Sokpol Sp. z . o.

Adres: Kościuszki 8, 42-300 Myszków

NIP: 5771975251 KRS: 0000423562

3 410 1408 5 1

Opinie o Sokpol Sp. z . o.

Filtruj opinie po kryteriach:

cicho

Cześć. Mam pytanie do pracowników Sokpolu. Najprawdopodobniej będę składał CV do sokpolu, doświadczenie mam , bo pracowałem w Jurajskiej. Tylko teraz moje pytanie jak z zarobkami na początek? I czy to prawda, że robi się 7 dni w tygodniu czy jest to zwykła bujda? Mi zależałoby na pracy od poniedziałku do piątku no i czasami sobota , gdyby było trzeba

Mjh
@cicho

Zależy na jaką maszynę trafisz na sidelu wekkendy niestety robocze

cicho
@Mjh

Ale chyba nie chcesz mi powiedzieć, że są osoby co pracują 7 dni w tygodniu? Przecież każdego obowiązuje jakiś kodeks pracy czy określona ilość godzin w miesiącu do przepracowania

Ehhh...
@cicho

Jaki kodeks pracy? To że pracujesz 7 dni to norma a bywa że pracujesz 21 dni a w tym tzw szybkie przejścia czyli wychodzisz w niedziele o 6:00 i wracasz na 14:00

@cicho

zapomnij o pracy od poniedziałku do piątku to nie w sokpolu, pracował będziesz w weekendy bo ludzi brak i nikt nie chce przychodzić

Robiłem

Bez przerwy a jak nowy pracownik to 7 dni w tygodniu

Jan
@cicho

Też mam samo pytanie. Jakie sa stawki na początek i ile można dostać pożniej.

Wolny

Fajne zdjęcia co nie którzy wstawią z podbójw wakacyjnych nie którzy z browarkiem fajnie cały rok tyrać w weekendy że by tydzień nad morzem spędzić. A potem znowu 7 dni w tygodniu ha ha pozdrawiam niewolników.

Wakacyjny
@Wolny

Ale ich stać żeby pojechać. Tobie najwyraźniej żal du..ko ściska bo w d..ie byłeś i g..no widziałeś. Tak, że ściśnij poślady jak cię stać tylko na durny komentarz i Żubra pod żabką :)

TakNie2
@Wakacyjny

Jesteś dnem sokpolowska ściero

szczesliwy

a ja mam pytanie.dlaczego w firmie sokpol zmusza sie kierwce ciezarowego samochodu aby ladowal towar .nie mam uprawnien na wozki.jak poszedlem do magazyniera i mu powiedzialem ze nie bede ladowal to parsknaql smiechem i powiedzial zycze powodzenia.o co tu chodzi?przeciesz wszedzie laduja pracownicy danej firmy dlaczego w sokpolu kierowca?kierowca wedlug mnie nie moze ladowac wlasnego auta.ktos wie o co chodzi w tej wyjatkowej firmie????

Przepisy prawa 2019

Ważna sprawa, przepisy prawa pracy, RODO 2019: W świetle przepisów RODO i zmian w kodeksie pracy wyrywkowe kontrole trzeźwości są niezgodne z przepisami prawa pracy, jak i przepisami o ochronie danych osobowych - pisze "Rz" Jak czytamy, w kwestii wyrywkowej kontroli trzeźwości należy mieć na uwadze przepisy o ochronie danych osobowych. "Zawartość alkoholu w organizmie pracownika bez wątpienia jest bowiem daną osobową" - czytamy. Gazeta zauważa, że ustawodawca nie daje pracodawcom możliwości samodzielnej kontroli trzeźwości pracowników przy użyciu alkomatu. "4 maja weszła w życie polska ustawa wdrażająca RODO. Zgodnie ze zmianami do kodeksu pracy, przetwarzanie przez pracodawcę danych wrażliwych jest możliwe wyłącznie w przypadku, gdy nastąpi to z inicjatywy pracownika" - pisze dziennik. "Wyrywkowe kontrole trzeźwości przez RODO niezgodne z prawem" "Rzeczpospolita" wyjaśnia, że nowe regulacje nie dają więc możliwości prowadzenia przez pracodawcę rutynowej kontroli trzeźwości w stosunku do pracowników. "Mogą przeprowadzić kontrole wyłącznie, gdy będą mieli podejrzenie, że pracownik spożywał alkohol. Dla celów dowodowych muszą natomiast korzystać z innych źródeł niż badanie alkomatem, np. nagrań z monitoringu czy świadków. Coraz częstsze będzie również wzywanie do zakładu pracy policji, aby to funkcjonariusz przeprowadził badanie" - czytamy.

