Meat Solution Sp. z o. o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Meat Solution Sp. z o. o.

cześć, było tu napisane, że zaszły zmiany zdecydowanie na lepsze i temat na cztery już lata się urwał. Skoro tak to w zasadzie jak obecnie to wygląda? Przemknęła mi oferta dodawana z parę miesięcy temu dla garmażera. Chodziło i ogarnianie kebabów. A za jakie pieniądze w tym roku i w jakiej atmosferze wykonuje się założone obowiązki?

Mariusz

Poprzednie wpisy nie były zbyt pozytywne, jednak w tym temacie panuje od jakiegoś czasu cisza. Czym to jest spowodowane, czy w firmie zaszły zmiany na lepsze? Dajcie znać jak obecnie Wam się tu pracuje, takie szczere opinie są bardzo cenne dla potencjalnych pracowników.

Duża Mi Nowy wpis
@Mariusz

Zdecydowanie na lepsze! Odkąd pozbyli się "toksycznych " osób, którym nie chciało się pracować,a ich jednym zajeciem bylo plotkowanie, narzekanie i "robienie pod górkę " innym sytuacja zmieniła się diametralnie! W końcu jest miło, sympatycznie i komfort psychiczny na Maxa!

Gabriela Nowy wpis

Przyznam szczerze, że nie do końca wiem, o czyjej chorobie tu piszesz. Ale wspomniałaś, że w WERK LAND stosuje się mobbing wobec pracowników, co - jak wiadomo - jest już bardzo poważnym wykroczeniem. Czy myśleliście, żeby zgłosić to właściwej instytucji?

MałaMi

Oj tak, Pan Dyrektor może niszczyć ludzi, bo przynosi pieniążki...

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Meat Solution Sp. z o. o..
MM

MałaMi, tam nigdy nie będzie dobrze, bo Pan Dyrektor za bardzo się przykleił do stołka ???????????????????????? jemu wszystko wolno!!!!

MałaMi

Jak ktoś potrafi w taki sposób pożegnać pracownika po wielu latach pracy, to jak potraktuje kogokolwiek innego? Trochę szacunku do ludzi proszę państwa...

mm

stres! straszny stres!

Mus

Panie prezesie! Niech pan przejrzy na oczy! Ktoś panem manipuluje! Niech pan nie niszczy ludzi!

MT

lepiej uciekać!!!(usunięte przez administratora)

KK

,,,

art123

lepiej unikać, bardzo dziwne miejsce pracy.(usunięte przez administratora)

kiNia

odradzam!!!!! (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Meat Solution Sp. z o. o. - Myszków

Meat Solution Sp. z o. o.