Stalgast sp. z o.o.

Radom

Opinie o Stalgast sp. z o.o.

Erico

Kasa jest ok ale dla nielicznych poza tym dno i ch..... atmosfera lipa jak brzoza

Predocin

4-5 kola do lapy zarabiają preserzy, spawacze, ślusarze, monterzy a ty gdzie jesteś że kiepsko zarabiasz wnioskuję że albo sprzątaczka albo urządzenia.

Nowy

Zarobki kiepskie

Prawda-rada

Wielu narzeka i mają rację że na przestrzeni ostatnich lat firma poszła w dół jeżeli chodzi o atmosferę i zarządzanie dlatego moja rada jest taka by poszukać pracy której na rynku jest dużo jak ktoś coś potrafi to w chwilę znajdzie lepsze zajęcie za lepsze pieniądze i w lepszej atmosferze ja tak zrobiłem po wielu latach pracy tu i jestem happy ze tak zrobilem

...

Ja też słyszałem że w tabasco nie trzeba pracować i płacą za stanie i marudzenie a w Stalgast trzeba niestety myśleć i pracować a co gorsza przestrzegać jakichś zasad więc to niezbyt dobry zakład dla ludzi liczących na łatwiznę. Słabych ogniw trzeba się pozbywać i odsyłac do pobierania 500+ niech swoje pracowite geny przelewają na swoje dzieci które w przyszłości będą budować Polski kapitał :) jak to powtarza ks. Wikary "wszystkie dzieci nasze są" ;) a poza tym pozdrawiam utrzciwie pracujących.

Tz
@... 09.12.2017 09:16

Powiedziala stara panna bez widoku na rodzinę.

P

Chyba jego są :)

troL

też słyszał że nasze zakłady tytoniowe imperial tabasco to konkretna zakład zatrudnia dużo ludzi którzy pracują po kupę lat i sa zadowoleni bo sa różne stanowiska od przysłowiowego robola na taśmie gdzie jest najlepiej po wyzsze stanowiska .mój znajomy pracuje na taśmie jest zadowolony bardzo .

@@

imperial tabasco radom na ulicy tytoniowej to dobra firma poprawiło się przez te lata praca fizyczna nie trzeba mieć specjalnego wykształcenia to jest praca fizyczna są nagrody dodatki dopłaty do wyżywienia Do stołówki lekarz stomatolog lekarz ogólny 13 pensja Dobrze jest nie trzeba mieć specjalnego wykształcenia poza tym też dobrze zatrudnić się przez agencje pracy Randstad taka stabilizacja zatrudnienia nie oszukują wiadomo w żadnej pracy kosów nie płacą ale jest dobrze.

norman
@@@ 04.12.2017 15:03

też słyszałem że imperial tabasco na tytoniowe ze sie bardzo zmieniło na pozytyw ze jest spoko

ja

A ch.... z tą firmą kiedys było dobrze a teraz stres i nerwówka żeby było dobrze to trzeba zrobic czystke od pukafki włącznie bo zbudował siatkę lizusów nie polecam

Ha ha

Milicyjna krew, jakby funkcjonowało SB i UB to by został generałem.

robokop

nastepny jest hyyrman rownierz zapomnial wol jak cieleciem byl szkoda ze sie z rzadka nie zabrales bo na twoje napompowanie to juz nawet slow brakuje

robokop

ty go nazywasz kierownikiem??? dobrze wszyscy wiemy jak otrzymal kamizelke a zadnym kierownikiem to on nie jest jest tylko jednym z kablujacych i na przemian dostaje stanowisko kierownicze ze stanowiskiem kartoniarza i termosiarza poczekajmy jeszcze pare miesiecy a znow wroci tam z kad przyszedl

Romann Gertych

Na układy niema rady. Więc poco się produkowac.

Jb

Ooo milicjant nadepnal komuś na odcisk czy co? Ja jak i wiele osób uważam go za bardzo dobrego kierownika a pracowałam w kilku firmach i wiem co mówię. Że (usunięte przez administratora) to inna sprawa.

Karo

Co do policjanta on nie nadaje się i wszyscy o tym wiedzą ale on jest do innych zadań to jeden z piesków pukniętego by mu donosić i gdyby nie to to dawno by to nie było ale w tym jest dobry.Pewnie ze nie o to chodzi na tym forum ale to też co tu piszą daje jakiś obraz firmy dla potencjalnych pracowników i na koniec kicha jest tu i tyle nie polecam.

