counter
2 1146 2075 5 1
Wielkiedno

Hortex ... Jednym słowem jesteście jednymi wielkimi (usunięte przez administratora) nie dość , że wypłaty małe to jeszcze nie terminowe . Szczyt wszystkiego . Niebawem sami będziecie produkować wasze wspaniałe napoje . Nie pozdrawiam .

Tak10Nie4
Dość tego
Klient

Musiałem to napisać, dostaje co raz więcej informacji że w Naszej Firmie są osoby chore na COVID 19 i zarazone!! Pytam się gdzie są osoby odpowiedzialne za nasze bezpieczeństwo,? Kiedy była pierwsza osoba chora to zamiast zrobić kwarantannę wdzystko zostało,, pozamiatane pod dywan do cholerny bo produkcja była ważniejsza!! Ja tego tak nie zostawię,. Zaraz będziemy wiedzieli z Sanepidu kogo wysłaliście na kwarantannę? Chodzicie między sobą i się sami zarazacie, nawet o Tym nie wiedząc, radzę sobie zrobić testy osoba które straciły węch i smak

Tak8Nie
Tomek

Nie rozumiem tego narzekania o wszystko. Firma po ogromnych zmianach musi mieć stabilną sytuację więc nie przesadzajmy.

Tak6Nie2
Dość tego

Tak8Nie
Wozkowy
@Dość tego

Masz rację, ja też się źle czuje od paru dni, ale co cisza, każdy szemra między sobą a dalej pracuje, najgorzej mają wózkowi bo Oni są wszędzie. Masakra (usunięte przez administratora) z tym koronowirusem.

Kris
@Wozkowy

Tak się zastanawiam... Dlaczego człowieku nie pójdziesz do lekarza skoro się źle czujesz? W tym momencie jeżeli jesteś "zarażony" narażasz innych! Brawo, szczyt odpowiedzialnosci!

Thomas
@Dość tego

BHPowiec juz dawno nie powinien byc na tym stanowisku! Nie byly przestrzegane zadne zasady sanitarne, nikt nie nosil maseczek, jak ktos zalozyl to bylo wysmiewanie sie... wiec wkoncu ludzie zresygnowali z zakladania maseczek, zeby nie odstawac od reszty... I sa efekty. Jak chlopak ktory byl na weselu wczesniej zachorowal ,chodzil do pracy a potem sie okazalo ze ma covid nie wprowadzono kwarantanny. Wszystko zatajone. Nieprzestrzegane zasady co do odleglosci miedzy stanowiskami pracy, w kantorkach ciasnota , jeden na drugiego oddycha. PANI BHPowiec do zwolnienia......

Tak14Nie
Kris
Klient

A jaką masz pewność że nie chodziłes do pracy z wirusem.... Skoro sam napisałeś że się źle czujesz?

Zyzio
@Kris

Przestań już pierdoluc frazymest podluzusie, co jests na stanowisku majstra? Czy dyrektora? A może jests mężem tej grubej kabaranucy? To wszystko by na to wskazywało. Zobaczymy co będzie z testami? Czy wszyscy zrobią czy wybrani

Obojętny
@Zyzio

Problemy z interpretacją wypowiedzi... Brak jakiegokolwiek podlizywania się... Po prostu stwierdzenie faktów, człowiek się źle czuję zamiast iść do lekarza to nadal chodzi do pracy ????

Dyzio
@Obojętny

Zapewniam Cie ze bylem w mojej przychodni i zrobiłem sobie testy nie czekajac na Jurajska.. I jestem zdrowy.

