Opinie o Pifo Eko-Strefa Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Pifo Eko-Strefa Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Pifo Eko-Strefa Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pifo Eko-Strefa Sp. z o.o. w Łódź

Nad. Nowy wpis

Oj A tak fajna firma to była taka Amerykańska a teraz pod młotek. Oj zdziwiła się co niektórzy. Co te biedne kury będą jeść u ,,Drwala" tak samo jak w okolicznych wioskach. No i auto trochę odpocznie bo aż mu siadło od wożenia tych ciężarów.

Adam Nowy wpis

@Mateusz to mówisz że dział techniczny dla pracownika jest bez zarzutów?

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny podczas rozmowy w Pifo Eko-Strefa Sp. z o.o.?

Janusz Nowy wpis

Nie ma takiej firmy o którą pytasz....

Mateusz

Bardzo dobra firma. Polecam każdemu kto chce zdobyć doświadczenie i praktyczną wiedzę. Szkoda, że na goworku wypowiadają się przeważnie osoby niezadowolone i z działu handlowego. Jeżeli ktoś chce kandydować do działu technicznego- serdecznie polecam, dopóki kierownikiem jest p. Karol;) Do administratora: obecnie od kilku lat jest to firma Bakalland.

Dominika
@Mateusz

Masz rację - od jakiegoś czasu jest to firma Bakalland. Niedługo nazwa zostanie tu poprawiona. A Tobie bardzo dziękuję za ten wpis. Pamiętaj jedynie o tym, że na forum publicznym unikamy raczej posługiwania się danymi personalnymi konkretnych osób. Czy ten pracodawca organizuje swoim pracownikom jakieś kursy o charakterze cyklicznym?

Mateusz
@Dominika

Jeżeli chodzi o szkolenia to jest sprawa rozpatrywana indywidualnie. Ciężko jest mi jednoznacznie powiedzieć, zależy to od działu, zaangażowania...

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
Zainteresowana

Mam pytanie jak pracuje się aktualnie w firmie po tym połączeniu?

w-=

kochani, tutaj pod tą nazwą to już nie ma co za bardzo pisać, oni dokonali całkowitego połączenia z Bakalladem. przejęcie w 100% chociaż nadal siedzą w branży spożywczej i specjalizuje się w wytwarzaniu i dystrybucji produktów śniadaniowych (płatki, musli) oraz pelletów

Tax free

Kolego. Bez urazy. Firma Pifo juz dawno nie istnieje jedynie zakład zostal. Co widzisz nad wejsciem do biura? Z kim mamy umowy? Mysle ze nowe forum odświerzy atmosferę.

Tax free

A dla mnie powinno się zlikwidować forum firmy ktora już nie istnieje.... i tyle w temacie.

KLM

Bronek. Że jeszcze nie masz oparzeń na tyłku od siedzenia w kontenerze? To aż się dziwię bo odciski na palcach od grania na telefonie widać z daleka. Tak leć poskarz się żonie ....ona wszystko Ci zalatwi bo sam nic nie potrafisz. Może wkońcu ktoś się weźmie za Ciebie bo znudziło nam się za Ciebie pracować.

K

A co boisz się o obecny stołek ? ....i slusznie

do K
@K

Czy potrzebujesz jakiejś pomocy? Spokojnych Świąt Ci życzę i żeby w 2016 dla Ciebie nie zabrakło.... stołka.

K

I znowu szukają nam dyrektora. Ciekawe ile wytrwa kolejny i czy ludzie to przetrwają....

prostota

Oj ..Polska język. ...trudna język. Ale telefon z gierkami opanowany.

kapota

Jak ta nasza praca ma się do regulaminu pracy-11 godzi przerwy?

pipi

BRONI,sokojnie

papaja

Oj co to za wulgaryzmy. Ale z jednym się zgodzę ze musze powiedziec Ci prosto w oczy . Dzisiaj nie mialem czasu ale jutro po nocy znajdę chwile i porozmawiamy.

Obiektyw

Chcesz obiektywnie? Proszę bardzo. Praca jak praca normę musimy wyrobić najgorzej na paczkowarkach bo naprawdę jest ciężko. Na liniach tragedii nie ma. Praca na 3 zmiany , wypłata na czas. Ludzie jak w każdym srodowisku- cześć fajnych , część tylko patrzy jak poleżeć na nocach lub pograc na telefonie. Uczciwi i cwaniaki - życie ale i takich musimy tolerować bo jak ma żonę na stanowisku w firmie to uważa że jest nie do ruszenia i jak tak patrzę na co sobie pozwala to raczej tak jest. Jednak ludzi się nie szanuje. Zwalniają ludzi z doświadczeniem a teraz jak wszyscy widzą co się dzieje ludzie o ugruntowanej pozycji zwalniają się sami a nie chodzi o kase tylko o spokoj psychiczny ktorego brak.Myślę że nie mają aż tylu kolegów aby obsadzić wszystkie główne stanowiska na których liczy się wiedzą i doświadczenie a nie tylko umiejętność wspólnego picia kawy. Ogolnie- firma ok.

Pr

No to nie masz szans ...bo ta firma już nie istnieje.

złoty

,,Ludzie są dla nas najważniejsi". Nie no jak to przeczytałem padłem. Może lepiej będzie ,,kolesiostwo jest najważniejsze a nie liczą się kompetencje ". Zdecydowanie lepiej pasuje to tego co zastałem.

złoty pociąg
@złoty

słyszałem że ci co piszą robja są następni

Sroka

Teraz biora sie za magazyn 4 osoby do wywalenia co tydzien po 1 masakra co robja z ludzi ,,huragan'' wie co robi, nowi ludzie nowi brygadz,,,,, Masakra co robią

@Sroka

Rozpowszechnianie nieprawdziwych opinii jest karalne. Przestrzegam. Proponuję znaleźć uczciwą pracę a nie wypisywać głupoty.

Pawan

To jest firma wał

Zostaw merytoryczną opinię o Pifo Eko-Strefa Sp. z o.o. - Łódź

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pifo Eko-Strefa Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Pifo Eko-Strefa Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pifo Eko-Strefa Sp. z o.o.