Kormal Sp. Z o. o.

Opinie o Kormal Sp. Z o. o.

Dominika

@Warszawiak Krawaciarz - a czy możesz napisać nieco więcej o warunkach zatrudnienia w Kormal Sp. Z o. o.? Pojawiło się nowe ogłoszenie na stanowisko w Kielcach - czy Twoim zdaniem warto aplikować? Każda merytoryczna informacja będzie cenna dla forumowiczów, którzy poszukują pracy.

Warszawiak Krawaciarz

Chciał bym tylko sprostować że firma Kormal nie jest z Warszawy (oszuści Krawaciarze) tylko z Włocławka a siedzibę ma w Warszawie więc wpierw się dowiedz z kim podpisywałeś umowę. Nie twierdzę że ta firma jest rewelacyjna ale ja nie miałem z nią problemów , urlopy oczywiście nie płatne zwolnienia ,fakt lepiej nie chorować ale o tym że dostajesz Kinder geld i trzy tysiące euro lub więcej zwrotu z podatku na koniec roku , w zależności ile robiłeś oczywiście, to już zapomniałeś dodać. Znam wielu ludzi z Kormala i nie narzekają tylko trzeba wiedzieć jak się rozliczyć.

Leo

Na TVP2 Rownac w dol. Program min o tej firmie. Dramat.

Pyta

Zlodzieje

tem

A wypłata jaka aktualnie jest? Dzięki za odpowiedź

Jakub

Ta jasne wszystko jest do zrozumienia ale nie robienie z ludzi baranów. Mamy październik a wypłaty wciąż brak za czerwiec! A z Warszawy nikt nie odbiera. Nie rozumiem ludzi którzy dalej tam pracują. Robisz cały miesiąc jak frajer a nawet wypłaty nie widzisz na koncie.

Igorek
@Jakub 10.10.2016 08:36

Tak czytam że jakoś od roku nie płacą a jakoś dalej istnieją to jak to jest??? Ktoś coś wie??? Jak ktoś tam pracuje to chyba dostawać muszą?? inaczej to żadna firma się nic nie wybuduje bo ludzie uciekną.. Czasami sam widziałem jak niektórzy się pakowali bo ktoś im 1 euro więcej dał a potem wychodziło że robota na czarno i kasy jeszcze mniej albo firma znikała.. a potem płacz że firma ich nie chce z powrotem. Tu chociaż widać że firma długo robi i nie zmieniają nazwy co pół roku jak inne. Dziś dzwoniłem w sprawie pracy i mówili że coś ma się pojawić w listopadzie w niemczech tylko trzeba cv przysłać to będą dzwonić... i mi udało się dodzwonić za drugim razem.. Jak będą dzwonić to zobaczymy w końcu lepsze kilka euro przed świętami niż te grosze w polsce albo z pośredniaka... jak będzie źle to odrazu będzie widać na budowie bo chłopaki pwoiedzą.

Ares
@Igorek 26.10.2016 16:17

A jak tam teraz wypłata pensji? Jest w terminie?

erg

Czy oni w ogole jeszcze istnieja?????

daniek

Panowie PIP jest potrzebny po to by wam przysłał potwierdzenie z przeprowadzonej kontroli o nie prawidłowościach ( np potwierdza że wypłata nie została opłacona , składki emerytalne do ZUS itp. ) oczywiście karzą danego pracodawcę i nakazują wypłatę, lecz nie można w tedy LUDZIE siedzieć na laurach bierze się taką informacje z kontroli z PIP-u i składa się pozew do sądu pracy , z informacją z kontroli z PIP jako dowód wygrana 99 % nie płacimy nic za złożenie pozwu, a po wygranej idziemy do komornika a on za oczywiście prowizje z ściągnięcia długu zajmuje należność na koncie firmowym, wierzcie mi tylko firmy krzak nic nie mają na kontach zaś takie już firmy z biurami, mediami, pracownikami biurowymi muszą mieć coś na koncie !!! Ale Ważne nie można zakończyć tylko na złożeniu donosu do PIP trzeba iść do sądu pracy i po wyroku do komornika !!!! Pozdrawiam kolegów

Jakub123

Nie polecam tej firmy czekam 2 miesiące na wypłatę!! A dyrektor ten cały finansowy jest śmieszny! Dziwię się pracowniką którzy robią dalej w tej firmie. Będą z mojej strony zgłoszeni do Inspekcji Pracy nie wywiązali się z umowy i trzeba coś z tym zrobić!! Czy ma ktoś numer kontaktowy do tego całego Prezesa?!

