Opinie o Stalgast sp. z o.o. w Radom

Zmiennicy Nowy wpis

Lidery robią zakupy w Lydlu A Pjoter? A Pjoter w Biedronce :D

podkierownik
Nazwa działu: Produkcja

jak tam w firmie się dzieje? ile osób już odeszło dzięki kierownikowi Grzesiowi? hahaha wreszcie ludzie przejrzeli na oczy

Tak10Nie1
@podkierownik

Jak mam być szczery to brakuje tylko karła i baby z brodą do tego cyrku. Kierownik G jest chyba niedorozwinięty.

Tak5Nie1
@Mr.g

Kolejna wypowiedź ląduje do pliku z perełkami z Goworka... Może kiedyś wydam książkę i zarobie na niej więcej niż jako programista w Radomskich firmach... Budujemy księgę popytu... Kto da 20 zyla za ksiązkę z perełkami (najlepszymi wypowiedziami) z Goworka? Kto da 30 zyla? Pozdro

Tomi
@Mr.g

Nie wiem czy napisałeś prawdę. Jednak coś wiem na pewno. Taki wpis świadczy przede wszystkim o Tobie. Zastanów się: jak o Tobie świadczy? @wyklety - jak tam? Co tam w Radwag? Jest proces?

TakNie1
@Tomi

Na razie nie mam wezwania na rozprawę. Aktualnie pracuje zdalnie, zobaczymy ile będę wyciągał, a to zależy od szybkości wykonywanych zadań i jakości. Nie wiem jak się kierownik wyspowiada przed sądem z propozycji pensji rzędu 3000 zł, czy 3500 po 3 latach, skoro aktualnie powinienem robiąc łatwiejsze rzeczy zarabiać więcej. W prawie pracy jest napisane, że pensja MUSI być adekwatna do wykonywanej pracy. Skoro mi chcą płacić więcej niż 3000 zł za robienie stron internetowych i sklepów, to znaczy, że coś jest nie tak, a programowanie systemów wbudowanych jest znacznie więcej warte niż wykonywanie stron internetowych, co wynika z prawa popytu i podaży (jest mało specjalistów od programowania elektroniki, tym bardziej w C#) oraz umiejętności potrzebnych do wykonywania tego typu pracy - do programowania systemów wbudowanych wiedza potrzebna jest więcej warta niż do wykonywania stron. Chociażby z zarządzania pamięcią - taka wiedza jest warta dziesiątki tysięcy miesięcznie za człowieka. Mógłbym się tego nauczyć, ale za 3000 czy 3500 zł się nie opłaca. Chyba to oczywiste. No może dla kierowników radomskich firm oczywiste nie jest. Lepiej napisz jak tam radomskie IT stoi, z tego co widzę nie ma kto pracować w większości firm. MultiArt nadal sklep nie ogarnięty itp itd. Moim zdaniem radomskie IT leży i kwiczy. Może trzeba zatrudnić kogoś po taniości :P Ja ostatnio zauważyłem, że korzystam z usług jednej z firm z Sosnowca. Gdy się zorientowałem, zacząłem się śmiać, gdyż praktycznie wcale nie korzystam z usług żadnej radomskiej firmy IT. Nie znam i nie kojarzę, żadnej firmy, z usług której korzystam, by była z Radomia, może tak to napiszę. Tak zaorać branżę internetową w mieście, to porażka. Żeby Sosnowiec wygrywał w konkurencji z innymi firmami, a Radom nie miał żadnego sensownego produktu, który byłby w stanie konkurować w Polsce to skandal. Oczywiście piszę o produktach, których sam używam, bo na pewno są rzeczy z Radomia, które gdzieś tam się sprzedają i Radom jest liderem, ale nie jest to branża IT :D. Więcej kolesiostwa, więcej niskich pensji, więcej nepotyzmu i układów radomskich, na pewno w ten sposób zbudujecie potęgę miasta :D. Może podsuniesz nam firmę, która jest z Radomia i jest liderem w swojej niszy. Oczywiście musi być to firma IT, bo ja nie znam No OK, znam 2 firmy z Radomia, które sprzedają coś w internetach i nawet im to wychodzi. Od jednej chciałem raz czy dwa nawet coś kupić, bez powodzenia. Brak możliwości odbioru osobistego. Nie są to firmy IT, gdyż zajmują się tak zwanym tradycyjnym e-commerce Aha, dzisiaj sprawdzałem - kolejna dobra kawiarnia w Radomiu została zamknięta - widziałem jadąc rowerem. Szkoda jej. Kolejny argument na to, że to co dobre w Radomiu przyszłości nie ma :D. Piszesz do Mr.g, że to co napisał świadczy o nim. Moim zdaniem to co ja widzę w Radomiu świadczy o sytuacji w tym mieście. Brak umiejętności zarządzania wykwalifikowanymi pracownikami, brak umiejętności zarządzania personelem w ogóle, brak MARKETINGU jakiegokolwiek w firmach, metody kontroli jakości rodem z PRLu, niskie pensje wyznacznikiem jakości, im tańszy pracownik tym lepszy. Przypomina mi się powiedzenie Korwina - Waszego wodzunia - niektórzy uważają, ze tanie wino jest dobre, bo jest tanie

Tak2Nie1
@Tomi

W moim mniemaniu świąteczny to bardzo dobrze o mnie. ludzie przed podjęciem pracy sprawdzają opinie o firmie i do tego jest ta strona aby przed takim burdelem ludzi przestrzec.

Tak3Nie
@Mr.g

Z pisaniem per (usunięte przez administratora) przesadziłeś, ale masz rację, każdy kto się szanuje sprawdza opinie o firmie w internecie. Jeśli jest wiele negatywnych, musi to o czymś świadczyć

@Programista Wyklęty

Wszedłem do tego wątku z nadzieją, że dowiem się czegoś o obecnej sytuacji kadrowej w firmie Stalgast. Wiecie może, czy firma poszukuje obecnie nowych pracowników? W internecie nie znalazłem informacji na ten temat, dlatego liczę, że w tym wątku ktoś mi pomoże.

Powodzenia

@Damian

Z tego co się orientuję szukają ludzi. Ale nie polecam.

@Programista Wyklęty

Lubię twoje szczere wypowiedzi.... Radom zawsze będzie: tanią montownia... Nie ważne, czy to: ITM, DURR, STALGAST . Itd itd, by wymieniać. Tylko dziwi mnie to skoro jesteś tak ogarnięty czemu nie uciekasz z tego padolu, np: Wroclaw inna liga

Programista Wyklęty Nowy wpis
@Elohim

Hej Do tej pory nie opłacało mi się wyjechać. Aktualnie mam pracę zdalną - wykonuje strony internetowe na Wordpress za dobre stawki (ponad przeciętne - w Radomiu mało kto za tyle robi, ale my robimy super jakość w tej chwili z dobrym pozycjonowaniem) Nie wyjechałem gdyż gdy zaczynam z innymi firmami rozmowy o pracy to albo czegoś nie umiem (drobiazg do nauczenia w tydzień, ale babka z HR tego nie ogarnia) albo nie mam zbyt dużego doświadczenia na stawki rzędu 6000 zł. Za mniej mi się nie opłaca. Rozmawiam z wieloma firmami, ale albo mi nie pasuje stawka (mam wiele propozycji za 4000 zł w Wawie), albo oni chca więcej doświadczenia w czymśTam. Aktualnie rozpocząłem współpracę zdalną i mało innych opcji mi się opłaci, ale zapewne wyjadę stąd gdy... Gdy zbuduję tu biznes. Radom jest świetnym miejscem do startu biznesu - rynek niezbyt wymagający - można się wiele nauczyć na błędach i te błędy Cię nie zniszczą jak w Wawie. Potem oczywiście będę próbował lepsze biznesy przenosić do stolicy, ale najpierw muszę tu coś zbudować. Poza tym Radom ma fajne położenie - nie daleko do Warszawy, ale też nie jest to Wawa i jej okolice (wbrew pozorom Wawa też ma swoje minusy, o których nie chcę mówić). Te dwa główne czynniki sprawiają, że na razie tu jestem i powoli rozwijam swoje mikrobiznesiki na próbę. Zimą chcę wziąć dotację i ruszyć ostro w niszach, które są przeze mnie sprawdzone (musiałem trochę czasu poświęcić, by wypracować nisze, które dają zarobic i są dość bezpieczne, bym nie musiał oddawać dotacji). Nisze są potrzebne do zabezpieczenia biznesu, rdzeń biznesu będę musiał rozwijać. Czyli od lat działam zgodnie z planem, to nie jest tak, że jestem tu z przypadku. Oczywiście pewne rzeczy są przypadkowe jak np załamywanie się na rozmowach o pracę w radomskich firmach IT. Wiele osób tu zatrudnianych jest po znajomości i aż boli, jak Cie ktoś na siłę próbuje uwalić, albo chce od Ciebie łapówki. Ja to opisuje, bo to jest nie do przyjęcia. Tego się po prostu tu nie spodziewałem. Sądziłem, że w Radomiu, kierownicy, gdy zobaczą, że mam wyższe kwalifikacje, przyjmą mnie z otwartymi ramionami i dobrze zapłacą. Stało się dokładnie odwrotnie. Pensje jak najniższe, poniżanie, pomawianie o brak kwalifikacji, żeby nie zagrozić pozycji kierowników, którzy zbyt oczytani nie są, ale muszą jakoś wybrnąć z twarzą przed właścicielami. Dobrze, że mnie nie bili, chociaż i mobbing się zdarzał. Tragedii nie było, ale dobrze też nie. Ja byłem w szoku szczerze. Generalnie jak chodziłem na rozmowy o pracę to z chęcią otrzymania fajnej pracy za godziwe pieniądze. Nie znalazłem w Radomiu. Mam ofertę bycia wykładowcą na mojej Alma Mater, zobaczymy co z tego wyjdzie. Do tego też się przygotowuje, bo nie chciałbym tego spalić. W tym celu przygotowuje program nauczania i będę chciał uczyć podstaw biznesu. Na pewno nie zapomnę wspomnieć studentom o tym jak wygląda rynek pracy na przykładzie Radomia :P. Ale nie przejmuj się, w innych małych miastach jest podobnie. Tylko Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Trójmiasto, Szczecin dają dobrze zarobić w IT. Czasem są inne mniejsze miasta z dobrymi firmami, to jednak margines. Rozwijam też pewne swoje biznesiki internetowe, mają już jakieś zyski, teraz muszę je rozhuśtać, a to mogę robić mieszkając w tańszym Radomiu niż w Warszawie. Muszę też schudnąć, a tu infrastruktura sportowa jest generalnie tańsza niż w Warszawie - tańsze baseny, biegać jest gdzie, nie ma smogu (zimą nie biegam), siłownie tańsze, inne treningi tańsze, a to wszystko nie odbiega jakością. Jak widzisz tych "gdy" jest trochę i jak to ogarnę, wyjadę, ale zostawie tu małe biznesiki, które też będę musiał rozhuśtać, by było do czego wracać na emeryturkę - na stare lata to dobre miasto - tanie restauracje z dobrym jedzeniem, nie trzeba gotować, w Wawie drożej i korki na drogach ;P. Wawa to dziś miasto dla młodych ludzi. Jak widzisz wszystko przemyślane, na razie jestem, ale jeszcze zapewne parę lat tylko Pozdrawiam

kolega Nowy wpis
@Programista Wyklęty

Złej baletnicy przeszkadza nawet rąbek u spódnicy...

Programista Wyklęty Nowy wpis
@kolega

zgadzam się z Tobą, dlatego poćwicz trochę, bo widzę prace konserwacyjne u Was...

Kolega grzesia
Nazwa działu: Produkcja

Już dawno zaczynają ludzie przeglądać na oczy a (usunięte przez administratora)to taka "historia" firmy degradowany wielokrotnie taka zapchaj dziura ale to tu normalne wiele takich zapchaj dziur począwszy od góry

Tak2Nie1
tego

nie polecam firmy(usunięte przez administratora) brak organizacji wymagają nie osiągalnych rzeczy nie dostarczając odpowiednich narzędzi . pracowałam tu 5 lat a na dowidzenia dostałam kopa.

Tak5Nie1
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Scenarzysta

Bolszewików to tu sporo w ogóle problemem jest tu kadra zarządzająca a właściwie jej brak bo to co mamy to rzesza niewyuczonych liderów kierowników brygadzista na czele z panującym pukafka ktory po prostu nie da się lubić nie ma osobowości tego czegoś co powinien mieć człowiek zarządzający i by to przechodzilo niżej a wiadomo że przechodzi niżej zło przebiegłosci cwaniactwo dwulicowosc i mamy to co mamy kiedyś byli tacy ludzie ale najwidoczniej rządzącym zależy na (usunięte przez administratora) niż na wizerunku firmy

Tak11Nie
@Scenarzysta

Uważasz, że obecne zarządzanie, jakie jest w firmie Stalgast jest do poprawy? Zastanawiam się, czy próbowałeś może na ten temat rozmawiać z szefostwem firmy? Może warto by było przedstawić swoje pomysły na usprawnienie pracy w tym miejscu? Napisz, jak czy według Ciebie taka rozmowa mogłaby przynieść pożądany efekt.

Tak1Nie5
Robol
@Damian

W tej firmie szefostwa nie obchodzi twoja opinia bo jesteś zwykłym pracownikiem! Jeśli masz jakiś pomysł możesz go zachować dla siebie bo zostaniesz olany. Masz robić według założeń odgornych nawet jeśli są bezsensowne. Druga sprawa ciężko jest coś wprowadzić jak świta zarządzającą boi sie decyzji podejmować i jeden patrzy na drugiego kto ma to zrobić. 3 sprawa fajne jest podejście szefostwa produkcji wymyśla coś gupiego i robota słabo idzie a później teksty z ich strony " nie obchodzi mnie jak ale to ma być zrobione" heheh cyrk

Rezyser

(usunięte przez administratora) Ludzi spoko, chociaż nie wszyscy. Pensja nie była zła. (usunięte przez administratora)

@Rezyser

Widzę, że również masz niezbyt przychylne doświadczenia związane z pracą w tej firmie. Wspomniałeś o wynagrodzeniu, które w Twojej ocenie nie było najgorsze. Mógłbyś dodać, czy pensja składała się z samej podstawy, czy może również z ewentualnych dodatków? Liczę, że sprecyzujesz tę kwestię.

Zakalec z M

Dziadostwo nic więcej zrobili sobie z ludzi robotów i myślą że to taki park maszynowy 24h/7 a niektórzy w tych łbach to mają dobrze latają jak by ich czyściło cały dzień , kierownicy w tej zautomatyzowanej firmie to najgorsze (usunięte przez administratora) takie pieski na zawołanie robią pod siebie i tylko na siebie, Nie powiem bo są tez fajni młodzi ludzie a cała reszta to dno i konfitury .

Tak20Nie
@Zakalec z M

Twoja opinia jest trochę niespójna, dlatego pozwól, że zadam Ci kilka pytań związanych z Twoją wypowiedzią. Określiłeś, że pracodawca "ma ludzi za robotów", więc mogę przypuszczać, że praca w firmie Stalgast należy do prac trudnych. Mógłbyś napisać, jak dokładnie wygląda zakres obowiązków u tego pracodawcy? Pracownikom przysługuje przerwa na odpoczynek? Rozwiń, proszę swoją wypowiedź.

Kolega

Zarządzanie i traktowanie ludzi określa w tej firmie słowo patologia. W porównaniu do innych firm dno i 3 kilo mułu. Nigdy więcej takich przygód w życiu. Kocie widzisz i nie grzmisz.

Tak18Nie2
Kadrowicz

Coraz gorzej. Nie polecam tego (usunięte przez administratora). Siwy czy inaczej pukafka najbardziej dwulicowa osoba jaką w życiu spotkałem. Ogólne dno. Trzeba się ewakuować.

Tak24Nie
Michał
Nazwa działu: Produkcja

Praca w serwisie stalgast to jedna wielka mina. Nadgodziny nie istnieją ponoć. Robisz cały dzień i nic z tego nie masz. Koledzy w pracy zero pomocy. Jak o coś pytasz to odpowiedzi są typu on sam się nauczył. Szkolenie z urządzeń polega a czytaniu instrukcji samemu w domu jak masz czas po 13 godzinach w pracy. Obiecują na rozmowie o prace złote góry a przy podpisaniu umowy wszystko się zmienia radzę bardzo uważać. Generalnie kolejna firma kogucik która sama tworzy własny kodeks pracy. Choć otoczka firmy wygląda profesjonalnie i może być zachęcająca.

Tak15Nie1
toja
Nazwa działu: Handlowy

Super firma rodzinna. Świetna atmosfera, dobre zarobki, fajni ludzie

Tak6Nie23
Anonim

Jedno wielkie dno kolesiostwo bajczary chamy i prostytutki. Pracowałem tam chwilę I sam zrezygnowałem pracując tam na dłuższą metę można się wykończyć psychicznie z ta patologia nie polecam tam pracy nikomu. Chyba że masz dobre znajomości to będziesz miał dobrze ????

Tak38Nie4
@Anonim

Ja pracowałem ponad dwa lata. Praca nie należy do lekkich, ale mimo to jeżeli wykonujesz swoje zadania to nie ma problemów. 6 partii robiłem bez problemów, czasem kończyłem pracę dużo wcześniej. Atmosfera??? To jest praca na produkcji kontakt jest praktycznie z ludźmi na stanowisku obok Twojego. Ludzie pracują cały czas , nie ma tu miejsca na kawki i życie towarzyskie poza przerwami. Nikt nikogo na siłę nie trzyma, ja postanowiłem spróbować swoich sił gdzie indziej i nie było problemów.

Tak10Nie2
@Anonim

To trzeba się cieszyć, że pracujecie na umowach o prace nie w akordzie !!!!!! Patrzcie opinie !!! Stalgast Logstik Lub z linku wkleic w gorny pasek przegladarki.... https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,21594439

Tak1Nie2

@Elohim

(usunięte przez administratora) Umowa akordowa

Tak2Nie

Zainteresowana

Czy są przyjęcia gdzieś na produkcję?

Tak5Nie

Gil
@Zainteresowana

Czy ty jesteś masochista ?

Tak19Nie

Eloo
@Zainteresowana

Jak wytrzymasz 45st To dawaj

TakNie1

Grzesiek
Nazwa działu: Produkcja

Jak ktoś się szanuje nie przyjdzie tu do pracy lepiej iść gdzieś za mniejsze pieniądze niż tracić nerwy, czas, ludzką godność i patrzeć na nieuków w postaci bandy purchafki. Jeden wielki (usunięte przez administratora).

Tak21Nie1

zadowolony

Lubię atmosferę w Stalgast sp. z o.o. za: coraz lepsza atmosfera i możliwości rozwoju

Tak7Nie6

Monter z sanatorium

Jest coraz gorzej jeżeli chodzi o atmosferę pracy ogólne dno kiedy ta tendencja się zmieni ? Wiem kiedy już niedługo bedzie wreszcie ruch jednostajnie prostoliniowy bo do dna brakuje już bardzo mało ech

Tak28Nie

Pracoholik
@Monter z sanatorium

Chyba tak jest wszędzie.

Agnieszka

@Michael, możesz podzielić się z nami swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w firmie Stalgast? Na jakim stanowisku pracujesz bądź pracowałeś u tego pracodawcy? Co możesz napisać na temat panującej atmosfery pomiędzy pracownikami? Czy nowo zatrudnione osoby mogą liczyć na wsparcie od starszych bardziej doświadczonych pracowników? Zachęcam do wyrażania swoich opinii na temat pracy w firmie Stalgast.

Tak10Nie

Irma
@Agnieszka

pracowałam chwile w tej firmie i nigdy więcej - jak nie jesteś czyjąś rodziną ciotka wujkiem siostrą bratem to nikt nie pomaga, nowe osoby nie mogą liczyć na pomoc b maja zaje... problem z tym starzy pracownicy. Nie polecam nawet najgorszemu wrogowi tej pracy!

Tak57Nie1

Rokokoko
@Irma

Dokładnie tak jest. Potwierdzam

Tak2Nie

Unknow

Odnośnie spawania Tig mam pytanie. Jak się tam pracuje? Na jakiej grubości materiale się pracuje

Motywacja

Życzę Wszystkim Wesołych Świat A Tobie Piotrek żebyś mniej strzelał z ucha w nowym roku tak wszyscy wiemy ze drabinka się już dla Ciebie skończyła także daj spokuj hohoho Merry Christmas

Tak11Nie

wh254

Witam, jaką stawkę można uzyskać za godzinę jako spawacz z uprawnieniami mig i mag?

karolo
@wh254

9zl brutto/h

wh254
@karolo

Po co tak piszesz?

Nieukrainie
@wh254

Jak cos wogule umiesz to ok. 20zl netto jak nie umiesz jstes stracony na starcie.

Grinch

Z okazji Świąt życzę sobie by pukafka dalej nie dołował firmy pamiętaj kasa to nie wszystko ale z drugiej strony gdyby nie to sam byś musiał zaginać ciąć itd chciałbym Ci powiedzieć w 2019 hasta la vista baby

Tak27Nie

Motywacja

do roboty, do roboty, dźwignij (usunięte przez administratora) królu złoty chcesz mieć willę z basenikiem, zostań dziś pracoholikiem do roboty, do roboty, miną troski i kłopoty będą sztany, będą glany tylko (usunięte przez administratora) rusz kochany będą party w saloniku, ruszaj (usunięte przez administratora) robotniku !

MAX

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: bardziej dbać o szeregowych pracowników magazynu i fabryki

xyz

Tu też mniej więcej tyle zarobisz i jeszcze garba się dorobisz

Marvin

W starych Zakładach Tytoniowych w Radomiu możesz też zarobić 3, 4,5 koła .

Tak1Nie2
xyz

U kra ina ina U kra ina ina to maszina,której nikt nie zatrzyma !

Karo

jakie zarobki dla kobiet na produkcji? stawka godzinowa? jaki tryb pracy?

henvik
@Karo

3,5-4tys na reke

Beti
@henvik

Można i 5 tysi wyciągnąć więcej niż spawacze

Ja
@henvik

Na miesiąc Pani pytała ile...

karo
@Ja

pytam realnie netto ile może wyciągnąć kobieta na produkcji na miesiac oraz czy jest tam stawka godzinowa czy stała pensja

Zainteresowany

Jak wygląda sytuacja jeśli chodzi o pracę w charakterze serwisanta regionalnego?

Masakra

Pukafka jak będziesz odchodzil na emeryturę to pracownicy kupią Ci flagę Która wystawiona na wiatr przed domem bedzie przypominać twoje stanowisko i podejście oraz dotrzymywane słowo. To będzie taki symbol przekazany od serca, a swoją drogą to ogólnie w społeczeństwie takich ludzi porostu się nie lubi i od nich stroni. Zachowanie jak u kobiety z zaburzeniami hormonalnymi.

Tak32Nie

Kolega po fachu TIG

Do zainteresowanego. Duża firma. Zarobki niezłe chociaż wiele firm radomskich oferuje lepsze. Wypłata zawsze na czas. Tyle plusów. Reszta na minus - ogólna atmosfera typu siedzieć cicho i robić swoje bo są tacy co Cię sprzedadzą za złotówkę czyli oprócz kamer wiele wtyczek na halach które donoszą a pukafka to dyrek to taki socjopata lub persona non grata wiele naprawdę wiele ludzi twierdzi ze bez niego byłoby naprawdę dobrze i chyba mają rację

Tak41Nie

Zostaw opinię o Stalgast sp. z o.o. - Radom