zatrudnione pozostały na swoich stanowiskach, czy może nowy właściciel wymienił całkowicie kadrę? Proszę o odpowiedź.

TakNie1

micjal
Nazwa działu: Handlowy

Witam Już się zwolniłem więc mogę coś napisać o tej firmie... Wszyscy od góry do dołu trzęsą (usunięte przez administratora) I nie wiedzą jak długo utrzymają sie na stołku tak było za właściciela bewy tak jest i za obecnego właściciela hortex... Liczba 25wizyt dla PH gdzie trzeba zrobić merch obsłużyć sieci poogarniac paletowki polki stojaki jest czystym idiotyzmem...nikt sie za Tobą nie wstawi bo każdy się boi o stolek... A i praca na działalności...czy do komca legalna ?

Operator
@micjal

Dziecko Co Ty bredzisz ? Nie rośmieszaj mnie bo wiem kim jesteś !! Powiedz wszystkim ile w ciągu 8 godzin przepracowałeś a ile siedziałeś na komórce ,i nie powiem co resztę .Zamilcz lepiej ,bo chyba pamięasz swoją ostatnią prace ,sam o niej opowidałeś Więc jak Ci sie nie podoba to Dowidzenia Znajdziesz taką ze manna poleci z niebo

Tak3Nie3

@Operator

Operator napisz mi w której firmie trzeba robić 25 wizyt i to na działalności ? :D

qwezx
@Operator

dalej sadzisz ze tak kolorowo

Zniesmaczony

Prawda jest taka że się już gotuje w Firmie . Był taki film Wyścig szczurów .

popieram
@Zniesmaczony

wszystko kosztem tych na dole

lipa
@Zniesmaczony

Gotuje to jest mało powiedziane. Na wszystkich padł blady strach ,bo wiadomo co działo się ostatnio w momencie przejęcia Hortexu. W pierwszej kolejności bajki o współpracy,a później masowe zwolnienia PH z sieci i cięcia na detalu. W Jurajskiej już dzisiaj wszyscy zastanawiają się jak długo jeszcze zostaną na obecnych stanowiskach.

JA
@Zniesmaczony

OJ zagotuje się tam na górze . A z tego co wiem to jest tam bardzo tłoczno . Nagle za robotę się wzięli . Specjaliści .......

Tak4Nie

Grzegorz

Witajcie. To jurajskiej już nie ma.Wykupiła go jakaś bewa?A kto to jest?Ile na linii zarobić można za 8 godz ?Proszę o poradę.Trochę mnie przycisnęło z kasą i muszę poszukać roboty.

max

słyszałem że jurajska się sprzedaje czy to prawda ?

Bolek

@Old

CZYŻBY ????

ZORRO
@max

Wszystko jest napisane w sieci.Wystarczy sprawdzić.

@ZORRO

I poszło ????

Koky

Tak kupił Hortex

TłustaFrytka

Spoko dla kogos bez ambicji

lipa

ogólnie lipa słyszałem że masę PH szuka roboty brak premii rocznej plany coraz większe zadania sami wiecie, a robota na działalności którą rekompensowały tylko takie dodatki ( świąteczna czy roczna ) no cóż czego się można spodziewać w końcu to BEWA wystarczy poczytać tam opinie... liczy się tylko zysk... teraz to na taśmie na etacie można na start 2500 dostać

Ktoś kiedyś

Moje sugestie dla Jurajska Sp. z o.o.: Mili Państwo . Jurajska już nie jest tą samą Firmą co była . Zmiany - Zmiany - Zmiany - , a co one przyniosą ??? Zobaczymy .

Tak10Nie

@Ktoś kiedyś

wszyscy wiemy co przyniosą parcie na kasę bo każdy dyrektor musi się obronić wynikiem, tylko mają jakieś dziwne podejście myślą, że zrobią to bez podwyżek dla pracowników a tylko większymi wymaganiami :) śmiechu warte gadałem ostatnio z paroma PH z Jurajskiej to mówią że robią ale za tą kasę to takie chęci do roboty że hej :)

@Ktoś kiedyś

i jak tam robota w Jurajskiej ?

patryk

Nie polecam zarobki jak na kasie w biedronce do tego z własną działalnością Wymagania jak w żywcu a kasy na to nie ma.

Tak9Nie

Ania

Witam, mam pytanie o warunki zatrudnienia i ogólną atmosferę, pojawiło się nowe ogłoszenie na stanowisko specjalisty ds. administracji sprzedaży, zastanawiam się nad zmianą pracy. Warto aplikować?