Poszkodowany
@Jakub123 31.08.2016 12:30

dajcie sobie spokój z ta pozal sie boze inspekcja pracy .Nie umieja nic zrobic ws.mojej zaległej wypłaty za marzec br..tym bardziej dajcie sobie spokój z ta firmą.

uczciwy

Nie polecam nikomu.Od dłuższego czasu Kormal ma problemy z wypłatą,coraz dłuższe .W lipcu 28..W sierpniu nie ma do tej pory, na sto procent miała być 29, okazało się ściemą,nikt w Warszawie telefonu nie odbiera,tylko ciekawe gdzie idą pieniądze,które płaca firmy za wykonaną pracę.Czy Dyrekcja też nie ma pensji.

Kamil

Hahaha widze ze nawet o Majerskim pisza ,frajerzyna dalej taka glupia i gruba jak byla,na banku? Zielonka powinien mu jakies qrewki zamawiac bo co sie dzieje z tym pasibrzuchem to szok.

kobra

Staszek do mnie dzwonili rano ze maja wyjazd do niemiec dla murarza wiec chyba szukaja a ja juz dawno kiedys sie do nich zglaszalem i wtedy nie mieli pracy. Tyle ze ja teraz mam juz ugadany kontrakt w starej firmie na wrzesien w danii wiec nie chce z nimi jechac. Facet mowil ze maja iles tam budow w niemczech a kasa prawie jak wszedzie u polakow 1600 a po czasie moze byc wiecej zalezy . W dani i tak mam wiecej wiec nie chce teraz,. kiedys pamietam pracowalem we frankfurcie obok ich budowy i skoro tam dalej roboia to dziwne ze tak tu wszyscy pisza ze nie placa itp a firma dlaej jest i nikt sie tym nie zajmuje . Oszuscie raczej szybko sie zwiajaja albo zmieniaja nazwy comiesiac wiec troche to dziwne ze tu niby takie rzeczy robia a dalej istnieja. Zoabcze do przyszlego roku jak dalej beda i beda szukac to zadzownie bo moze pojade.

kobra

nn

mógby ktos napisac jak wyglada robota u majstra wolszy

dybek

U kleszty podobno cienko było, bo znajomy mi mówił, że okolice 1600 euro to max i właśnie czasami w ratach zaleznie od miesiąca, ale tam juz chyba nie robią. Zielonka ma lepszy oddział i tam na spokojnie więcej można wyciągnąć, ja poniżej 1700 na rękę nie zchodziłem. Teraz pracuje w innej firmie bo byłem na karencji ale pewnie jak tu mi sie robota skonczy to bede chciał wrócić bo robota może i nie lekka ale uczciwie zarobić się dało. Jakby wam robotę proponowali to tylko na ten drugi oddział.

Roko sp. z o.o Rafal Kotarba

dlaczego tam pracujecie ??? - nasza firma oferuje za prace w polsce (opole i bogatynia) netto - 23-24 dla wykwalifikowanych cieśli i zbrojarzy ; dla prowadzących 30-35 zł/h ; po naszej stronie bezpłatne zakwaterowanie i dojazdy do pracy ; prac a w realnej firmie a nie w laptopie czy na jachcie ; zapewniamy profesjonalną ochronę i pomoc prawną w wyegzekwoaniu roszczeń wobec poprzedniego pracodawcy za przepracowane godziny nadliczbowe i ekwiwalent urlopowy. www.roko-budownictwo.pl ; Rafał Kotarba 501385675

Prokurator

Człowieku odpuśc sobie ten pomysł.Ja czekam na reszte kasy za marzec.Jesli masz troche oleju w głowie poszukaj coś innego.

Adameczek

arturrro kolego ty piszesz może o pracy w biurze w Warszawie a koledzy piszą o pracy z tej firmy na budowach więc trochę niepoważnie napisałeś ,, że pod biurowcem gdzie jest siedziba fimy jest gdzie zjeść lunch jako odpowiedź na wpis @damianek który za pracę na budowie pensji nie otrzymał. Naprawdę co człowiekowi który po tyrce na budowach po delegacjach , kontraktach i nie otrzymaniu za to wynagrodzenia informacja że siedziba firmy jest w super lokalizacji w Warszawie tylko się może taka osoba zdenerwować mocniej.