Ja
@Przepisy prawa 2019

Aha .Czyli można sobie przychodzić po piwku czy dwóch do pracy..żeby tylko nie narozrabiać czegoś i wykonywać swoje obowiązki?Czy mam racje?

Tak2Nie1
Pomocny
@Ja

Jesteś (usunięte przez administratora)czy tylko udajesz?

Przepisy prawa 2019
@Ja

Nie było moją intencją by przychodzić po alko do pracy. Chyba,że masz problem. Chodziło mi o to, że jesteśmy traktowani źle. To sprawdzanie godzi w Nas i jest poza prawem.

@Ja

jeśli dmuchamy to wszyscy biuro tez co oni są lepsi do siedzą w klimatyzowanych pokojach a na produkcji pot po jajach się leje i nikt nie chodzi teraz bo za gorąco

Si3l

Kasa powyżej 4 tyś na rękę

TakNie3
@Si3l

chyba wszystkie weekendy, albo masz stawkę 22 zł \ h

Księgowy
@Si3l

To teraz tam kwartalnie płacą. ?

Tak6Nie
ja

UWAGA ; przyjęcia do pracy'' ciekawa praca w weekendy stawka 13 zł brutto , sokpol to kpina czy tak dużo chętnych ze takie stawki

Wolny

Sokpolowskie woły robocze ciepło co a tu jeszcze w weekend czeba przyjść ha ha pozdrawiam

Ortograf
@Wolny

„Czeba” ???? no brawo kolego z dokładania jesteś czy paletyzacji ??

Rodo
Nazwa działu: Produkcja

Jak już Ostał poruszony temat kamer . To jest ciekawy artykuł o wyciąganiu jakichkolwiek konsekwencji z nagrać w związku z rodo. (usunięte przez administratora)

Cf
Nazwa działu: Magazyn
@Rodo

Na portierni jest tabliczka. Rejestracja video i AUDIO

Jonasz

Fajna firma oraz dobra jako pracodawca. Dla chcących pracować polecam!

TakNie4
Pieczarka
@Jonasz

Dla chcących pracować owszem, ale dla chcących pracować i dobrze zarobić to już nie koniecznie ;-(

Bogdan

Na której Brygadzie robi?Moze podaj inicjaly...

Produkcja
Nazwa działu: Produkcja

Pasztet robi i dalej się naśmiewa

Tak1Nie2
Stefo
Nazwa działu: Produkcja

jak taka osoba ma byc wiarygodna skoro podklada swinie robi foty a nastepnie niszczy pracownikow??? Prezesie czas to ukrocic.

Tak2Nie1
AnnoDomini
@Stefo

O Kim piszesz? Mamy swoje typy,ale warto sprecyzować

Stefo
Nazwa działu: Produkcja

Czy Zarzad ma zamiar wyciagnac konsekwencje od osoby ktora robi ustawki a nastepnie fotografuje rzekome przewinienia pracownikow produkcji?wszystko jest na kamerach. W normalnej firmie taka osoba dostaje dyscyplinarke i na ryj z roboty

Tak7Nie
Zainteresowany

Witam chciałbym się przyjąć do firmy sokpol tylko nie wiem jakie są tam warunki pracy mógł by ktoś mi powiedzieć coś bliżej???

