Opinie o T-Q Fitting Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy T-Q Fitting Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w T-Q Fitting Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o T-Q Fitting Sp. z o.o. w Kraków

Ktoś pisał, że jeżeli ktoś chce spróbować swoich sil na produkcji to poleca, być może skorzystam z tego. natomiast zaciekawiła mnie jedna rzecz… czemu w Chrzanowie stawka jest do 4,500 a w Dąbrowie do 4,840? Niby kosmetyczna różnica w postaci ponad trzech stówek ale z czego to teraz wynika?

Hehehe Nowy wpis

Nie polecam pracy tutaj to zakład który zatrzymał się w (usunięte przez administratora) . Stawki też może atrakcyjne były 6 lat temu .

Natalka Nowy wpis

Za urlop? Ale i tak jesteś na umowę i prace więc potem wyślą po prostu na ten przymusowy? Jest tak? on wtedy także byłby jakoś gorzej postrzegany? To jak długo ludzie się zatrudniają?

Także ten Nowy wpis

Praca nie wydaje się być jakaś najgorszą, jedynie tylko mało zrozumiałe według mnie jest branie kogoś na 2h i oczekiwania od niego cudów, jeden łapie szybciej drugi potrzebuje czasu, a skoro nie robi się tylko jednej rzeczy, to jak ktoś złapie to co dają na teście jak go nazywają, to nie znaczy, że zlapie od razu na innym stanowisku jak już będzie zatrudniony. Ale takim o to sposobem twierdzą kto się nadaje kto nie, no ale nie do końca się z tym zgadzam, ale każda firma się rządzi swoimi prawami. Jeśli ktoś chce spróbować swoich sił na produkcji to polecam ????

Jak wygląda ścieżka kariery w T-Q Fitting Sp. z o.o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Dzidek

Omijać tego pracodawce, pod żadnym pozorem nawet, nie rozpatrywać możliwości przyjścia tutaj. (usunięte przez administratora)finansowy, wysyłanie spamu, który jest uznawany przez każdy sad pracy jako zastraszanie, na prywatne numery pracowników. Pod żadnym pozorem nie zatrudniać, sie to tej firmy!

@Dzidek

o jakich wiadomościach tekstowych jest w tym momencie mowa? przytoczony został przy tym sąd, co jest bardziej zastanawiające, cokolwiek było gdzieś zgłaszane? były jakieś sprawy prowadzone? napiszesz coś więcej o bieżącej specyfice pracy? na jakich zasadach współpraca jest zawierana?

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie T-Q Fitting Sp. z o.o. na stanowisko Pracownik produkcji? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Dokładnie, coraz gorzej to wygląda... Jak długo tak będzie? Niedługo sami zredukujemy swoje etaty . . . Bo przyszłości ja tu nie widzę

Marzena

Nie wiem na ile ta przyszłość, którą tu zasugerowałeś była świetlana ale czy faktycznie doszło ostatecznie do tej wspomnianej redukcji? Ile osób się zatrudniało podczas wrzucania tego komentarza a ile jest ich tu obecnie? Przyszły do dziś jakieś nowe?

Kuba

Witam , ostatnio pojawiło się ogłoszenie o pracę w Państwa firmie . Jak wygląda szkolenie z zakresu pracy na produkcji ? Czy trzeba mieć jakieś specjalne uprawnienia do obsługi maszyn ?

Dzidek

Nie ma sensu wydawać wam jakiejkolwiek merytorycznej opinii, prawda boli co? Niech sie skontaktuje ze mną admin i wyłoży mi moje nieprawidłowości w tym co pisze. Jeśli to nie nastąpi to oznacza wojnę.

Benyhill
@Dzidek

Zgadzam się , również widzę że moje dawne komentarze zostały usunięte. Również chciałbym wiedzieć dlaczego? Wypowiedź merytoryczna, prawdziwa i bez wulgaryzmów. #admin o co chodzi ? Nie można mówić prawdy ,która jest niewygodna dla pracodawcy ?

Major

Tacy wszyscy mądrzy na forum , ale żeby się odezwać jak was gnoja to nie . Każdy cicho i robi dalej swoje . Może warto mieć trochę jaj i powiedziec co was boli . Może wyciągną jakieś wnioski może nie... Ale każdy z was powinien znać swoją wartość , a jak ty odwalasz najgorsza robotę na maszynach to powiedz dlaczego ja a nie magazyn czy kontrola czy choćby pani z biura ? Co nie jesteście równi ?no chyba tak ?

