Promar Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Sp. z o.o.

Łomianki

Opinie o Promar Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Sp. z o.o.

paziak

to prawda, teraz nawet niedawno pojawiała się oferta na stanowisko młodszego specjalisty do spraw zakupów w łomiankach, trzeba mieć logistyczne wykształcenie wyższe i doświadczenie roczne w pracy specjalisty do spraw zakupów, lub odbyty staż u takiej osoby

DZIECIOL

PROSZE PODAC PRZYKLAD CZEGO MOZNA SIE NAUCZYC W TEJ FIRMIE POZA [usunięte przez admina] OCZYWISCIE PO GODZINACH PRACY CLEMENT 2

"Robota niezwykle przyjemna" - bardzo szczerze i naturalnie brzmi ta wypowiedź... Firmę polecam "szczególnie dla OSÓB, KTÓRE CHCIELIBY się nauczyc".

Zostaw opinię o Promar Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Sp. z o.o. - Łomianki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Promar Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Sp. z o.o.