LOT Aircraft Maintenance Services Sp. z o.o.

Opinie o LOT Aircraft Maintenance Services Sp. z o.o.

marek

Cześć Czy wie ktoś na jakie początkowo wynagrodzenie może liczyć mechanik wsparcia? Mam wątpliwości czy podejmować ryzyko i zaaplikować na to stanowisko, z tego względu że mam już pracę - zadowalającą mnie co prawda finansowo, jednak nie dającą mi poczucia spełnienia (praca w branży metalurgicznej...) Z góry dzięki za odpowiedź.

Edyta

@tanek a mówisz to z punktu widzenia obecnego pracownika LOT Aircraft Maintenance Services? Firma prowadzi obecnie dwie rekrutacje - stanowisko planisty oraz mechanika wsparcia. Czy ktoś zna warunki zatrudnienia na tych stanowiskach?

tanek

podwyżki na pewno się zdarzają, ale tu raczej stawiałbym na stałe, wysokie wynagrodzenie :)

vvvvv

Witam. Mam pytanko do pracujących w LOTAMS jaka jest u was realna pensja na stanowisku mech.wsparcia(spawacz)jestem umówiony na rozmowę. Jestem bardziej spawaczem niż mech. na czym polega praca na tym stanowisku. Dziękuje za szczerą odpowiedz.

Zostaw opinię o LOT Aircraft Maintenance Services Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LOT Aircraft Maintenance Services Sp. z o.o.