Wąski

Ciekawe czy bylbyś mądry jakbyś nie miał wypłaconej pensji od lutego .pajacu

Wąski

( usunięte przez administratora ).NIE POLECAM NIKOMU TEJ FIRMY !!!

Kamil

Mokro masz racje Robilem z nim u gałka chory czlowiek no ale co sie dziwic niewypije nic bo mu szkoda,nie zadupczy bo go bojler czyma ,to mu bije do łba.

Mokro

Majstry,ok,tylko ludzie kur... a najwieksza qrewka z Jazowska czyt.(Majerskii), grubo ponad Metr bezuzytecznego sadła,

Oszukany

jak ktos chce nie pracuje u nich .Ja pracowałem i do dzisiaj wypłaty za marzec nie dostałem i PiP nic nie pomógł .banda złodziei.Aha jak ktos chce koniecznie jechac niech nie zapomni o własnym czajniku tam jest taki zwyczaj ze kazdy ma swój

ktoś

dlaczego majstry tolerują pijaństwo na budowie np ostatnio we frankfurcie a jest tam podobno więcej takich którzy piją w czasie pracy czy znów musi dojść do tragedi

ktoś

to może jeszcze z pana G zrobicie męczennika pracowałem u niego i wiem co potrafi a może te opinie on sam o sobie pisze albo komuś dał w łapę możesz dawać z siebie wszystko a nie wchodzisz mu w d--- lub masz h----- nazwisko już po tobie a wcześniej zrówna cie z błotem i doprowadzi do rozstroju nerwowego pa kochani majstrowie z KORMALU

neutralny

do oni ono : jakie brednie ? jak ktos pisze ze Galek nie zna sie na robocie to ja nie wie jak trzeba sie znac ? juz bardziej znajacego czlowieka nie znam, on ma na wszystko rozwiazanie i nie ma dla niego rzeczy niemozliwych. Jak ktos chce pracowac i ma troche zielonego pojecia o budowie to nie ma z Galkiem problemow taka prawda a jak ktos przyjezdza i mysli ze wszyscy za niego wszystko zrobia to niech wraca do Polski podpierac dalej lopate.

wnusio

Piszcie do inspekcji pracy do warszawy trochę to pomaga

gość

Pracowałem w tej firmie. Banda złodziei i oszustów. Klesta to człowiek bez honoru. Nie interesuje go to, że pracownicy też mają rodziny i one muszą z czegoś żyć. Ciągle tylko jakieś puste obietnice. Tylko: "Pieniądzę będą". Jakoś nie widać ich po 2 miesiącach, a nawet dłużej. Nie polecam. Tam nie ma nawet czego polecać.

oni ono

neutralny czy Ty masz wszystkie klepki w głowie kto kazał Ci napisać takie brednie i ile za to dostałeś kasy

warszawiak

Trzeba się wybrać do sądu. Ja też nie dostałem wypłaty za luty, czarno to widzę jak tak dalej pójdzie to firma padnie z braku ludzi do pracy. Nie polecam omijać z daleka

Mohamet

Pracowałem u tego oszusta klesty .Do dzisiaj nie ma wyplaty za luty i nie wiadomo kiedy bedzie a jest juz 4 kwiecien..jesli ktos tak chce to prosze bardzo .to jest firma ,która powinna sie wstydzic za takiego oszusta jak klesta.Piepsza głupoty ze wykonawca cdupre nie płaci co jest idiotyzmem .Przestrzegam wszystkich.

neutralny

pojawiają się tutaj różne opinie o majstrach niektóre są może i prawdziwe. Co do Gałka to jest to najlepszy majster jakiego znam, jak ktoś pisze że on nie ma pojęcia o robocie i się nie zna to chyba nie wie co mówi. Z wszystkich majstrów co są w Kormalu to on jest najlepszy a jak ktoś pisze inaczej to po prostu mu się nie chce robić albo nie ma zielonego pojęcia o robocie. Jakos osoby które z nim pracują nie narzekają i tylko z nim chcą współpracować. A co do wypadku dzwigowego to dostał zawał i wesołowicz nie dzwonił do zielonki pytac sie czy może tylko żeby wezwał karetkę.

Cieśla
@neutralny 28.03.2016 11:07

a moim zdaniem Majstry powinny znac język być po szkołach budowlanych mieć praktyke i dodry stosunek do ludzi a zaden z nich ani jednej tej zalety nie posiada i sa po szkolach rolniczych lesnicy albo ogrodnicy

pati

KORMAL .....wstyd komus powiedziec ze sie w tej firmie pracowalo takie firmy powinno sie zamykac banda [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i wyzyskiwaczy a umowy ktore dają zenada można sie nimi co najwyżej podetrzec.Mój mąż pracował tylko miesiąc i o miesiąc za długo.

kolega

To nie był wypadek tylko operator dostał prawdopodobnie zawału serca jak schodził z dzwigu i leżał pod żurawiem

Obserwator:)

Tak pracowalem w tej firmie kilka miesiecy wszystko co tu pisza moge potwierdzic,majstry bez rodziny po rozwodach wyzywaja sie na pracownikach,Klesta powinnien im na wyplate zamawiac dziewczyny lekkich obyczajow zeby im cisnienie zeszło,Klesta to ze masz niepełnosprawna córke to pewnie ci sie nalezalo:) to co robisz ludzia to horror ale kasa ma byc wyplacana do 10 na konto pracownika a nie na %%% jak ty to robisz,

Pawel

Firma dno,nie polecam juz sie oglaszaja nawet w PUP,Nie zastanawiajcie sie nad wyjazdem tylko po prostu nie jedzcie,0/10

Ryszard

nie polecam firmy,jesli jest wypadek to tylko zawsze z winy pracownika,o wyplacienie wspominam bo juz sie wypowiadali jedynie co moge to potwierdzic,byly pracownik u zlodzieja klesty

Mariusz

Niepolecam firmy

Krochaml

Ta Firma juz od dawna nie powinna istniec-banda oszolomow na czele z tym smrodem Kl. co miesiac to samo wyplata po 2 tyg sie spoznia,a co mnie to interesuje ze panu K nie wyplacaja,Chyba musza sie wziasc za to Hanysy;]jak u tego 2:)

kolega

przecież za coś takiego grozi postępowanie prokuratorskie za nieudzielenie pomocy dobrze że są świadkowie tylko jestem ciekawy czy coś powiedzą?

wujaszek Wania

zastanawia mnie czy ten człowiek nie ma wyrzutów sumienia jeśli ma choć troche ambicji i honoru to powinien zrezygnować z funkcji jaką pełni . Zastanawia mnie czy potrafiłby teraz spojrzeć jego żonie w oczy i powiedzieć przepraszam czy też dzwoniłby po instrukcje do biura Warszawa powinna zając jakieś stanowisko w tej sprawie i pożegnać majstra który wyzbył się jakichkolwiek ludzkich uczuć mam nadzieje że tak zrobi

ktoś

jeśli chodzi o opiekę zdrowotną to na budowie operator dostał zawału do tej pory jest w ciężkim stanie a nasz kochany majster W---k zamiast dzwonić po karetkę dzwonił do biura czy może ją wezwać czy tak postępują normalni ludzie dobrze że zwykli robole staneli na wysokości zadania i prawdopodobnie uratowali mu życie czy tacy majstrowie mają sumienie i powinni kierować ludzmi ocencie sami a Was drodzy własciciele prosze o zbadanie tej sprawy i wyciągnięcie odpowiednich konsekwencji swiadków jest sporo z poważaniem były pracownik

gość
@ktoś 05.03.2016 23:14

Te krawaciarskie pseudo firmy wszystkie tak mają.Panowie,żadnych Kormali,Formatów,Lugry itp.Złodzieje i wyzyskiwacze!!!

Mlip
@ktoś 05.03.2016 23:14

Witam, Z zainteresowaniem przeczytalam pana opinie, bo jestem córką dzwigowego o ktorym pan wspomnial... naprawde mam nadzieje ze majster dzwnil do Zielonki zeby poprosic o karatke a nie zapytac sie co robic. Kormal nawet nie poinformowal nas rodziny o wypadku! dowidzielismy sie tylko dlatego ze nastepnego dnia gdy mama dzwonila na komorke ojca po raz setny... ktos odebral telefon mojego ojca i powiedzal ze jest w szpitalu w stanie krytycznym! Kormal traktuje pracownikow jak niewolnikow a kiedy cos sie stanie to o nich zapomina! W imieniu swoim i rodziny chcialabym podziekowac panom ktorzy udzielili pierwszej pomocy mojemu tacie.

wnusio

Ta firme można nazwac drugim UNIPOLEM tylko ze tamta firma była z Lublina oszusty i złodzieje a ta firma pozal się boze z Warszawy.Aby patrzeć jak oglosza upadlosc wiec uciekajcie z niej puki czas

potrzebuje numer do pana klesty czy ktoś może mi pomuc

czesiolot
@wnusio 25.02.2016 18:51
potrzebuje numer do pana klesty czy ktoś może mi pomuc

WITAM WSZYSTKICH I Z SAMEGO POCZATKU OSTRZEGAM PRZED TA FIRMA .FIRMIE KORMAL NIE WARTO CHOROWAC NIE WYPLACAJA ZA ZWOLNIENIA LEKARSKIE NAWET JESLI CZLOWIEK MA RAKA A PRACOWAL U NICH W NIEMCZECH TLUKL NADGODZINY TO I TAK MAJA GO W DUPIE. PREZESI TEJ FIRMY TO LUDZIE BEZ SERCA NAPYCHAJA SWOJE KIESZENIE A TY ZWYKLY PRACOWNIKU ZDECHNIJ Z GLODU .TA FIRMA POWINA SIE ZAJAC PANI JAWOROWICZ W SWOIM PROGRAMIE WRAZ ODPOWIEDNIMI ORGANAMI .JAK PODPISUJESZ UMOWY OBIECUJA ZLOTE GORY A PO FAKCIE CZLOWIEK MA W KIESZENI PUSTKI

tak

moj kolega tam robi umowa na pomocnika 1250 za caly miesiac z dogryfkami majstry [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ogromna rotacja wyplata na trzy raty porazka ta firma

michał

ja byłem ostatnio na budowie u pana Dariusza w mannheim Powiedział ze umowa podpisana w Warszawie nie obowiązuje w Niemczech hahah stawki 5 lub 6 euro nom i umowa na pomocnika cieśli.... jak pytałem panów co pracują dłużej to mówili ze wypłaty płaone na raty po 100 lub 200 euro..... każdy nowy co przejeżdża to ucieka bo to jest nie normalne co sie tam dzieje.....NIE POLECAM aaa byłbym zapomniał... w biurze mówią ze dostajesz 1600 do 1800 za miesciąć(zależy ile dni jest przerobionych) a w rzeczywistosci mówili panowie ze nie ma nawet 1500..... Banda UPA z warszawy

WOW

DZIEKI ZA RADE TEZ SLYSZALEM ZE MAJSTRY WARIATY JA OPERATOR DZWIGU MIALEM TAM APLIKOWAC BO SZUKAJA TERAZ DZWIGOWEGO ALE PO TYCH OPINIACH NAWET NIE STARTUJE

były pracownik

pracowałem w 2014 około trzech miesięcy i nigdy wiecej takich firm praca jak praca ale co do organizacji i majstrów to sory ja niewiem kto dopuszcza takich [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] do kierowania ludzmi ten opluty galek i scyzor a i wujo kto tam robil to zna ci pacjenci kwalifikuja sie do leczenia psychiatrycznego ZWRACAM SIE DO FIRMY JESLI CHCECIE MIEC JAKAS W MIARE OPINIE TO ZWOLNIJCIE TYCH PEDALOW POGANIACZY CI DEBILE NIE ZNAJA SIE NA ROBOCIE DUKAJA TRZY PO TRZY PO NIEMIECKU GNEBIA I WYZYWAJA SIE NA LUDZIACH I JA BEDE TO GLOSIL BO TO SADYSCI BEZ POJECIA O KIEROWANIU BUDOWAMI I MOJA SKARGA NIE JEST PIERWSZA I NIE OSTATNIA BO TEN KTO DOPUSZCZA TAKICH CZUBKÓW DO PRACY Z LUDZMI TEN SAM SIE TYM PREZENTUJE A WSZYSTKICH CHETNYCH DO PRACY TAM PRZESTRZEGAM OMIJAJCIE Z DALEKA TE FIRME

Zostaw opinię o Kormal Sp. Z o. o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kormal Sp. Z o. o.