Opinie o Jurajska S.A. w Myszków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Jurajska S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Jurajska S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja napojów bezalkoholowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jurajska S.A. w Myszków

gor

W rejonie nie sprzedaz ,to uciekają dalej z promocjami u nas jest woda 90 gr-nikt tego nie kupuje ,a sklepów będzie jeszcze mniej .Co się porobiło !!!!

klis

A sprytny Kazek(R-4 Tarnów)dalej robi plan w 3 dni,sprzedaż dzienna po 14.ooo tyś, wizyty w 5 minut-co daje 30 wizyt skutecznych??!,po mieście kręci 300 km,lokalizacja pasuje jak "ulał",a turbanek stracił ostrość widzenia-krajowy czekamy na efekty!!!!!!!!

RAFF

LUDZIE JAK CZYTAM TE OPINIE , TO SŁABO SIĘ ROBI , MOJE PYTANIE . PO CO TAKIE GŁUPOTY WYPISYWAĆ CO KOGO OBCHODZI JAKIŚ KCIUKOWIEC PISZCIE MERYTORYCZNIE , A NIE OPISUJECIE , JAKIEŚ CHORE STORY POZDRO DLA LUDZI Z DUŻYMI PROBLEMAMI

pip
@RAFF

Tobie chyba nie idzie,odjąć tu- dodać tam-tak leci,i zaś nowy rok i tak leci. Odsprzedaż jest FATALNA, a przecież jest ciepło, gdzie są wasi przedstawiciele z rej I co oni robią, ja efektów nie widzę.Jak tak dalej będzie to trzeba będzie się wspólnie zastanowić co dalej. Na własnym rynku plama!!! Ja mam sklep to widzę!!!.

magda

A gdzie ta ekspansja zapowiadana, Anglia miał być nasza? I nic z tego -Na własnym rynku plama!!!

obserwator
@magda

I mnie też to dziwi, że na bazowym terenie mamy spadki sprzedaży, a robimy obroty coraz dalej od firmy.Przecież to są koszty, które zjadają marże. Jeżeli nie zastanowimy się nad odległościami i opłacalnością naszej dystrybucji to będziemy zarabiać coraz mniej, mimo, że obroty będą większe. Myślę,że jeżeli firma nasza spostrzegana jest na rynku jako regionalna, to nasuwa się pytanie, dlaczego nie działamy w utrzymaniu tego rynku. Zróbmy promocje na tym rynku, wypychajmy Cisowiankę, Usroniankę i Żywca i rządzmy, na bazowym. Zepsuliśmy rynek bazowy, mimo, że najwięcej na nim zarabiamy. Nie chcemy dać mu dobrej ceny i gratisów, ale w Polskę dajemy dobrą cenę i gratisy. Dzielmy równo, a osiągniemy sukces. Klien na bazowym już zweryfikował jakość w/w marek, teraz trzeba mu dać odpowiedni bodziec do zakupu Jurajskiej. Czy ktoś to zrozumie na wyżynach?. Musimy sprzedawać na szerokim rynku, ale nie odpuszczajmy na rodzimym, bo to jest nasza baza. Koszty dystrybucji na tym rynku są niskie, dlatego powinniśmy wesprzeć sklepikarzy z tych terenów odpowiednią polityka sprzedażową i marketingiem. Dajmy klientowi coś, co zachęci go do zakupu Jurajskiej- może marketing coś wymyśli, a może nie wymyśli. Chyba nie wymyśli, bo już nie umie. Co do Anglii, to uważam, że to tylko taki śmieszny prestiż firmy i zamiar wykazania się, że coś się robi nowego. Jak czytam powyższe wpisy to zastanawiam się, czy udziałowcy tej firmy mają pełną świadomość o finansach swojej firmy. O ich podziale, na te ze sprzedaży i na te z innych źródeł np. z niepełnosprawnych?.

giz
@obserwator

Firma z niepełnosprawnych dostaje ok 4.000 zł i te pieniądze dostają co maja grupy inwalidzkie.Firma im nie płaci .O ich podziale, na te ze sprzedaży i na te z innych źródeł np. z niepełnosprawnych?.

bec

Z tego co ja wiem otwierają hurtownicy i oni maja ceny jak dostają 1 paletę w gratisie to robią jak chcą.A reszta widzi jaką ma cenę to nie zamawiają taki jest handel.A termin jest krótki.A napoje coraz tańsze marka przejadła się.

niki

W jurajskiej pracowałem pare dobrych lat za czasów starej ekipy aż żal teraz patrzeć co sie dzieje z ta firma... woda po 50 gr co sie robi.

aaa

W Kaufland jest 5 napoi ,a firma ma 42 szt napoi - gdzie jest ta reszta.