To jest najgorsza firma w jakiej w życiu przyszło mi pracować . Zmarnowany kawałek życia , czego szczerze żałuję ... Teraz czuję się jak śmieć , nic nie warty śmieć .

Герой

И когда вернутся сверхурочные? Потому что жить на сдачу с этой инфляцией уже тяжело.

@Герой

Nie prędko ... Teraz to raczej zwolnień się spodziewaj ,a nie nadgodzin

Герой

Увольнения только начались. Последний выключает свет.

@Герой

No i to by było na tyle ... Kariery i tak nie zrobisz hahaha

NienawidzeKonfitury89

robota jak robota

Teresa
@NienawidzeKonfitury89

To znaczy? Przecież każda robota się czymś różni od siebie? Co masz na myśli?

@Teresa

Nawet jak napisał to i tak usuną... Bez sensu odpowiadać szczerze i na temat

Marzena

Nie no chyba bez przesady? Raczej wystarczy konstruktywnie coś ująć?

@Marzena

Po co ? Była odpowiedź , za chwilę znikła ...

je****is

Kurczę, widziałem komentarze z przed tygodnia. Według mnie lekka przesada, Rozumiem ze pan P bo bossem go nie będę nazywał tym bardziej samozwańczym. Z tego co mi się wydaje był dyrektorem, tak chyba pani z sprzedaży mi powiedziała i faktycznie jest czy był kiedyś z pania prezes. Ale to szczerze na plus bo pani prezes tylko sprzedaż i wydajność... A pan M jakaś produkcje widział napewno. Ale prawda on głównie z papierow rozliczał i jak nie masz karty z produkcji to nie masz premii. Ale tez gonił kierownika i resztę żeby utrzymanie ruchu chodziło, bo maszyny niektóre starsze niektóre bardzo nowe. Ale czasem coś się zdarzy ze palnik nie działa, miernik do oporności czy coś w formie trzeba zmienic. Ale nie o tym chciałem, ale chyba dlatego tak zaczalem…. Szczerze, Pan M, nie jest łatwym człowiekiem, ale napewno nie jest strasznym, pan M był zazwyczaj na 2 i 3 zmianie, gonił tych co się opieprzali. Ja to chyba nigdy pelnej normy nie mialem. Miał lepszy gorszy dzień jak człowiek, był chyba tez zmęczony widac było ze dużo pracuje. Ale tez nie o tym tutaj chciałem. Miałem problem, pytałem się ludzi w pracy czy mi pomogą, o moje finanse chodziło. A przez to moją rodzine. Nikt mi nie pomógł nawet nie chciał, kierownik tez mnie pogonił. Duzo z produkcji nadal pracuje slyszalem, wiec w sumie to pozdrawiam. Pan M miał odwagę usiąść ze mną i porozmawiać. Po prostu jak chłop do chłopa. Był bardzo ludzki i zrozumiał, moje problemy trwały prawie pół roku, ale w sumie mogłem liczyć na pomoc. Nie przyjaźnimy się, chyba nigdy nie lubiliśmy nawet. Już nie pracuje. Mogę powiedziez ze moralność chłop ma. Reszty nie będę komentował

@je****is

To było do przewidzenia że pojawia się komentarze z próbą wybielenia bossa samozwańczego :)

@je****is

To zadam ci teraz parę pytań :) Czy gdybyś miał firmę ,pozwolilbys aby wszelkie decyzje finansowe i organizacyjne ,sprawy pracownicze zależały od człowieka który jak sam mówisz chyba jest zmęczony i nie ma go na co dzień w zakładzie ?bo moim zdaniem powinien decydować o tym ktoś kto widzi czy się starasz , jak pracujesz itp jest od on do piątku z ludźmi i z czystym sumieniem może się wypowiedzieć na temat każdego . pan M . .OZE był prezesem lub dyrektorem ale już nie jest. Czy uważasz że pracownicy powinni ci zapewnić lub załatwić lepsza kasę ? Tutaj każdy ma problemy , kredyty , dzieci itp. każdy by chciał. Czy skoro nie robiłeś normy to też uważałes że kierownik zmianowy pójdzie do pana M. I powie ...ej słuchaj on normy nie robi ale daj mu więcej bo ma problemy? Więc też dlaczego nie pracujesz skoro pan M. To taki dobry człowiek ? Gdzie te nowe maszyny ,bo nie kojarzę? I czy uważasz ,że kiedy ludzi nazywa się (usunięte przez administratora) czy (usunięte przez administratora) to tłumaczy go zmęczenie?