Pietrus
@Thomas

Masz racie, Pani BH powiec, nie nadaje się na to stanowisko. Mam nadzieję że odpowie za to że nic nie zrobiła w tym kierunku, Olała wszystko, ale tam się liczy tylko rodzinka, posprowadzala już Wszystkich, obsadziła jak tylko umiała,. To samo było w tam tym roku z nadgodzinami. Jeszcze im Malo, nie nachlapal8 się kasy,

Tak9Nie
Edek Nowy wpis
@Dość tego

Co za filozofia iść zrobić sobie test ,gdy ktoś czuje się chory.Szef za uszy ma targać ich na test.Każdy jest dorosły i jak się źle czuje to testy są darmowe,więc jako dorośli ludzie sami idźcie,a nie będzie ,że chorzy pracujecie.Mam serce do przeszczepu i uszkodzone płuca,a żyję z tym od 12 lat i napewno takie głupoty jak utrata smaku nie zaprowadziła by mnie do jakiegoś obsesyjnego strachu .Jest tyle chorób groźniejszych od covid,że serio bez paniki.Ok.2 tys. ludzi umiera dziennie w Polsce na zawały ,udary,taki,że covid to pikuś przy tym.Zdrowia życzę i uśmiechu.

TakNie3
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 17 dni.

Czy w obrębie jednego działu w Jurajska Sp. z o.o. są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Ola Nowy wpis
Kandydat

Ile można na rękę na linii wyciągnąć,bo muszę zarobić na mieszkanie.Napiszcie.Pozdrawiam.

szkodnik Nowy wpis

Tak tak, rodzinke sobie posprowadzali na stanowiska i sobie siedza przyszedł jeden z drugim i maja jak najlepiej żeby tylko się nie przemeczyli… siedzi taki dzban od 6 w kantorku i czeka laskawie do 8 żeby sobie dnioweczka przeleciała jakos :/ ale jak to mowia co w rodzinie to nie zginie jedni robia i jeszcze pretensje maja ze to nie zrobione tamto nie zrobione nic tylko gonic a jak jest roboty w … to czemu laskawca nie przyjdzie pomoc i lazi jak ten paw nastroszony po firmie przynieść dokumenty :/

Tak5Nie1

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Walimito

Ludzie nie czytajcie wpisòw tych dziwnych ludzi to są miękkie faje im albo dali rodzice udziałowcy i teraz cwaniakują albo tam normalnie (usunięte przez administratora) a szkalują firmę

TakNie3
Michal
@Walimito

Człowieku co pierdykasz? Co mnie obchodzą jaktes tam udziały? Co komu kto dał? Mnie obchodzi moja rodzina i jej zdrowie. Nie zmieniaj tematu (usunięte przez administratora)

Harnaś

Ja się zgodze pół godziny przerwy między zmiany a tak stoją na parkingu . Cały zakład zbadač

Tak1Nie

Jaka umowa obowiązuje w Jurajska Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Jakotako
@Pytanie

Na chwilę obecną podobno szykuje się sporo zwolnień . Większość nowych pracowników zatrudniona jest przez agencję

Janusz
@Jakotako

Sporo zwolnień, to już było w ubiegłym roku

Janina

Chciałam zapytać, dlaczego coraz trudniej kupić jurajską? Likwidujecie zakład?

Erwin
@Janina

Bo teraz sprzedażą Jurajskiej zajmują się najlepsi specjaliści z Hortexu.

Tak4Nie2
Krzysiek
@Erwin

Chyba głąby z Warszawy ha ha

Tak4Nie3
Janina
@Krzysiek

Przykre.

Operator

Wiadomo już czy wypłaty będą terminowe??? Czy znowu mamy czekać do.......... BRAK SŁÓW i tyle

Tak3Nie1
Wielkiedno

Tak10Nie4
@Wielkiedno

Dokładnie. Istnieje jeszcze taki organ jak PAŃSTWOWA INSPEKCJA PRACY

Tak8Nie1
Marcin
@Pracownik

I Właśnie to mamy zamiar zrobić zgłosić to do Państwowej Inspekcji Pracy ale nie w Katowicach Tylko w tej (usunięte przez administratora) Warszawie

