Opinie o Jurajska S.A. w Myszków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Jurajska S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Jurajska S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja napojów bezalkoholowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jurajska S.A. w Myszków

sak

Ludzie nie kupują,jest tyle wszystkiego że jurajska jest w tyle ,zrobili nową ,ale nic nie idzie ta cena ich jest droga.Marketing był dobry 10 lat temu. Ja widzę tak niech kierownicy jadą sprzedawać po wsi a nie tylko dyskusja.

vip

Marketing to jedna idealna rzecz w jurajskiej a to za zasługą pana Jacka ale jesli są spadki to na marketing mają głębokie odzwierciedlenie

hurt

Tam wytrzymają tylko Ci którzy są bez sumienia i godności. A takich znam tam wielu. ETATOWCY

tat

Co do marketingu to jest to stanowisko dla prawdziwych leserów. Nic nie robic i brac za to o wiele większe pieniądze. Łazi i udaje że coś robi. NIECH dają a nie normalnych pravowników zwalniają. Tych nierobów do wora!!! .A jak łażą to się plątają i nie potrzebie (usunięte przez administratora) zawracają.

Leszno
oko

Sprytny Kazek z Tarnowa R-4 robi gości w konia od RSS przez krajowego a skończywszy na prezesie i się kręci!!!!!!!!!!

klis

A sprytny Kazek(R-4 Tarnów)dalej robi plan w 3 dni,sprzedaż dzienna po 14.ooo tyś, wizyty w 5 minut-co daje 30 wizyt skutecznych??!,po mieście kręci 300 km,lokalizacja pasuje jak "ulał",a turbanek stracił ostrość widzenia-krajowy czekamy na efekty!!!!!!!!

Adam Wojnowski

Plany masz o polowe nizsze niz np. U konkurencji, mozesz zarobic dwa razy tyle co u konkurncji, i jeszcze masz z czyms problem, idz do konkurencji dostaniesz 100 tys.planu Na slabym terenie, a jak nie zrobisz tylko jednej z kilku skladowych planu to dostaniesz 1700 pln wyplaty i minus kase za uzytkowanie auta, ...jesli pracujesz od 8 do 14, z czego polowe wisisz na telefonie, to nic dziwnego ze masz problem. Pozdrawiam Pracowitych

da
@Adam Wojnowski

Dla czego plany takie niskie !!!co się dzieje.

nomi
@da

Nic się nie sprzedaje takie plany.U mnie woda po 90 gr -tak się przejadła ,a o innych nie będe pisał.

ciekawski

a co to za akcja w marketingu? Podobno wylali najlepszą kucharkę w firmie.

vig

Wspolczuje ludziom w jurajskiej bo bedzie gorzej.Plany jurajska zakladaja by pozbyc sie osob z dlugim stazem pracy i redukcja etatow. Ta Firma ma gdzies ludzi doswiadczonych pracownikow.Tylko młodzi.

Olga

Sztuczne poczucie winy to niemal codziennosc, zawsze jest zle, za malo, nie podoba sie niemal nic. Konkurencja wyglada lepiej itp. Tylko ktos zapomnial ,ze trzeba jeszcze dac pracownikom odpowiednie narzedzia, dopasowane do konkretnego klienta i sprawa jest wygrana. Jezeli chodzi o poziom kadry to nie spotkalem sie jeszcze z tak niskim poziomem, brak im praktycznej wiedzy i kultury. Moj czas tez sie tutaj konczy bo kazdy dzien pracy to robienie kroku wstecz.

andi

Odeszłam po tygodniu bo nie było klientów zainteresowanych towarem a stanie jak kołek 12 godzin i myślenie czy coś ktoś kupi jest nie dla mnie i to za takie pieniądze.Kierownik regionalny beż żadnej wiedzy na temat prowadzenia , totalny brak pomysłu na rozkręcenie biznesu i promocje. Nie polecam nikomu, choć słyszałam, że już kilka sklepów zamknęli po 3 miesiącach!!!?

rin

Są tacy w rejonie I co robią 5 godzin i mają wszystko.

oko

klis

VIP

Starzy odchodzą do innych firm ..ale ze swoimi znajomościami dlatego są spadki u Was

da

Starzy do domu !!!

szal

Że na bazowym terenie mamy spadki sprzedaży jeszcze ILE. Firma z niepełnosprawnych dostaje ok 4.000 zł i te pieniądze dostają co maja grupy inwalidzkie.Firma im nie płaci .O ich podziale, na te ze sprzedaży i na te z innych źródeł np. z niepełnosprawnych?. Musisz mieć grupę,to wyrobisz wszystko.

VIp

Sam mówisz jak zgryźliwy starzec, wiek to kwestia psychiki, tak mawiał mój kierownik

vig
@VIp

Starzy wszystko znają ,a nowi poznają.!!!-psychika kiedyś była.

reks

Starzy do domu !!!Jest nowe pokolenie i zatrudnić je .Ja wiem jak ci Starzy robią,koło komina.

aleks
@reks

tez jestem za :D bo widze jak przychodza nowi do jurajskiej to długo nie pracuja bo to sie nie sprzedaje :D i jest wymiana

sak

Farbowany lis -po co takiego pytać o zdanie ,on nic nie wie.

Zostaw merytoryczną opinię o Jurajska S.A. - Myszków

• Jak się pracuje w Jurajska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Jurajska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jurajska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 4 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jurajska S.A.?

Kandydaci do pracy w Jurajska S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jurajska S.A.
2.2/5 Na podstawie 1147 ocen.

Jurajska S.A.