Opinie o Kormal Sp. Z o. o. w Warszawa

Przedsiebiorstwo Projektowania Handlu i Usług obecne na rynku krajowym jak i zagranicznym (przede w

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kormal Sp. Z o. o. w Warszawa

Dave

Moja Opinia 0.0/10.00

Potwierdzam oszuści jak diabli jest 25.01.16 a na koncie pustynia. Nie płacą w terminie a księgowość w warszawie nie umie powiedzieć kiedy przelew tylko do prezesa dzwonić. PARANOJA!!!! Czas się z tam tad ewakuować!

Allah
@Michał

Fakt nie do ukrycia nie ma jeszcze kasy za grudzien.kopsneli troche a reszta to wielki ? Najgorzej jest u Kleszty.ten kreci wałki z kasą dlatego tak się dzieje.jesli chcecie u nich pracować to lepiej odpuście sobie ten temat.

Kamil

Witam,co sie dzieje w tej firmie u ,,pana'' ,K" to jakis absurd ,firma wyplacalna do 10 dnia danego miesiaca ale to tylko na papierku:) w rzeczywistosci podpisujesz papierek 10 ze wyplate dostales, a na koncie jest po 2 tygodniach:)Problemy na serverach w banku,Wykonawca nie wyplaca, co miesiac inna bajka.Wyplata na 2-3 razy,grudzien to ciekawy miesiac, 25 Styczen a na konto wplynelo 230E za 22dni. Rozumiem kazdy ma jakies swoje problemy zyciowe, ale to nie znaczy ze ma byc to kosztem innych, Moja ocena? Niedostateczny to i tak chyba ta ocene zawyzszylem, FIRMA Krzak:)

zielony leszcz

witam kolegów co tam słychac z opini wynika ze nic sie nie zmienia wesołowicz jaki szmaciaz i arogant był taki jest dalej o tych gałkach oplutych i scyzorach nie chce sie nawet rozpisywac dla tych ktorzy sie tam wybieraja moge podpowiedziec ze sa tam tez majstry z klasa u ktorych robi sie tak jak powinno to wygladac kto tam byl to wie o ktorych chodzi

gość
@zielony leszcz

T0 prawda co wyżej pisze kolega.Mickiewicz gdyby zmartwychwstał powiedziałby jedno słowo Dziady.Majstrowie to po prostu tępe h....je po 6 klasach podstawówki lub OHP.Warunki mieszkaniowo-socjalne tragiczne jakieś stu letnie śmierdzące baraki jak w Oświęcimiu czy Treblince lub kampy z dala od cywilizacji.Panowie omijać to dziadostwo z daleka,nie polecam.

The Allah
@gość

Juz Ci podaje nr. do tego złodzieja i oszusta.00491739851935

wnusio
@The Allah

DZIEKI GOSCIU

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Kormal Sp. Z o. o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
diablo

Ludzie to banda oszustów i złodziej co tydzien to nowi ludzie. ja pracowałem tam to jest parodia majstrowie to nie znają się na niczym. Jest majster wesołowicz to kawał kurwy i chama goni tylko ludzi. Jak mu poidpasujesz to zostajesz a jak nie to dostajesz oskara i zjazd do polski. Następny bur to Zielonka pierdolony polski niemiec. Wiekszość co tam pracujue to przydupasy zielonki co biorą od niego samochody i siedszą tam po 15 lat. Nie polecam nikomu tej firmy. Same papracze i nic wecej tam n ie mam. Naj gorsza kurwa to jest WESOŁOWICZ I KOTLAREK. BANDA FRJERÓW I ZŁODZIEJ.

abc

Chyba idiotyzmy piszesz .Kto widział taka kase no moze jestes majster.

Krawaciaż

(usunięte przez administratora) PRAWDA .

heniek

ile dzwigowy moze tam zarobic

Mietek Tępytur
@heniek

Zarobki wachają się tu za cały przepracowany miesiąc 1700-1800

ona

jak bedziesz wchodzic w (usunięte przez administratora) to za mało trzeba nie miec sumienia i wykorzystywac i poganiac ludzi wtedy bedziesz mial dobre zarobki i warunki pracy w pracy beda ok...

ona

oszusci to malo powiedziane

OLO

Panowie ja dopiero zrezygnowałem z współpracy z nimi. Oszuści przez duże "O". Stawki non stop te same a czasami ruchome jak księgowa twierdzi. Tylko patrzą gdzie tu uwalić parę euro od łepka.

zawiedziona

wie pani co mój mąż też ciągle opowiada o jakiś demonicznych majstrach ale skoro oni nic z tym nie robią to pewno jest im tak dobrze a z drugiej strony oddać sprawę do sądu za tak modny dzisiaj mobbing to musiałby być pozew zbiorowy bo w pojedynkę to można tylko wylecieć z pracy i być napiętnowany w innych firmach oferujących prace za granicą oni wszyscy trzymają się razem już parę lat temu mąż opowiadał że jak się ma układy to nawet bez szkoły można być fachowcem a ktoś po budowlance robotnikiem budowlanym nie liczą się ani lata przepracowane na budowie ani umiejętności tylko to jak się wchodzi w d..e majstrom na budowie jedni nadają na drugich bo wtedy rosną w oczach władców budowy z poważaniem zawiedziona

żona

od pewnego czasu mój mąż zaczął jakoś dziwnie się zachowywać znanymi nam sposobami dowiedziałam się że pracuje u majstra który mówiąc krótko wyżywa się na nim postanowiłam że pójdziemy na badania do psychologa i jeżeli się to potwierdzi to postanowiłam skarżyć super majstra oraz firmy kobiety nie pozwólmy by jakiś g....k pastwił się na naszych mężach samo to że przebywają zdala od domu jest już wystarczającym dla nas wszystkim obciążeniem psychicznym a tu ktoś na ich krwawiznie chce robić karierę zjednoczmy się i zróbmy z nim porządek ciekawa jestem czy jego żona wie jakiego ma męża i czy sama pozwoliłaby by ktoś tak traktował jego

Krochmal

Co miesiac to samo kase spoznia sie o dwa tygodnie plus przelewy na dwa razy parodia

ooooo

To prawda co ten Łukasz pisze niedawno sam prezes pisał poczytajcie sobie niżej niby "obserwator"...ta firma to pomyłka dobrze ktoś napisał tylko telefony w dłoń i iść tam gdzie trzeba...

ooooo

nowy

Wy jak małe dzieci 21wiek telefony w dlon i inspekcje pracy telewizja. Filmik do neta i się odechce takich praktyk a ten super majster to pójdzie siedzieć to niezgodne z prawem!!!!!

on i ona

Czy zgadniecie kto to jest jak si (usunięte przez administratora) lub wrzeszczy na robotnika to oczy wychodzą mu z oczodołów żyły wyłażą a z buzi toczy piane jak wściekły pies aż strach na niego patrzeć przechodnie się zatrzymują i wzrokiem szukają tego wariata tak to majster z Kormalu a kto pod nim robił ten wie o kogo chodzi

prawda

zarobki na polska firme tak niezle ale w polsce bo w niemczech juz nie bardzo bo odpada jedzenie i przejazdy do polski ale do najgorszych nie naleza, ale majstry to kompletna porazka partacze po polsku a na dodatek firma jako poganiaczki do ludzi jak w egipcie przed nasza era ich wynajela.a administrator i tak polowe opini usuwa chyba ma uklad z ta firma bo ludzie glupot nie pisza tylko prawde!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Kormal Sp. Z o. o. - Warszawa

Kormal Sp. Z o. o.
2.2/5 Na podstawie 198 ocen.

Kormal Sp. Z o. o.