TakNie5
Sok..ownik
@Zainteresowany

Chlopie walnij sie sokpol to (usunięte przez administratora) robisz w weekendy nikt cie tu nie szanuje . Caly czas wiecej pracy i tak naokraglo zero czasu dla rodziny chyba ze robisz jak kierownictwo

Tak3Nie1
@Zainteresowany

chłopie szukaj pracy w innych firmach chyba ze chcesz pracy w weekendy a kasy wcale nie wiecej stawki takie jak wszędzie nic wiecej jak robisz wiecej 100 to ci premie upier dolą i wychodzisz na to samo oni umieja liczyc

Smutny
@Zainteresowany

Nie warto się zatrudnić w tej firmie zarobki jak na takim firmę to śmiech wymagania na najwyższym poziomie A pracownik jest nikim

Tak4Nie1
Kierowca

Dwie godziny po awizacjii kierowcy dalej czekają na załadunek żenada jakaś a magazynier nie daje sobie rady może czas zmienić dział bo na tej zmianie zawsze są problemy

Magazynier
@Kierowca

O którą zmiane chodzi?Konkretnie proszę napisac.

@@kierowca
@Kierowca

Czyzby to byla zmiana pana macha ?

Bonzo
Nazwa działu: Handlowy
@Kierowca

Kierowco podaj numer naczepy pomoze Ci

Szklo
Nazwa działu: Produkcja

Pracuje w sokpolu 3 lata nie bede obrastal w piorka najlepszym brygadzista jest Tomasz Skwara niech kazdy wie !!! tomku pracowac u twojego boku to zaszczyt Dziekuje za wszystko

Tak9Nie2
Pracownik nie niewolnik

Witam Przeważnie wszyscy narzekają tu, mają pretensje jedni do drugich to ja tak może inaczej o z tego miejsca chciałbym w swoim imieniu a może i nie tylko podziękować Prezesowi za dodatkową premie roczną. Dzięki Szefie i pamiętaj że są tu też ludzie którzy lubią swoją robotę i doceniają takie gesty jak ta premia. A teraz możecie mnie tu hejtowac koledzy no bo cóż innego potraficie. Pozdrawiam.

Tak6Nie2
@Pracownik nie niewolnik

Jacek tą premie którą Ci dali i tak odbiorą z nawiązką pic na wodę

Tak4Nie1
Xc
@Pracownik nie niewolnik

Inni mają premie miesięczne. Premia roczna w wysokości ok 1000zl to jakby co miesiąc dawali Ci premie w wysokości 100zl. D nie urywa jeśli to nazywamy premia za to że np chodziłes chory do pracy. Jedno l4 i po premii. Nieważne jak pracowałeś cały rok lub ze np w roku zrobiłeś 200 nadgodzin itp.

Tak7Nie

Xc
@Pracownik nie niewolnik

I zapomniałem podziękować a konto świąt. Zamiast płacić za utylizacje znowu stare soki rozda się pracownikom i znajdą się tacy którzy będą po rękach całować Romana bo coś dał. W innych firmach są bony. W Sokpolu zgrzewka starego soku. Ave Roman...

Operator
@Pracownik nie niewolnik

Ty śmieszny robotniku raz na rok 1000zł i podjarany ja teraz mam 3 razy w roku po 1000zł i dwa razy po 600zł na święta wystarczy wyjechać po za ten zapyziały Myszków i poszukać normalniej pracy tak jak ja to zrobiłem bo też byłem (usunięte przez administratora)Sokpolu jak ty ale już nie jestem buraczyno weakendowy w sokpolowskim (usunięte przez administratora)ha ha ha

Spawacz

Rysiek z sakspolu co pracuje na gentarce też wspominał że fredy robią sobie po kontach

Spawacz

W sakspolu też robiłem atmosfera nawet ale jak zobaczyłem jak kierownik Adam robi freda prezesojowi to aż mi włosy demba stanęły

Grzesiek

Kierownik Adam to (usunięte przez administratora) robi freda prezesowi

Pat

No to kiedy dostane ten Pit do ręki? Nie mam jeszcze PIT -11 z zakładu..do kiedy mają mi go obowiązek dostarczyć?

Mariusz
@Pat

W tym roku nie dostaniesz pitu bo sami ci rozliczą w internecie i sobie tylko sprawdzisz na stronie internetowej.Jest to spore ułatwienie.

Zainteresowany

Witam wszystkich, firma prowadzi obecnie rekrutację do działu exportu, czy warto aplikować, jakie zarobki i atmosfera w biurze?

@Zainteresowany

Firma godna polecenia, zarobki i socjal dobre.atmosfera zarówno w dziale jak i firmie dobra. Jedyny mankament to przełożony działu handlowego pod który podlega dzial exportu . Trzeba jednak spróbować aby przekonać się jak jest.

oko

Witam, Widzę z komentarzy że nie wiele się zmieniło. Ja odszedłem 3,5 roku temu. Jest życie poza firmą SOKPOL, choć sentyment został nie było tak najgorzej dobrą zmianę miałem (brygadę). Pozdrawiam. Marcin.

Hubert

Ja chciałem zapytać co jest w tym roku z PITAMI?Powinienem dostać PIT do końca stycznia od pracodawcy a nie dostałem go.Dlaczego jeszcze nie dali?Jestem pracownikiem Sokpolu.

@Hubert

Thebil z Ciebie. Zorientuj się najpierw, bo nic od lat się nie zmienilo

Hubert
@Pracownik

No to kiedy dostane ten Pit do ręki?

Santa claus

Tadek nie doczepil sie bo ma do kogo podpierniczac on ci uwagi nie zwroci ale podkabluje komu trzeba he he

Magnus

Witam Was wszystkich mam pytanie czy w firmie sokpol występuje możliwość pracy dorywczej?

Pocztowiec
@Magnus

Dorywczo to możesz mieć wolne w firmie SOKPOL.

Magnus
@Pocztowiec

Jak ino zapłacą to może byc

Adam

No to co ?Narobisz się tam?Gdzie się narobisz?Buteleczki na szkle nakładając na tasme?To ty chłopie roboty ciężkiej nie widziales..puknij się w głowe jak uważasz ze w Sokpolu jakos ciężko się robi bo to są brednie człowieku!

@Adam

No to wróć i dokładaj buteleczki 7 dni w tygodniu, w przerwie na Sidela idź. Wolnego nie zaznasz. Nie pleć k.u.t.a.s.i.e farmazonów, jak Ci było źle u Romana byś się nie zwalniał. Cały grudzień przepracowany 3 tys na rękę, ale pod dachem (usunięte przez administratora) Bo mam ciepło. Jeśli zachoruje nie mam premii chorując, nie mam jej 2 miechy po chorobowym, nie mam jej w urlopie przez 6 miesięcy i nie mam premii rocznej. Dalej (usunięte przez administratora) na argumenty (usunięte przez administratora) jak tu jest hiper super dobrze

Michaloooo

Dokladnie o Lebiockim nie wspomne wielki kierownik szkoda ze dyrektor czy prezes nie widza jego pracy zal zwykły pracownik (usunięte przez administratora) 7 dni w tyg zeby taki nierob mial wieksza premie masakra a nam (usunięte przez administratora)placa . zastanowmy sie czy jest sen dalej pracować w tym sokpolu skoro kierownictwo ma cie za nikogo

Tadek
@Michaloooo

Pan T. L. jest ok bo jeszcze nigdy się nie doczepil do mnie ze coś źle robię czy tym podobne. To mi się podoba że nie ma jakiegoś tygodni...

@Michaloooo

To jest dziwne, im więcej firm naokoło, lepiej płacących niż tutaj, im więcej się ludzi zwalnia, tym gorzej nas traktują i coraz gorzej płacą. Przecież za grudzień to premia z łaski na uciechę, a była opcja całkowitego jej braku. Ciekawe czym nas teraz zaskoczą

@Bocian

No tylko że w tych firmach naokoło to trzeba (usunięte przez administratora).śzlifierka do ręki i wio 8 godzin a nie tak jak w Sokpolu ręce w kieszeni większość czasu stać bezczynnie...na to trzeba zwrócić uwagę..w tych innych firmach cos trzeba umiec jednak robic a nie tak jak tutaj ...wiem bo się zwolniłem z Sokpolu i żałuje bo musze robic szlifierką cały czas i nie mam czasu tyle jak w Sokpolu na odpoczynek..

@Sławomir

To jeśli się zwolniłeś, to nie siej propagandy. W Sokpolu nikt za siedzenie nie zapłaci. Wymagania coraz większe, a zarobki wręcz przeciwnie

@Bocian

@Sławomir

Dokładnie..a tutaj w zime masz cieplo ..sucho a nie gdzies na zimnie robic na drogach czy po zakładach zimnych..narzekac na Sokpol a potem inną robote dostanie co trzeba (usunięte przez administratora) przy jakiej kostce czy pna budowie to się nauczy życia pajac jeden z drugim..

Aragorn xxxx

W sokpolu coraz gorzej robie ponad 10 lat i mam dosc kierownicy az szkoda gadac wyzej sraja niz (usunięte przez administratora) maja panosza sie a tak naprawde (usunięte przez administratora) robia wedlug mnie szkoda stanowiska dla nich lepiej zatrudnic dodatkowe pary rak i zwolnic ludzi z pracy w weekendy bo ile mozna a oni i tak nic nie robia

wolna myśl

Odnoszę wrażenie, że wypowiadający się tutaj, to taka Polska B w pigułce. Żrecie się między sobą, a za premię to byście kolegę w kartonie soku utopili. Tyle firm powstało w około Myszkowa które płacą lepiej, a wy jak chłop pańszczyźniany uwiązani na ulicy kościuszki. Nawet mi was nie żal.

Tak12Nie

Obserwator
@wolna myśl

Nick wymyśliłeś 100/100, długo myślałeś nad komentarzem? Nie traktuj wszystkich swoją miarą- za premie utopię. Są też uczciwi ludzie. Ludzie się zwalniają, i będą zwalniać, nikt nie jest głupi. Podwyżek nie ma i nie będzie. Ci co po rodzinie dostali

Tak6Nie

wolna myśl
@Obserwator

Uderz w stół, a nożyce się odezwą. Prawda zabolała? Wracaj odrabiać pańszczyznę.

też wolny
@Obserwator

Haha Obserwator- widać jaki jesteś robol, przecież "wolna myśl" to chodzi o to że nie jest zniewolona, a tobie się tylko z powolnością to kojarzy. Pewnie lubisz szybko zapie.alać przy taśmie.

Santa claus

Zaplata za karnety na zuzel do 7 stycznia ? Kto taki madry ? Mogliby zrobic po 10 bardzo mądrze żal

Ff
@Santa claus

I do tego nie na wszystkie stadiony wszystkich drużyn...

@Santa claus

Jak Cię nie stać trzeba było siedzieć cicho. Firma coś organizuje, bez przymusu. Zakupiłeś karnet, więc przestań skamleć(usunięte przez administratora) i wywiaż się ze zobowiązania.

Mędrzec
@Ff

To chyba normalne że te karnety są na stadiony położone najbliżej Myszkowa. Nikt chyba nie pojedzie na mecz żużlowy do Torunia. Prawda?

Ff
@Mędrzec

Ale to jeszcze trzeba iść samemu na górę. Nikt nie przyniesie na hale... Lipa

TakNie

Zostaw opinię o Sokpol Sp. z . o. - Myszków

Chcę opublikować: