Opinie o Jurajska S.A. w Myszków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Jurajska S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Jurajska S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja napojów bezalkoholowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jurajska S.A. w Myszków

Nie rozumiem tego narzekania o wszystko. Firma po ogromnych zmianach musi mieć stabilną sytuację więc nie przesadzajmy.

Chada
@Tomek

Oj Tomus, dobrze że mamusia da ,,pojesc chleba" Oczywiście dużo szczęścia i miłości w firmie hortex. Pracuje tu 20 lat, to jeszcze takich tukow na sezon nie widzialem. Zero podejscia do pracy. Majstry też mają wywalone w deche. Teraz to czują ELDORADO KAWA, FAJKA I OPIRDALA..A

Olek
@Chada

Zwłaszcza jeden majster, który nawet nie wychodzi na produkcje przez 8 godzin na swojej zmianie, nawet się nie przebiera w swoje ciuchy robocze, a jak już musi wyjść z kanciapy to bez czapki maseczki z zegarkiem bo mu wolno. Kawa faja week za 100 bajlando i jedziemy.

End
@Olek

Jeszcze.wroca.na.stare stołki. Ławke.trzeba im wyspawac bo.4 litery nie mają się gdzie im mieścić.

@Chada

To dość smutne, że pracując tu 20 lat, jedyne na co sobie możesz pozwolić, to wysmarowanie wypociny w necie, która tylko obraża innych.

Były

Aż tak źle.już w.jurajskiej? Dobrze że już tam nie pracuje Śmieszna praca za śmieszne ,,piniondze"

Soczek

Czy oddział w Zawierciu na Przyjaźni jeszcze istnieje? Jakie tam są zarobki?

Krzysiek Z

Hortex to jedno wielkie (usunięte przez administratora) niby tacy,, mądrzy,, a tacy gupi. Ludzie nie będą pracować za takie gówniane grosze

Aleks
@Krzysiek Z

Niestety w wszystkich branżach zarobek dla PH się skończył teraz biorą wszystkich wymieniają co chwila kasa śmieszna... Ale to w każdej branży za niedługo to będzie praca dla kobiet bo nikt normalny za 3k nie będzie pracował

Krzys

Ludzie to jest Hortex dla nich Jurajskiej mogło by nie być PH nawet planów nie mają pewnie na Jurajska... Nie liczcie na podwyżki ect. Bo to fundusz inwestycyjny tu nie Wy macie zarabiać a ktoś inny

Krzyś

Chodzi nam o to samo tylko w innych słowach, tego już się nie cofnie a przy Hortex się nie zarobi

Jakościowa

Proszę o opinię jak pracuje się w dziale jakości? Czy są przyjęcia do działu? Jaka jest atmosfera pracy, czy zarobki w porządku, czy dużo wykonuje się badań?

Księgowa

Proszę o opinię o pracy w dziale księgowym? Jak atmosfera i ogólne warunki zatrudnienia? Czy pracownicy robią nadgodziny? Czy jest duża rotacja w dziale księgowym?

Księgowa

Też jestem ciekawa.

Maks
@Księgowa

Przecież to już do zamknięcia firma ... Tam już nic nie zostało prawie

Lemoniada
@Księgowa

Z tego co wiem to w Jurajskiej budują księgowość dla całej grupy Hortex czy de facto trzech dużych spółek.

Minia
@Księgowa

Dział księgowy się rozrasta, ciągle dołączają do nas nowe osoby. Atmosfera uważam że jest fajna. Mamy nową szefową, która ma bardzo ludzkie podejście do ludzi, trzeba tylko z nią rozmawiać. Bardzo dobrze mi się teraz pracuje z poprzednia szefową było różnie... Nadgodziny się zdarzają jak to w księgowości ale później są do odbioru. Po wprowadzeniu systemu był haos ale teraz każdy wie co ma robić i dobrze się pracuje.

Moje zdanie jest takie : robota spoko, kasa ok , ludzie w porządku więc nie ma co marudzić. Blisko fajnie i wesoło :) pozdrawiam operatorów którzy mają swoje życie oprócz pracy :)

Jak wam tak strasznie źle to bardzo łatwo można się zwolnić bo tylko potraficie narzekać i nic więcej...