vader

Koniec? Jaki koniec? Cudowny marketing na pewno wymyśli kolejny hit rynkowy, wspaniała Dyrekcja zmotywuje swoich "fachowców z Ustronia" do podwojenia wyników sprzedażowych. A jak się nie uda to kogoś zwolnią i zwalą winę na niego. Przedstawienie musi trwać... :)

anglik
@aaa

Ja mieszkam w takim mieście gdzie było 15 sklepów z jurajska teraz mam 1 sklep ,tak drastycznie idzie że zamkną ten jeden nic nie będzie -ale nigdzie w sklepach nie idzie jak 5 lat.Rynek jest taki duży że widać jak idę z butelkami wyrzucić to widzę co leży w śmietniku .Ten marketing to jest taki dobry -nie ma kasy.Pozwalmiac wszystkich- to będzie lepiej.Firma ma 42 szt napoi - gdzie jest ta reszta.

da

To powiem wam, że nieźle teraz się dzieje, jak juz po 90 groszy nikt nie chce kupować i tylko 10 zgrzewek dziennie od przedstawiciela hadnlowego ciekawe do czego to wszystko prowadzi. O co chodzi wam z tym wyczyszczaniem ludzi - podobno starych przedstawicieli? dlaczego o tym tak piszecie, nie warto mieć doswiadczonych pracowników... [Starzy wszystko robią jak leci ]!!!-ile musi zrobić tylko w miesiącu paranoja.ETATOWCY

teo

A napoje coraz tańsze marka przejadła się.

mag

ral

Zgadzam się w zupełności z kolegą .Najważniejsza rodzina .Większość to układy i kolesiostwo, chociaż zdarzają się i normalni arealni i kierownicy. Niestety niektórym jurajska uratowało życie i dziobią pod stołem. pracowałem długo w około 8 lat, odszedłem i poznałem inny świat.

A ja w temacie: za telefon płacisz ze swoich, zainternet nie zwracają ( ale maile każą wysyłać ), samochody tragedia i tylko z nimi kłopoty, problemy z naprawami, płynu do spryskiwaczy jak se nie kupisz to na zimę ze 2 baniaki. Jeżeli ktoś nie ma co robić to niech idzie tam pracują tylko tacy, no i przyboczna straż tak zwane lizusy. Wypłaty - jak ktoś chce sie przekonać niech sie zatrudni.

szal

Stare Lizusy tylko robią ,bo kto ich teraz weznie, to sa wyjadacze tylko się kręci w moim rejonie tylko dopisują co sie da.Ale robota się kończy,poczekamy.

Olga

Ja się pytam jak długo będą jezdzić PH w jurajskiej,jak dotychczas sklepy się kurczą.U mnie było 125 sklepów a teraz jest 46 sklepów.Te 46 sklepów zamówiło -tylko 10 sklepów -nie ma co robić.A kasa idzie!!!!Pytanie - rok minął - konkretnie jaka wielkość sprzedaży? A na Facebooku Jurajską lubi pod postem aż 13 osób...

an

Kiedyś była woda po 2 zł,to szło ,a teraz 80 gr i nic nie idzie ,to się porobiło. Jeśli tak pracujesz jak się orientujesz w rynku to nic dziwnego że jurajska słabo przędzie ,za dużo kierowników i pod kierowników ,dać im napoje i wskażą jak mamy sprzedawać.

er

Witamy co dzisiaj Pani przywiezie z jurajskiej nasze 4 sklepy-a więc tak pani podjechała nie wysiadła i 3 minuty już nie było ,tak prawie w 4 sklepach nic nie zamówiła -chciałem się zapytać czemu nie wejdzie -przyjedzie następny.I tak to właśnie jest .Będę czekał chyba na prezesa-starego ,u niego coś zamówię.Kończę z tą firmą więcej strat jak zysku .

Była

Czarnoksiężnik dał się omotać przez księcia i jego giermka - tragedia. Karma jednak jest sprawiedliwa a historia lubi sie powtarzać....czy ktoš to widzi oczywiście nie bo lepiej dudnic sukces aby bronić samych siebie... A firma tonie... jeszcze pół roku, rok i spotka ten sam los... Tych co płakali jak odchodzili...

michas

ciekawe czy ktoś beknie za popsucie marki jurajska teraz to dopiero stałą się nijaką wodą etykiety wyglądają jakby się posklejały miejscami nie do drukowane woda gazowana jest miękka ucieka z niej gaz ciekawe jak PH mają to wszystko tłumaczyć klientom ale co tam woda jurajska taka wspaniała :D hehe śmiech na sali zrobili z tej wody dziadostwo widziałem te nowe ICE TEA na półce etykieta jakby " nalano przez Jurajska dla:" dobrze że już mnie tam nie ma, babka mi na sklepie powiedział jak pan jeździł to jeszcze coś jurajska miała do zaoferowania teraz to żadnych promocji itp. także żal mi PH z jurajskiej eh

aaa

A moze dla mnie juz po tylu latach ważniejsza od kariery jest rodzina?moze juz teraz po tylu latach zamiast jeździć na szkolenia i spać poza domem wole wyjść z synami na mecz?nie mowie tez ze mi tu zle w tej firmie ale nadal trwam przy tym ze panują tu układy i kolesiostwo i tyle.

Zostaw merytoryczną opinię o Jurajska S.A. - Myszków

• Jak się pracuje w Jurajska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Jurajska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jurajska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 4 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jurajska S.A.?

Kandydaci do pracy w Jurajska S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jurajska S.A.
2.2/5 Na podstawie 1147 ocen.

Jurajska S.A.