Womir-SPA Sp. z o.o. Producent Naturalnej Wody Źródlanej Dobrawa

Rzeniszów

Opinie o Womir-SPA Sp. z o.o. Producent Naturalnej Wody Źródlanej Dobrawa

dd

Cześć. napiszcie coś więcej o Zakładzie. Czy Danone zainwestował w nowe maszyny? Jak wygląda praca na hali? Posadzki, ściany itp rzeczy , które wpływ mają na poprawę samopoczucia pracownika.

Haber

Jestem pracownikiem. Szkoda gadać. Nie mam alternatywy więc pracuje. Potwierdzam że (usunięte przez administratora) to jedyny rozsądny człowiek tym bardziej że (usunięte przez administratora) kombinują jak mogą żeby mu dopiec. Wielki szacun człowiekowi. Nowo przybyłym obiecują że po jakimś czasie przejdą z agencji pod womir ale to nieprawda bo ci co już muszą być zatrudnieni trafiają do kolejnej agencji (na śmieciówe). Zarobią ok 1500zł na łapkę więc to są naprawdę desperaci że pracują a Danone na tym żeruje. Womirowcy mają ok 2000zł na łapkę i umowy bezterminowe więc biadolą ale pracują. Powoli acz delikatnie podnoszą poprzeczkę i wymagania. Atmosfera miedzy pracownikami bardzo zawistna - niezdrowa. Gorsza praca jest już tylko u łyków.

Syzyf

Teraz po przejęciu przez koncern DANONE jest najgorzej od kilku lat. Poziom zarobków dramatycznie niski,zabrano nadgodziny sezonowe, i wprowadzono \\\"niewolniczy \\\" system pracy ciągłej na III zmiany. Na sezon zatrudnia się poprzez agencje pracy tymczasowej pracowników na umowach śmieciowych. Co do kierowników to najlepszy i jedyny \\\"prawdziwy kierownik\\\" to (usunięte przez administratora) Reszta to .......

Jastrząb

Odszedłem z tej firmy w czasach upadłości. Drugim powodem,a zarazem najważniejszym było wynagrodzenie na poziomie 1500 zł.Jeśli chodzi o atmosferę, szacunek i poziom logicznego kierowania pracą to do tej pory nie pracowałem w lepszej firmie. Żal nam wszystkim było problemów ze zbytem z jakimi firma musiała się zmierzyć ze względu na Lidla.Pracowałem zarówno na produkcji jak i magazynie, z czego mogę powiedzieć, że magazyn nie miał sobie równych dzięki Kierownikowi (usunięte przez administratora) i brygadziście (usunięte przez administratora) Nie wiem jak jet teraz po przejęciu przez koncern Danone, może ktoś inny się wypowie...

Zostaw opinię o Womir-SPA Sp. z o.o. Producent Naturalnej Wody Źródlanej Dobrawa - Rzeniszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Womir-SPA Sp. z o.o. Producent Naturalnej Wody Źródlanej Dobrawa