Wąski
@Michał

Przestań pierdoli....robisz pewnie za najniższą krajową i.w.zyciu oprócz garba niczego sie nie dorobisz chlopczyku. Mama da pojesc kawalerze mamin synku. Druga sprawa wiem kim jesteś i nie podpierdal.. Tak KARMA.WRACA CYCKU

@Wąski

Powiedz mi to prosto w oczy a nie w necie kozaku! Najniższa krajowa? Hahaha nawet bym z łóżka nie wstawał za podstawe..

H2o
@Wąski

Nareszcie ktoś się poznał na "kozaczku"i napisał prawdę.Brawo!

Jura

Wszyscy wiemy o kogo chodzi, o człowieka z,, przeszła ością,, jego miejsce jest ale w innym,, zakładzie. Cioteczka Dzili,, załatwiłam mu ta posadę, To zwykła kanalia nikt go nie lubi

Jurajski

Hortex a może dacie jakąś premię dla tych, którzy nie mogą pracować zdalnie?Codziennie przychodzą do pracy do zakladu w czasie pandemii i robią wszystko żeby zapewnić ciągłość dostaw. Konkurencja z okolic doceniła lojalnych pracowników.

Miki
@Jurajski

Hortex, nie wstyd Wam. 250 zł brutto, tyle jest warte nasze zdrowie czy życie!

Johny
@Miki

Haha obiecanki obiecanki.... a nikt nie dostał jeszcze.... Zapomnieli haha !?

Pracownicy

Hortex wiecie dobrze że święta zbliżają się.wielkimi krokami, a Wy.z.przelewami czekacie do ostatniej chwili. Ludzie mają konta w.różnych bankach więc przelewy przychodza w.róznym czasie.

Dzurajska

Brawo Hortex róbcie porządek.... wiecie o kogo chodzi.

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Jurajska Sp. z o.o.?

Operator

Tak

U2

Niech nam żyje panujący książę Garbus 3 Jurajski, niech żyje!!!

Ben

Kiedy będą podwyżki w dziale produkcji? Wszystko idzie w górę a my stoimy w miejscu.

Olaf

Hortex napoje Jurajskie wam się terminuja w hurtowniach róbcie coś z tym :-D:-D już nie powiem co się w sklepach dzieje

byly

jak starzy pracownicy traktowali pracownikow sezonowych tak teraz nowa firma odwdziecza sie majwyzsza pora wyjadaczy wymienic

Wiem

Hortex kupił Jurajska po to żeby ją wykończyć

Hurtownik
@Wiem

Zgadzam się z Tobą w 100 %. Na rynku brakuje zaangażowanych przedstawicieli, którzy chcą by jurajska była na półkach. Tak było dotychczas. Te zmiany to nic innego jak wrogie przejęcie.

Kolo
@Hurtownik

A, przedstawiciel Hortexu, nawet nie chcą robić zamówień na jurajską. Nie wiem po co w ogóle było to zrobione. Towar zaraz zacznie się terminować.

Luidzi

@Wiem Nie przesadzaj, właśnie takie rozwiązanie jest często ratunkiem dla mniejszych firma przy tak olbrzymiej konkurencji.

Old
@Luidzi

Firma świetnie sobie radziła!!!

Hurtownik

Zmiany z których nic dobrego nie wynika. Od miesiąca nikt nie pojawił sie u mnie, spadły obroty na jurajską ktora zajmowała w hurtowni i na sklepach pierwsze miejsce. Nie rozumiem takiego biznesu, który niszczy starą dobrą polską markę na rynku napojowym, Panowie z Hortexu takim działaniem nie wzmocnicie się na rynku.

Zostaw merytoryczną opinię o Jurajska S.A. - Myszków

• Jak się pracuje w Jurajska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Jurajska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jurajska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 4 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jurajska S.A.?

Kandydaci do pracy w Jurajska S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jurajska S.A.
2.2/5 Na podstawie 1147 ocen.

Jurajska S.A.