Tak4Nie1

Napisze tak: Za firmy Bewa były najlepsze zarobki w.sezonie jeżeli ktoś chciał.sobie zarobić w.weekend. Jakoś dało się napoje sprzedawać i produkować pełną.wydajnoscia 7 dni w tygodniu od połowy marca do początku wrzesnia Hortex to porażka, czekać tylko jak ludzie zaczną sypać wypowiedzeniami. Zamiast iść do przodu to się cofamy 10 lat do tyłu. Dyrektor czy kierownik nawet nie wyjdzie do ludzi porozmawiac co się dzieje. Takie wypłaty jak teraz dajecie to 6 lat temu się brało przy niższych stawkach godzinowych. Obowiązków dokładacie a wypłaty w.miejscu stoja. Nie dziwcie się że ludzie już mają wyjeb... podejście do pracy

Dyzio
@Pracownik

Spokojnie ten niby,, Dyrektorek będzie już niedługo sam Pracował że swoją hołota z Wawy. Proszę się nie bać bo praca naprawdę jest i to w naszym rejonie, na Jurajskiej świat się nie kończy ale Ten słaby Hortex kiedyś Padnie bo bawoly nie mają mądrych ludzi tylko samych nieudaczników

Latynoski wąż

Hahaha (usunięte przez administratora) Ale za to jest najlepszy w robieniu formularzy

Byk
@Wielkiedno

Jest godzina 13,52tej dziadowi by co się zwie wypłata, nie ma nadal. Od chodzę z tego syfu o to samo radę chłopakom co są pod agencja(usunięte przez administratora)

Tak4Nie2
Pyton
@Latynoski wąż

No ktoś to musi robić. Przecież pracownik tego nie zrobi.

Tomek

Tak6Nie2
Chada
@Tomek

Oj Tomus, dobrze że mamusia da ,,pojesc chleba" Oczywiście dużo szczęścia i miłości w firmie hortex. Pracuje tu 20 lat, to jeszcze takich tukow na sezon nie widzialem. Zero podejscia do pracy. Majstry też mają wywalone w deche. Teraz to czują ELDORADO KAWA, FAJKA I OPIRDALA..A

Tak6Nie
Olek
@Chada

Zwłaszcza jeden majster, który nawet nie wychodzi na produkcje przez 8 godzin na swojej zmianie, nawet się nie przebiera w swoje ciuchy robocze, a jak już musi wyjść z kanciapy to bez czapki maseczki z zegarkiem bo mu wolno. Kawa faja week za 100 bajlando i jedziemy.

End
@Olek

Jeszcze.wroca.na.stare stołki. Ławke.trzeba im wyspawac bo.4 litery nie mają się gdzie im mieścić.

Tak3Nie1
Marek
@Chada

To dość smutne, że pracując tu 20 lat, jedyne na co sobie możesz pozwolić, to wysmarowanie wypociny w necie, która tylko obraża innych.

Były
Użytkownicy czekają na odpowiedź 168 dni.

Aż tak źle.już w.jurajskiej? Dobrze że już tam nie pracuje Śmieszna praca za śmieszne ,,piniondze"

Tak1Nie2
Soczek

Czy oddział w Zawierciu na Przyjaźni jeszcze istnieje? Jakie tam są zarobki?

Krzysiek Z

Hortex to jedno wielkie (usunięte przez administratora) niby tacy,, mądrzy,, a tacy gupi. Ludzie nie będą pracować za takie gówniane grosze

Aleks
@Krzysiek Z

Niestety w wszystkich branżach zarobek dla PH się skończył teraz biorą wszystkich wymieniają co chwila kasa śmieszna... Ale to w każdej branży za niedługo to będzie praca dla kobiet bo nikt normalny za 3k nie będzie pracował

TakNie2
Krzys

Ludzie to jest Hortex dla nich Jurajskiej mogło by nie być PH nawet planów nie mają pewnie na Jurajska... Nie liczcie na podwyżki ect. Bo to fundusz inwestycyjny tu nie Wy macie zarabiać a ktoś inny

Tak3Nie3
Krzyś

Chodzi nam o to samo tylko w innych słowach, tego już się nie cofnie a przy Hortex się nie zarobi

@janusz
@Krzyś

Sprzedaży nie będzie, to i kasy nie będzie. A, później redukcja etatów...