Teresa

Co jest z tym sprzętem nie tak skoro powinien być w muzeum? Rozumiem, że ma swoje lata, ale czy jeszcze jakoś w miarę działa?

Dobrze napisane. Ale wątpię ,aby coś się zmieniło . Miło że w końcu rozliczenie przejął "młody" człowiek jest przynajmniej inteligentny , słucha i da się wypowiedzieć . Fajnie jakby tak zostało . Nastroje lepsze to ,aż lepiej się pracuje. Bez poniżania ,bez zastraszania ... Boss samozwańczy niech lepiej zajmie się swoją firma , może u niego mobbing działa ,ale nie tutaj . Czasy że pracodawca był Bogiem -minely . Teraz trudno zatrzymać dobrego pracownika . A atmosfera w pracy to bardzo ważna rzecz .

Pmw69

Nie jest to zaje*bieta praca, ale . Ale w takim Amazonię to nawet petka nie zobaczysz a jak trafisz zły stow to widziałem jak jedni to 20 wózków robili a drudzy jak krowy w monitor a pieniądz ten sam ahhh(w sumie jak KK w firmie kto wierteł wie) , a co do palenia ja dużo nie pale, ale jak się zapier*ala tak 2 h i ma się 2 h do przerwy to serio te extra 3 minuty pozwalają złapać oddech, a bardziej dymka hehe, do mnie nikt się nie dowalał, Pan (usunięte przez administratora) oczywiście naciskal żeby robić więcej ponad normę ale to tyle ) ale za to jak wymyśla sobie jakiś nowy produkt to jest Akcja ze jaaaaa pier, kierownicy i dyrektorzy (nigdy nie zrozumiałem w sumie kto to kto) biegają patrzą się jak się nawija zwykły drut w plastiku na rdzen godzinami, biegają ze stoperami. Teoretycznie ma się robić 7.30 ale w praktyce masz 10 minut jeszcze żeby posprzątać i zrobić dokumenty stanowisko dla następnego (trochę dziwne) a no i na petka i „ kibelek „ ugrasz jeszcze z 5 minut wiec wychodzi 7.15. Jak blisko normy latasz to jest spokój. Zakładasz słuchawki i docprzodu

@Pmw69

Jeśli nie miałeś ścięć z panem (usunięte przez administratora) to chyba krótko tu pracowałeś ???? wyjaśnij o co chodzi ze skrótem KK ? Bo trochę to niezrozumiałe

PMW69
@Że co

Aaa trochę mi się poklikało , KJ miało być kontrola jakości. Nie no do mnie się nie dowal, ale pamietam że do tego co prawie nam wysadził toaletę i zostawił tam ślady po wybuchu gorsze niż yeti

@PMW69

To krótko pracowałeś , i mało wiesz ... Ale to na korzyść dla Ciebie ????

@PMW69

Fakt , serio opinia bardzo pomocna przede wszystkim nowym pracownikom :) najbardziej kogoś obchodzi Amazon , kontrola jakości i wysadzona toaleta jeśli ktoś chce przyjść na operatora maszyn ,:D

Hehehe
@Pmw69

Tobie się gościu chyba firmy poj3@ly ?,:D

Krótki99

Nie no praca porażka , praca na 3 zmiany, jeszcze tak ze praktycznie co tydzień masz na inna godzinę , człowiek nic sobie w życiu nie może ustawić, nie mówiąc o tym ze monitoring to jest jakieś boskie oko właścicieli. Maszyny wielkie głośne, mówią ze proces jest “zautomatyzowany” ciekawe gdsie, na maszynach monitory jak z mojego kalkulatora na maturę.

NN40
@Krótki99

Krótki99 automatyzacja w tej firmie polega na tym, że automatycznie będziesz miał potrącaną premię przez Bossa Samozwańczego w zależności od jego humoru gość nie ma pojęcia o produkcji oraz zarządzaniu zespołem ludzkim i docenia jedynie donosicieli. Umowy o pracę co roku są odnawiane na czas określony choć wg kodeksu pracy max umowy na czas określony mogą być na 33 miesiące .Nie dajcie się (usunięte przez administratora) i sobą pomiatać:)

@NN40

Witam serdecznie pisze w imieniu spółki TQ FITTING SP.Z.O.O szczerze jest nam przykro że w ten sposób odbiera pan prace w naszym zakładzie produkcyjnym. Z wielką przyjemnością udziałowcy spółki porozmawiają z każdym pracownikiem spółki o każdym realnym problemie który występuje w sposobie organizacji zakładu. Rozmowa pomoże nam zidentyfikować potencjalny problem i go wyeliminować. Szczególnie że według naszej dokumentacji kadrowej nigdy nie doszło do takiej sytuacji jak pan opisuje, tak samo na zakładzie nigdy nie wykonywał żadnych czynności z pracownikami, osoba nie zatrudniona w naszym zakładzie. Wypłaty niższej premii mają miejsca w przypadku, nie osiągniecia normy z winy pracownika po okresie szkolenia, z wykluczeniem oczywiście z średniej liczonej w skali miesiąca zmian na których doszło do licznych błedów technologicznych którym nie był winien pracownik, sytuacji łamania podstawowych zasad pracy na zakładzie, jak nie wykonywanie zaleceń i rozporządzeń przekazywanych przez zmianowych do pracowników na ich zmianie. Zachowanie nie zgodne z zasadami kultury i współzycia społecznego co do innych wsółpracowników. Rozmawianie przez telefon w czasie pracy. Regularne przynoszenie przedmiotów na stanowisko pracy które stwarzają realne zagrożenie na stanowisku pracy. Nie pojawianie sie w pracy bez informowania przełożonych. Opuszczanie stanowiska pracy lub firmy w czasie wykonywanej zmiany bez informowania przełożonych. Przyjście do pracy pod wpływem środków odurzających. Umyślne uszkadzanie majątku firmy w innych przypadkach nie przewidujemy nie wypłacania premii. Więc jeżeli był pan jedną z tych osób to ciężko będzie nam rozmawiać. Nawet w przypadkach często skrajnych naruszeń, podejmujemy decyzje o próbie poprawy zachowania pracownika w celu rozwiązania jego problemów. Inwestujemy w proces szkolenia pracownika i też szanujemy wydatki firmy w tą stronę. Również przy rozwiązywaniu umowy o prace nasza spólka wybiera zazwyczaj rozwiazania polubowne czyli rozwiaznaie umowy o prace za porozumieniem stron , chociaż jesteśmy w posiadaniu pisemnych potwierdzeń zdarzeń których świadkami byli inni pracownicy lub zostali poszkodowani (osobiście nie nazywalibyśmy takich moralnych zachowań "donosicielstwem") , poparte monitoringiem. Prosze też pamietać że autorzy wypowiedzi prowadzą ją w trybie anonimowym, przez co portal jak i spółka nie są w stanie zawsze zweryfikować czy istnieją realne powiązania ze spółką. W celu omówienia wszystkich zastrzeżeń co do zauważonych niedogodności lub zastrzeżeń co do zawartych umów ze spółką, prosimy o kontakt z udziałowcami bądz zarządem spólki TQ Fitting.

@Krótki99

Witam serdecznie pisze w imieniu spółki TQ FITTING SP.Z.O.O szczerze jest nam przykro że w ten sposób odbiera pan prace w naszym zakładzie produkcyjnym. Pragniemy tylko poinformować że w procesie rekrutacji jako najważniejszy punkt zaznaczamy ze zakład pracuje na 3 zmiany, 6-14, 14-22, 22-6. oczywiście rozumiemy że był to dla pana problem nie do przejścia, lecz wielu pracowników bardzo sobie ceni tak rytm pracy z powodu możliwości bardziej plastycznego formowania swojego czasu prywatnego. Tutaj pozostawiamy to do personalnej analizy każdego naszego pracownika lub potencjalnego pacownika (których jeżeli to czytają serdecznie pozdrawiamy). Niestety nasz zaklad nie posiada w pełni zautomatyzowanej produkcji, lecz możemy zagwarantować że proces produkcji sukcesywnie każdego dnia jest udoskonalany równocześnie dokładając wszelkich starań do tego żeby odciążyć pracownika z pracy fizycznej. Smuci nas fakt że nie docenił pan wyswietlaczy zamontowanych na maszynach, ale też nie warto oceniać, wyswietlacza po jego wielkości, szczególnie jeżeli nie korzystało sie z niego nigdy w procesie produkcyjnym. Monitoring działa na hali produkcyjnej, pierwszorzednie ze wzgledów bezpieczeństwa, drugorzednie w celu kontroli czasu pracy pracowników. Wymagamy jako spółka poszanowania określonego w umowie czasu pracy, zaznaczamy również że nigdy nie rozliczaliśmy pracowników co do jednej minuty pracy. Prosze też pamietać że autorzy wypowiedzi prowadzą ją w trybie anonimowym, przez co portal jak i spółka nie są w stanie zawsze zweryfikować czy istnieją realne powiązania ze spółką. W celu omówienia wszystkich zastrzeżeń co do zauważonych niedogodności lub zastrzeżeń co do zawartych umów ze spółką, prosimy o kontakt z udziałowcami bądz zarządem spólki TQ Fitting.