Filip

Czy tylko narzekać potraficie? Za leżenie nikt nie będzie płacił!!

qwer
@Filip

za jakie leżenie z tego co wiem to już na kolanach ludzie jadą :D za niedługą będą leżeć ale nie z lenistwa ! zapytaj się kiedy były ostatnie podwyżki np. dla PH których trzymają na działalności chyba z 4 lata temu łaskawie co dodali na zus po 2 latach :)

Tak10Nie

Aga.inma
@qwer

Jakie zarobki dla przedstawicieli?

olaf
@Aga.inma

Arnie brak podwyżek od 2-3lat ogólnie lipa własna działalności bez premii 1800-1900

kaja

Witam aktualnie aplikuję na stanowisko kontrola jakości w laboratorium czy ktos pracujący w laboratorium moze sie wypowiedziec o zarobkach i formie pracy?

Hania
@kaja

Forma pracy system 3 zmianowy... Zarobki? W zależności od twojego stażu i doświadczenia w branży.

anonymous

Żenujące zarobki to po pierwsze po drugie, pracujesz na jakichś rozklekotanych maszynach gdzie mechanicy często mają biede coś zrobić... po trzecie, nie warto tam iść i doświadczać tego na własnej skórze :)

Tak12Nie

Joanna

@Z tąd szanuje to co piszesz, jest to Twoja indywidualna opinia, żyjemy w kraju wolności słowa. Zastanawia mnie, czy swoje przemyślenia opierasz na własnych doświadczeniach, czy może swoich znajomych?

@Joanna

Jest to oparte na moich faktach i przemyśleniach, pozdrawiam

Z tąd

Miałem tu pracować ale po rozmowie z...... rezygnowalem moim zdaniem dno,zero za takie pieniądze pracować porażka, stary pracownik który robi soboty niedzielę to tak za robi, ale nie nowy który ma rodzinę na utrzymaniu, powodzenia świerzakom

Tak8Nie

Iwona
@Z tąd

Napisz lepiej, że byłeś za słaby i nie dostałeś pracy, a teraz piszesz bzdury bo jesteś rozgoryczony porażką

Tak1Nie2

@Iwona

Kobieto co ty piszesz??? chyba że ty jesteś tą którą ma 3 tysiaczki na rękę i nie ma rodziny na utrzymaniu to łatwo skomentować coś/kogoś wiem jakie są zarobki w firmie i wiem kto ile zarabia, nie jest to forum gdzie będę sypal po imieniu od nosił się do każdego z osobna nie czas i miejsce chcesz pracować to rób i nie pisz bzdur kobieto, miłej pracy

Hania
@Iwona

O czym Ty piszesz? Za słaby? Prawda jest taka że braki kadrowe są w utrzymaniu ruchu, na magazynie i produkcji. Nawet jest program poleceń pracowniczych, ponieważ ludzi brakuje. Przyjmują wszystkich.

poldek
@Hania

Nie brakuje tam gdzie dobrze płacą czego nie uświadczysz w jurajskiej

Joanna

@Iwona pamiętajmy, że w przypadkach, gdy obrażamy innych, administrator może usunąć wpis. Czy sama miałaś okazję zdobywać w niej doświadczenie zawodowe? Może mogłabyś opowiedzieć o swoich wrażeniach z powyższym pracodawcą? Komentujmy zgodnie z regulaminem serwisu.

anonymous
@Joanna

Ja nikogo nie obrażam, wyrażam tylko swoją opinię. Pracuję w Jurajskiej i wiem, że ludziom łatwo się pisze nie pracując w tej firmie. Firma jest stabilna pomimo zmian, płace są na dobrym poziomie rynkowym, każdy ma swoje zadania i najważniejsze żeby je realizować. To, że niektórzy pracownicy narzekają to tylko wniosek, że nie radzą sobie z presją, a ta jest wszędzie nawet w życiu osobistym. Pamiętajmy też o tym, że ludzie narzekają gdy są zmiany bo taka jest ich natura, a zmiany trzeba przyjąć ze spokojem i nie poddawać się tylko pracować.

@anonymous

Gdyby było tak dobrze to było by tylko pare negatywnych opinii a tutaj pozytywnej to ze świeczką szukać a i osobom z biura to się łatwiej pisze...

Joanna

@Slawek1, na jakiej podstawie oparta jest Twoja mocna teza? Czy masz osobiste doświadczenia związane z tą firmą? Jeśli tak, to jak mógłbyś je krótko opisać, aby potwierdzić swoją opinię? Wiesz, że dla wielu osób chcących podjąć pracę w Jurajskiej, każda taka opinia jest niezwykle ważna i traktowana bardzo serio?

TakNie

Zostaw opinię o Jurajska Sp. z o.o. - Myszków

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie