Opinie o Jurajska S.A. w Myszków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Jurajska S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Jurajska S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja napojów bezalkoholowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jurajska S.A. w Myszków

VIP

Handel tradycyjny wówczas nie ma szans rozwoju z tą firmą a klienci współpracują z nami bo liczą na naszą pomoc przy tak trudnej koniunkturze rynku gospodarczego. Siup w Marcpolu jest za 1 zł to taniej niż dystrybutor kupuje po co ma więc od niego kupować podobnie smakowe wody są tańsze w Kauflandzie i Leclerc drodzy klienci detaliczni, o Eurocashu nie wspomnę nawet

sak

Witam.Jakie zagrywki robią ,ja sprzedaje też a oni robią w Carrefour kupisz 3 wody smakowe 1,5 l zapłacisz 1,13 gr.{ w sklepie}.Nie ma co mówić .Niedługo będą rozdawać za darmo.

VIP

Prawda maro można oddać serce i duszę i pozostać z niczym droga Jurajska to już nie ta firma ludzie o zwolnieniu dowiadują się OD SKLEPOWEJ

maro

Jak jest woda po 0,8 gr to kupuje - mini sklepiku!!!!! może dam zarobić PH ,żeby się utrzymał. Dobrze się zastanówcie czy warto poświęcać zdrowie, szczególnie psychiczne dla paru złotych, bo więcej obecnie nie płacą. Zależny od humorów przełożonych. To już nie jest ta sama firma co kiedyś. Brak szacunku do pracowników.

Leszno
zef

a ten "wybitny" PH z R-4(Tarnów)jeszcze pracuje w Jurajskiej?

klis

A sprytny Kazek(R-4 Tarnów)dalej robi plan w 3 dni,sprzedaż dzienna po 14.ooo tyś, wizyty w 5 minut-co daje 30 wizyt skutecznych??!,po mieście kręci 300 km,lokalizacja pasuje jak "ulał",a turbanek stracił ostrość widzenia-krajowy czekamy na efekty!!!!!!!!

car

Macie dobrych PH z wieluńskiego i częstochowy ,tam robią kokosy ,nic nie idzie woda i napoje ,ale co innego idzie to jest (PH wszystko zamawia )jeszcze porę dni żeby go w hurtowni nie wywalili !!!

vip

Droga jurajska stosijcie dokladniejsze kontrole bo nie ma gps w samochodachi ph ktorzy poprzechodziliz us...cheala sie na prawo i lewo ze prace koncza o 12

czarnulka

ludzie,co wy wypisujecie?? ja pracuję ponad rok,plany co miesiąc na 110%,kasa zawsze na koncie jest,żadnej kontroli,chyba nie wiecie co dzieje się w innych firmach

an
@czarnulka

Masz plany 15 tyś to wyrobisz , zobaczysz za rok. Nie jeżdżą bo nic nie schodzi .

bąk

Ph musi sprzedać tak obniżonej cenie 30.000 tyś na miesiąc -kto to wykona,tylko wielunkie,tam sprzedawali 2 lata temu jeszcze raz tyle,jeden wpisuje co tydzień co to było z kartki śmieją się- przedstawiciele z hurtowni co ona robi !!!!! Żal mi tych kciuków i farbowanych lisów a tak żarło????????

cc

Po co się dąsacie, przecież takich ludzi są na pęczki. Nie pasuje nic, tylko kasę brać, najlepiej nie pracować.

giz

Praca w sklepach w Wieluńskim to CZYSTY WOLONTARIAT!!!

oto

Już woda tak nie pójdzie.Kampania odbywała się po hasłem: „Pij wodę z kranu. Oszczędzaj pieniądze i środowisko”.

aaa

Odsprzedaż jest FATALNA, a przecież jest ciepło, gdzie są wasi przedstawiciele z rej I co oni robią, ja efektów nie widzę.Jak tak dalej będzie to trzeba będzie się wspólnie zastanowić co dalej.

Zosia

A kogo to wszystko obchodzi, kiedy Kaz i Isabell mają takie problemy ?!

Zenuś

A co robi sprytny Kazek ?

kontrol
@Zenuś

Siedzi i pije herbatki bo są po gwarancji !!!!

kasia
@Zenuś

a ten "wybitny" PH z R-4(Tarnów)jeszcze pracuje w Jurajskiej?

oko
@Zenuś

a sprytny Kazek z Tarnowa R-4 robi gości w konia od RSS przez krajowego a skończywszy na prezesie i się kręci!!!!!!!!!!

rafi
@oko

i co ze Sprytnym Kazkiem? obalił już krajowego...?

frutek

Ano Ice Tea kupują ludzie, jeden z lepiej sprzedających się produktów.... pip poobserwuj ludzi np w Auchan, często widać w koszyczkach herbatki Jurajskiej. Hmmmmm a etykieta? Mogłaby być lepsza...

wi
@frutek

Auchan, często widać w koszyczkach herbatki Jurajskiej,zobacz ile jest na półce bo byłem wczoraj i zobacz datę.

wi

Nawet wymiana opakowań nic nie da.A napoje coraz tańsze marka przejadła się. Wszystko siadło.

pip
@wi

Ice Tea od Jurajskiej otrzymała nowy wizerunek -Kto to kupuje !!!

klis

Zostaw merytoryczną opinię o Jurajska S.A. - Myszków

• Jak się pracuje w Jurajska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Jurajska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jurajska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 4 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jurajska S.A.?

Kandydaci do pracy w Jurajska S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jurajska S.A.
2.2/5 Na podstawie 1147 ocen.

Jurajska S.A.