bor75

Byłem tam, pracowałem tam, nie pracuje, nie będę tam pracować, mam 47 lat. Przyjęli mnie na produkcje i oboje wiedzieliśmy ze nawet jak będę dobry to nie te lata. I praca na 3 zmiany, dla mnie po roku za dużo. Dla młodych jako coś na start, pewnie lepiej niż makdonald bo przynajmniej człowiek coś z maszyn zrozumie, bo coś tam czasem ktoś powie i nawet ciekawe. Co do Bossa bo widziałem, kilka ciekawych sytuacji. No ja powtórzyłem jeden błąd bardzo, była bardzo długa rozmowa ile to straconego materiału, ile drutu itp. Nie dostałem kary w sumie żadnej. No ale był zły, bo to teoretycznie z mojej winy a ja sadze trochę ze to zmianowy nie pozdrawiam zrzucił na mnie, no ale cóż. Widziałem za to sytuacje, jak reagował Boss jak chłopak uciekł z pracy, ło Boże to było ciekawe. Tak samo jak taki chłopak w tatuażach o okularach prosił o tygodniówki i potem tez uciekł, chłop go normalnie szukał po dabrowie całej. Fakt ze ci z góry nie zawsze są w firmie, ale chyba i tak tu najwiecej widziałem właścicieli, Mlody pan prezes to czasem spał nawet w biurze i zawiózł mnie do domu 2 razy jak czekałem na busa. Dla mnie ogółem nie, to jest robota dla młodych.

Major

Czy w firmie istnieje możliwość dorobienia sobie poprzez nadgodziny ? Czy da się tam dojechać autobusem? jeśli nie to daleko jest do przystanku ?

@Major

Witam serdecznie, oczywiście istnieje możliwość zrobienia nadgodzin. Do zakładu istnieje możliwość dojazdu autobusem Przystanki w najbliższej lokalizacji to Ząbkowice Dom Kultury Ząbkowice Wygiełzów Ząbkowice spółdzielnia Pragnę również zaznaczyć że wszystkie przystanki są oddalone od hali o ok 5 min poruszając się pieszo. Jeśli jest Pan zainteresowany zatrudnieniem prosimy o kontakt.

@T-Q Fitting Sp. z o.o.

Dziękuję serdecznie za propozycje, ale czytałem już wcześniej komentarze o Państwa firmie. Wszystkie negatywne komentarze , Państwo skutecznie usuwacie . To przypieczętowało moje podejrzenia ,że zdania byłych pracowników były prawdziwe .

@Major

Witam serdecznie, nie będziemy ukrywać ze wcześniejsze komentarze zostały usunięte. Zgodnie z regulaminem strony, wypowiedzi były nie merytoryczne i nie dało się stwierdzić czy pracownik realnie pracował w naszej spółce. Komentarze powtarzały cały czas te same nie merytoryczne i nie prawdziwe założenia. W naszej firmie nie ma napiętej sytuacji wśród załogi. Jedyne sytuacje konfliktowe wychodziły od samych pracowników produkcyjnych, od mizoginicznych komentarze na temat żeńskiej załogi firmy, opuszczanie miejsca pracy w czasie pracy, nie słuchanie się do zaleceń zmianowego. Próby podburzania załogi których celem było nieuzasadnione osiągniecie korzyści majątkowych. Uszkadzanie majątku firmy bądź innych pracowników. Takie rzeczy robią niestety ludzie ludzia. Jak widzi pan nie wymieniłem tylko czynności które były łamane wobec czynności ktore były zawarte w umówię. Na takie zachowanie zawsze będziemy stanowczo reagować i nie wstydzimy się tego jako firma. Chcemy być satysfakcjonującym i rzetelnym miejscem pracy które daje możliwość początkowej stabilizacji finansowej. W naszym zakładzie nie obiecujemy złotych gór nawet jeżeli ktoś przyszedł do nas przysłowiowo mówiąc z całym ekwipunkiem górskim. Na stanowisku produkcyjnym oczekujemy, sumienności niezbyt ograniczonych zdolności manualnych i ludzkiej moralności. Z tymi atutami już można pomyślnie przejść proces rekrutacji. Nie oczekujemy wykształcenia w kierunku produkcji, doświadczenie w pracy na zakładach produkcji jest oczywiście miłe widziane ale nie jest wymagane. Wystarczy chcieć. Nasz zakład daje możliwość zatrudnienia bardzo młodych ludzi bez doświadczenia, gdzie bardzo często jest to ich pierwsza w życiu praca na pełen etat. Jak możemy się spodziewać, konfrontacja z rzeczywistością jak wyglada produkcja bywa dla nich nie przyjemna, nie jest to praca biurowa w dziale IT nie będziemy kłamać. Lecz zapewniam ze praca na kasie bardziej męczy. Pozdrawiam może zmieni pan opinie i będzie chciał osobiście przyjść i zobaczyć jak wyglada praca w zakładzie. Nie bazując ich o anonimowe opinie w internecie.

Hej, Chcę zapytać o wasze doświadczenie w odniesieniu do miejsca zatrudnienia. Czy firma finansuje szkolenia? Czy można zatrudnić się na niepełen etat? Czy odbywają się rekrutacje wewnętrzne? Dziękuje szczerze za pomoc.

nikos

Szkolimy się na poszczólnych maszynach, mozliwe jest też przejście do innych działów. takich jak kontrola jakości , magazyn i dział sprzedazy Wszyscy pracuja na cały etat

@nikos

Bzdury , jesteś nowym pracownikiem i wiesz na jakiej umowie są wszyscy pracownicy?

Witam serdecznie, odpisuje jak najszybciej mogę. Pracownik napewno nie wie, na jakiej umówię są wszyscy pracownicy, tutaj od razu chciałbym wyprowadzić z błędu. Oczywiście w firmie obowiązuje RODO. Jest za to opcja dowiedzenia się ile zarabia się na poszczególnym stanowisku, bez ujawniania ważnych informacji pracowników. Pewność pana “NiKOSia” może wynikać ze w procesie rekrutacji pracownika, produkcyjnego i magazynowego zaznaczamy ze istnieje tylko i wyłącznie możliwość zatrudnienia na pełen etat. W firmie pracownik produkcyjny, przechodzi szkolenie wewnętrzne z zakresu produkcji odlewów polietylenowych na maszynach z głowicami wtryskującymi i formami formującymi, przy czym pragnę zaznaczyć ze proces jest już bardzo mocno zautomatyzowany, lecz niestety nie zawsze znacząca redukuje czas i wysiłek pracownika lecz bardzo mocno skraca czas szkolenia. Chociaż mniej zmęczony pracownik, to bardziej wydajny i bardziej zadowolony pracownik. Ten aspekt w miarę możliwości tez oczywiście mamy na uwadze. Istnieje możliwość przejście z działu produkcyjnego do magazynowego, kontroli jakości lub tez działu sprzedaży, ta ostatnia wymieniona rotacja występuje najrzadziej, oczywiście zdążają się szybkie zmiany działów ale jest to spowodowane dopasowaniem umiejętności pracownika do określonego stanowiska tylko wtedy można osiągnąć odpowiednią wydajność jak i poprawić odczucia pracownika w miejscu pracy. Naturalna drogą awansu dla pracownika produkcyjnego jest zostanie kierownikiem zmiany, jest to odpowiedzialne stanowisko na którym koordynuje się prace wszystkich pracowników na zmianie. Tutaj według wewnętrznych procedur zalecane jest 2 letnie doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym spółki. W celu dogłębnego zrozumienia procesów które prowadzą do skoordynowanej i efektywnej produkcji. Realnie istnieje możliwość tez wykonania szkoleń z różnych zakresów prac narzędziowni która jest systematycznie rozwijana, potrzebna jest tylko inicjatywa ze strony pracownika. Jeżeli chciałby pan uzyskać odpowiedz na jakieś zagadnienie na temat firmy, prosimy o kontakt.

Pamiętam, że firma prowadziła niedawno rekrutację na Pracownik Produkcji. Czy komuś udało się zdobyć pracę i może się podzielić wrażeniami?

nikos

Tak mam pracę i się szkolę na poczatku jest trudno ale mogę liczyć na pomoc kierownika i kontroli Ale z każdym dniem coraz lepeij

Zostaw merytoryczną opinię o T-Q Fitting Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w T-Q Fitting Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy T-Q Fitting Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w T-Q Fitting Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 4 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

T-Q Fitting Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 12 ocen.

T-Q Fitting Sp. z o.o.