Proponuje do psychologa się udać. Albo w inny sposób dać ujście swojej energii :) a nie tu tak przy wszystkich i na forum normalnie obrzydlistwo. Pozdrawiam wszystkich uczciwie pracujących.

Robokop

Brygadzista w tej firmie nie istnieje. Jest to chlopiec od przekazywania zlych informacji a jak trzeba to staje i robi np taki zyynek tyle lat czekal az zostanie brygadzista a teraz biedny ma gorzej przerabane niz jak byl zwyklym pracownikiem no ale to zasluga wspanialego szefa produkcji ktory pol dnia pali papierosy a drugie pol gapi sie bezsensownie przez okno.juz zapomnial wol jak cieleciem byl??? Noi kolejna misja karjerowicza milicjanta znow porobi pol roku poczym stwierdza ze sie nie nadaje i wroci do ustawiania kartonow na pakowaniuu karjerowiczuuuu za dyche hahaha

Anna
@Robokop 21.11.2017 22:19

Nie zazdrosccie im bo i tak mają p r z e s r a n e. A swoją drogą zawsze krytykuje się tych którzy mają coś do powiedzenia w firmie. Wcześniej Pukafki a teraz jedziecie na Kasprzaka i jego przydupasa milicjanta, a wezta wy się zajmijta czym innym bo nie oto chodzi na tym portalu.

A

Jest praca w abriga w Radomiu .Tak słyszałam że jest bardzo dobrze to są rozmowy przez telefon to znaczy call center i też są inne stanowiska sporo się zarabia praca jest 5 dni w tygodniu od 8:00 do 16:00 są przyjęcia

...
@A 14.11.2017 12:55

To życzę powodzenia w nowej pracy.

tig

Z dobrej firmy zrobiła się zwykła firemka gdzie zwykły pracownik jest na posyłki ma się bać nic nie mówić i najlepiejb jakby miał cewnik kiedys było ok ale z innymi ludźmi innymi rządami ale niestety to se ne wrati

ziutek
@tig 24.10.2017 22:12

Chyba nie jest tak źle skoro byli pracownicy znów się zatrudniają w Stalgaście, a kto tylko może to ściąga tu do pracy swoich znajomych i rodzinę

@Pingwin 03.11.2017 16:44
Witam. Mozecie mi odpisac kto jest teraz z brygadzistow i kierownikow?

To sie porobilo. Najbardziej marudzili na dyrekcje a teraz ludzi ganiaja.

@Pingwin 03.11.2017 16:44
Witam. Mozecie mi odpisac kto jest teraz z brygadzistow i kierownikow?

Jednym słowem (usunięte przez administratora)

Agnieszka

@zainteresowana z informacji jakie udało mi się znaleźć w sieci, w nowej lokalizacji ma powstać magazyn, biura oraz hala produkcyjna. Część logistyczna ma zostać wybudowana jeszcze w 2018 roku. Więcej informacji w artykule: http://www.echodnia.eu/radomskie/gospodarka/a/w-radomiu-bedzie-nowa-firma-i-miejsca-pracy-stalgast-buduje-nowy-zaklad,12202271/

Prosto
@Agnieszka 19.10.2017 14:06

Kobitko jak ty zaczynasz od goworka to źle ci to wróży. Nasz dyrektor na goworka ma uczulenie także na rozmowie nawet o tym nie wspominaj.

pikaczu
@Prosto 19.10.2017 21:38

Purchawka czy jak o nim mówicie bo tych przydomków już trochę ma nie jest uczulony na ogórka tylko nie może znieść prawdy jaką tu się pisze co jego reformy kosztowały i zdrowia i pieniędzy afuj z tym wszystkim aby do 10 konto było zasilone i nic więcej bo już na gendera i innych się nie chce patrzeć

Ciekawski

Wszystko to nic! ale gdzie do jasnej ciasnej podziało się subaru? Karnet z wypożyczalni się skończył?

Dexa poco

On jest z urządzeń tam mają straszna bide i żyją w nieświadomości. Kiedyś tam było sanatorium a teraz jest poczekalnia.

Pablito :)

Gowork- forum, zarobki,kontakt. A jak ktoś napisał że gender ma ponad 6 tysi a Ukraińcy ok 4 tysi. to wykasowali wpis. Laziki z wikarym mają prawie 5 a pracownicy z 8 letnim starzem 2500 brutto. Zapraszamy serdecznie młodych wykształconych z doświadczeniem i nieumiejacych się postawić.

Profesor
@Pablito :) 06.10.2017 09:30

Hopie nie wiem skąd masz dane ale rewelki nie mają, Mają tyle co większość ludzi na produkcji także "PUCZU" nie zrobisz :)

ropokop

Agnieszka@ rotacja dotyczy zarowno nowych jak i starych pracownikow np przychodzi nowy pracownik mowia mu naucz sie tego i tego gosc uczy sie powiedzmy tydzien po czym przychodzi do niego smieszny szef w zapierdzialych spodniach od 3 lat takich samych haha i mowi mu ze od poniedzialku chcialby zebys poszedl np na prasy i znow to samo uczysz sie od poczatku to samo dotyczy starych pracownikow ich tez nie omina swietne pomysly byyka ale jak juz pojdziesz ty do niego z czyms waznym to biedny zawsze zapomina no bo lepiej jest przestac na dworzu z papierosem w gebie!!! jednym slowem fakt moze i da sie tam zarobic ale po za tym trzymaj sie z daleka od tej firmy.

Dick
@zainteresowana 15.10.2017 23:58
A skąd wiesz, że nie będzie? W Radomiu jest budowane centrum logistyczne, ale chyba cała firma się nie przenosi...

Moja stara mi powiedziała.

Nick
@zainteresowana 15.10.2017 23:58

Ale się kobitko do tego zabierasz albo chcesz pracować albo nie. Jak ty tak będziesz działać w serwisie to długo nie popracujesz. Gadania i pytania pół roku a może i tak cię nie przyjmą :)

Agnieszka

@Ropokop dziękuję za wyjaśnienie. Aż tak często jest zmieniane stanowisko pracy? A co w przypadku nowych pracowników? Czy mają więcej czasu na wdrożenie się na jednym ze stanowisk, czy też od razu rotacja zadań ich dotyczy? @..... może jest to nowe stanowisko? Spójrz na ofertę pracy: http://www.gowork.pl/praca_podglad,6706197

Agnieszka

@Rico dopytuję, bo zależy mi na poznaniu tego jak wygląda praca w firmie oraz by osoby, które trafiają tu na wątek szukając opinii o przyszłym miejscu pracy mogły znaleźć tu pomocne informacje. @Gentelmann rozumiem, że Tobie praca w Stalgast odpowiada. Aktualnie firma poszukuje Technika Serwisu Urządzeń Gastronomicznych. Co według Ciebie powinny wiedzieć osoby zainteresowane tą ofertą pracy?

.....
@Agnieszka 02.10.2017 13:51

W Radomiu niema takiego stanowiska

stalgast BIRKENAU
@Agnieszka 02.10.2017 13:51

Daj spokój jest jak jest dobre czasy w tej firmie minęły teraz liczy się tylko pieniądz a mówienie ze tu jest dobrze bo dają umowę ze się zarobi 2 - 3 tysie przeciez to jest normalne naturalne i nie jest to czymś co ma przyciągnąć pracownika chyba ze ta firma nie ma już nic więcej do zaoferowania rotacja jest i to wiadome np. dyrektorzy się zmieniają co chwila dobrzy ludzie odchodzą a zostaja nieroby jak gender wikary .....

Agnieszka

@ropokop wspominasz o tym, że w firmie panuje rotacja. Możesz powiedzieć o tym coś więcej? Ile osób odeszło w ostatnim czasie? Czy dotyczy to całej firmy, czy też może któregoś z jej działów szczególnie?

Gentelmann
@Rico 27.09.2017 20:04
Agnieszka trzyma Cię jeszcze alkohol ze świąt ? Daj sobie spokój z tymi wpisami i pytaniami w firmie jest jak jest i wszyscy o...

Ale wam wszystkim źle pracownicy 3-4 tysie na rękę na warunki radomskie to mało? Wiem zniechecacie innych do przyjścia bo lepiej zatrudnić żonę siostrę teściowa koleżankę itd. Przecież tu pracują całe rodziny. Co do Konrado nie będę się wypowiadał bo nie znam tematu a co do kierowników których tak naprawdę jest paru nie macie racji oni pracują 24 godz. Żeby zapewnić robotę i płynność a my tylko 8 i sajonara bardziej bym się czepiał lazikow którzy na hali pojawiają się jak prezes przyjeżdża nagle mają robotę i jest ich pełno przykład konstruktorzy których jest za dużo ,gender i tych trzech z wikarym na czele. No daj pan spokój zenua.

Ropokop
@Agnieszka 27.09.2017 15:50

Agnieszka rotacja panuje na stanowiskach dzien robisz jako spawacz na drugi dzien kaza ci pracowac na pakowaniu itd chca zeby jeden czlowiek umial pracowac na wszystkich stanowiskach brak mozliwosci dogadania sie z kim kolwiek.

ropokop

Firma to totalne dno pracujac tam jestes traktowany jak chlopiec na posylki zero jakiegokolwiek zainteresowania problemem pracownika ciagle rotacje zmiana stanowisk kierownicy ktorzy przez 8h swojej pracy polowe tego czasu spedzaja na paleniu papierosow razem ze swoim szefem podczas ktorego tylko smieja sie i obgaduja pozostalych pracownikow derektorek czepiajacy sie o wszystko a jak cos od niego chcesz to nagle go niewidac pracuje tm dosc dlugo i tylko za czasow kiero konrada dalo sie tam normalnie pracowac.

Szlifierz
@ropokop 24.09.2017 19:35

Zgadza się te czasy minęły teraz jest tych dyrektorów kierowników brygadzistow a Konrado ogarniał większość sam bo na stanowisku nie trzeba umieć spawac czy szlifować ale trzeba umiejętnie zarządzać czego aktualnym naszym wszystkim kamizelkowcom brakuje

Grześ

Jakoś nie widać ostatnio "najmądrzejszego" czyżby wywalili pukafke bo aż miło gdy go nie ma?

Agnieszka

@MIRKO widzę, że jeszcze nikt nie odpowiedział na Twoje pytanie. Czy w tym czasie zdążyłeś skontaktować się bezpośrednio z firmą? Jeśli zdecydujesz się na aplikację, podziel się swoimi wrażeniami z przebiegu procesu rekrutacyjnego. Takie informacje będą bardzo pomoce dla osób, które ten etap rekrutacji mają jeszcze przed sobą.

MIRKO

a ja bym tam chciał pracować, no bo słyszałem,że tam zarobić idzie i jescze umowe dają too juz jest super co nie jak aplikowac na spawacza, spawam każdą metodą, nie mam papierów tylko na spawanie pod wodą, powiedzcie jak tam jest ???

Agnieszka

@okapek mógłbyś jednak powiedzieć coś więcej odnośnie aktualnej sytuacji w firmie? Chętnie dowiem się więcej o Twoich doświadczeniach. W jakim dziale stalgast pracujesz? Możesz powiedzieć kilka słów o swojej pracy? Rzetelne i merytoryczne wpisy będą bardzo pomocne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy właśnie w tym miejscu.

Piotr
@Agnieszka 23.08.2017 14:46

No okapek nie chce się rozpisywać bo wszyscy wiedzą jaki kołchoz tu się zrobił w ostatnim czasie pracownicy zaczynają odchodzić na potęgę i to ci dobrzy a nowi nie chcą po okresie próbnym tu już być kierownicy zmieniają się rzucają ich po różnych działach dyrektorzy zmieniają się co 4 miesiące :) oprócz tego głównego purchawki który broni się eliminując wszystkich po kolei wystarczy nie być tu kilka tygodni i wraca się nie poznając załogi ach szkoda gadać firma niegodna polecenia

okapek

To co się dzieje w tej firmie i zarządzanie pukafki zostawiam bez komentarza szkoda pisać i gadać

KAPUŚNIAK

ODPALAMY !!

Beret_babki
@KAPUŚNIAK 08.07.2017 15:21
ODPALAMY !!

Widać poprawiło sie w stalgast bo nikt nic nie pisze ? Robota idzie, tylko kasy nie widać

Chwytak
@Beret_babki 12.07.2017 11:26

Kasa na mercedesy musi być dla rządzacych no i trzeba podtawic nową siedzibę hehe no i kamizelki utrzymać a wlasciwie ich nadmiar

obiektywny

Obiektywnie zgadza się jeżeli chodź o wypłacalność jest ok kasa średnia ale zawsze na czas i to jest ok druga strona medalu to szacunek dla pracowników z tym jest gorzej nawet najwyzsi w tej firmie potrafią bardzo źle wypowiadać się o pracownikach mówiąc zamiast imion lub nazwisk niecenzuralne obraźliwe słowa sciany mają uszy panowie prezesi i dyrektorzy wyścig szczurów w tej firmie to normalka podpiepszanie i zdobywanie laurów za kogos to dla wielu praca w tej firmie by sie utrzymac co do ryba psuje sie od glowy - to jest sedno sprawy puknięty przez wielu znienawidzony ale chyba o tym nie wie mysli ze kasa to wszystko alez nie atmosfera i odpowiednie podejscie do sprawy to jest to takze zastanowcie sie pukafki itp. nad sobą bo wybudujecie nową siedzibę firmy tylko czy tam będzie chciał ktoś pracować oprócz przydupasow typu karierowicze gendery itd.

niemaruder

Pieniądze rzeczywiście są dobre i zawsze na czas, ale atmosfera coraz gorsza. Jak to mówią ryba psuje się od głowy, każdy pod każdym kopie dołki, przypisuje sobie cudze zasługi i głosi wszem i wobec jaki to jest zapracowany, a przychodzi do pracy i wychodzi kiedy chce. z coraz większą niechęcią idzie się do pracy w Stalgaśćie

Ks.
@niemaruder 23.06.2017 10:57

Lepsze to niż stanie i patrzenie z którego nic nie wynika.

Jarząbek

Jestem pracownikiem z niedużym stażem w firmie ale jak dla mnie na +. Jedynym minusem są dość duże koneksje wśród pracowników produkcji co wpływa niekorzystnie na ludzi chcących pracować, bo niestety klany marudzą. Jeżeli chodzi o wypłacalność - zero problemów, pieniądze jak na Radom dobre. Pozdrawiam ludzi uczciwych w swojej pracy.

Łukasz Kowalik

A ja wspominam dobrze, pracę w Stalgast. Gdybym nie dostał lepszej propozycji to bym pewnie pracował ciągle. Gorące pozdrowienia dla Brygady C, a szczególnie chłopaków z działu spawania, powodzenia :)

Marek

Witam, rozglądam się za praca i przeglądam różne takie miejsca i z opinii to chyba wasza firma ma najwięcej w Radomiu wpisów na goworku, o co chodzi?

policeman
@Marek 26.05.2017 07:36

Najwięcej wpisow w Radomiu - chociaż w jednym ten grajdołek jest najlepszy. Żenująca firma

@Małpa w zoo, kiwajaca głowa. 26.05.2017 13:38
o to chodzi że tam jest taki dyro który wychodzi na zebrania z pracownikami i mówi że mogą sobie opisać coś na goworku i tak to...

Pewnie ze go rusza bo to prawda co tu jest napisane ja dałem/dałam się skusić by odejść z poprzedniej firmy i przyjść tu za parę złotych więcej i szczerze żałuję teraz jak mało czego w życiu pozdrawiam poprzedniego pracodawcę byłeś naprawdę w porownaniu z tym super a tutejszy dyro to jakieś nieporozumienie

Prass

Stalgast zaczynając tu pracę godzisz się na porażkę firma stanęła w miejscu np. z zarobkami jakieś dwa lata temu i rynek ją przegonił więc wybór należy do trudnych

niezgoda

co do marnych zarobków na stanowisku spawacza to nie masz racji bo marne nie są, jak sie nie chce robić to sie nie zarabia. co do spawaczy to rzeczywiście jest kilku, którzy naprawdę sa zdolni i mają pojęcie o zawodzie a pozostali nauczyli sie jedynie spawac ładnie i cienko i na tym koniec ładnie i cienko moze być ale czy bedzie trzymać? , w wiekszych firmach by przegrali na samych juz probkach podsumowując, firma jaka jest taka jest, ale nie mozna mowic ze jest zle bo zle z kasa nie ma a wydaje mi sie ze tylko lenie zarabiaja najmniej bo jak sie robic nie chce to nie ma sie co dziwić ze licha wypłata

Miernota nie firma

Nie polecam pracy na stanowisku spawacza, zarobki marne, w pracy nie ma prawdziwego spawania tylko przejezdzanie bez drutu 2-3 cm spoin. Niektorzy Starzy pracownicy mysla, ze sa bogami zawodu, a nawet prawdziwego migomatu nie widzieli a heftowanie tigiem bez druciku to nie spawanie. Jesli ktos chce sie cofac w rozwoju zawodowym to moze tam pracowac, ale jesli chce sie rozwijac to uciekac jak najdalej od stalgast, w Radomiu jest mnostwo firm w ktorych mozna dobrze zarobic, odradzam zdecydowanie

Miernota nie firma

Oczywiscie podzielam te negatywne opinie. To prawda, ze ludzie pracuja tutaj bo musza zarabiac, a tutaj z zarobkami jest co raz gorzej, ciecia, ciecia i jeszcze raz ciecia, zmiana pracy nie boli, zycze odwagi

Prasy

W tej firmie to tylko konstruktorzy maja dobrze i zarabiają krocie. Fachowcy hah:)

Tragedia

Napisze tylko, że nie polecam tego obozu pracy, dużo by tu wymieniać powodów, ale szkoda strzępić sobie języka

pan Pikuś
@Bratnia dusza 28.04.2017 23:16
Dużo osób pracuje bo musi i się boji zmian ale faktycznie facet przesadza, coś się ostatnio z nim dzieje, może niech na miesię...

Urlop w przypadku pukafki nic nie pomoże on w swojej karierze zrazil do siebie rzesze ludzi jego cechy dwulicowosc brak szacunku do drugiej osoby błędnie podejmowane decyzje itd. Najlepsze to zwolnić go i niech zabierze z sobą bagaż tego co złe co ratowaniem swojej d..... zepsul wtedy zobaczyliśmy wszyscy jak wszystko by się zmieniło na plus

dżin
@pan Pikuś 29.04.2017 08:20

Afuj z nim prawda i jeszcze raz prawda pisana na tym forum już nawet słychać nieraz od jego najblizszych piesków co o tym sądzą

maazynier

ahh ta anet** z magazynu..... co to byla za noc

Rda

przerost formy nad treścią, co tu dużo gadać.

M

Jak czytam co miernoty z produkcji tu wypisuja to az przykro ze nadal jestescie zatrudnieni. Pan Kukawka to jest czlowiek z wizja I ambicjami I niejednego z was (a w sumie wiekszosc) wyciagnal z biedy I nauczyl zawodu bo byscie z glodu zeszli. Ale taka jest wdziecznosc ludzka. Poczytajcie madrze ksiazki o zarzadzaniu - to zrozumiecie jak ciezko jest stworzyc dobry system jakosci. Ale gdzies trzeba zaczac. I krok po kroku widac ze w Stalgascie jest coraz lepiej. A ze ludzie odpadaja? Odpadaja Ci co sa nauczeni bylejakosci I nie radza sobie w coraz lepiej zorganizowanym srodowisku. Zostaja profesjonalisci I ludzie ktorzy cos soba prezentuja. Proponuje zamiast obrazac ludzi w internecine to sie wziasc do pracy nad soba I to ostro.

Czy to też kłamstwo? Drogi "M"
@M 10.04.2017 14:18

Niech tymi ambicjami się nie zadlawi. Słyszelismy że mówił oficjalnie przy prezesach że nikt jeszcze sam się nie zwolnił no może jedna osoba- aby czy napewno to prawda? Zacząć to trzeba od stawek akordowych i ich unormowania bo ludzie nadal będą się zwalniać i chodzić na zwolnienia. Poco te cyrki na prasach i obiecanki. Już raz tak było że zapierniczalismy i zarabialismy jakieś pieniądze to przyszedł wszechwiedzacy i oddał detale na durmy. Nikt taki głupi teraz nie będzie pracę trzeba szanować tak samo jak ludzi przy niej, drogi panie.

QM

Widzicie nawet w Radomiu jest problem z uchodzcami.

pitero

Przecież pukafka wie że na stanowiskach kierowniczych nie może byc nikt kto skonczyl lepsza szkołę bo nie może byc nikt kto by był ponad nim ponad jego wiedza dlatego od kilku, kilkunastu miesiecy stanowiska są obsadzone prostymi ludźmi z wykształceniem jak on - podobno on wykształceniem też nie grzeszy a po drugie ludźmi którzy są mu potrzebni bo umieją jedno bardzo dobrze donosić mu

Zostaw opinię o Stalgast sp. z o.o. - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stalgast sp. z o.o.