Jakościowa
Użytkownicy czekają na odpowiedź 191 dni.

Proszę o opinię jak pracuje się w dziale jakości? Czy są przyjęcia do działu? Jaka jest atmosfera pracy, czy zarobki w porządku, czy dużo wykonuje się badań?

Księgowa

Proszę o opinię o pracy w dziale księgowym? Jak atmosfera i ogólne warunki zatrudnienia? Czy pracownicy robią nadgodziny? Czy jest duża rotacja w dziale księgowym?

Księgowa

Też jestem ciekawa.

Maks
@Księgowa

Przecież to już do zamknięcia firma ... Tam już nic nie zostało prawie

Tak1Nie2
Lemoniada
@Księgowa

Z tego co wiem to w Jurajskiej budują księgowość dla całej grupy Hortex czy de facto trzech dużych spółek.

Minia
@Księgowa

Dział księgowy się rozrasta, ciągle dołączają do nas nowe osoby. Atmosfera uważam że jest fajna. Mamy nową szefową, która ma bardzo ludzkie podejście do ludzi, trzeba tylko z nią rozmawiać. Bardzo dobrze mi się teraz pracuje z poprzednia szefową było różnie... Nadgodziny się zdarzają jak to w księgowości ale później są do odbioru. Po wprowadzeniu systemu był haos ale teraz każdy wie co ma robić i dobrze się pracuje.

Tak6Nie8
Michał

Moje zdanie jest takie : robota spoko, kasa ok , ludzie w porządku więc nie ma co marudzić. Blisko fajnie i wesoło :) pozdrawiam operatorów którzy mają swoje życie oprócz pracy :)

Tak6Nie4
Michał

Jak wam tak strasznie źle to bardzo łatwo można się zwolnić bo tylko potraficie narzekać i nic więcej...

Tak5Nie5
Wąski
@Michał

Przestań pierdoli....robisz pewnie za najniższą krajową i.w.zyciu oprócz garba niczego sie nie dorobisz chlopczyku. Mama da pojesc kawalerze mamin synku. Druga sprawa wiem kim jesteś i nie podpierdal.. Tak KARMA.WRACA CYCKU

Tak2Nie3
@Wąski

Powiedz mi to prosto w oczy a nie w necie kozaku! Najniższa krajowa? Hahaha nawet bym z łóżka nie wstawał za podstawe..

H2o
@Wąski

Nareszcie ktoś się poznał na "kozaczku"i napisał prawdę.Brawo!

Jura

Wszyscy wiemy o kogo chodzi, o człowieka z,, przeszła ością,, jego miejsce jest ale w innym,, zakładzie. Cioteczka Dzili,, załatwiłam mu ta posadę, To zwykła kanalia nikt go nie lubi

Jurajski

Hortex a może dacie jakąś premię dla tych, którzy nie mogą pracować zdalnie?Codziennie przychodzą do pracy do zakladu w czasie pandemii i robią wszystko żeby zapewnić ciągłość dostaw. Konkurencja z okolic doceniła lojalnych pracowników.

Miki
@Jurajski

Hortex, nie wstyd Wam. 250 zł brutto, tyle jest warte nasze zdrowie czy życie!

Tak2Nie2
Johny
@Miki

Haha obiecanki obiecanki.... a nikt nie dostał jeszcze.... Zapomnieli haha !?

Tak1Nie1

Zostaw merytoryczną opinię o Jurajska Sp. z o.o. - Myszków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Jurajska Sp. z o.o.
2/5 Na podstawie 1146 ocen.