Opinie o Przychodnia Lekarska Novum Katarzyna Kozioł Piotr Lewandowski sp.j. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników na temat pracodawcy Przychodnia Lekarska Novum Katarzyna Kozioł Piotr Lewandowski sp.j., i Klientów firmy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Przychodnia Lekarska Novum Katarzyna Kozioł Piotr Lewandowski sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przychodnia Lekarska Novum Katarzyna Kozioł Piotr Lewandowski sp.j. w Warszawa

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

Jak szefostwo w Przychodnia Lekarska Novum Katarzyna Kozioł Piotr Lewandowski sp.j. traktuje ludzi?

Aneta Nowy wpis

@xxxx ale w końcu każdy dostaje?

xxxx Nowy wpis

Umowa ? Na pewno nie od razu, ciągłe odkładanie i kręcenie. Miejsce i praca fajne, ale jednostki kierownicze mało konkretne . Zwalniają z dnia na dzień pod głupimi pretekstami. Na początku po 3 mies zlecenia niby umowa o pracę której się raczej człowiek nie doczeka, a jakąkolwiek umowę dostaje się z ostatnim dniem pracy na czas określony. Porażka

Mamuśka Nowy wpis

Wystarczy spojrzeć na rotacje w tym miejscu i wszystko wiadomo. Zmieniają się jak w kalejdoskopie. Tylko lekarze siedzą tam latami bo trzyma ich duży hajs, nie przeszkadza im to robić totalnie toksycznej atmosfery, wyjątkowo paskudni ludzie. Reszta zarabiajaca duuuuuzo mniej także obrzuca się nawzajem gó...... m, także ratuj się kto może. Uciekaj gdzie pieprz rośnie. Panie pracujące w HR ciągle są wprowadzane w błąd, przekazywane są im info ze kolejna osoba jest do bani, żeby nie zaczęły się domyślać co tam się dzieje... Serdecznie odradzam.

Rozmowa kwalifikacyjna
Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Młodszy Analityk Finansowy w firmie Przychodnia Lekarska Novum Katarzyna Kozioł Piotr Lewandowski sp.j.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Arek

Naprawdę jest tam aż tak zła atmosfera?

prawda
@Arek

Jest....

Reksio

Zgadzam się z opiniami ta temat kiepskiej atmosfery. Duża rotacja personelu, zakres obowiązków to nieporozumienie. Masz umowę na konkretne stanowisko a tyrasz za pięciu. Niektórzy siedzą tam bo w zwykłym państwowym szpitalu nie mieli by szans.A szefostwo robi z nimi co chce. Zarobki adekwatne do kwalifikacji zawodowych.

Jagoda

Zastanawiam się czy teraz firma będzie w ogóle planowała rekrutacje?

Basia
Kandydat
@Jagoda

Jakie są zarobki w przychodni Novum jako kasjerka i rejestratorka?

były pracownik

Dokładnie tak jest,król i jego podwładni zabijający o uwagę czy spojrzenie.Chore środowisko jak mało gdzie.

Gtyuio9

Okropna atmosfera, okropni ludzie. Nie polecam...

Renata

Byłam umówiona na rozmowe kwalifikacyjną, prosili źeby poczekać, czekałam pół godziny i nic. Nikt nie przyszedł, qiec sobie poszlam. Nigdy i nigdzie nie spotkalam aie z takim traktowaniem. Nie polecam.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

nick
@Pytanie

zależy jak wynegocjujesz,proponują na zlecenie ale pod tym względem można się dogadać

Gaba

Atmosfera jest kiepska,pieniądze nieszczególnie duże,skonfliktowane środowisko.Oczywiście są osoby super fajne ale to jednostki.Generalnie nie polecam,można znaleźć pracę i z lepszą atmosferą i za lepsze pieniądze.

Ilona

Trochę mało tutaj wpisów o pracy w Novum. Jakiej atmosfery można się spodziewać? Jestem ciekawa jeszcze, czy przyjmują osoby świeżo po studiach.

Em

Jak praca w laboratorium na stanowisku embriologa klinicznego?

piguła

Teraz szukają nowego dyrektora poprzednia zwolniona z dnia na dzień tak samo jak z ich pseudo restauracji praca dla desperatów !!

Była

nie polecam tam pracy ...nikomu folwark zwany novum (przychodnia) właściciele traktują ludzi jak niewolników !!!

Kasia

Witam, czy ktoś może udzielić informacji na temat pracy na stanowisku pielęgniarki/położnej w tej firmia? Będę wdzięczna za odpowiedź.

Zostaw merytoryczną opinię o Przychodnia Lekarska Novum Katarzyna Kozioł Piotr Lewandowski sp.j. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Przychodnia Lekarska Novum Katarzyna Kozioł Piotr Lewandowski sp.j.
1.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Bociania 13
    02-807 Warszawa
  • NIP: 9511742693 KRS: 0000080445
Przychodnia Lekarska Novum Katarzyna Kozioł Piotr Lewandowski sp.j.